Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2012., 14:29   #81
Quote:
paravinha kaže: Pogledaj post
za mišićnu masu proteini su najvažniji, al naravno raznovrsna zdrava prehrana je put!
2 riječi: street workout!
ne plačajući teretanu imat ćeš viška novca za što pravilniju prehranu i razne suplemente
Ima momak pravo. Klupica i pivkan u ruci HARDCORE
__________________
GNKDZ LADS
ZZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 14:30   #82
I nekad bomboni za snagu
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 19:26   #83
Plati teretanu momak, suplemente kupi ako imaš višak para, nisu toliko potrebni...
Taki95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 10:57   #84
Ne treba vam teretana, rađe se upišite na neki sport, u svakom klubu imate teretanu, a pogotovo ako upišete neki borilački sport tipa boks, kickbox...
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 11:42   #85
bok. imam 17 za mjesec dana i idem u teretanu 3 mjeseca. imam privatnog trenera koji ocito zna sto radi ali me zanima biste li mi preporucili da krenem uzimati proteine jer bih htio dobiti malo na masi. visok sam 186 i pravilno se hranim. hvala unaprijed
Imampitanje1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 14:00   #86
teretana je najveći idiotizam koji sam vidio
prirodom se možeš, i pruža ti priliku da se ojačaš,puno zdravije i sigurnije.
metalne šipke,proteini i razni wheyevi,suplementati,sprave te nemogu ojačat,čak možeš dobit upale mišića i lomove kakve
to će ti istina,ojačat mišiće,ali će ti kondicija bit na minimu,budeš sirovina
dođeš ko robot,zar je ovo ljepo za vidjet
http://pero-tomas.com/images/uploads...210581copy.jpg.

evo nešto,za što nećeš,mjesečno plaćat 300kn,a imaš priliku ojačat ne samo mišiće,nego već i kondiciju.
1)otvoreno plivanje.
2)trčanje nekoliko kilometara po šumi.
3)cjepaj drva za zimu,tad se jačaju bicepsi.
4)svaki dan radiš doma,sklekove i trbušnjake
5)vozit biciklu,dizat teške terete pri obavljanju svoga posla.
6)hranit se zdravo,pa ti tako netreba whey i razna govna.

nemožeš ojačat da oseš sat dva u teretanu i onda kad dođeš kući,sjedneš
za komp i hraniš se nezdravo.
moraš se stalno gibat,bit u pokretu.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 01:16   #87
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
teretana je najveći idiotizam koji sam vidio
prirodom se možeš, i pruža ti priliku da se ojačaš,puno zdravije i sigurnije.
metalne šipke,proteini i razni wheyevi,suplementati,sprave te nemogu ojačat,čak možeš dobit upale mišića i lomove kakve
to će ti istina,ojačat mišiće,ali će ti kondicija bit na minimu,budeš sirovina
dođeš ko robot,zar je ovo ljepo za vidjet
http://pero-tomas.com/images/uploads...210581copy.jpg.

evo nešto,za što nećeš,mjesečno plaćat 300kn,a imaš priliku ojačat ne samo mišiće,nego već i kondiciju.
1)otvoreno plivanje.
2)trčanje nekoliko kilometara po šumi.
3)cjepaj drva za zimu,tad se jačaju bicepsi.
4)svaki dan radiš doma,sklekove i trbušnjake
5)vozit biciklu,dizat teške terete pri obavljanju svoga posla.
6)hranit se zdravo,pa ti tako netreba whey i razna govna.

nemožeš ojačat da oseš sat dva u teretanu i onda kad dođeš kući,sjedneš
za komp i hraniš se nezdravo.
moraš se stalno gibat,bit u pokretu.
od svakodnevnog vježbanja mišići će ti sigurno bujat ;-)
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 01:59   #88
Quote:
Imampitanje1234 kaže: Pogledaj post
bok. imam 17 za mjesec dana i idem u teretanu 3 mjeseca. imam privatnog trenera koji ocito zna sto radi ali me zanima biste li mi preporucili da krenem uzimati proteine jer bih htio dobiti malo na masi. visok sam 186 i pravilno se hranim. hvala unaprijed
Od proteina nećeš dobiti masu, šta ti to nije objasnio privatni trener koji zna što radi?


Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post

u teretani mi je najdraži benč na klupici,iako su sve to pizdarije.

hmmmm, daj mi objasni kako izgleda benč bez klupice?
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 18:27   #89
teretana je odlicna stvar, jebes suplimente, kojekakve proteine, kreatine, nitroxe i ostale kemije

ja iman 187/71 neman masu ali sam žilav i tvrd samo tako, jedem ribu, mediteransku hranu, voce i to dosta voca, jaja i svega ostaloga, pravim doma sam shake-ove (i to sa 3000+ kcal po pola litre napitka)

a u teretani nema sistemskog mlitavog vjezbanja , nzn 4x 15 serija bica itd, nego uzmem paket , npr danas cu ramena, i onda svaki misic ubijam do otkaza, odmorim 5 min, malo istrcim na stazi 3-5 min, i onda opet ponovim sve to po 2 serije opet do otkaza, 2. i 3. dan u tjednu radim paket struk (trbusni, leđa i bocni misici) i 3. dan su noge, triceps, podlaktica, nadlaktica i powerlifting izbacaji na olimpijkoj sipci (2-3 serije s kilazom i 2-3 serije speedlifting za eksplozivnost


nakon 4 mjeseca su mi se skoro svi cudili u teretani koliko mogu napora izdrzat i koliko mogu ignorirat bol


jednom me jedan trener vaterpoola naucia "jedini naicn da pravilno napredujes u treningu, je kad te mišic zaboli nakon par serija, za inat mu napravi jos jednu
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:01   #90
Quote:
spiksy_st3 kaže: Pogledaj post
teretana je odlicna stvar, jebes suplimente, kojekakve proteine, kreatine, nitroxe i ostale kemije

ja iman 187/71 neman masu ali sam žilav i tvrd samo tako, jedem ribu, mediteransku hranu, voce i to dosta voca, jaja i svega ostaloga, pravim doma sam shake-ove (i to sa 3000+ kcal po pola litre napitka)

a u teretani nema sistemskog mlitavog vjezbanja , nzn 4x 15 serija bica itd, nego uzmem paket , npr danas cu ramena, i onda svaki misic ubijam do otkaza, odmorim 5 min, malo istrcim na stazi 3-5 min, i onda opet ponovim sve to po 2 serije opet do otkaza, 2. i 3. dan u tjednu radim paket struk (trbusni, leđa i bocni misici) i 3. dan su noge, triceps, podlaktica, nadlaktica i powerlifting izbacaji na olimpijkoj sipci (2-3 serije s kilazom i 2-3 serije speedlifting za eksplozivnost


nakon 4 mjeseca su mi se skoro svi cudili u teretani koliko mogu napora izdrzat i koliko mogu ignorirat bol


jednom me jedan trener vaterpoola naucia "jedini naicn da pravilno napredujes u treningu, je kad te mišic zaboli nakon par serija, za inat mu napravi jos jednu

to su sve seljacka posla, cuj zilav si, sto ti to znaci, znaci da imas malo masti i zile ti se vide, al zato nemas mase, ajde s tim svojim treningom nabij 10-ak kg misicne mase, e neće ić... a baš da mi je vidit kako si jak, 100% sam siguran da nemozes 100kg ni na čučnju ni na mrtvom dizanju


edit: tek sad vidim da si napisao da 3. dan radis noge, pod., nad. triceps itd, e pa da noge odradis kako treba, posteno ih ubijes, ne da nebi razmisljao o tamo tricepsu i ostalom vjezbanju, nego bi jedva došepao do kuce...

a za te seljačke, narodne uzrečice kvazi trenera, samo cu reć
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:05   #91
Quote:
spiksy_st3 kaže: Pogledaj post
teretana je odlicna stvar, jebes suplimente, kojekakve proteine, kreatine, nitroxe i ostale kemije

ja iman 187/71 neman masu ali sam žilav i tvrd samo tako, jedem ribu, mediteransku hranu, voce i to dosta voca, jaja i svega ostaloga, pravim doma sam shake-ove (i to sa 3000+ kcal po pola litre napitka)

a u teretani nema sistemskog mlitavog vjezbanja , nzn 4x 15 serija bica itd, nego uzmem paket , npr danas cu ramena, i onda svaki misic ubijam do otkaza, odmorim 5 min, malo istrcim na stazi 3-5 min, i onda opet ponovim sve to po 2 serije opet do otkaza, 2. i 3. dan u tjednu radim paket struk (trbusni, leđa i bocni misici) i 3. dan su noge, triceps, podlaktica, nadlaktica i powerlifting izbacaji na olimpijkoj sipci (2-3 serije s kilazom i 2-3 serije speedlifting za eksplozivnost


nakon 4 mjeseca su mi se skoro svi cudili u teretani koliko mogu napora izdrzat i koliko mogu ignorirat bol


jednom me jedan trener vaterpoola naucia "jedini naicn da pravilno napredujes u treningu, je kad te mišic zaboli nakon par serija, za inat mu napravi jos jednu
Kojim se sportom baviš?
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:33   #92
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
to su sve seljacka posla, cuj zilav si, sto ti to znaci, znaci da imas malo masti i zile ti se vide, al zato nemas mase, ajde s tim svojim treningom nabij 10-ak kg misicne mase, e neće ić... a baš da mi je vidit kako si jak, 100% sam siguran da nemozes 100kg ni na čučnju ni na mrtvom dizanju


edit: tek sad vidim da si napisao da 3. dan radis noge, pod., nad. triceps itd, e pa da noge odradis kako treba, posteno ih ubijes, ne da nebi razmisljao o tamo tricepsu i ostalom vjezbanju, nego bi jedva došepao do kuce...

