Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2011., 15:13   #561
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
p.s.novci nisu primaran problem,
gazda sve plaća?
marko_31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 23:15   #562
mucko djubre???? Jok,kako cu ukomponirati prvotno poslovan put sa ovim sportskim dogadajem upravo radim na nekakvoj ili zastavi ili sta ja znam vec cemu - a sve kako bi i na tribinama u Svedskoj ZM mogao vidjeti da nigdje nece imati mira od nas istinskih Dinamovaca,skroz dok ne pocne postivati zakon,ali i nas klub,i sve ono sto Dinamo predstavlja svojom tradicijom,povjescu itd.
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 14:01   #563
kao fudbalskom huliganu ni nemaš nešto previše opcija za razgledanje i dobar provod u malmu...jel alo šta ćeš ići u neke glupe muzeje de nemožeš ni zastavu uneti,vozati se nekim bednim brodićima gde nemožeš ni konzervu pive u vodu bacati,ići tamo nekim parkovima de nemožeš ni glasno urlati ko normalan huligan
ali ipak ima jedan jako prijateljski deo gde će te ljudi dočekati ko brat brata,urlati zajedno s tobom,razmenjivati zastave,prijateljski pružati ruke pune srdačne dobrodošlice
ima tu i jako zanimljiva i jeftina internacionalna kuhinja sa nekim od najpoznatijim restoranima u zemlji po izvornim i jednostavnim pripremama jela
tu je naravno i hrpa turističkih atrakcija za razgledanje na kojima možeš slobodno i napisati ime svog kluba čisto da se zna da si bio tu

Rosengård se zove taj turistički deo...pitaj bilo kog i svi će ti jako srdačno objasniti kako da dodješ tamo......nezaboravi da nam kažeš svoje utiske po povratku
superpera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 16:13   #564
Quote:
superpera kaže: Pogledaj post
Rosengård se zove taj turistički deo...pitaj bilo kog i svi će ti jako srdačno objasniti kako da dodješ tamo......
Zvučiš kao da jako dobro znaš taj kraj.

Da nisi slučajno odande?
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 17:43   #565
ma hajd sta ti je..nemogu ja ziveti u nekim jako turistickim delovima grada gde pola stranaca koja dodju u malmo odu tamo za smestaj i provod
jedino mozda na neki rucak,neki provod..a za duze ipak biram ne toliko turisticke delove grada....znas jako sam povucen covek i volim taj neki glupi prirodni mir....zvuk lisca na drvecu,pevanje ptica,posmatranje rasta trave i tako...
superpera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 21:02   #566
super detlic ajd bogati ne seri nisam ti ja neki huligan,vidis iz mog prvog upisa da je ovo vise poslovan put,a nogomet ce usput dobro doci,da ispustim negativne energije nakupljene na poslu,a mamic je supericka za to.

Nego,ajd ak ti nije tesko,a ako zelis mogu ti i na private budi na raspolaganju nama turistima,a zauzvrat nademo se tamo pa imas pice ili rucak....ajd napisi mi gdje da spavamo,jer doista nam treba smjestaj samo za prespavati,ali necu nikakv hostel,ono neku to bude ipak da se covjek moze otusirati kak Bog zapovjeda i da mi se partnerica ipak ne mrsti kada se moramo vratiti u hotel. Dakle nekakv prosjek. I daj mi preporuci nekakav jednodnevni izlet,najbolje brod il sta vec ti kazes,a da bude zanimljivo,gdje jesti,gdje piti a da se nesto zbari , kak putovato,jel se isplati u Kopenhagen i koliko je do tamo put....
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 23:05   #567
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
super detlic ajd bogati ne seri nisam ti ja neki huligan,vidis iz mog prvog upisa da je ovo vise poslovan put,a nogomet ce usput dobro doci,da ispustim negativne energije nakupljene na poslu,a mamic je supericka za to.

Nego,ajd ak ti nije tesko,a ako zelis mogu ti i na private budi na raspolaganju nama turistima,a zauzvrat nademo se tamo pa imas pice ili rucak....ajd napisi mi gdje da spavamo,jer doista nam treba smjestaj samo za prespavati,ali necu nikakv hostel,ono neku to bude ipak da se covjek moze otusirati kak Bog zapovjeda i da mi se partnerica ipak ne mrsti kada se moramo vratiti u hotel. Dakle nekakv prosjek. I daj mi preporuci nekakav jednodnevni izlet,najbolje brod il sta vec ti kazes,a da bude zanimljivo,gdje jesti,gdje piti a da se nesto zbari , kak putovato,jel se isplati u Kopenhagen i koliko je do tamo put....
Do Kopenhagena ti je oko pola sata vlakom. Jedan dan ti tamo nije dovoljan ali ako izabereš nešto kaj te zanima na brzinu možeš nekaj vidjeti.
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 23:07   #568
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Zvučiš kao da jako dobro znaš taj kraj.

