Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2012., 11:47   #261
Pozdrav curke
već par godina se farbam u plavo i ko za vraga rijetko kad dobijem istu nijansu (a koristim istu boju).razmišljala sam o pramenovima i to plavim naravno.prirodno imam tamno plavu kosu kak bi frizeri rekli, al meni to izgleda kao mišja siva boja.idem kod jedne frizerke u gradu s kojom sam zadovoljna. ne bih radila pramenove na kapu jer vidim da čupaju.a opet ne bih htjela imati prst debele pramenove na foliju.da li se to s friz. može dogovoriti? i friz.mi je rekla da podloga ide smeđa a na to plava boja.opet mislim da nema potrebe da mi se stavlja jako smeđa boja kad sam prirodno svjetlija.možda kombinacija svjetlo smeđe i plave.e sad, da li vama frizer ponudi nekakve palete boja pa da si vi odaberete ili kako?meni je prekrasno kako kate winslet ima boju kose

http://en.gtwallpaper.com/fondecran/...winslet_23.jpg

http://www.ljepota.ba/slike/kate-win...ovo%20lice.jpg
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 12:43   #262
Quote:
pixie007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke
već par godina se farbam u plavo i ko za vraga rijetko kad dobijem istu nijansu (a koristim istu boju).razmišljala sam o pramenovima i to plavim naravno.prirodno imam tamno plavu kosu kak bi frizeri rekli, al meni to izgleda kao mišja siva boja.idem kod jedne frizerke u gradu s kojom sam zadovoljna. ne bih radila pramenove na kapu jer vidim da čupaju.a opet ne bih htjela imati prst debele pramenove na foliju.da li se to s friz. može dogovoriti? i friz.mi je rekla da podloga ide smeđa a na to plava boja.opet mislim da nema potrebe da mi se stavlja jako smeđa boja kad sam prirodno svjetlija.možda kombinacija svjetlo smeđe i plave.e sad, da li vama frizer ponudi nekakve palete boja pa da si vi odaberete ili kako?meni je prekrasno kako kate winslet ima boju kose

http://en.gtwallpaper.com/fondecran/...winslet_23.jpg

http://www.ljepota.ba/slike/kate-win...ovo%20lice.jpg

ne moraju na foliju biti debeli pramenovi...
a kažeš joj šta želiš...
i pitaš sama paletu boju...
za tu KW boju idu plavi i smeđi...
pokaži sliku pa će onda najbolje znati na šta misliš...
dalilaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 20:11   #263
pozz,imam jedni pitanje pa molim ako ima koja dobra dusa da zna odgovor ...
evo ovako trenutni imam ovakvu kosu i identicnu boju
http://www.she.hr/UserDocsImages/lje...novi_plaza.jpg
e sad pramenove sam radila prije par mjeseci i nisam bas bila zadovoljna bojom a kako mi je kosa ovo ljeto porasla i posvijetlila na suncu konacno sam dobila ovakav prirodni izgled i super sam zadovoljna, ali nazalost sad je izrast malo preocit a neda mi se ic opet na pramenove i prolazit opet nezadovoljstvo jer znam kad cu metnut nove pramenove da boja vise nece biti potpuno ista ko sad,ali surfajuci po internetu naletila sam na SPREJ ZA PRIRODNO POSVJETLJIVANJE KOSE, e da li tko ima iskustva ili znanja da mi da savjet kad bi sad na ovu kosu samo pospricala malo izrast da li bi mi to malo posvijetlilo izrast da dobijem prirodan prijelaz a da mi donji dio kose ostane ovak, tj. ja bi htjela da mi izrastostane smedi samomalo vise svijetlo tipa ko da je na suncu posvijetlilo nesto tipa laganog OMBRE PRAMENOVA'??????
hvala unaprijed
anajack is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 19:29   #264
a napravi pramenove ali ne gusto samo na izrast
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 20:01   #265
Koliko vremena treba proci prije nego opet odem na pramenove?
Naime, imala sam plavu kosu, ali mi je bila presvijetla, izgledala sam mrtvo s njom jer mi se skoro stapala s tenom. Pokazala sam frizerki kakvu boju zelim, onako topliju plavu, koja vuce malo na smeckastu, boje koje mi je pokazala da ce mi staviti se nisu primile kako treba i boja je ispala sivkasta, misje plava, uglavno, uzasno. Jos meni na kratku kosu, izgledam si full starije. Odmah mi je izvukla pramenove na kapu da malo popravi situaciju, ali to jos uvijek nije to, nikako mi se ne svida to sto nosim trenutno na glavi. Htjela bih sto prije otici da mi izvuce na foliju plave i smeckaste pramenove da popravi cijelu stvar jer mi je ovo uzasno.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 23:53   #266
pozdrav!

gdje na lijepe pramenove u Rijeci?

