Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 23:45   #541
Quote:
PussyKiller kaže: Pogledaj post
za decke: jeste li obrezani ili niste i sta smatrate da je bolje!?

za cure: da li vam je drazi obrezani ili ne obrezani qurac ili vam je svejedno, glavno da je qurac?



Ja nisam obrezan iako smatram da je bolje bit obrezan.
Ma svejedno, bitno da je uredan!
Makar, kad malo vise razmisljam, mozda cak i ljepse (prirodnije) kad nije obrezan, ima nesto u tom navlacenju
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 28.03.2012., 23:50   #542
kod mene teče sve po planu prošlo je 10 dana,ne boli kad se diže,al nije to ko kamen,pijem apaurine,konci se kao malo več raspadaju,al još uvijek je to friško...

Jel mi može netko reči kolko mi još treba da ga metnem,ovaj sad vikend ču istrpit još za svaki slučaj,al drugi vikend mislim drmat svaki dan jebo me pas...pisalo je negdje al sam zaboravio koji je to prosjek otprilike
achit is offline  
Old 12.04.2012., 19:05   #543
Vi koji ste obrezani kasnije zasto ste se obrezali?
Perko-NE is offline  
Old 12.04.2012., 21:02   #544
Pa pročitaj temu, čovječe
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 12.04.2012., 22:06   #545
nije bitno, ali meni je malčice ljepši obrezani
venera_veritas is offline  
Old 17.04.2012., 12:03   #546
Evo kod mene prošlo 4 tjedna,ubit ču se.....još uvijek nemogu imat normalan sex,boli meee,cura se stisla pomalo u ovo vrijeme,a ja kad ga najjače gurnem ispod kožice koja mi je ostala do glavića je jako crveno i peče,

što da radim????jel to prerano?????
achit is offline  
Old 17.04.2012., 15:36   #547
Sve se nema a židovi i muslimani u privatno vrijeme....

Quote:
achit kaže: Pogledaj post
Evo kod mene prošlo 4 tjedna,ubit ču se.....još uvijek nemogu imat normalan sex,boli meee,cura se stisla pomalo u ovo vrijeme,a ja kad ga najjače gurnem ispod kožice koja mi je ostala do glavića je jako crveno i peče,

što da radim????jel to prerano?????
Joooj evo još jednog ljepotana sa gonorejom... AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Zadnje uređivanje Teta2U : 17.04.2012. at 16:03.
Numizmatičar is offline  
Old 17.04.2012., 15:37   #548
Mislim to svatko vidi drugačije...
Nekima se više sviđa i nekima manje i za druge uopšte nije bitno
sto se mene tiče ja sam obrezan i dosad nitko nije smetalo
TomiBec is offline  
Old 17.04.2012., 17:56   #549
Ovamo ,onamo ima tu nekih preferencija al najbitnija stvar je koja?

Ni za živu glavu gablecovat lignje u krugu 5 kilometara od bolnice koja se bavi tom vrstom zahvata

A što se tiče treme,straha ili nesigurnosti,potencijalnim pristupiteljma operaciji poručujem.
I voće se obrezuje oko vrha pa raste živi i rodi i iduću godinu.
Sve je super i sve je za pet dok nekom ne padne podrezat voćku u korijenu

A ako je problem sa strahom od pucanja šavova kad piton odluči pogledat šta ima u svijetu iznad lastike od gaća,
instat chill off bi bila uvijek u blizini spremna slika Vice Vukojevića ili Vesne Girardi Jurkić
Prdimahovina is offline  
Old 18.04.2012., 02:13   #550
Imao sam blizak susret sa fimozom u obitelji. Kad sam bio klinac nekih 5 godina, buraz koji je stariji godinu dana je imao fimozu. Sjećam se da je liječnik dao nekih tjedan dana da pokušaju da mu svuku kožicu, pokušali su sve, čak neke bapske lijekove i otopine ne bi li uspjeli, njemu se zapravo zapekla kožica, al niš. Poslije je dobio uputnicu, otstranila mu kožicu, i stvar je bila riješena, je da se on češao narednih nekoliko tjedana, ali naposljetku je sve to prihvatio. Danas se on ni ne sjeća kako je to biti "obučen".

