Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2011., 19:58   #801
Da i meni je Tuba prekrasna i mislila sam da ću ovo http://www.sapunice.net/vijesti/demi...nte-carlu.html ignorirati, al' morala sam se osvrnuti. Uglavnom obratite pažnju na komentaar ispod članka. Kako netko može reći da je Tuba odurna i fuj??? Pokušala sam joj malo objasniti, al' .
Ira2 is offline  
Old 18.06.2011., 20:11   #802
Nadam se da vam ne smeta što uletavam ovako iznenada, ali stvarno, komentari na ovo su užasni.

Tuba je divna. Iako i nisam baš nešto previše pratila Asi, svidjela mi se njezina uloga ondje, a i voljela bih ju pogledati u još kojoj seriji.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 18.06.2011., 23:21   #803
Quote:
Ira2 kaže: Pogledaj post
Da i meni je Tuba prekrasna i mislila sam da ću ovo http://www.sapunice.net/vijesti/demi...nte-carlu.html ignorirati, al' morala sam se osvrnuti. Uglavnom obratite pažnju na komentaar ispod članka. Kako netko može reći da je Tuba odurna i fuj??? Pokušala sam joj malo objasniti, al' .
pa vidi se iz komentara dotične osobe da joj je riječnik ograničen (htjela sam napisati da nije elokventna, ali mislim da ne zna što ta riječ znači naravno, ako nas čita). Svatko ima pravo na mišljenje, ali vrijeđati nekoga iz samo njemu poznatog razloga, e to već prelazi granicu dobrog ukusa.

Meni je, primjerice, Tuba jedna od tri najljepše žene na svijetu (uz indijsku glumicu Aishwaryu Rai i kraljicu Raniu od Jordana ), ali to je samo moje mišljenje. Ako mi se netko ili nešto ne sviđa, suzdržim se od komentara jer poštujem to da ima ljudi koji razmišljaju posve suprotno od mene i uživaju u onome što se meni ne sviđa. Btw. Tubin novi prsten- cok lajk
canim2 is offline  
Old 19.06.2011., 11:08   #804
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=euros

Evo nam Tuba i njen dragi malo "pituraju" sa dječicom na 19-06-2011 12:01:58 !!!
__________________
Ja sam samo kaplja krvi koja govori.
avalon amelie is offline  
Old 19.06.2011., 12:18   #805
Uz čitam postove pa i ovaj novinski članak i moram napisati, nešto iznutra me tera, meni se ovaj Onur uopšte,ali uopšte nesviđa.

E sad,znam ja da to nije ni važno. Važno je da li se Tubi sviđa

Možda su dve godine (a sada se nekako navršavaju te dve godine ako sam ja dobro računala) predug period ... za ono čemu sam se ja i neke od vas nadale
hasret is offline  
Old 19.06.2011., 15:05   #806
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
falit će mi tubina ljepota sad kad je asi gotova.
Gledaj Kradljivac srca jos ljepsa je u toj seriji
Sandrica888 is offline  
Old 19.06.2011., 15:16   #807
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
.

Možda su dve godine (a sada se nekako navršavaju te dve godine ako sam ja dobro računala) predug period ... za ono čemu sam se ja i neke od vas nadale
Da hasret predug period da bi se više mi nadali a mislim i Tuba.
Može reći tko što hoće ali to između njih je bila ljubav. Očito da jedno (znamo tko) od njih dvoje je dalo prednost nekim drugim stvarima a ne ljubavi. Mogu neki komentirati što god hoće ali očito je da je tada Tuba bila ostavljena (iz razloga koje smo već pretresle 100 puta).Da je to tako govori i snimanje novog filma M gdje mu je šogor (brat od B) producent. Čisti materijalizam.
Ako je Tuba sada sa Onurom, neka joj je sa srećom iako na njenom licu nema ni tračak sreće i zadovoljstva.Šteta jer je zaista izuzetna cura.
tuba11 is offline  
Old 19.06.2011., 20:24   #808
Iva2, Estrella Azul, Canim2 ...
Izgovorene ili napisane riječi puno govore o čovjeku koji ih je izgovorio ili napisao.
Nemojte se uzrujavati zbog primitivaca, zbog nekoga tko se u životu služi isključivo niskim udarcima.
Takve bi osobe trebalo jednostavno ignorirati. O tome ima i poslovica - što više diraš, više smrdi.
Pogledajte Tubicu, ona je unatoč svemu dostojanstvena, pristojna i draga.
voće12 is offline  
Old 19.06.2011., 21:25   #809
O Tubo,najljepši cvijete svjetskog glumišta!
tena11 is offline  
Old 19.06.2011., 22:23   #810
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
Da hasret predug period da bi se više mi nadali a mislim i Tuba.
Može reći tko što hoće ali to između njih je bila ljubav. Očito da jedno (znamo tko) od njih dvoje je dalo prednost nekim drugim stvarima a ne ljubavi. Mogu neki komentirati što god hoće ali očito je da je tada Tuba bila ostavljena (iz razloga koje smo već pretresle 100 puta).Da je to tako govori i snimanje novog filma M gdje mu je šogor (brat od B) producent. Čisti materijalizam.
Ako je Tuba sada sa Onurom, neka joj je sa srećom iako na njenom licu nema ni tračak sreće i zadovoljstva.Šteta jer je zaista izuzetna cura.
...proslo je vec dvije godine, a nase zelje nikako da se ostvare... ali u nadi je spas...da ce Tuba naci istinsku ljubav.

Tuba je na svim fotografija tako sjetna! Na slikama iz MC je sva blistala, njena unutarnja ljepota je isijavala iz nje. Pitam se zakaj?
Margareta7 is offline  
Old 19.06.2011., 22:49   #811
Quote:
Margareta7 kaže: Pogledaj post
..

Tuba je na svim fotografija tako sjetna! Na slikama iz MC je sva blistala, njena unutarnja ljepota je isijavala iz nje. Pitam se zakaj?
Ma ne pitaš se ti zakaj jer znaš kao i mi mnogi.
Po prirodi je jako vesela i draga osoba. Koliko je osjećajna to se vidi i po njenom humanitarnom radu za djecu.
tuba11 is offline  
Old 20.06.2011., 05:05   #812
Merhaba kızlar !


...zelenim se , pa shodno tome dižem stari post...



...kliknula sam na izvor...ovo nije prijevod intervjua sa Saydanom...

...ovo je pljeskavica ...izdvojila sam tek dva odlomčića tj. zalogajčića ...i već sam sita ...


Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post

izvor: http://www.hurriyet.com.tr/magazin/m...d=222%EF%BB%BF

- Zar se ljubavna čarolija može tako preokrenuti?
Ne očekujte od mene da vam na to pitanje odgovorim...Na početku veze ona je insistirala na braku, ja sam to odbio jer smatram da je bilo prebrzo i vidio sam da iza te njene izjave ipak stoji nešto drugo, a ne iskrena želja za brakom - osjećao sam da to ne želi.Poslije su se stvari promijenile i u toku 2 godine veze dva puta sam joj predložio brak, posljednji put, prije 3-4 mjeseca pitao sam je da se uda za mene - pristala je, ali ubrzo smo raskinuli, mene definitivno prati maler.

- Objasnite nam trenutak raskida, situaciju...
Našli smo se na kafi u gradu, pričali o uobičajenim zajedničkim stvarima i došli na temu da nam ne ide u posljednje vrijeme, da to između više nas nije veza, da nas nešto sve više udaljava, da moramo odlučiti šta dalje? Takođe smo raspravljali da nema veze ako u njoj postoji neko treći i to je bila kulminacija rasprave - tad sam vidio da smo došli na kraj puta. Tuba je morala donijeti odluku ili ljubav, ili druga ljubav ili kraj.
...nudim grubi prijevod ni u duhu hrvatskog , ni turskog , ni engleskog , ni njemačkog ...prijevod zbrda zdola ...


