Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2008., 16:30   #1
Question Gume Sportiva

Pozdrav za društvo.
Imam jedno pitanje ako je neko imao gume SPORTIVA na svom vozilu ili
zna kakve su?
Hocu da kupim nove gume pšto su mi ove prikrajun a ćuo sam da su ove sportiva dobre i da nisu skupe.
batan is offline  
Old 17.06.2008., 16:51   #2
Osobno sam imao na yugu zimske, bile su skroz mekane i za te novce su bile dobre. Pošto sam se vozio sam po gradu i otvorenoj cesti i to relativno malo km, nisam ni planirao uzeti bolje. Sad za ljetne ne bih znao.
-dominic- is offline  
Old 19.06.2008., 10:29   #3
sportiva je neko nepriznato dijete pirellija i još neke manje tvornice...
nije baš preporučljivo kemijati ako je u pitanju neko bolje vozilo...
ivko44 is offline  
Old 19.06.2008., 11:24   #4
Pirelli? Meni se nekako mota da je to Continentalova akvizicija.
Low budget guma u svakom slučaju - ko i sve ostale jeftine gume - izbjegavati.
CDRW is online now  
Old 19.06.2008., 12:41   #5
CDRW ti imaš pravo na svoje mišljenje, a ljudi na svoje. Svaka roba ima svojeg kupca, pa tako i Sportiva. Ja ne bih dao 6000kn za Pradine cipele, ali ne želim niti neke za 30kn sa buvljaka. Međutim, dajem ljudima pravo da kupuju jedne i druge krajnosti.
__________________
Nikad robom...
Saško is online now  
Old 19.06.2008., 13:07   #6
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
CDRW ti imaš pravo na svoje mišljenje, a ljudi na svoje. Svaka roba ima svojeg kupca, pa tako i Sportiva. Ja ne bih dao 6000kn za Pradine cipele, ali ne želim niti neke za 30kn sa buvljaka. Međutim, dajem ljudima pravo da kupuju jedne i druge krajnosti.
Sve štima - no Pradine cipele NISU najbolje - samo najskuplje. Continentalove gume jesu najbolje.

A ušteda na gumi se istopi onog prenutka kad skužiš da tvoja Sportiva na vodi koči ko na loju. No onda je obično kasno.

To je po meni jedna od najlošijih ušteda koje možeš napravit.