Donekle sličan problem je mene zadesio u kasnom pubertetu, inače me je malo kasnije zahvatio. Negdje kad sam bio drugi razred srednje postao mi je očit problem sa splovilom, naime kada je bio opušten mogao sam normalno svući i navući kožicu, no u erekciji mi je nastajao problem. Kožica se nije sama povlačila, otvori se malo izađe dio glavića, a ja ako u granicama normale pokušam je svučem dođem skoro do pola, kožica se istanji i počela se crvenit, nisam bio voljan da je silim, em što me je nerviralo što mi se nevidi cijeli glavić, em mi se u korijenu vukla sva koža na gore, pa je počelo ličiti na šator. Buraz me je već zezao da ću i ja na sec-sec, no na moju sreću urolog nije bio istog mišljenja, i prepisao mi je neke steroidne kreme ali mi je dao do znanja da ako se stanje uskoro ne poboljša sleduje sec. Nisam osjećao nikakav bol, možda malu nelagodu, više me je sve to psihički izluđivalo. Kako sam tad tek počeo imam odnose ubrzo mi se desilo, nakon par odnosa, da mi se usred sexa skroz svukla kožica i odmah sam izgubio šator u korijenu. Mojoj sreći nikad kraja, ali sve se promijenilo kada sam uvidio da je teško vraćam, točnije nikako. Tad sam osjetio kako se osjećaju obrezani nakon obrezivanja, glavić mi je skroz postao suh i ličio je na ispucale usne. To je glupa bolest de vas je pomalo blam i od liječnika, makar je mene tad bio, stojim napola go sa qurcem koji je stalno u nekoj polu-erekciji, glavić koji je sav zamodreo i naduo se kao nar i još počeo se ljuspat. Bio sam uvjeren da i mene čeka secsec. Te sam odlučio kad imam vremena do ponedjeljka da dam sve od sebe i ne odem takav. Brat mi je rekao da pokušam sa nekim lubrikantom, i začudo stvar je urodila plodom, valjda mi je glavić postao isuviše suh pa se kožica prosto zapekla. Liječnik mi je rekao da je u pitanj parafimoza i da koliko god meni to djelovalo ozbiljno, nije slučaj za op., da pokušam prvo prirodnim putem pa će mo vidjeti. Tada su i cura i desnica radile svoje i za mjesec-dva riješio sam trajno problem. Danas mi je sve jedno dal sam obrezan ili ne. Kožica mi se u cijelosti povuče u erekciji, tad baš i nema razlike između obrezanog i drugog, da nije tak išao bi ja na zahvat. Što se tiče kad je spušten još u srednjoj, mi se povukla, pa mi tad prekriva 1/3 do 1/2 glavića, dok je ostatak, vrh, go. Inače imam dojam da mi je rub glavića koji je pokriven kad je spušten, osjetljiviji od vrha koji je stalno go, kao da je otupio.
Akul7 is offline  
Old 18.04.2012., 22:21   #551
Quote:
Akul7 kaže: Pogledaj post
Te sam odlučio kad imam vremena do ponedjeljka da dam sve od sebe i ne odem takav. Brat mi je rekao da pokušam sa nekim lubrikantom, i začudo stvar je urodila plodom, valjda mi je glavić postao isuviše suh pa se kožica prosto zapekla. Liječnik mi je rekao da je u pitanj parafimoza i da koliko god meni to djelovalo ozbiljno, nije slučaj za op., da pokušam prvo prirodnim putem pa će mo vidjeti.
Kako ti je to uspjelo s lubrikantom i kakav je to prirodan put
Numizmatičar is offline  
Old 19.04.2012., 13:20   #552
Rekao sam da sam pretjerivao i da moj slučaj nije bio opće toliko ozbiljan. Visok mi je prag bola, no kod qurca sve pada u vodu. Pod prirodnim mislmi da se kožica sama razvukla, opustila. Kad sam bio mlađi sam glavić, posebice njegov rub, je bio vrlo osjetljiv. Lubrikant mi je prije pomogao da on postane manje osjetljiv i lakše navučem kožicu, čim sam uspio preći preko ruba, dalje je išlo lako, a i brzo je splasnuo. Danas od te osjetljivost nije ostalo niš, čak bi volio da se vrati, mislim djelomice, napaljenosti radi, ranije pri oralu čim bi cura prinijela jezik, kroz mene bi nek jeza prostrujala. Vjerujem da je i kod drugih tak, kao klincu prosto mi je bilo nelagodno kad bi pipnuo go glavić, no isto me je jako palilo.