a za te seljačke, narodne uzrečice kvazi trenera, samo cu reć

javla mi se jos veca degenericka seljacina jel ?, i ak nisi cuo 3 miseca idem u teretanu, a vec godinu dana samo trcim i radim osnove (zgibovi,sklekovi, spartanski i s kucnim utezima 2. stvar pita sam tetka (bivsi clan specijalnih postrojbi i bivsi trener tae-kwon-do-a i kad sam ga pita za suplimente samo mi je odgovoria "ostavi se djecjih poslova" i nedizem 100 kg ko ovdje spominje cifre, al meni je bitno da


razlika - proslo lito 187/81 kg, umra bi nakon sta bi se penja 2 minute uz neke skale - sada, 187/71 mogu pritrcat cilu splitsku obalu, sve sta ce mi nakon toga tribat je boca vode da opet istrcim, neznojim se puno, a i eksplozivnost mi je puno veca, proslo lito se nisam moga iz jednog zgiba popet preko 2m visoke ograde, sad to mogu bez greske


ja nisam od onih sta imaju 150% misicne mase, a ubiti prave upotrebljive snage, kondicije i eksplozivnosti tu nema ni trunke


Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
Kojim se sportom baviš?
Teretana, trcanje..........u osnovnoj sam 4 godine trenira plivanje i vaterpoolo ali sam presta posto nisam ljubitelj timskih sportova

- danas
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 19:54   #93
E vidiš, u tome je razlika. Ti treniraš da bi izgledao dobro i imao kondicije, dok drugi koji treniraju neki sport, recimo ragbi kao ja, trebaju itekakvu mišićnu masu uz također puno kondicije.. Mogu i ja trenirat da budem žilav, čvrst i brz, ali mi kurca vrijedi kad će me svatko na utakmici pregazit.

Ti si pokretan, dinamičan, ovakav onakav, ali ne seri po onome o čemu nemaš pojma.
http://www.moscow.com/images/listings/jonah_lomu.jpg
Jonah Lomu, '95 je težio 125 kila, visok je 1.95 i mogao je pretrčati 100 metara za 11 sekundi. Da ne pričam koliko je imao kondicije, a trošio je i proteine i druge dodatke prehrani. Plus, mogao je dić krda i iz čučnja, i na benču, i u deadliftu itd itd.. Problem?
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:07   #94
Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
E vidiš, u tome je razlika. Ti treniraš da bi izgledao dobro i imao kondicije, dok drugi koji treniraju neki sport, recimo ragbi kao ja, trebaju itekakvu mišićnu masu uz također puno kondicije.. Mogu i ja trenirat da budem žilav, čvrst i brz, ali mi kurca vrijedi kad će me svatko na utakmici pregazit.

Ti si pokretan, dinamičan, ovakav onakav, ali ne seri po onome o čemu nemaš pojma.
http://www.moscow.com/images/listings/jonah_lomu.jpg
Jonah Lomu, '95 je težio 125 kila, visok je 1.95 i mogao je pretrčati 100 metara za 11 sekundi. Da ne pričam koliko je imao kondicije, a trošio je i proteine i druge dodatke prehrani. Plus, mogao je dić krda i iz čučnja, i na benču, i u deadliftu itd itd.. Problem?

dobro jel ovo sad natezanje i natjecanje ko ce bit sto slicniji nekim mainstream sportasima ili ?


ja treniram da imam kondiciju i da izgledam dobro, ti treniras zato jer volis ruggby, volis timske sportove, volim i ja plivanje al nemam svoj bazen, volim i ja naguravanje i sudaranje u ruggby-u ali nisam za timski rad, pa radije improviziram solo prirodi i u teretani sam cisto radi 4-5 sprava, a i toga sto je klimatizirano liti, jer niko normalan nemoze na 35+ dizat utege

kad izađem iz teretane toliko crknut da mi se ruke treskaju i s tolko upaljenim misicima da neman snage ni za zavuc ruku u dzep po pobitel ili toliko izubijam triceps da ga nemogu savit i zada pocesat sebi leđa.......onda znam da mi je dan prosao u dobrom treningu, ja svoj program neravnam po onim statistikama (tolko i tolko serija sam danas napravia , + shake + 2 zlicice kreatina itd) odem u teretanu i dizem dok mi misici nepostanu defunkcionalni za taj dan ili dok me glava nepocne toliko bolit da mi sjeva u ocima i hvata me nesvjestica)



a u ostalom vojska me ceka dogodine, tako da se moram dovest u formu sta brze
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:24   #95
Quote:
spiksy_st3 kaže: Pogledaj post
dobro jel ovo sad natezanje i natjecanje ko ce bit sto slicniji nekim mainstream sportasima ili ?