Da nisi slučajno odande?
vidis da je svartskalle sa rosengårda

vulva: (ovo mi nekako latinski zvuci)..naravno da ti se isplati ici do kopenhagena.. ali cime bi ti isao i s kojim budzetom raspolazes?
i opcenito koji ti je limit za hotel? ..skandinavija je skuplja od zap. europe
a ako zelis piti onda "ima se para frajeru ima se para"
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 00:01   #569
cartman-tamo sam 4 dana,

mariachi-nasao sam na netu hotele u centru,600kn po osobi nocenje i nekakav buffet dorucak....eto to mi je podnosljivo,ne bi nista vise davao jer cu doista ici u hotel samo prespavati.

Dakle,ponovno pisem idem u malmo na 4 dana,zanima me gdje jesti da dobro pojedem a da me ne oderu ko zeca,gdje piti da te isto tako ne oderu ko zeca,s tim da se ne idem napiti,vec uzivati,koji projevoz koristiti,volio bi napraviti i koji jednodnevni izlet,mozda i tog dijela svedske,dakle sve informacije koje ce mi dobro doci.....i sto sam vec napisao i prethodnim postovima u ovoj temi....nadalje,zanima me da li da bolje doma kupim krune il da tamo nosim eure pa tamo kupujem krune.??
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 01:19   #570
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
super detlic ajd bogati ne seri
ccc kakvo huligansko izrazavanje i hajd ubedi ljude da nisi huligan

huliganu ja sam par puta bio u ovom...

http://www.hotelformule1.com/gb/hote...mo/index.shtml

moze tu stati 3 osobe za cenu po sobi od 400-500:-..cene variraju u zavisnosti kad se dolazi...mozes ih videti prilikom bukiranja koje su cene i dal je slobodno
ima u sobi jedan dupli krevet i jedan singl na sprat,tv i wc i tus su u hodniku

ako dolazis u periodu od 19.8-26.8 onda bolje da uzmes bilo sta sto mozes naci jel tada je Malmo festival i uglavnom su dosta prenocista bukirana

a ako dodjes u tom periodu mocices se provoditi jel je live muzika na sceni i dobro jesti na tom festivalu posto ima masa internacionalnih satora sa zanimljivom hranom...sve je inace u centru grada
ja sam uglavnom bio tamo kad je festival tako da neznam gde izlaziti kad nije festival i ostalo nit za prevoz jel koristim kola
jednom sam ubio vreme s nekim brodicem koji vozi neku turu po nekim kanalima i recicom kroz malmo...nacices te ture pored glavne zeleznicke stanice i ima neki ogroman park gde mozes setati i glumiti ljubav prema prirodi
mislim da je bolje da odmah kupis krune nego da kupujes eure pa onda opet da menjas za krune,,,zasto bi menjao dva puta...euro inace nije neka jaka valuta u svedskoj trenutno....meni se inace vise isplati da menjam krune na balkanu nego da kupujem eure pa da ih onda menjam na balkanu pa bi valjda trebalo biti i obratno bolje
superpera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 13:15   #571
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
cartman-tamo sam 4 dana,

mariachi-nasao sam na netu hotele u centru,600kn po osobi nocenje i nekakav buffet dorucak....eto to mi je podnosljivo,ne bi nista vise davao jer cu doista ici u hotel samo prespavati.

Dakle,ponovno pisem idem u malmo na 4 dana,zanima me gdje jesti da dobro pojedem a da me ne oderu ko zeca,gdje piti da te isto tako ne oderu ko zeca,s tim da se ne idem napiti,vec uzivati,koji projevoz koristiti,volio bi napraviti i koji jednodnevni izlet,mozda i tog dijela svedske,dakle sve informacije koje ce mi dobro doci.....i sto sam vec napisao i prethodnim postovima u ovoj temi....nadalje,zanima me da li da bolje doma kupim krune il da tamo nosim eure pa tamo kupujem krune.??

