Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 21:19   #1
Cura za jednu noć/materijal za vezu

muški dio populacije, zanima me koji su to kriteriji po kojima svrstavate cure u jednu od navedenih kategorija. npr. dosta frendova mi spava s curama s vremena na vrijeme, al im ne pada na pamet veza s istima. sex im je fantastičan, cure su normalne, ništa im konkretno ne smeta kod njih, ali za vezu ni čuti. to mi je nejasno, meni čim bi sex bio super, odmah bi se zaljubila
također, bilo je slučajeva kad sam na frajerima vidjela da im nije do ničeg više od sexa, a nisu me ni upoznali tako reći.
što je to što vam odmah u startu kaže da cura nije ''materijal za vezu''?
longdistance is offline  
Old 20.11.2010., 21:21   #2
mozda samo hoce picke al ne zele obaveze
Boki000 is offline  
Old 20.11.2010., 21:24   #3
gle ako nekom das a nisi ga ni upoznala kao sto kazes da si napravila...sigurno si materijal za vezu...

mene isto nemoras upoznat...
AnteVoziStoju is offline  
Old 20.11.2010., 21:25   #4
Quote:
boki000 kaže: Pogledaj post
mozda samo hoce picke al ne zele obaveze
kužim, al ako ti je s nekim dobro, htjet ćeš tu osobu stalno kraj sebe, za curu/dečka, bar je meni tako, čudno mi je kako uspiju ne dovolit osjećajima da se uvuku u to
longdistance is offline  
Old 20.11.2010., 21:26   #5
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
gle ako nekom das a nisi ga ni upoznala kao sto kazes da si napravila...sigurno si materijal za vezu...

mene isto nemoras upoznat...
nisam dala, nego kažem da se u startu s njegove strane kuži što želi
longdistance is offline  
Old 20.11.2010., 21:27   #6
Quote:
longdistance kaže: Pogledaj post
muški dio populacije, zanima me koji su to kriteriji po kojima svrstavate cure u jednu od navedenih kategorija. npr. dosta frendova mi spava s curama s vremena na vrijeme, al im ne pada na pamet veza s istima. sex im je fantastičan, cure su normalne, ništa im konkretno ne smeta kod njih, ali za vezu ni čuti. to mi je nejasno, meni čim bi sex bio super, odmah bi se zaljubila
također, bilo je slučajeva kad sam na frajerima vidjela da im nije do ničeg više od sexa, a nisu me ni upoznali tako reći.
što je to što vam odmah u startu kaže da cura nije ''materijal za vezu''?
za vezu nije kriterij niti uvjet da ti "nista ne smeta" kod nekog, nego upravo suprotno, da ti je sav super.

bozek, bozek....
Zoey is offline  
Old 20.11.2010., 21:28   #7
i mene zanima?kako???
emotivna is offline  
Old 20.11.2010., 21:29   #8
Koliko je meni poznato, prelake cure nikada nisu za vezu, već samo za jebačinu. Glupe cure također (šta je muškima glupo ovisi od jednog do drugog) ne za vezu, možda za jebačinu ako se poslije bez problema riješi te žene.
Ružne su za ništa.
I tak...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 20.11.2010., 21:33   #9
jednostavno kad das odmah na pocetku muskarci to svate da se pucas sa svakim i nece nista vise od sex-a
mari0 is offline  
Old 20.11.2010., 21:35   #10
aajmo rješit to, nisam dala i nakon viđanja od dva mjeseca i opet od početka je rekao kako stvari stoje, zakaj trošit vrijeme za nekog tko neda i opet se čuješ s dotičnom?
emotivna is offline  
Old 20.11.2010., 21:38   #11
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato, prelake cure nikada nisu za vezu, već samo za jebačinu. Glupe cure također (šta je muškima glupo ovisi od jednog do drugog) ne za vezu, možda za jebačinu ako se poslije bez problema riješi te žene.
Ružne su za ništa.
I tak...
X

Cak je i pozeljno da bude malo priglupa, cisto da mozes manipulirat s njom.
folirant is offline  
Old 20.11.2010., 21:39   #12
Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
aajmo rješit to, nisam dala i nakon viđanja od dva mjeseca i opet od početka je rekao kako stvari stoje, zakaj trošit vrijeme za nekog tko neda i opet se čuješ s dotičnom?
a šta to nisi "dala" ?
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 20.11.2010., 21:39   #13
recimo, upoznam se s tipom, pocnemo se dopisivat, i ubrzo on vec pocne s nekim seksualnim spikama, u pocetki indirektno, a poslije govori kako sam mu napeta, kako ga palim, i sl. to mi se odmah zgadi, i po meni, s takvim pristupom je ocito da ne zeli nista vise. ili?
longdistance is offline  
Old 20.11.2010., 21:40   #14
Jedan će odj... curu kaj nije dala, drugi zato kaj je....
Neki vole priglupe i lake cure jer im je s njima lakše baratat, drugima se sviđaju nedostižne....
Sto ljudi, sto ukusa i stavova.
PWA is offline  
Old 20.11.2010., 21:41   #15
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
a šta to nisi "dala" ?
hahha..nismo se pukli
emotivna is offline  
Old 20.11.2010., 21:41   #16
Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
aajmo rješit to, nisam dala i nakon viđanja od dva mjeseca i opet od početka je rekao kako stvari stoje, zakaj trošit vrijeme za nekog tko neda i opet se čuješ s dotičnom?
100 ljudi 100 cudi,koce znat sta se kome vrti po glavi,ja sam ono prije vise odgovorio kako vecina muskaraca razmislja pa tako i ja, a sta taj tvoj konta tko zna
mari0 is offline  
Old 20.11.2010., 21:44   #17
Quote:
longdistance kaže: Pogledaj post
recimo, upoznam se s tipom, pocnemo se dopisivat, i ubrzo on vec pocne s nekim seksualnim spikama, u pocetki indirektno, a poslije govori kako sam mu napeta, kako ga palim, i sl. to mi se odmah zgadi, i po meni, s takvim pristupom je ocito da ne zeli nista vise. ili?
Ne mora značit da ne želi ništa više, možda mu je sex samo jedan od bitnijih faktora za eventualnu vezu.
PWA is offline  
Old 20.11.2010., 21:46   #18
Quote:
emotivna kaže: Pogledaj post
hahha..nismo se pukli
lik ti se ohladi nakon 2-3 tjedna, pa ne ocekujes valjda da ce musko slinit za tobom nadajuci se kako ce mozda za par mjeseci dobit
folirant is offline  
Old 20.11.2010., 21:48   #19
Quote:
PWA kaže: Pogledaj post
Ne mora značit da ne želi ništa više, možda mu je sex samo jedan od bitnijih faktora za eventualnu vezu.
kao sto to seks i jest.
Zoey is offline  
Old 20.11.2010., 21:48   #20
Quote:
folirant kaže: Pogledaj post
lik ti se ohladi nakon 2-3 tjedna, pa ne ocekujes valjda da ce musko slinit za tobom nadajuci se kako ce mozda za par mjeseci dobit
stvar je da se i dalje čujemo iako zna da ja nisam za seks FF odnos, zato mi je čudno , a navodno više od toga ne želi..ma ugl, možda mu je dosadno
emotivna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger