Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Šta bi se dogodilo ako Ferrari poslije 2021 izađe iz F1?
Sve bi bilo kao po starom, F1 bi to preživjela 31 41.33%
Polagani raspad i umiranje F1 kroz koju godinu 27 36.00%
Totalna transformacija natjecanja u nešto treće 17 22.67%
Glasovatelji: 75. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2011., 23:41   #61
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ja imam filing da ti i Paški nemate pojma ni za kaj glasate, a kamo li o tome kaj ste vi mogli

Za kaj si ti uopće glasal, za vozače gledano ukupnu karijeru, ili samo za ovu proteklu sezonu ?

Jer ja iskreno tvoj izbor ovak na brzinu zbilja nemrem shvatit i to ni po jednom pitanju
I nikak ne kužim kak to nije navijački, jer meni to jednostavno nije nekaj kaj bi mogel samo ispalit i reč :
"pa da to se vidi iz aviona da je Alonso najbolji vozač od svih ovih navedenih".
Oš reć da se ne vidi?

Jbmu još i Pila koji je mrzitelj Alonsa objektivno sagledava stvari, a ti ne
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:46   #62
pa da si htio pitati za sezonu, valjda bi to bio i rekao... i naravno da treba gledati cijelu karijeru. pa ne mozemo schumacheru gledati ovu sezonu i zanemariti 7 titula, no isto tako ne mozemo ni gledat sedam titula i zanemarit da ga sad samara jedan rosberg...

zasto umjesto da jednostavno glasas za vettela ili schumachera ili alonsa ti sad objasnjavas na koje je sve nacine mozda nas zbunilo tvoje pitanje?
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:49   #63
Mislim, ni ja ne trpim Alonsa, još od lanjskog cendranja u Monaku kad ga je Deda pretekao u zadnjih 100 m prije cilja, ali da je lani u drugoj polovici sezone počeo fantastično voziti - je! I nastavio u istoj formi i cijelu ovu, startovi su mu bili većinom fantastični, ali Ferrari je neaerodinamičan naspram RB i fućkaj ga, bolje nije išlo....
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:53   #64
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Oš reć da se ne vidi?

Jbmu još i Pila koji je mrzitelj Alonsa objektivno sagledava stvari, a ti ne


Pila nije glasao, Pila trolla

Koji je vama kuki, jel vi vidite dobro ili ste čoravi, ili gledate zaljubljeno u sliku vozača umjesto da gledate F1 utrke ?

Koji kurac radi Kimi Raikonen u izboru za najboljeg vozača sezone 2011 ?
Kak je to odgovor na pitanje ko je najbolji odmah tak jednostavan da bumo ko ptičice pjevali Alonso, a kraj njega su u izboru Schumacher, Vettel, Kimi i Hamilton sinko dragi.

Meni su ta dva Alonsova naslova draža od Vettelovih, jer je skinuo dosadnog Schumachera sa trona, no ti naslovi su osvojeni u bolidu koji je bio na razini RB-a, i još s razlikom da je Alonso imal drek a ne konkurenciju unutar momčadi.
A i među ostatkom konkurencije i nije imal baš neke silno jače vozače nego recimo Vettel u sezoni 2010 i 2011.

A i bogme nemreš uspređivat nečijih 5 godine karijere, 10 godina i 20 godina i to sve istovremeno,
i onda još donosit zaključak na temelju samo zadnje odvežene sezone.

Taj izbor i nije baš tak jako jednostavan

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 08.12.2011. at 00:00.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:56   #65
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Pila nije glasao, Pila trolla

Da, pravi se javio. "Vettel-Vettel-Vettel lik".


Nisam glasao jer je anketa glupo postavljena, s vrlo nejasno definiranim i nepreciznim anketnim pitanjem.




Quote:
The Best F1 Driver kaže:
Meni su ta dva Alonsova naslova draža od Vettelovih, jer je skinuo dosadnog Schumachera sa trona, no ti naslovi su osvojeni u bolidu koji je bio na razini RB-a

Svašta čovjek pročita ovdje.

R26 superioran bolid, u stilu Rd Bulla zadnje dvije sezone? Što je onda čovjek koji taj bolid pobjedi u šest od zadnjih devet utrka? Bogisus?
__________________
Timski igrač

Zadnje uređivanje Pilatus : 08.12.2011. at 00:02.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:58   #66
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post


Pila nije glasao, Pila trolla

Koji je vama kuki, jel vi vidite dobro ili ste čoravi, ili gledate zaljubljeno u sliku vozača umjesto da gledate F1 utrke ?

Koji kurac radi Kimi Raikonen u izboru za najboljeg vozača sezone 2011 ?
Kak je to odgovor na pitanje ko je najbolji odmah tak jednostavan da bumo ko ptičice pjevali Alonso, a kraj njega su u izboru Schumacher, Vettel, Kimi i Hamilton sinko dragi.