Hvalaaaa
__________________
MY
i am me is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 02:34   #267
Postoji li neki proizvod koji bi isticao pramenove tj. vratio im život? Radila sam ih prije 3 mjeseca...
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 18:17   #268
čini ti se sigurno zbog izrasta, pokušaj s novim pramenovima samo na izrast
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 07:20   #269
Prije mjesec i pol sam bila kod frizerke.....Ona je obojala cijelu kosu u boji meda sa plavim i bakrenim pramenovima.Lijepo je doslo....Medutim kako je moja prirodna kosa kovrcava ne dolaze praenovi tolik do izrazaja......Ja bi zeljela nesto drugacije.....Nisam fan bakrene boje ili narncaste boje....Vise volim da crvena boja bude malo tamnija....Frizerka je rekla da bakrena pristaje jer imam jako svjetlo lice....Prirodna kosa je sada svjetlo smeda,svjetlo lice imam i zelene oci.....Kakvu boju biste preporucili narav uz neke pramenove......Ja bi voljela probati crvenu boj ali ne bakrenu.....Voljela bi ili neku boju tamniju od meda sa plavim pramenovima ili medenim pramenovima i nekom crvenom bojom....Ne znam sa pristaje.....Neki nisu ni primjetili da sam se obojala.....Hvala..........
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 07:23   #270
Na lijepe pramenove u Rijeci frizerski salon En......
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 18:12   #271
Javila sam se i na temi za plavu kosu, ali da pokušam i ovdje
S čime bi mi preporučili da izvučem pramenove da mi malo ujednače plavu boju i moju boju kose? Htjela bih pramenove u boji ove plave koju već imam.
Hvala

__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 19:01   #272
koja je tvoja prirodna, slicnija na prvoj sloci ili drugoj?
mozda pramenove s 1517...
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 19:09   #273
Slikano je isti dan, prva sa više svjetla, a druga sa manje

Hmm bojim se da bi mi 1517 presiva/preljubičasta bila. A s koliko posto hidrogena? I jel mogu jednu bočicu ili dvije?
Inače mi kosa baš ne povuče na narančasto, to mi se dogodilo samo jednom sa Palette.
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 20:23   #274
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
čini ti se sigurno zbog izrasta, pokušaj s novim pramenovima samo na izrast
A mogu se raditi samo na izrast?
U biti nije mi izrast toliki problem, prirodno sam smeđa pa mi je čak bolje nakon 2 i više tjedana od farbanja, ja bih samo htjela da ti pramenovi dođu više do izaražaja.


Quote:
ToxiclyStronger kaže: Pogledaj post
Javila sam se i na temi za plavu kosu, ali da pokušam i ovdje
S čime bi mi preporučili da izvučem pramenove da mi malo ujednače plavu boju i moju boju kose? Htjela bih pramenove u boji ove plave koju već imam.
Hvala

Možeš li, molim te, napisati šta koristiš za njegu kosu? Dosta nam je slična, meni je samo manji izrast... Izgleda ti baš zdravo.
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 21:06   #275
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post

Možeš li, molim te, napisati šta koristiš za njegu kosu? Dosta nam je slična, meni je samo manji izrast... Izgleda ti baš zdravo.
Evo hoću u inbox, da ne odemo u off topic
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 23:57   #276
da, naravno da mozes samo na izrast
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 02:00   #277
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Na lijepe pramenove u Rijeci frizerski salon En......
Oprosti, koji?
__________________
MY
i am me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 06:39   #278
Quote:
i am me kaže: Pogledaj post
Oprosti, koji?
Frizerski salon En......

TIHOVAC 12, 51000 Rijeka, Croatia



Dosta popusta se tog salona se nade na Megapopustu.....
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 13:37   #279
bok cure, imam jedno pitanje:
imam prirodo sivu, mišju boju kose... radim plave pramenove već godinama, ali sad mi je skoro cijela kosa plave boje sto mi se ne svida Idem uskoro opet na pramenove, ali sad bi radila plave i smeđe. S obzirom da mi je otprilike donja polovica kose skroz plava od pramenova, mogu li se uopce izvuci smeđi pramenovi preko toga?!
nikky24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 14:38   #280
Evo i ovdje cu pitati, preporuka za salon u kojem znaju napraviti ombre pramenove ? U Zg.

Bila sam u jednom salonu, ali nista se ne vidi, pa sad moram ponovo.

Hvala.
bellisima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.