Zadnje uređivanje Akul7 : 19.04.2012. at 13:26.
Akul7 is offline  
Old 19.04.2012., 13:25   #553
ja san se obreza kada san ima 27 godina..
sada san ki HRKTOR, nikad svršiti..
a iman pičke ki salate, sve su trebe čule za mene.
ma znaš kokoške, vole se hvaliti.
a ja ko ja, vragometan, pa gazin sve odreda..
klepetan is offline  
Old 27.04.2012., 18:41   #554
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
pitao sam dr. Kapuna,zahvat je 1600kn,stvarno iznenađujuće jeftino?????pregled 350kn!!!

raspitivao sam se i kod UROCENTRA je 3200kn najjeftinije,a kod nekih je i 5000,5500,čak 8000kn

imam jedan problem možda bi to napravio u utorak ili srijedu,ali moram na posao iči drugi dan,pa me zanima jel problem hodat i kretat se,ne radim ništa fizički nego moram biti na nogama i lagano simo tamo šetat ponekad
Lupaju doktori cifre,to je veoma jednostavan i lagan zahvat koji se radi u lokalnoj anesteziji,sve skupa s inekcijom,operacijom i previjanjem ne traje više od 30 minuta.Ja sam to uradio,nakon operacije sjeo u auto i vozio kući 2 sata bez ikakvih problema.najveći problem je odlučiti se i doći do operacionog stola,čim legneš bila stvar.Doktor koji je mene radio dao mi lokalnu u korjen,ali to su one male inekcije za bebe,znači s malom iglom tako da skoro da se i neosjeti ubadanje.ubo je više puta okolo,provjerio dal je utrnulo i počeo raditi.sad zadovoljan,čak mi žao što to nisam nekad davno prije uradio.dan jedan,dva preporučeno mirovanje radi oteka,a posle sve normalno.Ja sam nakon pet dana išao na fitness i trčanje bez problema.
gorkyv is offline  
Old 04.05.2012., 14:44   #555
Nisam obrezan.

Napeta tema.
__________________
Mysterious Skin
MatthewDear is offline  
Old 05.05.2012., 17:07   #556
"Modificiran" sam već nekoliko godina, imam samo riječi hvale
william1 is offline  
Old 06.05.2012., 11:56   #557
ja sam u 3. tjednu nakon operacije,nemam bolova,al imam još oteklinu sa donje strane...ispod frenuluma je još nateklo i to me muči.
bio sam na kontroli prije 6 dana,doktor je rekao da je dobro sve i da nastavim stavljat obloge od kamilice.
ako u roku od tjedan dana ne počne oticat poludit ću... jaja su mi do poda .
Jel itko ima išta slično?
Direktorinjo is offline  
Old 06.05.2012., 19:26   #558
Tete iz Gajeve kažu da je bolji obrezani,jednostavniji za oralac itd.
jahac_kadulje is offline  
Old 06.05.2012., 21:37   #559
Interesantno je to nakon operacije, evo prije par godina, mislim da je bio treći-četvrti dan nakon uklanjanja lignje, probudim se oko 4 u noći sa erekcijom i neizdrživom boli, konci samo što ne puknu, ja lijem krokodilske suze, molim se, kukulele ... e koji je to bio užas, nikad to neću zaboravit... još su konci bili, onak, oštri, nisu se raspali, sve bode... reko ak sam to preživio, sve mogu preživit.

E i kod same operacije, unatoč anesteziji, osjetio sam kak mi doktorica sa škarama reže kožicu, sve nešto peče, pa reko bubnite me s nečim po glavi samo da niš ne osjećam prilikom masakra. I tak, nije strašno, al ima zanimljivih situacija.
single coil is offline  
Old 06.05.2012., 21:42   #560
"E i kod same operacije, unatoč anesteziji, osjetio sam kak mi doktorica sa škarama reže kožicu, sve nešto peče, pa reko bubnite me s nečim po glavi samo da niš ne osjećam prilikom masakra"

tako i ja. dali su mi anasteziju a ja i dalje osjeca bol kada me neko s iglom bode po glavicu. onda su me pitali ocu li jos jednu anasteziju, a ja govorin: "nego sta cu" . i tek onda nisan osjeca nista.
petko23 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger