Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2013., 21:50   #6041
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
di nam je muški predstavnik fritz? frankenstein se izjasnio. šta to bi sa emirom? feriha u ručniku, friško istuširana, a djuvegija se uplašio i bjež! haha

ajme kak nisam dugo čula ovu riječ, predobra je

nego, tehnički ovo im je druga-prva bračna noć...a ja se nadam kako kaze ona stara narodna ''treća sreća''
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 01.10.2013., 21:53   #6042
Quote:
sreconosica kaže: Pogledaj post
Mislila sam da ovo nikad necu napisati. Unal mi je veceras bio extra. Odmah ih je prokontao. Pustio Hulju da prica i jos je ispitiva i na kraju rece:"Moj je sin ozenjen". Hulja kao da je neko polio kljucalom vodom
Meni je on bolji od Aysun. On ne valja da se razumijemo,ali lakse mi je njega gledati nego Aysun. Takav je,kakav je ali barem je iskren,ako nista. I Sanem kad je rekao da ne vidi sljedeći korak u vezi. Kod njega nema emocija,što je loše,posebno kad je u pitanju odgoj njegovog sina,dovodio je zene u kuću,nije se brinuo o njemu itd.
Ali ima to i pozitivnih strana,nije njega lako prevariti,to mi se recimo sviđa.. ne moze ga Sanem ili netko vrtiti oko malog prsta i sl. Svima kaze sta misli.. Dok mi je Aysun nekako lažna..
Jadransko more is offline  
Old 01.10.2013., 21:54   #6043
Hollyss, canim, hvala na desertu, ama, ima i u ovoj epizodi jedan oblizivač , ono kad su vozili bicikle! I daj nam puno Femira Sarrafoglu! Bii su prekrasni, konačno su se maknuli od svih i zaboravili na gotovo sve ( ) i uživaju u svojoj ljubavi, još su si i prstene kupili! Razmišljaju o zajedničkoj budućnosti, poslu, topim se! Ali morala je Kuya pokvariti barem jedan trenutak, baš je sad našla zvati ga po Huljinoj direktivi, idite k vragu obje! Treba ih katapultirati na Mars.
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Askim
Ja mijenjam agregatno stanje na njegov askim!
Quote:
Ruya i mama joj Hulja čekaju da se Emir javi, on ne zove. Režu kartice, nemaju novca i zovu novinare...
Kuya i Hulja žele pare, sad smo i službeno saznali. Ali Huljina faca i uzdah kad je saznala od Unala (koji ju je pozorno slušao i razmatrao njen plan) da se je njen budući zet oženio!! Umrla sam! Propali joj planovi o Kuyinoj udaji! Kuya&Hulja dream team! Al baba sve taktički odrađuje, one su do sad pazile što rade nakon smrti muža, nikada nisu u novinama i ova im je vijest šok neviđen, naravno, ne želi ni pomisliti što bi bilo da je i Šefik (jel mu tak ime? ) živ! Kako je prozirna.

Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
mina zašto zaplakati na Gugu? Zato što ju Koko ne voli ili zato što se ponižava?
Nad Gugu se plače samo zbog količine idiotarija u njenoj glavi! Amen! Koja jad i bijeda od žene! Koray joj je sve rekao, sve potanko objasnio od 1.susreta do one noći i sada, i njoj i dalje nije jasno, pa Bože sveti jel nju netko treba opaliti tavom po onoj trenutno žutoj kao pilić glavi pa da dođe k sebi ili što!? Baš mi je bilo drago kad joj je Koray sasuo u facu da ga guši, a i Hande ju je sredila! I da odeš kod estetskog kirurga s mojom slikom nećeš biti kao ja.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
1. bračna noć - yok! emir se predomislio. a feriha u čudu! haha
kako su slatki.
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Izgleda ništa od toga,sad Emira muči Kuya pa ne može.
Jebemu!! Sad Emir bježi, pa daj odi v rit, Feriha te spremna čeka, a on ništa, još ju zagrne! Prasac jedan! Prvo ne može Feriha zbog one njegove gnjusne ponude, a sad njega muči Kuya.
No usprkos svemu, čemu k vragu onoliki razmak jedno od drugoga u krevetu? Pa stane još dvoje između njih.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 01.10.2013., 21:56   #6044
Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
A nije danas bilo nekih komičnih scena
zato što nije bilo hobituše puno.
ona služi kao comic relief ovdje u zadnje vrijeme.
inače, sjetila sam se na koga me podsjeća. tko je gledao fatmagul, sjetite se mukades. ista, ista priča! lik s dozom humora, odgovoran za smiješne situacije - ali istovremeno podmukla materijalistica koja gleda samo svoju veliku pozadinu, i u stanju je i rođenu mater za liru prodati. negativka u suštini, ali ipak smiješna.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 01.10.2013., 21:59   #6045
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
femir na buyukadi. kako su slatki, ma šta slatki, karijes da dobiješ! a naša feriha? veli ona da je prvi put slobodna, planiraju budućnost, zajednički dom. ah, divota! da su barem stalno takvi. pa kako emir planira raditi sa ferihom, žena studira menadžment, ali ona ne želi biti samo sarrafoglu. ajmeee.. pa kasnije na biciklovima, utrka, ispijanje kave, a vidimo i da se prstenje kupuje! nasmijani, veseli, lijepi, mladi, zaljubljeni, vjenčani...

