Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2007., 16:55   #81
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
upravo tako. tom ubojici su odmah trebali suditi. jebga. a mahati srpskim zastavama i pjevati cetnicke pjesme u po Bascarsije 1992. godine mogao je samo idiot. nikom od Hrvata i Bosnjaka ni na pamet ne bi palo mahati svojim nacionalnim zastavama u to doba u po Sipova ili Pala.

Daj goldie ne z*jebavaj, mozes prodavati muda za bubrege nekom ko ne zna i nije bio tamo ali nemoj meni matere ti. Cuj pjevao cetnicke pjesme Ko je to pjesme daj reci mi molim te.

I zasto se ne bi mahalo zastavama? Zar to nije trebala biti gradjanska drzava svih naroda?

Uostalom bila je svadba.
M0ssad is offline  
Old 03.05.2007., 16:58   #82
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Daj goldie ne z*jebavaj, mozes prodavati muda za bubrege nekom ko ne zna i nije bio tamo ali nemoj meni matere ti. Cuj pjevao cetnicke pjesme Ko je to pjesme daj reci mi molim te.

I zasto se ne bi mahalo zastavama? Zar to nije trebala biti gradjanska drzava svih naroda?
Uostalom bila je svadba.

Naravno da je trebala biti građanska država,pa nije li čika Karadžić 1992. muslimanima objasnio da će biti istrijebljeni ako BiH proglasi neovisnost?
bonislav is offline  
Old 03.05.2007., 16:58   #83
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Ne, ozbiljno, kaj je bilo to na Baščaršiji? Jel može netko opisat događaj?
Nista specijalno, srpski svatovi su dosli u Staru pravoslavnu crkvu kao i stotinama ili tisucama puta ranije, sa zastavom u ruci, ovaj Delalic je po ko zna cijem nalogu izasao pred njih i pucao u Gardovica.

Trenutno mu sude, Delalicu, za ovo nedjelo. Mada je u ratnim danima zbog istog djela proglasen za heroja.
Vanjushka is offline  
Old 03.05.2007., 17:01   #84
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Ne, ozbiljno, kaj je bilo to na Baščaršiji? Jel može netko opisat događaj?
Ma nista,bila neka srpska svadba i vjencanje u pravoslavnoj crkvi na Baščaršiji i tamo neki od srpskih svatova se razmaho onom srpskom zastavom sa dvojnim C,znate vec kakve su te zastave bile,gledali smo ih po okupiranim dijelovima Hrvatske a kasnije i u BiH,i nekom sarajliji puko film zbog te zastave jer ga je vjerovatno posjetila na zlocine koji su pod tom zastavom pocinjeni,i cojek izvadio pistolj i upuco svata.

Eto to je to ...
Haračlija_Mujo is offline  
Old 03.05.2007., 17:02   #85
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Izvini molim te, gdje sam to ja ismijavao mrtve muslimane i Hrvate? Nadji jedan komentar i povlacim se ovog momenta sa foruma. Izvoli.
Jasta cu, nemam pametnijeg posla...
...ska is offline  
Old 03.05.2007., 17:03   #86
Quote:
...ska kaže: Pogledaj post
Jasta cu, nemam pametnijeg posla...
Onda nemoj lupati ziv bio.
M0ssad is offline  
Old 03.05.2007., 17:06   #87
Quote:
Haračlija_Mujo kaže: Pogledaj post
puko film zbog te zastave jer ga je vjerovatno posjetila na zlocine koji su pod tom zastavom pocinjeni,i cojek izvadio pistolj i upuco svata.

Eto to je to ...
Odakle mi je ovo poznato
Henry_Kinasky is offline  
Old 03.05.2007., 17:06   #88
Quote:
Haračlija_Mujo kaže: Pogledaj post
Ma nista,bila neka srpska svadba i vjencanje u pravoslavnoj crkvi na Baščaršiji i tamo neki od srpskih svatova se razmaho onom srpskom zastavom sa dvojnim C,znate vec kakve su te zastave bile,gledali smo ih po okupiranim dijelovima Hrvatske a kasnije i u BiH,i nekom sarajliji puko film zbog te zastave jer ga je vjerovatno posjetila na zlocine koji su pod tom zastavom pocinjeni,i cojek izvadio pistolj i upuco svata.