Kamo je nestala čarolija ?

Nismo mogli ispuniti naša očekivanja . Kada se ona željela vjenčati , ja nisam , kad sam se ja želio vjenčati , ona nije . Zaprosio sam je prije tri-četiri mjeseca . Razmislite , u dvije godina dvaput sam je prosio i odbila je oba puta . Imali li smisla treći put ? U stvari ; zbog toga je nestalo čarolije .

Kako ste primili odluku o prekidu ?

Sastali smo se u kafiću , razgovarali : " Stvarno , sada , više nema nikakvog smisla biti u ovakvoj vezi . Kamo ide ova veza , zašto smo se udaljili jedno od drugog , kako dalje ? Hoćemo li u trećoj godini veze flertovati , nećemo li se vjenčati ? " rekli smo i nakon toga prekinuli . Zapravo to je sve što vam znam reći . Počeli smo s ljubavlju , završili smo s ljubavlju .



...ne odgovaram za tehnikalije , gramatikalije ect. ...zbrda zdola prijevoda..., ali jednostavno sam morala...jer gustiranjem pljeskavice ..., ama baš ništa mi nije bilo jasno...

...boldanani dijelovi...ne postoje u izvornom tekstu objavljenom u Hürriyet-u...

...prekinula sam...na najzanimljivijem dijelu ...damski prepuštam drugima ...


...i...

...igra...gledana kamerom i foto-aparatom ( fotografija monitora )...
...predivna Tuba...na setu finalne epizode Asi...
Fantazijaucmolu is offline  
Old 20.06.2011., 11:02   #813
FuCM, tešekurlar na razjašnjenju! (pod pretpostavkom da govoriš turski).

trebala sam možda dodati da ja nisam radila prijevod tekst, ali uglavnom se tu svi znamo (teme MY, ASI, TB, ASI-glumci, AvC) pa je poznato da ne govorim turski. meni je članak poslala prijateljica koja je na FB članica grupe "asi&demir - oni su se zaista voljeli". ja nisam članica nikakvih ASI/TUBA/MY grupa, jer sam na samom početku vidjela da se tamo uveliko spojla, pa sam odustala od toga (bila sam ASI antispojleruša).

znači, prijateljica mi poslala taj intervju + link, uz objašnjenje da ga je prevela administratorica te stranice koja govori turski i prevodi sve moguće članke. (tamo se valjda predstavlja kao takva). koliko je to istina, ja pojma nemam, niti sam u toj grupi, niti znam administratoricu grupe, a ne znam ni turski kako bih mogla dati svoje mišljenje o svemu tome. od jutros sam našla još dva linka na intervju sa samijem, pa možemo porediti koliko je zapravo i to istinito. da ne ispadne kao glorijin intervju sa MY, a na koncu maltene fake! čak su iz ureda predsjednika demantirali dijelove intervjua, a jadni turci, arapi i bugari ushićeni jer će MY+mrs.b biti gosti predsjednika josipovića. ccc ... znači, najbolje je kada ti uživo čuješ šta govore glumci u nekom intervjuu, to je prava informacija, novine na žalost više nisu šta su nekada bile. možda je i do novinara .. ali to je druga tema.

dalje, odem potom do te famozne grupe da ja vidim čemu se tu radi, a imam šta i da vidim. tamo se vrte konspirativne teorije kako oko tube, tako oko MY, u stilu teorija da ameri nisu bili na mjesecu ili da su mali zeleni bili u rozvelu. znači u svemu se vide neke skrivene poruke, tubine fotke se analiziraju do u detalje - kako je tužna, kako je slomljena .. naravno zato što nije sa MY itd. ... da li tamo na koncu uopće netko govori turski ili arapski (pošto vidim da navodno imaju stručnjakinju i za to), stoji zapisano u zvijezdama. na kraju mi stvarni nije jasno kako se netko može izdavati za govornika nekog jezika ako to nije? po tome i ja govorim španjolski jer sam davno pogledala sapunicu "marisol" i "kasandra". no te preokupe mi ihita, mi amor es kon tigo! ne bih se dalje razmetala svojim umijećem, još će me pozvat u mediatranslejšnz da prevodim sapunice.

