Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 16:58   #61
Ali ta zelena linija i je za tvoje godine
Ja volim njihovu tu gel kremu iz te zelene linije - evo ovu - ona je za suhu kožu BTW
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 09:27   #62
mopsly, thanx! čim potrošim baleu kupit ću onda ovu, čini mi se super!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 12:37   #63
evo da se nadovežem na samu sebe i velim da sam jučer kupila tu zelenu kremu za suhu kožu - http://www.something-italian.com/.me...5598989448.png i moram reć da je krema suuuper! baš je gel krema, taman za ispod pudera, možda će mi za zimu bit i malo slaba, al sve u svemu ovako na prvo loptu jako mi se sviđa!
hvala svima na preporukama!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:16   #64
Ako će ti biti slaba za zimu meni je za tad odlična iz iste te linije baš krema ne gel krema
Ona je malo masnija pa probaj!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:24   #65
aha, ima i krema? nisam uopće skužila. ustvari vidjela sam dve teglice, na jednoj piše da je za suhu kožu, na jednoj da je za mješovitu. obje su zelene. a za suhu mi mama ima isto iz cera di cupra linije u tubici, čini mi se bijela. al nisam sigurna, možda je i roza. mopsly, si na to mislila?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:58   #66
Ne, tri su kremice u zelenoj kolekciji - ta gel krema koju si kupila, hidratantna i krema protvi prvih bora - te dve baš kreme su masnije tako da bi ti one bile dobre za zimu

Evo ova je ta hidratantna koju ja imam
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 15:54   #67
mopsly,

prema gore napisanome ispada da je hidratantna krema za sve tipove kože, ''masnija'' od gel kreme za suhu kožu?

hmmm, ili sam ja polupala lončiće?

moja je koža mješovita - dehidrirana - s povremenim ekscesima tijekom pms-a

koja je onda kremica za mene?
***arwen*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 16:04   #68
Ova gel krema ti se samo upije i koža ti je baš onako kao vlažno poslije nje a ova hidratantna je masnija - lice ti je malo masno ali naravno ne jako od nje
Ja bi na tvom mjestu probala prvo sa gel kremom
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 17:00   #69
mopsly, thanx a lot! sad kužim.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 18:17   #70
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ova gel krema ti se samo upije i koža ti je baš onako kao vlažno poslije nje a ova hidratantna je masnija - lice ti je malo masno ali naravno ne jako od nje
Ja bi na tvom mjestu probala prvo sa gel kremom

puno ti hvala
***arwen*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 19:25   #71
Ju velkom curke!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 18:13   #72
Joj, obožavam Ceru di Cupru!
Odlična mi je krema za ruke,ona crvena. I ona roza za lice. Dosta je masna,tako da ju uporebljavam samo kao noćnu. I super mi je tonik iz zelene linije pelli giovani. E sada si razmišljam da kupim i neku hidratantnu kremicu iz te zelene linije. Dvoumim se između gel kreme i normalne hidratantne za sve tipove kože. Imam normalnu kožu,nije masna a nije ni jako suha. Zanima me,je li ta normalna hidratantna jako masna? Hoću li se sjajiti od nje? (znači,mogu li ako se njome namažem,izaći iz kuće a da ne sjajim?
Hvala.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:03   #73
Obožavam CdC kreme!
Platila bih tu kvalitetu i puno više, jer cijena je, ruku na srce, zapravo smiješna.