ja treniram da imam kondiciju i da izgledam dobro, ti treniras zato jer volis ruggby, volis timske sportove, volim i ja plivanje al nemam svoj bazen, volim i ja naguravanje i sudaranje u ruggby-u ali nisam za timski rad, pa radije improviziram solo prirodi i u teretani sam cisto radi 4-5 sprava, a i toga sto je klimatizirano liti, jer niko normalan nemoze na 35+ dizat utege

kad izađem iz teretane toliko crknut da mi se ruke treskaju i s tolko upaljenim misicima da neman snage ni za zavuc ruku u dzep po pobitel ili toliko izubijam triceps da ga nemogu savit i zada pocesat sebi leđa.......onda znam da mi je dan prosao u dobrom treningu, ja svoj program neravnam po onim statistikama (tolko i tolko serija sam danas napravia , + shake + 2 zlicice kreatina itd) odem u teretanu i dizem dok mi misici nepostanu defunkcionalni za taj dan ili dok me glava nepocne toliko bolit da mi sjeva u ocima i hvata me nesvjestica)



a u ostalom vojska me ceka dogodine, tako da se moram dovest u formu sta brze
moj spiksi, iznenadit ces se kolko danas trutina i krepalina ima u MORH-u
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:26   #96
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
moj spiksi, iznenadit ces se kolko danas trutina i krepalina ima u MORH-u

morh je stage 1, moj cilj je nakon toga na daljnu obuku i po mogucnosti u siriju ili afganistan ako uspijem dobit transfer u neku od NATO-ovih jedinica sta su doli na prvoj liniji

a za to trebas nesto vise od prosjecnog građana, ili cak prosjecnog sportasa
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:53   #97
Quote:
spiksy_st3 kaže: Pogledaj post
ruggby
Ruggby

Stari, ti si totalno spaljen.
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 18:53   #98
Quote:
spiksy_st3 kaže: Pogledaj post
dobro jel ovo sad natezanje i natjecanje ko ce bit sto slicniji nekim mainstream sportasima ili ?


ja treniram da imam kondiciju i da izgledam dobro, ti treniras zato jer volis ruggby, volis timske sportove, volim i ja plivanje al nemam svoj bazen, volim i ja naguravanje i sudaranje u ruggby-u ali nisam za timski rad, pa radije improviziram solo prirodi i u teretani sam cisto radi 4-5 sprava, a i toga sto je klimatizirano liti, jer niko normalan nemoze na 35+ dizat utege

kad izađem iz teretane toliko crknut da mi se ruke treskaju i s tolko upaljenim misicima da neman snage ni za zavuc ruku u dzep po pobitel ili toliko izubijam triceps da ga nemogu savit i zada pocesat sebi leđa.......onda znam da mi je dan prosao u dobrom treningu, ja svoj program neravnam po onim statistikama (tolko i tolko serija sam danas napravia , + shake + 2 zlicice kreatina itd) odem u teretanu i dizem dok mi misici nepostanu defunkcionalni za taj dan ili dok me glava nepocne toliko bolit da mi sjeva u ocima i hvata me nesvjestica)



a u ostalom vojska me ceka dogodine, tako da se moram dovest u formu sta brze
Kako ti uspijes doc do kuce ako se u teretani toliko strgas da ti sijeva u ocima? :P
Taki95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 01:47   #99
Quote:
Taki95 kaže: Pogledaj post
Kako ti uspijes doc do kuce ako se u teretani toliko strgas da ti sijeva u ocima? :P

jer od teretane do kuce(zgradE) imam 100-150 metara spustanja niz ulicu xD
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 14:41   #100
Quote:
spiksy_st3 kaže: Pogledaj post
morh je stage 1, moj cilj je nakon toga na daljnu obuku i po mogucnosti u siriju ili afganistan ako uspijem dobit transfer u neku od NATO-ovih jedinica sta su doli na prvoj liniji

a za to trebas nesto vise od prosjecnog građana, ili cak prosjecnog sportasa
Bravo, pogini za kapitaliste.
__________________
oni su gavrani, oni su vrani.
subsonikđou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.