intervju 1: http://birbak.mynet.com/detay/magazi...-acikladi/5595
intervju 2: http://www.cumcuma.com/sami-saydan-t...ladi-149865472

::::::::::::::::::::::::::

što se tiče para tuba&onur, stavljeni su tu linkovi na fotke+clipove njihovog angažmana oko autistične djece, ja ne znam kako vi, ali meni su oni baš super par. onura su po ruskim+bugarskim forumima prozvali "gvozdeni", zato što im stalno ima željeznu facu. meni se on čini kao staložen lik, koji zna šta hoće, koji se može nositi sa ogromnom popularnošću koju tuba ima (što kroz serije, filmove, što kroz reklame i magazine). pored toga, što god da je ili nije istina oko hatayskih naklapanja dok se snimala ASI, onur je jedina osoba (pored samija i dotičnog MY) koja zna šta se tu zaista događalo ili nije događalo.







evo i članka: http://www.beyazgazete.com/haber/201...tek-verdi.html
video: http://www.dailymotion.com/video/xje...lms#from=embed
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 20.06.2011. at 12:13.
Mina is offline  
Old 20.06.2011., 11:56   #814
Mina J
svaka cast na postu, i ja mislim da sve ove teorije urote i ne znam kako vise da nazovem to ludilo oko T i M ne piju vode. Kao navodno ona nesretna pored Onura, Murat pored njegove supruge bla bla tuc...iritantno.
Inace ne pisem puno po forumu ali sad sam konacno vidjela tvoj post i morala sam te pohvaliti
A sto se tice Tube ja sam je dozivjela ko jednu predivnu mladu zenu, dobru glumicu i nadam se da ce i u buducnosti raditi ovako kako radi.
dzenemm is offline  
Old 20.06.2011., 13:55   #815
Ni ja ne volim komentirati ovakve stvari ... ali slažem se s dzenemm & Mina jasmina ... istina,T i M bi bili odličan par,ali za razliku od njezinih dosadašnjih,onur super izgleda i ok su par ...
**nina** is offline  
Old 20.06.2011., 13:58   #816
Drage moje forumašice,

Evo poslije ovih nekoliko posljednjih postova i ja sam osjetila potrebu da se oglasim. Obzirom da sam u mirovini i nemam pametnijeg posla, čitam na forumu mnogo tema, pa tako i sve vezano uz seriju Asi i njihove glavne glumce.
Moram priznati da meni koja sam već u poznim godinama je bila iznenađujuća činjenica da mogu doživjeti emocije koje je u meni izazvala serija i gluma glavnih aktera.
Dakle dolazimo na onaj dio zbog kojeg sam se i prijavila. Teorije urote i zavjere. Primjećujem da se na forumu ne uvažava pretjerano različito mišljenje, odnosno pod " krinkom " uvažavanja dolazi se i do vrijeđanja osoba i njihovog rada i djela, a isto tako i dovrijeđanja odnosno ismijavanja forumaša koji različito misle.
Tuba je prelijepa žena i dobra glumica. Da li je fantastična glumica - nije. Treba još mnogo vode proteći dok to postane. Isto se odnosi i na Murata. Onog trenutka kad mi očima odglumi to be or not to be, bit će fantastičan.
Da li su se voljeli ? ne znam . Da li je on sretan u braku ? ne znam. Da li ću "pljuvati" po onima koji njeguju prvu ili drugu teoriju? neću,a mislim da ne bi ni drugi trebali.
Zašto onima koji vjeruju da su bili u vezi i da još uvijek misle jedno na drugo, kvariti njihova uvjerenja? Ili obrnuto zašto onima koji su uvjereni da voli svoju suprugu ( koja usput budi rečeno u meni i sa slike izaziva nervozu :-))) dokazivati suprotno.
Vidim da su se počele pisati i negativne kritike na račun drugih grupa koje obrađuju djelo Tube i Murata. Zbog čega to činimo, svatko vjeruje u ono što želi i zbog čega mu se ismijavati zbog toga.
Evo ja osobno vjerujem da su bili u vezi. Isto tako vjerujem da on sa svojom suprugom neće dočekati Novu 2012. I što sad' tko će me uvjeriti u suprotno? I da li uopće ima potrebe za uvjeravanjem, jer ja svoje mišljenje promijeniti neću.
Ono što želim je da imaju još mnogo dobrih projekata i filmova i da su sretni,a u kojoj kombinaciji...?!
Znate onu staru: Čovjek snuje, Bog određuje. Prema tome evo sad imate priliku i mene ošpotati, Bujrum !
Malo više tolerancije i uvažavanja na forumu ne bi škodilo. Oni koji su si uzeli "autorska prava" na nekim temama, možda da malo smire loptu. Nije sve crno ili bijelo.

