Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 15:37   #7261
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ima u novom katalogu.
Tenks
U niskom sam startu za Lidl
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 21.07.2017., 15:39   #7262
Ja si planiram kupiti 5-6 komada (ako nađem nakon posla, to se nikad ne zna), pa u škrinju...
_MK_ is offline  
Old 21.07.2017., 20:11   #7263
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ja si planiram kupiti 5-6 komada (ako nađem nakon posla, to se nikad ne zna), pa u škrinju...
A di toga ima? Danas sam kao majmun oblijavao u Donje Svetice u Zg, pa mega ćorak.

grogo bolger is offline  
Old 21.07.2017., 22:15   #7264
Idući četvrtak
_MK_ is offline  
Old 22.07.2017., 00:22   #7265
Kad smo kod tog komada mesine, kako ga je najbolje pripremit? Može neki savijet?

Znam da sam malo off s tim pitanjem na Lidl temi ali zapelo mi je za oko čim sam to vidjela ali ne znam kako to pripremit, a ne bih voljela uništit kvalitetno meso bzvz...
polkagaist is offline  
Old 23.07.2017., 02:53   #7266
kakav je sake iz azijskog tjedna?
nisam ga nikad probao, jel kvalitetan? kako se pije, ohladjen ili na sobnoj temperaturi?
Krkimir is offline  
Old 23.07.2017., 07:52   #7267
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Kad smo kod tog komada mesine, kako ga je najbolje pripremit? Može neki savijet?

Znam da sam malo off s tim pitanjem na Lidl temi ali zapelo mi je za oko čim sam to vidjela ali ne znam kako to pripremit, a ne bih voljela uništit kvalitetno meso bzvz...
Ispeći na roštilju ili tavi po par minuta sa svake strane
Kao što se radi bilo kakav steak
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 23.07.2017., 15:35   #7268
Obično su u ponudi bile patke kad je bio azijski tjedan. Sad ništa od toga.
Hiawatha87 is offline  
Old 23.07.2017., 18:46   #7269
Quote:
Hiawatha87 kaže: Pogledaj post
Obično su u ponudi bile patke kad je bio azijski tjedan. Sad ništa od toga.


Aplikacija veli da je ovaj tjedan patka na akciji.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 23.07.2017., 18:47   #7270
Da, na tv-u je upravo bilo da je patka od sutra.
Doreen Mana is offline  
Old 23.07.2017., 21:09   #7271
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Ispeći na roštilju ili tavi po par minuta sa svake strane
Kao što se radi bilo kakav steak
Hm, to je zapravo juneća/goveđa vratina...
https://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_steak

Kažu da to nije tako meknano, da je puno tvrđe meso nego recimo ramstek.
Da je najbolje na "medum rare" inače se pretvara u tvrdi opanaq.

A cijena je opaka. Ali vrijedi probati

@_MK_ aha dakle ovaj tjedan...hvala.

EDIT: Sad se sjetih, u Berlinu sam kupio odležane ramsteke u lidlu za razumnu cijenu i bili su

Zadnje uređivanje grogo bolger : 23.07.2017. at 21:29.
grogo bolger is offline  
Old 23.07.2017., 22:10   #7272
Nisam znao za chuck steak.. Ja zabrijao da je ramsteak. Onda ih nebudem baš 20 kupio dok ne oprobam jednog
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 23.07.2017., 23:46   #7273
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Hm, to je zapravo juneća/goveđa vratina...
https://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_steak
Nije.

Od 6. do 12. rebra iz leđne muskulature goveda, od mišića m.longissimus dorsi (kod svinje to zovemo krmići) dobivamo rib eye steak. Kranijalno, od 1. do 6. rebra, od istog mišića možemo odvojiti chuck eye steak. Nema veze s muskulaturom vrata. Muskulatura vrata drži se uz 7 vratnih kralježaka i nema veze s rebrima. Kod nas chuck eye se prodaje pod purgerskim nazivom rozbratn, prodaje se uvijek s kosti (dijelom kralješka i dijelom rebra) i od njega se kuha juhica. Ja naš, još k tome neodležani, nikada ne bih pekao. Ovaj odležani i vjerojatno pravilno odkošten i obrađen od black angusa ću probati makar ne polažem prevelike nade.
Pellaprat is offline  
Old 24.07.2017., 09:09   #7274
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Nije.

