Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2009., 04:29   #1
Poklanjanje muškarcu

Sad se svadam sa jednim frendom,kazem mu da volim kupovati nekome koga volim(mislim na musku osobu,dakle partneru)i da me to bas cini jako happy..I ne mislim na neke skupe stvari ali onako,sitnice..od robe do kaj vec voli a nije ono nekaj pretjerano..a on mi kaze da bi njega mrzilo da mu zenska stalno nesto kupuje jel misli da to radi iz nekog drugog razloga a ne jel joj je drago...i sad vi meni recite,dali vi volite poklanjati svojima jebacima,deckima,muzekima...dal vas to veseli jel ga volite i volite da ga razveselite ili to radite iz nekog drugog razloga kao sto kaze moj frend...u stvari,nisam cesto naletila na muskarca koji nije volio biti obasipan paznjom,ukljucivsi pokloncice...ali znam ih par(ovaj eto ukljucen) pa mi nekak nije jasno zasto kako on kaze-bjezi od toga-...po meni je on cudan i sa 'razlogom' a ne zenska koja poklanja...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 04:35   #2
Pa roba baš nije sitnica.

Sitnica je čokolada, najdraži mu sladoled, ajde knjiga i takve stvari. To su sitnice.

Kad kupuješ robu, to izgleda malo drugačije. Kao da mu želiš krojiti ukus, iako možda kupuješ nešto 'što bi se njemu svidjelo'.
pretpostavljam da je tvoj prijatelj mislio na to da izgleda majčinski tj. kao da ste već u braku.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 09:15   #3
Kakvo obasipanje poklončićima, šta ti je?

Ne služi mi stan za čuvanje raznoraznih pizdarijica koje samo skupljaju prašinu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 09:18   #4
Dečku sam kupovala stvari... frendu isto... Jebačima nikad...
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 11:03   #5
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Sitnica je čokolada, najdraži mu sladoled, ajde knjiga i takve stvari. To su sitnice.

Sitnice u vezi (za mene) su ono što košta malo do ništa (npr. napravit nešto što voli - kolač ili masaža ), a razveseli drugu osobu

Roba se kupuje djetetu

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post

Ne služi mi stan za čuvanje raznoraznih pizdarijica koje samo skupljaju prašinu.
Yup


Poklone kupujem za godišnjice i rođendane.
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 11:52   #6
poklanjam.

butelje. nikakve druge stvaro ne dolaze u obzir.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:30   #7
Jedino dragom i to otpočetka dok je još bio samo jebač.
Upaljače, noževe, mamce za ribolov, fine cigare i sl. stvari za prave muškarce.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 15:05   #8
ne volim previse kupovat jer obvezujem ista ti ga ja znam
ali ako naidjem na nesto sto me asocira na njega.... zasto ne
tipa otkrijem neki svarsen slatkis pa onda kupim injemu
ili neki onako fora grafit koji mozda caki ima poruku koju on voli spomenit
ili nemam pojma neku sitnicu za kljuceve koja je onako forica

u stvari kad ja u ducanu naletim na nesto tako sitno a podsjeti me na neku od dragih mi osoba uvijek kupim i gusam kad su oni sretni
 
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 05:33   #9
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa roba baš nije sitnica.

Sitnica je čokolada, najdraži mu sladoled, ajde knjiga i takve stvari. To su sitnice.

Kad kupuješ robu, to izgleda malo drugačije. Kao da mu želiš krojiti ukus, iako možda kupuješ nešto 'što bi se njemu svidjelo'.
pretpostavljam da je tvoj prijatelj mislio na to da izgleda majčinski tj. kao da ste već u braku.
hahahaha...a mozda je mislio to ali meni je majca sitnica..za razliku od jakne
jakna dolazi kad smo u braku,hahahaha ali majca je cisto ok...ali moj frend opcenito misli na poklanjanje bilo cega...ok,mislim da nije mislio na sladoled
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 05:35   #10
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post

Sitnice u vezi (za mene) su ono što košta malo do ništa (npr. napravit nešto što voli - kolač ili masaža ), a razveseli drugu osobu

Roba se kupuje djetetu


Yup


Poklone kupujem za godišnjice i rođendane.
kolac i masaza???pa to ti je kao da sex utrpas u isti kos...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 10:50   #11


Obožavam poklanjati. No, to su uvijek stvari koje ga izričito interesiraju...ne pada mi napamet kupovati mu svijeće i čokolade. To nek on meni kupuje.
Ja ću njemu njegove bolesne metalske cd-e i DVD-e. Između ostalog.

Ne kužim muškrace koji su u strahu od svega u životu, pa tako i od banalnosti poput poklona.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 10:57   #12
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Kakvo obasipanje poklončićima, šta ti je?

Ne služi mi stan za čuvanje raznoraznih pizdarijica koje samo skupljaju prašinu.
kad ti niko niš ne kupi.

a nešto što možeš proždrati, to može?
i gajba piva, to već ide, jel?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 10:57   #13
Xena, to smo samo mi koji vas žene znamo kakve zaista i jeste - hladokrvne, zle i proračunate manipulatorice.
Poklon od žene je kao kredit od banke. Najebeš ako vratiš, najebeš ako ne vratiš.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:01   #14
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
kad ti niko niš ne kupi.

a nešto što možeš proždrati, to može?
i gajba piva, to već ide, jel?
Istrenirao sam škvadru da mi kupe ili knjigu ili CD, te čokoladu. Tako da imam kaj grickati dok čitam/slušam. Držači kišobrana u obliku porculanskih dalmatinera, podmetači za čaše s prikazima lova, gedore, udice, noževi, upaljači, slike pasa koji igraju poker i slične gadosti me fakat ne zanimaju. Jednako kao niti pivo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:02   #15
Slike pasa koji igraju poker?

pa kake si ti to žemske bario?!

i da, ima nešto u onome što kažeš - najebo si ovako il onako.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:10   #16
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
pa kake si ti to žemske bario?!
Problem su one koje su barile mene.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:45   #17
sad slafko hoće reć da kao čita knjige.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:49   #18
I da je debela svinja koja ždere tone čokolade...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 12:40   #19
OMFG, kaj me možete vidjet?!

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 13:07   #20
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post


Obožavam poklanjati. No, to su uvijek stvari koje ga izričito interesiraju...ne pada mi napamet kupovati mu svijeće i čokolade. To nek on meni kupuje.
Ja ću njemu njegove bolesne metalske cd-e i DVD-e. Između ostalog.

Ne kužim muškrace koji su u strahu od svega u životu, pa tako i od banalnosti poput poklona.
Baš tako.
Ne vidim ništa lošeg u sitnicama s vremena na vrijeme.
Volim kupiti dečku, šta ja znam, knjigu, neki cd, DVD ili neke stvari koje znam da koristi, tipa aftershave ili tako nešto.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.