Sad Vas pozdravljam, jer je ovo moj prvi a i poslijednji post. Nemam namjeru više se oglašavati, više uživam u čitanju nego u pisanju dosta sam se napisala u životu:-))))
šarka is offline  
Old 20.06.2011., 14:09   #817
šarka:

potpisujem sve što si napisala. Svaka čast.
tuba11 is offline  
Old 20.06.2011., 15:33   #818
Quote:
voće12 kaže: Pogledaj post
Ne mogu da se ne javim.
Tuba je jedno prekrasno mlado stvorenje.
Tiha, nježna, odmjerena, osjećajna, uljudna, ljubazna, ni u koga ne zadire, nikoga ne ogovara.
Ona je prelijepa zato što je prirodna, ona je prekrasna zato što je predobra.
Na pozornicama svijeta dugo već nisam vidjela nekoga kao što je ona.
Tuba je i jaka osoba jer se usuđuje ići sama kroz život a odbaciti ono što ne valja.
Ona hrabro kroči u svijet i zanemaruje niske udarce.
Ona je jedinstvena i ima OSOBNOST za razliku od nekih drugih, zato je tako draga i neponovljiva.
Želim joj sreću u životu i svu radost ovoga svijeta koju i zaslužuje.
Jako lijepo napisano Voce12, slazem se podpuno i upravo Tubu krase svi ti epiteti nevjerovatno je, ali ono sto sam ja mogla da skontam ona ni ukoga ne zadire i upste se ne prepire sa novinarcicima sta god da pisu - pametna - tko bi s njima na kraj oni i onako izmisljaju 90% meni je ona preklasna, prirodna, odvazna ali i malo povucena kad treba ma lutka prava.
tratincic is offline  
Old 20.06.2011., 20:41   #819
Haj svima, ja sam novi na ovoj temi. Ovu temu nisam baš puno pratio, više sam bio na temi ASI vol.2. (Čitao sam iz sjene)

Mogu samo reći da je Tuba najljepša i najbolja glumica koju sam do sada vidjeo. I jedva čekam da je vidim u nekoj drugoj seriji. Znam da neće to biti to kao u ASI.
demir94 is offline  
Old 20.06.2011., 21:02   #820
MONTE CARLO: prije pola sata su se na turkiš forumu (onih žena što se redovno sastaju sa MY i TB) pojavile nove fotke TB!

ONUR - TUBA - MURAT - ??? (tomrisin sin ILGAZ????)
iza murata scenaristica (vidi joj se faca)


TUBA - SCENARISTICA - ILGAZ??? - CEVDET - ruka???
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.