Meni su ta dva Alonsova naslova draža od Vettelovih, jer je skinuo dosadnog Schumachera sa trona, no ti naslovi su osvojeni u bolidu koji je bio na razini RB-a, i još s razlikom da je Alonso imal drek a ne konkurenciju unutar momčadi.
A i među ostatkom konkurencije i nije imal baš neke silno jače vozače nego recimo Vettel u sezoni 2010 i 2011.

Tak da taj izbor i nije baš tak jako jednostavan
moram citirati ovaj post da ostane kao svjedocanstvo ako ga obrises.
u anektnom pitanju se nigdje ne navodi da se izbor vodi samo na 2011. ne mozes tako nesto pretpostavljati uz naslov:

Quote:
Najbolji vozač među aktivnim F1 prvacima ?
a ovo gore boldano necu ni komentirati vec se samo nasmijati u diskreciji svog dnevnog boravka. .D
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:02   #67
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
moram citirati ovaj post da ostane kao svjedocanstvo ako ga obrises.
u anektnom pitanju se nigdje ne navodi da se izbor vodi samo na 2011. ne mozes tako nesto pretpostavljati uz naslov:



a ovo gore boldano necu ni komentirati vec se samo nasmijati u diskreciji svog dnevnog boravka. .D
Izbor se vodi na Karijeru na ne na 2011

Pa jel valjda jasno da ako glasamo za 2011 sezonu, da onda nemremo glasat za Kimia ?
Kimi naime nije vozio 2011 godine ni jedan F1 bolid, ili sam ja nešto propustio

I kaj bi onda Kimi delal u anketi za sezonu 2011?
Ma fakat mi se više neda, odem rađe spat.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:05   #68
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Svašta čovjek pročita ovdje.

R26 superioran bolid, u stilu Rd Bulla zadnje dvije sezone? Što je onda čovjek koji taj bolid pobjedi u šest od zadnjih devet utrka? Bogisus?
Ne nije, no R25 je bio superioran.
R26 je bio bolid na razini Buttonovog Brawna i RB5
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:08   #69
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Izbor se vodi na Karijeru na ne na 2011

Pa jel valjda jasno da ako glasamo za 2011 sezonu, da onda nemremo glasat za Kimia ?
Kimi naime nije vozio 2011 godine ni jedan F1 bolid, ili sam ja nešto propustio

ma sto ti sad pricas? da si pokemon, sad bi aktivirao napad zbunjivanjem...

pa ja i sam navodim da se ne moze raditi o izboru za 2011...
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:10   #70
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Izbor se vodi na Karijeru na ne na 2011

Pa jel valjda jasno da ako glasamo za 2011 sezonu, da onda nemremo glasat za Kimia ?
Kimi naime nije vozio 2011 godine ni jedan F1 bolid, ili sam ja nešto propustio

I kaj bi onda Kimi delal u anketi za sezonu 2011?
Ma fakat mi se više neda, odem rađe spat.
o čemu ti mlataraš?

Kakva 2011.

Pitanje je vrlo jasno:
Quote:
Najbolji vozač među aktivnim F1 prvacima ?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:12   #71
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
ma sto ti sad pricas? da si pokemon, sad bi aktivirao napad zbunjivanjem...

pa ja i sam navodim da se ne moze raditi o izboru za 2011...
I kak je onda baš tak iz aviona vidljivo da je Alonso najbolji ?
Po čemu molim te.

Jedini ispravni način je da usporediš njih sve i njihovih prvih 5 godina karijere.
Ja to tak vidim, nikak mi to drugačije jednostavno nema logike.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:13   #72
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ne nije, no R25 je bio superioran.
R26 je bio bolid na razini Buttonovog Brawna i RB5
Naspram čega?
Naspram Minardija

Naspram McLarena baš i ne. Pa McLaren i Renault su te sezone bili li-la, McLaren je možda čak i bio brži, ali je bio i nepouzdaniji, barem onaj Kimijev
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:23   #73
Ma neda mi se, fakt mi se više neda
Zapalim se bez veze i razloga, pa pišem gluposti
bolje da zaobilazim ovu temu.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:24   #74
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ne nije, no R25 je bio superioran.

Da, zato je te sezone i zabilježio dvije pobjede manje od Mclarenovog MP4-20.






Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
R26 je bio bolid na razini Buttonovog Brawna i RB5
Pogotovo na razini RB5.


R26 je sezone '06 bio superioran tek na prve tri utrke. IMO, nije R26 bio toliko dobar, koliko je Ferrari azijsko otvaranje sezone došao sa nepripremljenim bolidima.

Na četvrtu utrku(prvu europsku) Ferrari stiže sa poboljšanjima, i dolazi skoro al pari Renaultu.