da barem bukiraju avion via sejšeli, pa da gledamo seriju "femir" do 67. epke, s ostali nek se koprcaju u "ex-AFK".

di nam je muški predstavnik fritz? frankenstein se izjasnio. šta to bi sa emirom? feriha u ručniku, friško istuširana, a djuvegija se uplašio i bjež! haha
Da, i meni su super te scene kad su sami i slobodni... Kad bi bar to potrajalo i kad se vrate... ali Ruya-Kuya i Hulja ih čekaju tamo...

Što bi s Emirom!? Da stvarno, ne znam. Možda i on ima traume od one noći kad mu je došla gore
Fritz is offline  
Old 01.10.2013., 22:00   #6046
Eto ..opet bijeg..feriha jedino zna bježat od stvarnosti ..dobro je rekao Levi..umislila i opsjednuta velikim željama i snovima.. i Emirom..pa i Cansu je bila opsjednuta ..doduše samo Emirom ..sve drugo je imala

Sad je Fer na sigurnom svi su doznali za vjenčanje..sad je ponovo šefica..na veliko planira budućnost,,sva sigurna u sebe..kes ponovo u opticaju ..kaže Emiru da neće nikom dozvolit da joj pametuje u poslu ..bez obzira što bi klub i kapital bio njegov.

Joj ..nebi ti ja Feriha dala nacrtanu ovcu da vodiš brigu o njoj ..jer nisi u stanju ni o sebi brinut.Još kad pročitaju novine o Ruji ..kako će se jadna Fer nosit s tom viješću..mogu mislit

Hande..a joooj..kako žensko zbilja može past nisko..koja lujka ..upada u kuću Koraja i Gulše i napada suprugu ..bivšeg ljubavnika..ccc..

Seher kužnila Emirov mig obrvama ..pa okrenula pravac ..neće lova pobjeć


Hulja prijeti testom očinstva kad se bebač rodi ..ona je sigurna da Emir jest otac

ma u stvari ..nema se o čemu ni pisat,,dosadnjikava epizoda..Emir ..prva bračna noć..opet ćorak pa kako crni Emire,,zar ti nije napeta..nisi ti stari dida kojeg su godine pregazile.. da ti treba vremena da nešto napraviš ..Emir potonuo i s te strane

Korajka ljut..kao vrtićki uzrast..samo što ne plače..ne može on više..stisli ga problemi i životne nedaće..ccc

Zadnje uređivanje Riva Taš Ev : 01.10.2013. at 22:21.
Riva Taš Ev is offline  
Old 01.10.2013., 22:01   #6047
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Da, i meni su super te scene kad su sami i slobodni... Kad bi bar to potrajalo i kad se vrate... ali Ruya-Kuya i Hulja ih čekaju tamo...

Što bi s Emirom!? Da stvarno, ne znam. Možda i on ima traume od one noći kad mu je došla gore
Vidiš može biti da je i to, meni je Kuya pala na pamet kao glavni razlog, no ipak je izglednije da je kombinacija možda?
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 01.10.2013., 22:08   #6048
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ma dajte molim vas?! pa zar se netko s NOVE zahebava s nama???? [B]femira[/B cerek: je bilo na kapaljčicu, a epka je prošla brzinom svjetlosti. ne smiješ više ne treptati jer ćeš propustiti epku!!!
...
femir na buyukadi. kako su slatki, ma šta slatki, karijes da dobiješ! a naša feriha? veli ona da je prvi put slobodna, planiraju budućnost, zajednički dom. ah, divota! da su barem stalno takvi. pa kako emir planira raditi sa ferihom, žena studira menadžment, ali ona ne želi biti samo sarrafoglu. ajmeee.. pa kasnije na biciklovima, utrka, ispijanje kave, a vidimo i da se prstenje kupuje! nasmijani, veseli, lijepi, mladi, zaljubljeni, vjenčani...
Ah sto me nasmija.. do suza.

