Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 09:28   #521
U zgradi Tehnike (Ul. Grada Vukovara 274), restoran u podrumu.
Ponuda hrane sastoji se od obicno 3 menija, raspona od 20 - 35 kn, ovisno dal se uzima salata, sok, glavno jelo s prilogom ili bez...

Radno vrijeme ne znam, ali ja sam dolazio u par navrata 11:20h, 12:30h i cak jednom iza 13h i hrane je uvijek bilo...s time da iza 13h slabi ponuda...

Restoran je od okej, nije mi top...ocjena 3.5/5 prvenstveno zasto jer se cesto nisam bas najeo...okej imam apetit i mogu pojesti...no dobije se pre malo mesa i konkretnog u odnosu na prilog koji popuni cijeli tanjur, pa sam cesto rađe onda izabrao Konzum (traku) u Radnickoj...
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 17:58   #522
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
...Vidio sam na križanju Zvonimirove i Heinzlove nešto s tablom s nevjerojatno niskim cijenama, oko 30 kn, ali nisam bio.

Ispod 30 kn se ne sjećam kad sam vidio niti jeo bilo što tog tipa.
Konoba Burin...
Novi vlasnik, nove (niže) cijene

(nisam bio, ne mogu komentirati)
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 06:03   #523
Novi vlasnik?
Što bi sa starim?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 07:27   #524
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Novi vlasnik?
Što bi sa starim?


Stari vlasnik je Bandićev pajdo Antunović. Valjda mu sudski postupci utječu negativno na poslovanje..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 22:51   #525
Sa nekime sam tamo komunicirao i odradio jedan posao i lijepo su me zguzili.. zato nisam ni htio ikada doći iako mi se činilo da je hrana okej.
Možda je sada čas
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:27   #526
Danas je u Plavi 9 na Zvonimirovoj sve bilo super. Nema smisla pisati što smo jeli jer mijenjaju ponudu svaki dan. I dalje ne znam mogu li ih preporučiti jer sam tamo bio 4 puta i dva puta je bilo odlično a dva puta loše. Valjda ovisi koji je kuhar dežuran.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 16:18   #527
Tamo sam dobila najgrozniji pohanac u zivotu. No vjerujem da su im gableci ok.
dnevni meni
Osim promjenjivih gableca nude i bakine cuspajze koji su (vise manje) stalno isti. Sezonski se mijenja ponuda. Povoljno i ne lose.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:05   #528
Da, ćušpajzi mi se čine kao dobar value for money. Frendica je dobila dva odlična faširanca uz svoj.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:59   #529
u Plavom 9 sam znao jesti fileke koji nisu bili dobri, ama bas svaki put nisu bili dovoljno kuhani
lokal je iz '70-ih i od tada nije renoviran, ali za doci na gablec nije toliki problem... vidio sam da su ljudi narucivali cobanac kojeg se dosta dobije, mozda je dobar
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 01:53   #530
Meni se unutrašnjost baš čini friško renovirana. Mislim da sam prvi put bio tamo prije cca šest mjeseci, pa ne znam koliko je stvarno "friško". Ili samo jako dobro i puno čiste.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 01:16   #531
hm, kada malo bolje razmislim nisam tamo bio vise od godinu dana... svejedno, ne vjerujem da se ista promijenilo sto se tice hrane
ali ljudi su tamo znali jesti, bilo bi dobro znati koje stvari valjaju a koje ne
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:30   #532
Opet prijavljujem nadprosječno dobar gablec u Plavi 9. Baš im je krenulo.

Juha od povrća, faširanci sa špinatom i pita od jabuka, 43 kune. Sve je bilo natprosječno ukusno.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:57   #533
Možete mi preporučiti neko dobro mjesto za gablec na podrucju Maksimira ili centra? Da je uredno, hrana kvalitetna a cijena prihvatljiva. Vodim sina u ZOO pa mi je bitno da je hrana kvalitetna i dobro pripremljena. I da, palacinkarnica Milky Way, je li dobra?
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 17:18   #534
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
Možete mi preporučiti neko dobro mjesto za gablec na podrucju Maksimira ili centra? Da je uredno, hrana kvalitetna a cijena prihvatljiva. ...
za gablec, Maksimirska 98. vidi cijene tu: http://mali.hr/gastro-bar/danas-nudimo/

nije fensi ali je blizu ZOO, hrana je ok, cijene povoljne, a može se birati šta ćeš jesti iz izloga, klinci to vole

ne rade nedjeljom, usput
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:26   #535
Mi gablamo (jeftino i solidno) pri ministarstvu zdravlja, ak smo pri parama onda u Mlinarici, blizu nam je...
(nevezano uz upit oko Maksića, čisto da ih pohvalim )
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:47   #536
meni je svugdi dobro a jeftinim smatram obiede najviše do 10 kuna
u plodinama na zapruđu čak možeš sjes ko čovik, još kelnerice počiste za tobom
kupusić, pohanac i malo kumpira , petkom papaline , za one malo dubljeg đepa i lignje na akciji
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 23:41   #537
Mali ali se srozao totalno.
Zadnjih par puta mi je bilo katastrofalno tamo.

Idite radije kod dva goluba ili catering kvatrić na kvatriću.
Ili kill grill na jordanovcu/ Petrovoj. Ili onaj restoran preko puta policije na Petrovoj, kako li se zove
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 23:58   #538
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
I da, palacinkarnica Milky Way, je li dobra?
Milky je dobar i ne škrtare
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 00:08   #539
+1 za Milky
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 00:28   #540
+1 za Milky
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.