Od 6. do 12. rebra iz leđne muskulature goveda, od mišića m.longissimus dorsi (kod svinje to zovemo krmići) dobivamo rib eye steak. Kranijalno, od 1. do 6. rebra, od istog mišića možemo odvojiti chuck eye steak. Nema veze s muskulaturom vrata. Muskulatura vrata drži se uz 7 vratnih kralježaka i nema veze s rebrima. Kod nas chuck eye se prodaje pod purgerskim nazivom rozbratn, prodaje se uvijek s kosti (dijelom kralješka i dijelom rebra) i od njega se kuha juhica. Ja naš, još k tome neodležani, nikada ne bih pekao. Ovaj odležani i vjerojatno pravilno odkošten i obrađen od black angusa ću probati makar ne polažem prevelike nade.
Skrušeno stojim ispravljen, Pelle naš doktor

Također ću probati, pozamašna količina skepse je nazočna.
grogo bolger is offline  
Old 24.07.2017., 20:05   #7275
Dimljeni norveški rukom soljen (mda) losos iz predmetne nam trgovine i dalje ubija cijenom 100g 25 ćuna.



Kako sam financijski oprezan i plah, počesto se nalukujem na one -30% jeftinije, ali bome lososića ne mogu upecat
grogo bolger is offline  
Old 24.07.2017., 21:05   #7276
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Nije.

Od 6. do 12. rebra iz leđne muskulature goveda, od mišića m.longissimus dorsi (kod svinje to zovemo krmići) dobivamo rib eye steak. Kranijalno, od 1. do 6. rebra, od istog mišića možemo odvojiti chuck eye steak. Nema veze s muskulaturom vrata. Muskulatura vrata drži se uz 7 vratnih kralježaka i nema veze s rebrima. Kod nas chuck eye se prodaje pod purgerskim nazivom rozbratn, prodaje se uvijek s kosti (dijelom kralješka i dijelom rebra) i od njega se kuha juhica. Ja naš, još k tome neodležani, nikada ne bih pekao. Ovaj odležani i vjerojatno pravilno odkošten i obrađen od black angusa ću probati makar ne polažem prevelike nade.
đizs, niš ne razmem
jel' ćeš ti to kupit i jest na kraju ili ne? onako kako ćeš ti, tako ću i ja, jer ni reči ne razmem



kupila tijesto za pizzu / pizza dough danas. namazala salse, malo mozzarele i nešto ribanog sira i jednu narezanu crvenu papriku. tijesto je odlično!!!!! kupovat ću sigurno dok god ga ima. jako fino. 15 min sve spremno!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.07.2017., 21:36   #7277
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
đizs, niš ne razmem
Trudio sam se najjednostavnije objsniti poziciju chuck eye steaka.

Da, kupiti ću prvo jedan komad i probati ga ispeći na grill tavi medium rare. Ako bude bio tvrd i žilav baciti ću ga u rajnglu i napraviti ću ga na nekakav saft. Ako grilan bude mekan, trčim nazad u Lidl po par kila.
Pellaprat is offline  
Old 24.07.2017., 21:45   #7278
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Trudio sam se najjednostavnije objsniti poziciju chuck eye steaka.

Da, kupiti ću prvo jedan komad i probati ga ispeći na grill tavi medium rare. Ako bude bio tvrd i žilav baciti ću ga u rajnglu i napraviti ću ga na nekakav saft. Ako grilan bude mekan, trčim nazad u Lidl po par kila.
ne sekiraj se, objasnio si ti to fino, ali plavuša tipka s druge strane ekrana - tako da nije stvar u tebi, već u meni. kad sam pročitala kranijalno, i've got lost. u svakom slučaju, budem i ja uzela pa što bude.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.07.2017., 22:51   #7279
Probala lassi od kokosa i ananasa. Fin je jako, ali malo slađi od očekivanog. Kak si sama pravim lassi to me iznenadilo okusom. Probala i od čaja i limuna. Isto fin, i nešto manje sladak.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is online now  
Old 25.07.2017., 08:51   #7280
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Da, kupiti ću prvo jedan komad i probati ga ispeći na grill tavi medium rare. Ako bude bio tvrd i žilav baciti ću ga u rajnglu i napraviti ću ga na nekakav saft. Ako grilan bude mekan, trčim nazad u Lidl po par kila.
Ako to uspiješ napraviti prije nego što većina nas ide s posla, molim javi

Baš me zanima kakvo je meso... Ako stvarno bude dobro, ispraznit ću im cijeli frižider (pod uvjetom da toga bude u cca 15:30 kad dođem do tamo). No glupo mi je kupovati napamet, pa ako netko uspije dotad probati meso...
_MK_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.