Bas tako i dodje. Reklama k'o u prici, ona zenska s crvenom umbrellom koluta li koluta...

A Femir ... ahhh coooook tatlısın ... u svim kombinacijama ...
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 01.10.2013., 22:12   #6049
Što se mene tiče, na otoku mogu ostati barem duplo više nego što su u planinskoj kući.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
da barem bukiraju avion via sejšeli, pa da gledamo seriju "femir" do 67. epke, s ostali nek se koprcaju u "ex-AFK".


Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Hollyss, canim, hvala na desertu, ama, ima i u ovoj epizodi jedan oblizivač , ono kad su vozili bicikle! I daj nam puno Femira Sarrafoglu! Bii su prekrasni, konačno su se maknuli od svih i zaboravili na gotovo sve ( :rolleyes : ) i uživaju u svojoj ljubavi, još su si i prstene kupili! Razmišljaju o zajedničkoj budućnosti, poslu, topim se! Ali morala je Kuya pokvariti barem jedan trenutak, baš je sad našla zvati ga po Huljinoj direktivi, idite k vragu obje! Treba ih katapultirati na Mars.
Danas je bilo dobrih trenutaka.

Ček, zar joj Hulja nije rekla da ne zove Emira, a ova se oglušila?

Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Ja mijenjam agregatno stanje na njegov askim!
Ali da znaš da mu stoji kad to kaže.

Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Jebemu!! Sad Emir bježi, pa daj odi v rit, Feriha te spremna čeka, a on ništa, još ju zagrne! Prasac jedan! : durica Prvo ne može Feriha zbog one njegove gnjusne ponude, a sad njega muči Kuya.
No usprkos svemu, čemu k vragu onoliki razmak jedno od drugoga u krevetu? Pa stane još dvoje između njih.
Mislim da je čak i kombinacija Ruye i one ponude. Tko zna. Znamo samo da je izašao po večeru i rashladiti se.

E da, jesu oni slatki, ovo stoji. On je primakne sebi (glavu joj primakne), ali tijelo stoji udaljeno.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 01.10.2013., 22:13   #6050
kako je lijepo kad si mlad, svaka rana manje boli

onako gdje si bio nigdje, što si radio , ništa...
tako mi u Slavonistanu, za glavinjanje...a to je današnja epizoda, kružnog kretanja....

čini se da Unal još nije prerezao kartice, pa bračni par uživa, u blagodatima mladosti, i dobivene slobode, a i crni oblaci se spremaju nad mladence, jer potencijalni otac, a novopečeni suprug, je možda otac, ili pak je dio besramne igre, jedne majke koja naplaćuje tako svoj financijski fijasko...

konačno vidim i osmijeh kod Fer, ( ne njeguje usnice, vječno su suhe u ranicama,)tako da Emir može malo odahnuti...no ipak sumnje ga muče, očito reći joj odmah ili kada on bude siguran jeli očinstvo sigurno...i ne uživa u trenutku, kao zarobljen je, svojom nemoći, a željom da ne upropasti, ono što nastaje...

pitam se kako glava podruma, reagira na stvarnu tragediju, kad razbija glavu jer mu se kćerka udala i to po priznanju za onoga koga voli...dok ju je predavao Halilu bilo mu je lakše, jer se situacija odvijala, kako je on htio..sada je maknut od odluke, i želi pobjeći iz zgrade, misleći da će tako njegov problem biti manji ili nevidljiv...

ljubiteljica Jazza, konačno došla u "svoj" stan, i nazdravila si šampanjcem...nesreće oko nje , nju ne diraju...ona partnerstvo ne raskida, ali joj godi mladi saksofonist Bulent, svojom pažnjom i opsjedanjem...možda još njega može preveslavati žedna preko vode, ali starog lisca Unala, čini se više, ne...

Hande, ah kako gubitnica ne bira sredstva, ne bira mjesto, pa misli da time dobiva, onoga koji joj je uzmakao, jer sam ne zna tko je niti što je...tko se ponižava više od te žene, do jučer je bila u samom blatu, opijena svojom ogoljelom egoističnom ljepotom...a danas već upada u tuđu kuću i kroji svoj neuspjeh...kako garderoba ništa ne znači, kada ju ne zna nositi,kao ona...bez stila, osobnosti, ljudskosti, bešćutna igračica...svugdje je ima, kao muha...