Sad za pojest i gdje je jeftinije neznam , ja sam hranu i cugu kupovao u dućanima jer mi je tako bilo najeftinije. Za klopu po restoranima će ti morati odgovoriti @C.Girl ona je ipak majstor za restorane, Krune kupi kod nas. Definitivno odi do Kopenhagena jer u Malmo ti je dosta jedan dan da obiđeš kaj ti je zanimljivo.
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 15:26   #572
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
cartman-tamo sam 4 dana,

mariachi-nasao sam na netu hotele u centru,600kn po osobi nocenje i nekakav buffet dorucak....eto to mi je podnosljivo,ne bi nista vise davao jer cu doista ici u hotel samo prespavati.
600po osobi ? daj ne luduj
tu imas 500 za dvoje: ibis:
http://www.booking.com/searchresults...=price_for_two
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 16:09   #573
Da li je stvarno spektakularan pogled sa Ericsson globe-a? Jel bio tko?


Tapatalk
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 16:57   #574
Quote:
maky09 kaže: Pogledaj post
Da li je stvarno spektakularan pogled sa Ericsson globe-a? Jel bio tko?


Tapatalk
OK je, ali taj kvart gdje se nalazi ta dvorana je bezveze tako da nije neko svjetski nezaboravno iskustvo. Bolje je ići na gradsku vijećnicu ili na TV toranj.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 20:35   #575
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
OK je, ali taj kvart gdje se nalazi ta dvorana je bezveze tako da nije neko svjetski nezaboravno iskustvo. Bolje je ići na gradsku vijećnicu ili na TV toranj.
To je najveća sferna građevina na svijetu, pa sam mislio kad sam već tamo da li se isplati ići i na gondolu.



Tapatalk
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 23:51   #576
Quote:
maky09 kaže: Pogledaj post
To je najveća sferna građevina na svijetu, pa sam mislio kad sam već tamo da li se isplati ići i na gondolu.



Tapatalk
Sve znam, bio sam i na gondoli i na hokeju i na koncertu unutra. Fora je kako je napravljena ta gondola i kako se penje, ali kao vidikovac i nije nešto. Meni je najbolji TV toranj.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 00:24   #577
Meni je nekako nabolji pogled na Galmastan s brda preko puta...sa Sudermalma...tamo iznad Gradskog muzeja(koji takodjer nije los,ak nista moze se otic free na wc..) pa kraj busne stanice stepenicama...
Gore ima suuper terasa s kaficima i pogled na galmastan...meni definitivo najbolji...moze se kulirat i doci kad ti padne volja i free je...

Takodjer je super pogled s onog lifta(koji nije radio..valjda ga obnavljaju)..koji je kao nesto najstariji...i sluzi upravo da se nebi penjalo po stepenicama...

Jos je ok pogled s gradske vijecnice...jer se moze 360 sve vidjet...al malo je bezveze jer to precizno svedski je sve organizirano...tako da se gore bude nekih 20min...i ide se u turama...
pa se mora cekat,ak se propusti...
a one neke dosande uski prolazi po kojima se penje gore su blagi..al beskonacni..

nisam bio na eriksonu i tv tornju...al i jedno i drugo je dosta daleko izvan centra grada...
nebi rekao da je tv toranj ista blizi...
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 07:19   #578
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Sve znam, bio sam i na gondoli i na hokeju i na koncertu unutra. Fora je kako je napravljena ta gondola i kako se penje, ali kao vidikovac i nije nešto. Meni je najbolji TV toranj.
Hvala.


Tapatalk
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 07:22   #579
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
Meni je nekako nabolji pogled na Galmastan s brda preko puta...sa Sudermalma...tamo iznad Gradskog muzeja(koji takodjer nije los,ak nista moze se otic free na wc..) pa kraj busne stanice stepenicama...
Gore ima suuper terasa s kaficima i pogled na galmastan...meni definitivo najbolji...moze se kulirat i doci kad ti padne volja i free je...

Takodjer je super pogled s onog lifta(koji nije radio..valjda ga obnavljaju)..koji je kao nesto najstariji...i sluzi upravo da se nebi penjalo po stepenicama...

Jos je ok pogled s gradske vijecnice...jer se moze 360 sve vidjet...al malo je bezveze jer to precizno svedski je sve organizirano...tako da se gore bude nekih 20min...i ide se u turama...
pa se mora cekat,ak se propusti...
a one neke dosande uski prolazi po kojima se penje gore su blagi..al beskonacni..

nisam bio na eriksonu i tv tornju...al i jedno i drugo je dosta daleko izvan centra grada...
nebi rekao da je tv toranj ista blizi...



Tapatalk
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 11:29   #580
bok, jel mi može netko preporučit neki pristojan i udoban smještaj u centru Stockholma (jedna noć za dvoje sredinom 10.mjeseca do 130-140 eura, bitno je da imamo svoj wc, može i bez prozora) jer ne nalazim ništa ispod 180-200e. Thanks
mollymalone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.