Ja imam vrlo suhu kožu,koristim ju i za noć i za dan, predivno nahrani i hidratizira moje suho lice, ujutro ju namažem nakon umivanja i onda još prije šminkanja kao podlogu za puder.Upije sve u roku par minuta.
Moj muž je u šoku kako mi odgovara tako masna krema,jer on ima vrlo masnu kožu i njemu se ništa ne upije, no meni je idealna.
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 09:46   #74
I ja sam veliki obožavatelj Cere, mislim da imaju odlične kreme, posebno za tu cijenu
Znam nekoliko gospođa koje ih koriste godinama i imaju fenomenalan ten
ellast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 16:23   #75
Quote:
Stupid Cupid kaže: Pogledaj post
Joj, obožavam Ceru di Cupru!
Odlična mi je krema za ruke,ona crvena. I ona roza za lice. Dosta je masna,tako da ju uporebljavam samo kao noćnu. I super mi je tonik iz zelene linije pelli giovani. E sada si razmišljam da kupim i neku hidratantnu kremicu iz te zelene linije. Dvoumim se između gel kreme i normalne hidratantne za sve tipove kože. Imam normalnu kožu,nije masna a nije ni jako suha. Zanima me,je li ta normalna hidratantna jako masna? Hoću li se sjajiti od nje? (znači,mogu li ako se njome namažem,izaći iz kuće a da ne sjajim?
Hvala.
Meni je ta hidratantna za sve tipove kože super za minus vanjske temperature i svaki puder mi dobro sjedne na nju. Za toplije vrijeme bi mi vjerujem bila premasna (imam mješovit kožu).
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 17:11   #76
Kupila sam danas hidratantnu za sve tipove kože i odlična je. eto,uopće nije masna (toga sam se bojala jer je ona roza,a i bianca iz tradicionalne linije jako masna). ova iz zelene linije mi se fino upije,ne sjajim,hidratizira,lagana je,ma odlično! i cijena je sasvim ok. iskoriustila sam bodove u dm-u pa me je došla još jeftinije.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 23:48   #77
bok ja sam ovdje nova! imam pitanjce pa se nadam da ce mi netko odgovoriti, naime i moja mama je koristila ovu kremu u mladosti pa sam si je i ja sebi pozelila! e pitanjce glasi dali je ova krema komedogena i dali je ikome stvarala pristice i slicne napasti? naime, ja imam suhu kozu ali jako moram paziti s cim se mazem jer imam osjecaj da mi masnije kreme guse lice... hvala puuuuuno!
beruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 22:21   #78
Quote:
beruška kaže: Pogledaj post
bok ja sam ovdje nova! imam pitanjce pa se nadam da ce mi netko odgovoriti, naime i moja mama je koristila ovu kremu u mladosti pa sam si je i ja sebi pozelila! e pitanjce glasi dali je ova krema komedogena i dali je ikome stvarala pristice i slicne napasti? naime, ja imam suhu kozu ali jako moram paziti s cim se mazem jer imam osjecaj da mi masnije kreme guse lice... hvala puuuuuno!
I moja mama ju je upotrebljavala! Kupovala ju je u Trstu.
Ovako,ja koristim onu effeto antieta vec 4 mjeseca (toliko traje ona tubica od 75 ml) i nisam dobila nikakve prišteve. Upotrebljavam ju kao noćnu jer je jako masna i treba vremena da se upije. Al zato mi lice ujutro izgleda super.
Imam 26 godina,prošla sam pubertet odavno. Čitala sam dojmove na nekim talijanskim stranicama. Neki su zadovoljni,a neki nisu,tj. govore da su dobili prišteve. Eto,ako znaš talijanski možeš si malo pročitati ovdje: http://www.ciao.it/Opinionisulprodot..._Cupra__107523
http://www.ciao.it/Opinionisulprodot...07523/Start/15
http://www.ciao.it/Opinionisulprodot...titeta__248417
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 23:00   #79
Kupila u DMu komplet kremu za ruke, kremu za lice i maramice za lice u neseseru za 60kn (ak se dobro sjećam ) Krema za ruke je odlična, maramice skidaju šminku bez problema, krema mi je za sad dobra ali je malo masnjikava (ona roza - per pelli secche)
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 12:55   #80
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Kupila u DMu komplet kremu za ruke, kremu za lice i maramice za lice u neseseru za 60kn (ak se dobro sjećam ) Krema za ruke je odlična, maramice skidaju šminku bez problema, krema mi je za sad dobra ali je malo masnjikava (ona roza - per pelli secche)
to si kupila nedavno, imaju li još ti paketa?
znaš možda da li ima paket sa onom zelenom za sve tipove kože?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.