Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2015., 09:46   #7681
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Sad pokazat muda u Tampi.
Ne možeš popušiti 7 u nizu.
o možeš, možeš! upravo smo popušili sedmu u nizu
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 09:50   #7682
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ne moraju zabiti, ali ja bi bio sretan da ne kližu totalno pogubljeni po ledu.
Ajde, Galchenyuk je totalno izgubljen na ledu već 40-tak tekmi pa nije čudo da EGG ne postoji kad nekadašnji prospect nije u stanju ni dodati pak, ni klizati.
prošle godine krivci za ispadanje iz playoffa bili su ti vanek i pacioretty. ove godine to je galchenyuk. zapažam jednu zanimljivu pravilnost - sva trojica su većinu vremena igrali s desharnaisom
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 09:59   #7683
therrien je jednostavno loš trener. ima jako kompetitivnu ekipu koju nije u stanju složiti kako treba. pp% i pk% su kriminalni. sinoć je elleru, nakon što je ovaj konstanto među top 3 najbolja forwarda u doigravanju dao samo 14:38 minuta. gallagher i galchenyuk igrali imali su minutažu kao prust, delarose, flynn i mitchell i to u utakmici gdje smo mi ganjali rezultat!

galchenyuk nije krilo. frajer odlično drži pak i najčešće jako dobro zna šta će s njime, ali nema akceleraciju da može proći po krilu, a stickhandling uz ogradu obično završi da te zakucaju u istu. zato će i dalje propadat na krilu jer trenerov libling mora igrati top ofanzivnog centra
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 19:16   #7684
https://twitter.com/CanadiensMTL/sta...42268887535616

još ima nade za habse
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:10   #7685
ti i troll igrate kolo a ovi tamo plaču, ko vas habse može razumit
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 00:32   #7686
Ja sam zadovoljan. Proći first round za ovu skupinu osrednjih igrača je vrh vrhova. Sve ostalo je bonus.
To što nerealni likovi misle da mi imamo igrače koji su bolji od Stamkosa, Kučerova, Johnsona, Palata, Filippule je druga priča. Što takvima preostaje nego plakati zbog vlastitih iluzija?
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 00:52   #7687
Idemo danas uzeti u gostima , jucer sam predosjecao pobjedu Habsa, vidli smo kako je zavrsilo, danas bez prognoza. SAmo jako
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 02:10   #7688
Visimo ko lusteri na PK, Lund spasava zasad
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 06:23   #7689
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ja sam zadovoljan. Proći first round za ovu skupinu osrednjih igrača je vrh vrhova. Sve ostalo je bonus.
To što nerealni likovi misle da mi imamo igrače koji su bolji od Stamkosa, Kučerova, Johnsona, Palata, Filippule je druga priča. Što takvima preostaje nego plakati zbog vlastitih iluzija?
otkad si ti prestao biti ambiciozan? na martina si sasipao drvlje i kamenje kad je s puuuuno lošijom ekipom gubio u 7 utakmica od kasnijeg prvaka?

tampin top 6 je bolji od top 6 habsa (pogotovo kad je desharnais unutra), ali habsi imaju boljeg golmana i obranu. s druge strane, kad popušiš 7 zaredom od iste ekipe postavlja se pitanje i onoga iza klupe.

habsi se trebaju riješiti therriena i uzet kompetentnog coacha, bez obzira zna li francuski ili ne.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 12:19   #7690
Danas se lovi 7.uzastopna u PO, mislim da ima barem 6,7,8 godina od zadnjeg takvog slucaja.
Btw.slazem se da imate osrednji top6. I to je prioritet ako mislite ista znacajnog napravit.
Trebate napravit neki jaci trejd kao mi s Keslerom, bacit koju vecu udicu, Petry DSP-ok su to trampe, no cak i ako se obavi jos koji takav trejd to nije nikakav uvjet da ce se ista postici u PO.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 12:46   #7691
Kako je ušla ova od Beaglea ni bog ne zna

St Louis promasio sve ikad, ne ide tako
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:41   #7692
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
otkad si ti prestao biti ambiciozan?
Što je to ambicioznost? Samog sebe uvjeravati u bajku zvani Habsi su najjača ekipa u NHL-u, i da nema Therriena i DD-a to bila nepobjediva dinastija?
Ako je to ambicioznost, onda ne hvala.
Jasno sam napisao da je ovo ekipa za prolazak prvog kruga playoffa i to uz puno sreće. Sve ostalo je bonus.
Naravno, nisam kmečavac koji će pisati postove u stilu, joj kako ćemo popušiti u prvom krugu, joj bolje da smo ispali od Ottawe...
Kad ispadnemo, reću ću da pobjedio bolji, a Habsima čestitati na sezoni puno boljoj od mogućnosti.

Quote:
na martina si sasipao drvlje i kamenje kad je s puuuuno lošijom ekipom gubio u 7 utakmica od kasnijeg prvaka?
To puuuuuno lošje je tvoja subjektiva ocjena.
Naime, upitno je da li su npr. Gallagher i Galchenyuk bolji od tadašnjeg Cammalerija i AK-a ili da li je današnji Pleki bolji o 4 godina mlađeg Plekija. Callameri je npr. u tih 7 tekmi skupio 10 pts, a ova dvojica zajedno neće toliko u još tri playoff serije.


Quote:
tampin top 6 je bolji od top 6 habsa (pogotovo kad je desharnais unutra),
Bio bi i duplo bolje da Stammer ne igra skršen do te mjere da ne može opaliti slapshot.


Quote:
ali habsi imaju boljeg golmana i obranu.
Možda i imaju da nam svi bekovi sa izuzetkom Petryja (koji jedini pošteno zarađuje novac) ne raztmišljaju o tome gdje ići na golf u postseason.
Ali uzmimo da igraju kako spada, tvrditi da je obrana Price- Subban-Markov- Petry-Emelin-Gilbert-Pateryn, nekakva svemirska obrana u odnosu na Bishop-Hedman-Carle-Coburn-Garrison-Stralman-Šustr je čista glupost.
Za početka bi naši bekovi trebali početi gledati na led, a ne buljiti u neku pičku na tribini dok forwardi idu na izmjenu, a Stammer kliže kroz NZ i prima pak na plavoj. Tako se ne igra obrana.
Također, od beka koji stavlja 9 i pol milja u džap svake sezone i koji se diči Norrisom, vrhunskim klizanjem, svemirskim slaphotom očekujem nešto više od jednog gola u osam tekmi.

Quote:
kad popušiš 7 zaredom od iste ekipe postavlja se pitanje i onoga iza klupe.
Prije toga bi se trebalo postaviti pitanje kako se desilo da je jedna ruševina od ekipe koje je bila prvi kandidat za seljenje, u 3-4 godine izgradila roster za contendera i zašto je njihov GM u zadnje dve godine odradio veći broj viša nego hrabrih transkacija (rješio se dvojice franchise playera, doveo golmana i 7-8 dokazanih igrača, skautirao po NCAA...) s ciljem gradnje kompetitivnog tima, dok se naš managemant bavio Vanish rentalima i kupovinom grindera za pickove. Navodno aposlutno povjerenje u roster i Timminsove prospecte dovelo je superkonzervatinog vođenja kluba gdje se jedino Jeff petry može smatrati kao netko tko je pojačalo roster, a Timminsovi prospecti muku muče u AHL-u gdje se već 4-5 godina ne mogu maknuti sa dna.
Povjerenje u ruševinu Emelina i njegov extension mi je dan danas najveća misterija. Očito je su Bergevin i Therrien večer prije riješili 5 grama koke. Ja ne vidim drugi razlog.
Istovremeno Tampa radi rekonstrukciju obrane dovođenjem Carlea, Coburna, Garrisona i Stralmana.

Quote:
habsi se trebaju riješiti therriena i uzet kompetentnog coacha, bez obzira zna li francuski ili ne.
A tko je taj kompetentni coach?

Ja sam ipak stava da je vrijeme da Bergevin odradi par "bold moves" u rosteru. Što prije shvati da nema svetih krava u rosteru to će dulje trajati kao GM.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:51   #7693
jesam ja rekao da je svemirska obrana u odnosu na tampinu? habsi imaju bolju obranu i golmana nego tampa i to je činjenica. tampa ima bolji top 6 i očito boljeg trenera. bottom six je tu negdje...

nekog kompetentnog? pa čujem da je mike babcock slobodan...
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 20:04   #7694
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Što je to ambicioznost? Samog sebe uvjeravati u bajku zvani Habsi su najjača ekipa u NHL-u, i da nema Therriena i DD-a to bila nepobjediva dinastija?
Ako je to ambicioznost, onda ne hvala.
Jasno sam napisao da je ovo ekipa za prolazak prvog kruga playoffa i to uz puno sreće. Sve ostalo je bonus.
Naravno, nisam kmečavac koji će pisati postove u stilu, joj kako ćemo popušiti u prvom krugu, joj bolje da smo ispali od Ottawe...
Kad ispadnemo, reću ću da pobjedio bolji, a Habsima čestitati na sezoni puno boljoj od mogućnosti.
1 pobjeda u 19 tekmi protiv playoff ekipa je razlog za legitimnu zabrinutost glede mogućnosti da ekipa u takvoj formi prođe rundu playoffa, a ne kmečanje.

