Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2010., 19:37   #2561
Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
Pročitao sam što je danas Antić imao za reći i to je najgore što se Srbiji moglo dogoditi. Lippi, Cappelo i ostali barem kažu da je njihova igra bila loša i preuzimaju na sebe odgovornost ali Antić je i dalje u filmu da je sve ovo plod jedne nesreće. Kaže Antić da je Srbija pucala čak 23 puta prema golu Australije, ali prešućuje i da je Australija pucala čak 17 puta, u okvir je bilo 7-6 za Australiju. Još bolniji pad će biti eventualno neplasiranje na EURO 2012., jer očito u igri Antić nigdje ne vidi problem.
To i ja kazem, niko ne vidi da smo mi pre svega lose igrali.
Ne plasiranje na EURO.....sve zavisi od igraca koji ce nam igrati. Sad lepo treba da se pogledaju utakmice sa SP-a i da se vidi ko treba da nastavi da igra u reprezentaciji a ko ne. Ako to budu prostudirali kako treba i posteno radili ne sumnjam da cemo se plasirati na evropsko, ako ne... da moguce je da cemo ostati bez jos jednog evropskog prvenstva.
Otkaceni Decko is offline  
Old 28.06.2010., 19:45   #2562
Quote:
moonze kaže: Pogledaj post
Sve ovo što si napisao je tačno, i slažem se potpuno, ali onda u zadnjoj rečenici kažeš da "Antić nije kriv"???

Kako nije kriv, pa ko sastavlja tim, ko stavlja Stankovića ili Žigića u prvu postavu, ko ih je uopšte zvao u reprezentaciju? Naravno, Antić.

Antić je najveći krivac za neuspeh, i ovaj tvoj post (osim zadnje rečenice) je čist dokaz njegove odgovornosti. Pogrešni igrači u prvoj postavi, loše izmene, loša taktika i sistem igre.

Ako je tačna cifra da Antić zarađuje pola miliona evra godišnje (mada kruži priča da je dobio milion evra kao bonus za plasman na SP), za taj novac mora da postoje dobri rezultati. Poslednje mesto u grupi je veliki neuspeh.
Nisam na to mislio. Naravno da je on odgovoran za selekciju igraca. Ovo za ovog Gajica sam ja mislio, ipak je tu savez trebao malo vise da se angazuje.
Isto kao za slucaj Marka Marina. Nasi novinari su uradili kao neki interjvu s njim. Decko je odgovorio kako ga niko iz naseg saveza nije zvao niti se interesovao za njega, Nemci su prvi dosli i kraj price. Ali je rekao da tamo ima jos talentovane dece neseg porekla i da treba malo vise obratiti paznje na to. Eto decko je sve lepo rekao, ali me ne bi cudilo kad nasi opet ni prstom ne bi mrdnuli.
Otkaceni Decko is offline  
Old 28.06.2010., 21:31   #2563
Sa ovim treba ključat temu.

albundyy is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.