Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.05.2009., 12:36   #1
Planinarenje po Sloveniji - tips & tricks

imam par pitanja: dakle, pošto mi je već dopizdilo sljeme a iako sam nabavio karte obližnjeg gorja (ravna gora, kalnik, žumberak i ivančica) ne planiram svake fakin subote ili nedjelje plazit po tim planinama pošto nisu nešto prezahtjevne i da nema kojekakvih milengrada, zajezda , špilja tipa vindija itd bilo bi fakat dosadno, otprilike kao šetnja kroz maksimir. Al dobro mi dođe ljeti kad radim po 6 dana u tjednu pa posluži za kratki jednodnevni izlet nedjeljom.
E, sad, oću nešto zahtjevnije pa sam htio pitat za kanjavec, špik, mali triglav, stenar itd što mi je potrebno od opreme i dal krajem kolovoza i u rujnu ima gore snijega? Vidim da je na kredarici danas 4,5m snijega Kad se to sve otopi? Ima li staza bez ferata na navedene vrhove? Zajebavaju li puno naši i slovenski carinici kad pođeš gore s ruksakom punim opreme tipa: "otkud ti to?" (čitaj: kome si to drpio), "di su ti računi za opremu" (jebote kupio u zagrebu) itd. Pitam jer sam imao , doduše ne radi opreme nego iz drugih razloga neugodnih iskustava na macelju iako nikad nisam ništa švercao a naši su dosađivali i zajebavali s priglupim pitanjima što mi ide stvarno na jetra.
Dalje... koliki mi ruksak treba i dal treba rezervirat smještaj u njihovim domovima. I da, koliko mi treba od zg do tam + uspon i nazad. Dal je dosta običan vikend od 2 dana il treba produženi. hvala
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.