Eto to je to ...
Evo ga jos jedan multi-etnicar kome smeta sve srpsko a zalaze se za gradjansku drzavu. Masala.

P.S. Sta li bi tek mi vama trebali raditi kad se razmasete sa polumjesecom i zvijezdom?
M0ssad is offline  
Old 03.05.2007., 17:06   #89
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Daj goldie ne z*jebavaj, mozes prodavati muda za bubrege nekom ko ne zna i nije bio tamo ali nemoj meni matere ti. Cuj pjevao cetnicke pjesme Ko je to pjesme daj reci mi molim te.

I zasto se ne bi mahalo zastavama? Zar to nije trebala biti gradjanska drzava svih naroda?

Uostalom bila je svadba.
"svud su straze..."...

slazem se ovo za zastave. s tim da naravno onaj koji to samo pomislio napraviti u Banjaluci u isto to doba, ne bi prezivio 12 sekundi. danas da ne pricamo. medjutim ja oko Sarajeva vidjeh crkvu sa nacionalnom zastavom Srba. obratno bas i nema...
goldietrickz is offline  
Old 03.05.2007., 17:08   #90
i... da ne duljimo. naravno da to ubojstvo nema veze s pocetkom rata u BiH. pra mjesec prije Srbi su postavili barikade kod mosta izmedju Sl.Broda i Bos.Broda a koji tjedan poslije toga i minobacacima napali sam grad. MJESEC prije.
goldietrickz is offline  
Old 03.05.2007., 17:09   #91
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
"svud su straze..."...

slazem se ovo za zastave. s tim da naravno onaj koji to samo pomislio napraviti u Banjaluci u isto to doba, ne bi prezivio 12 sekundi. danas da ne pricamo. medjutim ja oko Sarajeva vidjeh crkvu sa nacionalnom zastavom Srba. obratno bas i nema...
Goldie to je vjerovatno jedina za koju si cuo ali nema veze. Zamolicu te fino da ne lazes, s' obzirom da sam bio tamo i znam sta se desilo. Nikakvog pjevanje cetnickih pjesama nije bilo.

Sta bi bio u Banjaluci ili negdje druge su sada samo spekulacije. Ovo je bilo.
M0ssad is offline  
Old 03.05.2007., 17:10   #92
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
i... da ne duljimo. naravno da to ubojstvo nema veze s pocetkom rata u BiH. pra mjesec prije Srbi su postavili barikade kod mosta izmedju Sl.Broda i Bos.Broda a koji tjedan poslije toga i minobacacima napali sam grad. MJESEC prije.
Mozda nema diretkne veze sa pocetkom rata u BiH ali definitivno nije pomoglo da se smire medju nacionalne tenzije. Naprotiv.
M0ssad is offline  
Old 03.05.2007., 17:10   #93
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Onda nemoj lupati ziv bio.
Jok, inace se ljudi prijavljuju na forume da ne lupaju...
...ska is offline  
Old 03.05.2007., 17:12   #94
Quote:
...ska kaže: Pogledaj post
Jok, inace se ljudi prijavljuju na forume da ne lupaju...
Ma lupaj sto se mene tice ali nemoj me optuzivati za stvari koje nisam rekao. Nista drugo ne trazim od tebe.

Ismijavati se mrtvima (bez obzira na nacionalnost) je odvratno.
M0ssad is offline  
Old 03.05.2007., 17:13   #95
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Goldie to je vjerovatno jedina za koju si cuo ali nema veze. Zamolicu te fino da ne lazes, s' obzirom da sam bio tamo i znam sta se desilo. Nikakvog pjevanje cetnickih pjesama nije bilo.