Leviju majka ne otvara vrata...tužno...
kakva igra ironije...ostavlja ga pred vratima, bez pitanja i bez odgovora...kakva mora biti taština u pitanju, da sina ne možeš vidjeti niti čuti...

a on zna podnijeti poraz, i zna se nositi gordo s porazom...
ona koju voli ,otišla je...
to kako se osjeća čovjek, koji voli unatoč, svemu, a da ne osjeti potrebu, za osvetom, vrijedi poštovanja...

a to je upravo on,tih u patnji, samozatajan u ljubavi...
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Old 01.10.2013., 22:13   #6051
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
zato što nije bilo hobituše puno.
ona služi kao comic relief ovdje u zadnje vrijeme.
inače, sjetila sam se na koga me podsjeća. tko je gledao fatmagul, sjetite se mukades. ista, ista priča! lik s dozom humora, odgovoran za smiješne situacije - ali istovremeno podmukla materijalistica koja gleda samo svoju veliku pozadinu, i u stanju je i rođenu mater za liru prodati. negativka u suštini, ali ipak smiješna.
ma mukades je vrag svoje vrste, ali da ima sličnosti, da, joj kad je se sjetim, grozna je bilo bi stvarno zanimljivo kad bi se njih dvje udružile pa kovale planove i manipulirale ljudima haha!




veća
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...95582118_n.jpg



http://tnypic.net/7c313.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...68124192_n.jpg
Frankenstein. is offline  
Old 01.10.2013., 22:40   #6052
Femiiiiirrrrrr Sarrafoglu


Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
zato što nije bilo hobituše puno.
ona služi kao comic relief ovdje u zadnje vrijeme.
inače, sjetila sam se na koga me podsjeća. tko je gledao fatmagul, sjetite se mukades. ista, ista priča! lik s dozom humora, odgovoran za smiješne situacije - ali istovremeno podmukla materijalistica koja gleda samo svoju veliku pozadinu, i u stanju je i rođenu mater za liru prodati. negativka u suštini, ali ipak smiješna.
Da, u pravu si, slicne su. Jeste Seher smesna, svaka cast glumici na facijalnoj ekspresiji, ali ona nikako posle svega sto je uradila ne moze da bude pozitivan lik. Pre neki dan smo ovde nabrajali sve gadosti koje je uradila, da se ne ponavljam. Lazi, kradje, manipulacije, kako ona moze da bude pozitivna i po kom to kriterijumu?



Samo je Emir mogao da iskoristi ovu priliku dok su sami i opusteni da saopsti svojoj supruzi da im stize jos jedan clan porodice.
Btw, Hulya je poprilicno sigurna u onaj test ocinstva, da li je moguce da je dete ipak Emirovo?
Njena faca kada joj je Unal saopstio da je "buduci muz" njene cerke vec ozenjen.
Saraaaa84 is offline  
Old 01.10.2013., 22:40   #6053
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Ček, zar joj Hulja nije rekla da ne zove Emira, a ova se oglušila.
Je, da, ja sam pobrkala, rekla joj je da ne zove, nego da čeka da on pozove kad vidi novine. Nisam fokusirana na Kuyu, slušam ju na pola budući da je čok zanimljiva, pomislila sam da je kao i uvijek slušala mamicu Hulju.
I Fer nam plazi jezik isto kao i Emirko!
Prekrasni su na ostalim slikama! Femir!
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 01.10.2013., 22:46   #6054
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post

Leviju majka ne otvara vrata...tužno...
kakva igra ironije...ostavlja ga pred vratima, bez pitanja i bez odgovora...kakva mora biti taština u pitanju, da sina ne možeš vidjeti niti čuti...

a on zna podnijeti poraz, i zna se nositi gordo s porazom...
ona koju voli ,otišla je...
to kako se osjeća čovjek, koji voli unatoč, svemu, a da ne osjeti potrebu, za osvetom, vrijedi poštovanja...