No kao što si rekao - to je moje mišljenje.
CDRW is online now  
Old 19.06.2008., 18:09   #7
Pa nije neko exstra vozilo Golf IV ali su mi felge 17" a gume 225/45 r17" dunlop koje su prikraju.
Ali iz vaši komentara Sportiva je neka "Ž" klasa za neka jeftinija vozila i nebi ih trebao kupovati.
batan is offline  
Old 19.06.2008., 21:16   #8
Quote:
batan kaže: Pogledaj post
Pa nije neko exstra vozilo Golf IV ali su mi felge 17" a gume 225/45 r17" dunlop koje su prikraju.
Ali iz vaši komentara Sportiva je neka "Ž" klasa za neka jeftinija vozila i nebi ih trebao kupovati.
Kupi Bridgestone,Michelin,GY,Dunlop,Conti.Nemoj štediti na gumama i kočnicama jer ti se to onda višestruko vrati kod popravljanja limarije,farova,kilera...Sportivu ne bih stavio ni da mi ih pokloniš i vežeš ugovorom da moram voziti na njima.Eto to je moj stav
__________________
Power to surprise.
alfa146 is online now  
Old 20.06.2008., 08:13   #9
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Kupi Bridgestone, Michelin, GY, Dunlop, Conti.Nemoj štediti na gumama i kočnicama jer ti se to onda višestruko vrati kod popravljanja limarije,farova,kilera...Sportivu ne bih stavio ni da mi ih pokloniš i vežeš ugovorom da moram voziti na njima.Eto to je moj stav
E kad bi se tak gume kupovale: "Molim vas dva mišelina za van, možete zamotati i nije bitno jel Energy, Pilot Premacy ili nešt slično.
Zaboravio si zimski Nokian, Avon, Yokohama, itd.
__________________
Nikad robom...
Saško is online now  
Old 22.04.2009., 10:52   #10
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Kupi Bridgestone,Michelin,GY,Dunlop,Conti.Nemoj štediti na gumama i kočnicama jer ti se to onda višestruko vrati kod popravljanja limarije,farova,kilera...Sportivu ne bih stavio ni da mi ih pokloniš i vežeš ugovorom da moram voziti na njima.Eto to je moj stav
jel po tebi pametnije kupit sportivu made in germany ili good year made in thailand?
C.C.C.P.agent001 is offline  
Received Infraction
Old 22.04.2009., 11:28   #11
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
jel po tebi pametnije kupit sportivu made in germany ili good year made in thailand?
Ako mogu ja - GoodYear
CDRW is online now  
Old 22.04.2009., 11:50   #12
Volim takve tipove, imaju makine kotače ogromne šmekerske a na njima ulašten barum vulgaris il kak već.. Osobno rađe imam na autu serijske felge i goodyear gume nego ko moj ranije spomenuti frend felge 17 i barum
Nino81 is offline  
Old 22.04.2009., 13:00   #13
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ako mogu ja - GoodYear
It mejks as tu.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is online now  
Old 19.06.2008., 20:43   #14
ne ide mi u glavu razmisljanje pojedinaca... kupite npr. tog golfa koji je 5-10t€ skuplji od ekvivalenta u svojoj klasi, ima predimenzionirane gume, a onda kad ih triba minjat odjednom nemate para za prominit ih pa sparate na najgorem mogucem mistu! ako su ti te dunlopice dobre, kupi ih ponovo, platices ih, ali bar znas da nesto vride... ic kupovat ultrajeftine gume je ravno stavljanju glave u torbu... najmanje od svega sto cete razbit lim, ali cete izginit zbog tih guma...
wifi is offline  
Old 19.06.2008., 21:37   #15
Eh, pirelli si zaboravil u društvu magične šestorke
-dominic- is offline  
Old 19.06.2008., 21:39   #16
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Eh, pirelli si zaboravil u društvu magične šestorke
Znao sam.A navijam za Inter.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is online now  
Old 19.06.2008., 23:12   #17
by the way, je ko kada čuo ili imao gume silverstone, kakve su, jer sam gledo komplet, guma felga, 18 cola 245 na firma hr, ful jeftino, pa...(osobno mi smrde te jeftine gume)
ryder on the storm is offline  
Old 20.06.2008., 10:35   #18
Quote:
batan kaže: Pogledaj post
Pozdrav za društvo.
Imam jedno pitanje ako je neko imao gume SPORTIVA na svom vozilu ili
zna kakve su?
Hocu da kupim nove gume pšto su mi ove prikrajun a ćuo sam da su ove sportiva dobre i da nisu skupe.
To su ti iste continental gume.. iste gume!! Jel continentl je kupio proizvodnju. nasao sam na internetu a i gazna povrsina je ista...sportiva i continental su iste gume jer je continental proizvodac no samo u spanjolskoj..ja sam ih kupio i odlicne su i 30 posto jeftinije od totalno istih samo pise continental a ista tvornica!
logicar is offline  
Old 20.06.2008., 11:56   #19
Quote:
logicar kaže: Pogledaj post
To su ti iste continental gume.. iste gume!! Jel continentl je kupio proizvodnju. nasao sam na internetu a i gazna povrsina je ista...sportiva i continental su iste gume jer je continental proizvodac no samo u spanjolskoj..ja sam ih kupio i odlicne su i 30 posto jeftinije od totalno istih samo pise continental a ista tvornica!
Hajde još jednom nađi na internetu pa nam ovdje stavi link.
__________________
Nikad robom...
Saško is online now  
Old 20.06.2008., 12:38   #20
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Hajde još jednom nađi na internetu pa nam ovdje stavi link.
SPORTIVA/CONTINENTAL | Proizvođači | Firma d.o.o. | Prodaja na toj stranici su Continental/Sportiva zajedno.. dok drugi proizvodaci su zasbno za sebe..
to samdavno pregledavao..
Sjecam se da sam proucavao na internetu i da sam nasao gume sportiva i continental istih dimenzija i izgledale su potpuno identicno.. samo na jedno je pisalo continental a na drugoj sportiva..
www.euroshina.com.ua/en/tyres/Sportiva moze pomoci.. i nadi gume odredenih dimenzija na continetalovim stranicama i nadi te iste dimenzija na Sportivinim stranicama i isto!!
logicar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.