Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2010., 14:25   #81
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Nekako mi dvojac 2 defenzivna vezna Brazila, Melo i Gilberto Silva ne ulijevaju povjerenje, mislim da su jedine 2 slabe karike u Brazilu.
Iako mi godina još je Gilberto Silva dobar od Mela svakako bolji
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 13.06.2010., 16:41   #82
Quote:
mate mišo kaže: Pogledaj post
Dok se njihovi konkurenti spremaju u raskošnim trening kampovima, oni su trening odradili u teretani s lokalnim stanovništvom.
http://www.net.hr/2010/06/11/0714007.42.jpg

Video-http://www.net.hr/sport/page/2010/06/11/0713006.html
Mislim da je jasno za koga ću navijati u ovoj grupi. :dr.evil
Scipion is offline  
Old 15.06.2010., 00:45   #83
Jedva cekam tekmu izmedu portugala i obale bjelokosti! Vjerojatno najzanimljiviji dvoboj prvog kola i ocekujem lijepu igru sa dosta golova, za razliku od dosadasnjih. Navijam za afrikance
halek is offline  
Old 15.06.2010., 08:11   #84
Mene u toj grupi najviše brine, šta će se dogoditi za Korejancima, kad se vrate kuči sa 3 poraza..Onaj luđak će ih sve strpat u logore..
PatriotSLO is offline  
Old 15.06.2010., 09:38   #85
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Mene u toj grupi najviše brine, šta će se dogoditi za Korejancima, kad se vrate kuči sa 3 poraza..Onaj luđak će ih sve strpat u logore..



[SLIKA OBRISANA]



nekome će otkinut bodove siguran sam, najvjerojatnije portugalu koji ima velikih problema sa realizacijom...
dr. van Nostrand is offline  
Old 15.06.2010., 09:43   #86
Ma de što vam je...Sjeverna Koreja ide dalje sa 3 pobjede. U protivnom ne bi njihovo domaće stanovništvo imalo što za gledati
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 15.06.2010., 09:48   #87
Večeras bi moglo biti novo punjenje jazavaca. I jedan prijedlog za kladu: Sjeverna Koreja dobiva crveni karton.
Grupa Queen is offline  
Old 15.06.2010., 10:25   #88
Navijam (općenito na ovom SP) za Sjevernu Koreju, iz više razloga. Prvi je što nisu bili na SP-u od 1966., a drugi što odskaču društvenim uređenjem od ostatka svijeta. Volio bih da se susretnu u eliminacijskoj fazi (ako je to moguće, ne znam kako ide križanje skupina) sa SAD-om (da ih izbace zbog one bombe što su im zabranili) i Južnom Korejom (koja im je uskratila prijenos).

Nisu slabi. Njihov trener predviđa veliki uspjeh, nije precizirao, ali ako je 1966. bila četvrtzavršnica (vodili 3:0 pa izgubili 5:3), onda je to sada najmanje poluzavršnica. Ili možda četvrtzavršnica, jer je 1966. igralo 16 momčadi, tj. jedna je utakmica u eliminacijskoj fazi sad više. Odigrali su 2:2 s Gčkom, s tim da su gubili 1:0 i 2:1, pa su se vratili. Imaju pobjednički mentalitet. Zatim, odigrali su 2:2 i protiv JAR-e, koja u 86. minuti gubi od Brazila iz slobodnog udarca te koja ide u produžetke i u njima minimalno gubi od Španjolske. Tu su negdje i s Južnom Korejom, bilo je 1:1 i 1:0 za Južnu u kvalifikacijama. Potpuno podsjećaju na Hrvatsku 1998. Predviđam sva tri remija u skupini i najmanje četvrtzavršnicu.

SJEVERNA KOREJA
Uzvišeni is offline  
Old 15.06.2010., 11:20   #89
Fifa je dala zeleno svjetlo Drogbi za igranje s gipsom na ruci.
the edge is offline  
Old 15.06.2010., 11:23   #90
To.

Drogba Drogba.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Old 15.06.2010., 11:24   #91
http://iforce.co.nz/i/m42wzub0.gif

ne znam sta pametnije reci na ovoj temi, za sada
Vanjushka is offline  
Old 15.06.2010., 11:29   #92
njihova prednost bi mogla biti to što ne poznaju većinu ovih igrača... ajde možda znaju Ronalda i Kaku, ali tko je Simao? tko je Zokora? tko je Maicon? mogli bi se naložiti opasno na njih, vjerujući da mogu pobijediti te "jazavce", pa grubo ići u svaki start, riskirati kartone, ali i lomove nogu protivničkim igračima, a sve u svrhu čuvanja svoje mreže, jer kod njih vrijedi "ne daj na se, ne daj svoje" ...

jedva čekam da ih vidim, da vidim kako to izgleda, jer vjerujem da igraju dosta drukčiji nogomet od ostatka svijeta, možda neki tip totalnog nogometa, gdje je transformacija sjajna, gdje se ne zna tko šta igra...

ja osobno navijam da bude što više golova (treba mi za dobitak, a i treba se konačn otvoriti...)
mitch is offline  
Old 15.06.2010., 12:42   #93
Portugal danas tuče OB
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 15.06.2010., 12:43   #94
Da Sjeverna Koreja


meni su dragi cisto zato jer im je 99% stanovnistva gladno, pa nek se vesele, makar bi im bilo pametnije da skinu onog svog debila i objese ga na trg.


ova prva utakmica je zanimljivija, za koga navijati, pitanje je sad
Ken is offline  
Old 15.06.2010., 12:44   #95
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Portugal danas tuče OB
Da sam se kladio, i ovdje bi na listiću bio X

Inače... Go OB go
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 15.06.2010., 13:02   #96
Portugal napokon ima momčad pristojne visine braniči im svi više manje visoki i jaki samo jedan ispod 180
Sad ovisi kako će genije na njihovoj klupi postavi igru ako će igrati Ronaldo i Almeida nema jebene šanse da ih obala nadskoči

Inače Drogba danas neće ništa napravit sto posto stavit će ma u mali džep Bruno Alves.
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 15.06.2010., 13:03   #97
joj samo da bude žoga bonito
Veko32 is offline  
Old 15.06.2010., 13:10   #98
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
joj samo da bude žoga bonito
nema teorije Portugal iako to čudno zvuči igra dosta čvrsto i jako im je teško zabit gol jedino ih realizacija muči ako to poprave jedni su od favorita za daleko dogurat

Inače u kvalama su primili samo 5 golova od toga 3 protiv danske jedini tko je primio manje od njih je Slovenija i Nizozemska ali opet grupa u kojoj su nizozemci igrali je stvarno bila komedija.
__________________

Zadnje uređivanje Dr.Phil : 15.06.2010. at 13:25.
Dr.Phil is offline  
Old 15.06.2010., 13:15   #99
Grrr,hebem ti život danas zbog obaveza neću stić gledat por-ob
Al ipak ovdje očekujem tri boda za OB

Por 2:3 ob
Deadwalker is offline  
Old 15.06.2010., 13:17   #100
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
nema teorije Portugal iako to čudno zvuči igra dosta čvrsto i jako im je teško zabit gol jedino ih realizacija muči ako to poprave jedni su od favorita za daleko dogurat

Inače u kvalama su primili samo 5 golova od toga 3 protiv danske jedini tko je primio manje od njih je Slovenija i Nizozemska ali opet u grupi u kojoj su nizozemci igrali je stvarno bila komedija.
jebem ti Mourinha
Veko32 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.