s druge strane, gledanje ekipe kako u pet utakmica zabija po jedan gol po utakmici je prilično neugodno iskustvo i malo kmečanja mora biti dopušteno


Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
To puuuuuno lošje je tvoja subjektiva ocjena.
Naime, upitno je da li su npr. Gallagher i Galchenyuk bolji od tadašnjeg Cammalerija i AK-a ili da li je današnji Pleki bolji o 4 godina mlađeg Plekija. Callameri je npr. u tih 7 tekmi skupio 10 pts, a ova dvojica zajedno neće toliko u još tri playoff serije.
potcjenjuješ današnju ekipu. martinovi habsi su mogli sanjati hart golmana (osim jarinog hot streaka od dvije playoff runde) i norris beka i markova (bilo kakvog), i top pet strijelca... gally i gally su trenutno tu negdje s ak i cammyjem iz tog doba, a pleki je pleki, tada i sad - potpuno isti. obranu nam je nosio dinamični duo hamrlik spaček i rookie pk... da da ubitačna je to ekipica bila
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 20:37   #7695
Teza kako su Gallagher i Galchenyuk na nivou Kosticina, Cammyja ili Gionte otprije 5 godina je za

Galchenyuk 8 1 1 2
Gallagher 8 1 1 2

Cammaleri 7 3 7 10
Gionta 7 3 2 5
Kosticin 6 2 0 2

Jebeni gnom Gionta je u tih 7 tekmi protiv Bostona zabio više od Gallya i Chuckyja zajedno u osam tekmi.
Ovakvim tempom zabijanja, dvojica navodnih talenata odradili bi Cammyjevih 10 pts iz 7 tekmi nakon 40 playoff tekmi.

U toj playoff seriji Martin je imao Pricea na .934 i ispao. Therrien ima Pricea na .922 u ovom playoffu.

Mi imamo deficit u scoring skill koje se vidi s Marsa. U prvoj tekmi protiv Tampe promašivali su se prazni golovi sa metra.
Da je Tampa imala sve te šanse u prvih tekmi uvalili bi nam 7-8 komada.
U tekmi broj 2 bilo koja normalna ekipa bi imala 3-0 nakon prvih 10 minuta. Gledam ostale serije i nitko živ nije imao onoliko mrtvaca koja smo mi fulali protiv Tampe.
Dečki ne znaju zabit gol. Dok je takva situacija, ja nikad neću peglati po treneru.

Kada nas protivnici budu sabijali u našoj zoni i kada budemo dobijali tekme sa SOG 25-50 ili 19-47 kao u slučaju Martina, reći ću fuck off trener.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 20:48   #7696
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
jesam ja rekao da je svemirska obrana u odnosu na tampinu? habsi imaju bolju obranu i golmana nego tampa i to je činjenica. tampa ima bolji top 6 i očito boljeg trenera. bottom six je tu negdje...
Teza kako su Subban-Markov-Petry-Emelin-Gilbert-Pateryn bolji package od Hedman-Carle-Coburn-Stralman-Garrison-Šutr može proći eventualno na Habs hfboard podforumu.

Ja ne vidim gdje bi npr. Emelin, Gilbert i Pateryn našli mjesto u Tampinoj obrani.



Quote:
nekog kompetentnog? pa čujem da je mike babcock slobodan..
Je. Babcock će ići u klub gdje se u zadnjih 20 godina svakog trener naziva neznalicom.
Da mu Bluzeri ponude i 20% manje love, ići će tamo.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 20:57   #7697
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Teza kako su Gallagher i Galchenyuk na nivou Kosticina, Cammyja ili Gionte otprije 5 godina je za

Galchenyuk 8 1 1 2
Gallagher 8 1 1 2

Cammaleri 7 3 7 10
Gionta 7 3 2 5
Kosticin 6 2 0 2

Jebeni gnom Gionta je u tih 7 tekmi protiv Bostona zabio više od Gallya i Chuckyja zajedno u osam tekmi.
Ovakvim tempom zabijanja, dvojica navodnih talenata odradili bi Cammyjevih 10 pts iz 7 tekmi nakon 40 playoff tekmi.