a to je upravo on,tih u patnji, samozatajan u ljubavi...
kako bi rekli neki članovi foruma potpisujem, ali ipak ne bih bila ja da nešto ne napišem i ne nadodam ...
levi je čovjek djela i istine.....
ljubav drugima daje i to je važnije nego ju osjećati.....
levent je umjerenost cijeloga bića.....
čovjek se doslovno spustio na zemlju i po njoj korača i ne živi u nebu i ne hoda po oblacima !!
zadivljuje me sa svime što on jest!
čak mi više nije ni čudo da još slobodna...ma kakva bi to žena njemu mogla parirati ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 01.10.2013., 22:51   #6055
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Btw, Hulya je poprilicno sigurna u onaj test ocinstva, da li je moguce da je dete ipak Emirovo?
Njena faca kada joj je Unal saopstio da je "buduci muz" njene cerke vec ozenjen.
ne bih bila tako sigurna. da su one toliko sigurne, ne bi čekale da uđe u tjedne kada je, navodno, test očinstva rizičan, nego bi mu otišle reći čim prođe prvo tromjesečje (nekako ne vjerujem da je kod njih abortus nakon 12. tjedna trudnoće dopušten), čisto da budu sigurne da neće ponuditi sufinanciranje abortusa.
men's'čini da su one računale da će emir nataknuti prstenčić, odvest ću te na vjenčaaaaaanjeeeee ljubaviiiiii mojaaaaa , a onda kada se dijete rodi, ako još bude insistirao na testu i otkrije da nije njegovo, opet bi ga uredno operušale prilikom razvoda.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 01.10.2013., 23:02   #6056
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
onako gdje si bio nigdje, što si radio , ništa...
tako mi u Slavonistanu, za glavinjanje...a to je današnja epizoda, kružnog kretanja....
A baš..mi u srednjoj dalmaciji ..kažemo magla iliti mlaćenje prazne slame..dva extra muška lika E i L ..i četiri ženska po meni Ajsun..Neverbah..Tulin..Lara..jedini vrijedni u seriji..sve drugo ajme majko,ko više ko manje..laže se ..krade..manipulira..iskorištava ..igra živaca..osvete ..kazne..provokacije..dvoličnost ..iskompleksiranost..nastavi niz.
Riva Taš Ev is offline  
Old 01.10.2013., 23:02   #6057
ne znam jeste primijetili onu horor muziku u pozadini dok je cansu bila na policiji ili gdje već tj. dok su je privodili u stilu one halloween iz istoimenog filma
http://www.youtube.com/watch?v=Tq4GdBfLjsg
Frankenstein. is offline  
Old 01.10.2013., 23:07   #6058
Talking

Zanimljiva je serija sto daje uvid u modernu Tursku ,uz naravno nezaobilazano pretjerivanje scenarista, u serije se prikazuju dvije turske stvarnosti, jedna recimo liberalno-europsku, situiranu, manjinsku, i tradicionalnu-tursku, ruralnu, većinsku.
Nije baš naivna serija mada ima dosta slabih elementa, npr. kad Ajsun veli sto se sve našem sinu desilo odkad je upoznao Ferihu, stvarno se zapitaš, koliko su toga natrapali u scenario.....jedinio jos nije bila otmica od strane vanzemaljaca....
a klišei su već otrcani....one night stand i eto nama trudne buduće zaručnice....cijela serija se svodi na to da se Ferihi i Emiru stalno iznova iznova pojavljuje nove preperke njihovoj ljubavi...
.a o moralnosti glavnih likova dalo bi se napisati svašta.
Dobrica Feriha koja cmizdri svakih par minuta je zapravo patološka lažljivca,sve kao nevina i poštena, od prve je igrala na ulogu lažne bogatašice , jer konta da kao luzerica iz podruma nema sto tražiti kod Emira. Tolike laži kao splet nesretnih okolonosti ??
Nejasno je zasto bi mladi zgodan i bogati pastuh poput Emira u RL uopće pao na jednu konzervativnu plačljivu glupačicu....WTF?
Zbog lijepih očiju....? Pala mi na pamet jedna pomisao kad se nisu maznuli po x puta....ajde daj zamisli nakon toliko patnje oko te Ferihe, da je to jedna balvanica u krevetu koja se nezna pošteno hmm......obzirom na to da je NEVINA

Zadnje uređivanje HeroZero : 01.10.2013. at 23:14. Reason: GREŠKE
HeroZero is offline  
Old 01.10.2013., 23:12   #6059
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
[B]
Njena faca kada joj je Unal saopstio da je "buduci muz" njene cerke vec ozenjen.
Kako ovo smijesno zvuči..
Jadransko more is offline  
Old 01.10.2013., 23:16   #6060
Kako je zavrsila epizoda? Kojom scenom, radnjom?
Mislim nadoknadjivati sada, pa da znam do cega smijem komentarisati.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.