Sredinom sezone, Ferrari ponovno izbacuje novu specifikaciju bolida, koji mu i donosi sedam pobjeda u zadnjih devet utrka.
A Renaultu zabranjuju masss dampere.


Kao što rekoh - tri utrke.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:26   #75
jao... kakvih sad 5 godina? jel zato nisi glasao za vettela nego strpljivo cekas da odveze jos jednu sezonu?

rijec je o dojmu. ovo nije znanost i ne mozes imati indikatore kojima ces verificirati neku hipotezu. a moj je dojam da alonso uz strahovitu brzinu ima i dobre zivce, puno smisla za stratesko ponasanje pa i onu pokvarenu stranu koja mu omogucava beskrupuloznost kad se za njom pojavi potreba. dakle slicno kao i schumacher. samo sto sumachera sada na mukama drzi rosberg, a alonsu se takav deuce, do sada, dogodio samo s hamiltonom koji je pak po sirovoj brzini vjerojatno medju najbrzima ikad. da se shumacher nije vracao, vjerojatno bih glasao za njega.

idem off. no samo da ne bude uobicajene zabune, ne mislim da imas pravo nego mi se veceras vise ne jurisa na vjetrenjacu.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 10:34   #76
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ja imam filing da ti i Paški nemate pojma ni za kaj glasate, a kamo li o tome kaj ste vi mogli

Za kaj si ti uopće glasal, za vozače gledano ukupnu karijeru, ili samo za ovu proteklu sezonu ?


Jer ja iskreno tvoj izbor ovak na brzinu zbilja nemrem shvatit i to ni po jednom pitanju
I nikak ne kužim kak to nije navijački, jer meni to jednostavno nije nekaj kaj bi mogel samo ispalit i reč :
"pa da to se vidi iz aviona da je Alonso najbolji vozač od svih ovih navedenih".


kao prvo što tebi nije jasno? postavio si anketu sa jasnim pitanjima i dobio si egzaktne odgovore..još ti je vecina nas i objasnila svoje odgovore..

sto tebi nije jasno kad kazem da smatram Alonsa najboljeg a hamiltona najdražim??

i čoravom magarcu na grani je očito koliko je Alonso donio rezultate iznad potencijala svog bolida samo ove sezone..o lanjskoj da ni ne govorimo.. a još ona pobjeda u japanu (singapur necemo spominjati ) u očajno, ponavljam očajnom Renaultu - eto ti poveznica sa tvojim famoznim kviskom kojega uvališ svaki put kad treba reci da se Vettel dokazao i bez Red Bulla u Toru Rosu u Monzi

zajebi ti Vettelov naslov kojega bi osvojio i Trulli u tom istom bolidu..ali sumnjam, ponavljam sumnjam da bi Vettel osvojio ni pola bodova u Alonsovom bolidu ove sezone..

Zadnje uređivanje Paskaneman : 08.12.2011. at 10:44.
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 11:13   #77
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ako ćemo gledati ukupni vozački dojam, Button je ove sezone tek neznatno iza Alonsa. IMO.
Je li Button ove sezone ijednom pretekao na stazi Fernanda,a da je Fernando bio na mekšoj komponenti?
Ne bockam ništa,nego me baš zanima...
Odmah mi na pamet padaju 4 utrke u kojima je Button završio ispred Alonsa samo zbog Ferrarijevih problema na tvrđim komponentama.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 12:11   #78
pa kak je to moguće

prvak dobije samo jedan glas

i to moj

pa za kog je onda glasal tbf

nekaj tu ne štima



4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 15:47   #79
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post


kao prvo što tebi nije jasno? postavio si anketu sa jasnim pitanjima i dobio si egzaktne odgovore..još ti je vecina nas i objasnila svoje odgovore..

sto tebi nije jasno kad kazem da smatram Alonsa najboljeg a hamiltona najdražim??
Nije mi jasno eto, jednostavno mi nije jasno
Jer meni taj tvoj najbolji nije bolji čak ni od Hamiltona

Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
a još ona pobjeda u japanu (singapur necemo spominjati ) u očajno, ponavljam očajnom Renaultu - eto ti poveznica sa tvojim famoznim kviskom kojega uvališ svaki put kad treba reci da se Vettel dokazao i bez Red Bulla u Toru Rosu u Monzi
Nelson Piquet, Jr. u očajno, ponavljam očajnom Renaultu
Šteta da ovakvog talenta više nema u F1

Ulažem kviska pokaži mi koji je to drugi vozač Toro Rosa bio na postolju, nije bitna ni godina ni utrka
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 16:21   #80
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ulažem kviska pokaži mi koji je to drugi vozač Toro Rosa bio na postolju, nije bitna ni godina ni utrka
Supervozačini kakav je Vettel, to sigurno nije jedino postolje te sezone, zar ne?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.