U toj playoff seriji Martin je imao Pricea na .934 i ispao. Therrien ima Pricea na .922 u ovom playoffu.

Mi imamo deficit u scoring skill koje se vidi s Marsa. U prvoj tekmi protiv Tampe promašivali su se prazni golovi sa metra.
Da je Tampa imala sve te šanse u prvih tekmi uvalili bi nam 7-8 komada.
U tekmi broj 2 bilo koja normalna ekipa bi imala 3-0 nakon prvih 10 minuta. Gledam ostale serije i nitko živ nije imao onoliko mrtvaca koja smo mi fulali protiv Tampe.
Dečki ne znaju zabit gol. Dok je takva situacija, ja nikad neću peglati po treneru.

Kada nas protivnici budu sabijali u našoj zoni i kada budemo dobijali tekme sa SOG 25-50 ili 19-47 kao u slučaju Martina, reći ću fuck off trener.
pogledaj pp% tada i sada. tada bez markova, bez sumnje jednog od najboljih ppqb u ligi. samo da je pp% na razini kada je klub vodio pravi trener, gally&gally bi bili na 5-6 bodova. da ne pričamo o stopostotnom penalty killu u toj seriji. da sada imamo takve brojke tampa bi se morala vaditi iz 0:2 deficita.

habsi su daleko jača ekipa u odnosu na 2011. godinu.

osim toga, o galchenyuku ne želim slušati žalopojke dok čovjeka ne stave na prirodnu poziciju.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 21:06   #7698
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Teza kako su Subban-Markov-Petry-Emelin-Gilbert-Pateryn bolji package od Hedman-Carle-Coburn-Stralman-Garrison-Šutr može proći eventualno na Habs hfboard podforumu.

Ja ne vidim gdje bi npr. Emelin, Gilbert i Pateryn našli mjesto u Tampinoj obrani.
štošta ti ne vidiš.

habsi će ove godine imati dvojicu top 10 po glasovanju za norrisa, jednog u top 3. tampa će imati 0. osim toga, imaju jeffa petryja koji je bolji od svih tampinih minus hedman.
emelin i gilbert su možda nešto lošiji od carlea, coburna i garrisona, ali ne dramatično.

alo, habsi imaju najmanje primljenih golova u cijeloj ligi! jest da je price imao fenomenalnu sezonu, ali bez dobre obrane se ne može primiti najmanje golova u 82 utakmice.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:19   #7699
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
štošta ti ne vidiš.

habsi će ove godine imati dvojicu top 10 po glasovanju za norrisa, jednog u top 3. tampa će imati 0. osim toga, imaju jeffa petryja koji je bolji od svih tampinih minus hedman.
emelin i gilbert su možda nešto lošiji od carlea, coburna i garrisona, ali ne dramatično.

alo, habsi imaju najmanje primljenih golova u cijeloj ligi! jest da je price imao fenomenalnu sezonu, ali bez dobre obrane se ne može primiti najmanje golova u 82 utakmice.
Iskreno mislim da Norris previse podcjenjuje obrambeni dio obrambenog igraca
Mislim da bi vecina odlucila krenut gradit momcad od Webbera makar nema Norrisa (pritom ima sto i ofanzivno za ponudit)
Subban je meni, iskreno, precjenjen

Na koju se fransizu misli gori u komentaru kad je navedeno da su bili relocation project i da su tradeali 2 fransizna igraca
Rocinante is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 22:51   #7700
Quote:
Rocinante kaže: Pogledaj post
Iskreno mislim da Norris previse podcjenjuje obrambeni dio obrambenog igraca
Mislim da bi vecina odlucila krenut gradit momcad od Webbera makar nema Norrisa (pritom ima sto i ofanzivno za ponudit)
Subban je meni, iskreno, precjenjen

Na koju se fransizu misli gori u komentaru kad je navedeno da su bili relocation project i da su tradeali 2 fransizna igraca
slažem se da norris podcjenjuje obranu, ali se ne slažem da je subby precijenjen. jako je dobar i defanzivno i ofanzivno. defanzivno ne kao weber, dakako, ali je definitivno natprosječan defanzivno i top talent ofanzivno.

misli na tampu. iako ne znam otkud to za relokaciju. prošli vlasnici su bili posvađani, ali ne sjećam se da se ozbiljno spominjala relokacija.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.