Sta bi bio u Banjaluci ili negdje druge su sada samo spekulacije. Ovo je bilo.
ajde dobro. vjerujem tebi a ne drugim forumasima.
znam sto je bilo u isto vrijeme tamo kod Podnovlja jer sam se tamo nekim nesretnim slucajem zatekao. nas bus zaustavila banda pijanih cetnika i prezivjeh tada zbog imena. trazili su Hrvate i Bosnjake.
znam i kako smo prosli negdje u isto vrijeme u Srpcu kad su ljudi culi da smo Hrvati. To je bilo.
goldietrickz is offline  
Old 03.05.2007., 17:14   #96
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Mozda nema diretkne veze sa pocetkom rata u BiH ali definitivno nije pomoglo da se smire medju nacionalne tenzije. Naprotiv.
Kakve medjunacionalne tenzije ? Sad imas medjunacionalne tenzije, u martu 1992. si već imao rat ?!

Stvarno mi nije jasno u cemu je fol sa ovim slucajem, cojvek ubijen, sudi se ubici (ako je on uopste ubica, prezumpcija nevinosti). U Sarajevu godisnje pogine 20tak ljudi u raznim obracunima, ne vidim po cemu je ovaj slucaj toliko razlicit. Motiv (mozda) jeste nacionalnost, ali opet, ovaj slucaj nije imao nikakvog utjecaja na dogadjaje koji su uslijedili, vec je naprotiv samo koristen kao izgovor. O dogadjajima koji su mu prethodili je suvisno i govoriti.
...ska is offline  
Old 03.05.2007., 17:18   #97
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Odlicna slika i primjer gradjanske drzave koja je cekala Srbe sa muslimanima.
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Sta bi bio u Banjaluci ili negdje druge su sada samo spekulacije. Ovo je bilo.
Kao sto sam kazes, pusti spekulacije, znamo sta je bilo...
LadyTz is offline  
Old 03.05.2007., 17:18   #98
Quote:
Henry_Kinasky kaže: Pogledaj post
Nista, sve je tocno.

HV i HVO su oslobodioci Herceg Bosne, mobilisani klinci (`91. je godina) su cetnicki teroristi, Sloba je bio velikosrpski fanatik koji je Raguzu video u granicama izmedju Karlobaga i Prizrena....

A Hanka Paldum je silovala Srpkinje vibratorom pre egzekucije u logoru u Sarajevu. Lav je pojeo 140 srpskih klinaca bacenih u Zooloski vrt, a krvozedne ustase bacaju rucne bombre 500 metara, jer su prethodno drogirani.
Henry, a zašto je napadan Dubrovnik, ako ne za pripojenje Srbiji?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 03.05.2007., 17:23   #99
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Henry, a zašto je napadan Dubrovnik, ako ne za pripojenje Srbiji?
Za pripojenje Crnoj Gori mozda ?
...ska is offline  
Old 03.05.2007., 17:26   #100
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
ajde dobro. vjerujem tebi a ne drugim forumasima.
znam sto je bilo u isto vrijeme tamo kod Podnovlja jer sam se tamo nekim nesretnim slucajem zatekao. nas bus zaustavila banda pijanih cetnika i prezivjeh tada zbog imena. trazili su Hrvate i Bosnjake.
znam i kako smo prosli negdje u isto vrijeme u Srpcu kad su ljudi culi da smo Hrvati.
To je bilo.
Ne sumnjam uopste da je toga bilo a i nemam razloga da ti ne vjerujem.


Quote:
...ska kaže: Pogledaj post
Kakve medjunacionalne tenzije ? Sad imas medjunacionalne tenzije, u martu 1992. si već imao rat ?!

Stvarno mi nije jasno u cemu je fol sa ovim slucajem, cojvek ubijen, sudi se ubici (ako je on uopste ubica, prezumpcija nevinosti). U Sarajevu godisnje pogine 20tak ljudi u raznim obracunima, ne vidim po cemu je ovaj slucaj toliko razlicit. Motiv (mozda) jeste nacionalnost, ali opet, ovaj slucaj nije imao nikakvog utjecaja na dogadjaje koji su uslijedili, vec je naprotiv samo koristen kao izgovor. O dogadjajima koji su mu prethodili je suvisno i govoriti.
Ma jok care, Nikola se garant sam ubio. A motiv nije bila nacionalnost nego se ubici nije svidjela Nikolina frizura

Quote:
LadyTz kaže: Pogledaj post
Kao sto sam kazes, pusti spekulacije, znamo sta je bilo...
Sta je bilo bilo ali i to je daleko bolje od onog sto je moglo biti.
M0ssad is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.