Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 22:20   #41
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Ne virujem da igra igru, jer zbilja ne razumin zašto bi igrao igru da skinem sve sa njega, kad ja to želim učinit od prvog trena. A opcija dva da je iskren - smije se ljubit, al ne onako i ne toliko dugo i ne ljubit me po vratu i dirat me po svuda, ne smije dozvolit da se toliko napalimo. Nije to samo ljubljenje bilo, to je kemija kakvu odavno nisam imala sa nikim. I nikako ne mogu shvatit kako se uspije odhrvat. A ako zbilja govori istinu, onda sam sretnica za popizdit. Baš mi triba neko ko želi samo seks i baš ka za vraga sad svi žele vezu!!!!!!!!!!!!!!!!!
A zašto njega samoga ne pitaš što on ustvari želi? Ono, primjera radi...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 20.11.2010., 22:50   #42
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
A zašto njega samoga ne pitaš što on ustvari želi? Ono, primjera radi...
Pa napisala sam šta je reka - da ne želi seks ako nije u vezi. Dakle, za zaključit je da želi vezu sa mnom. Ali nije u tome bit, nego sam tila ćut mišljenje muške populacije, da li je moguće da slobodan momak od 32 godine ne želi seks sa slobodnom curom od 30 godina, a pogotovo uslijed tolike napaljenosti i napetosti sa obe strane.
veky13 is offline  
Old 20.11.2010., 23:07   #43
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Pa napisala sam šta je reka - da ne želi seks ako nije u vezi. Dakle, za zaključit je da želi vezu sa mnom. Ali nije u tome bit, nego sam tila ćut mišljenje muške populacije, da li je moguće da slobodan momak od 32 godine ne želi seks sa slobodnom curom od 30 godina, a pogotovo uslijed tolike napaljenosti i napetosti sa obe strane.

A zašto ne bi bilo moguće? I ja poznajem dva takva dečka. Svi smo različiti.
A to, da li želi netko vezu ili ne, ne ovisi samo o osobi, nego i o trenutnom raspoloženju. Znala sam upoznati super dečke, a nisam htjela vezu...mora se više stvari poklopiti. Ima ljudi kojima veza uopće ne paše pa se samo zabavljaju sa strane. Nisu svi dečki isti, niti su sve cure iste.
Godišnja doba is offline  
Old 20.11.2010., 23:11   #44
Quote:
Godišnja doba kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi bilo moguće? I ja poznajem dva takva dečka. Svi smo različiti.
A to, da li želi netko vezu ili ne, ne ovisi samo o osobi, nego i o trenutnom raspoloženju. Znala sam upoznati super dečke, a nisam htjela vezu...mora se više stvari poklopiti. Ima ljudi kojima veza uopće ne paše pa se samo zabavljaju sa strane. Nisu svi dečki isti, niti su sve cure iste.
Istina. Znam ih dosta takvih, uopće ne žele vezu, samo zajebanciju. Zašto to, ne znam, treba njih pitati.
Uglavnom, očito je da ovome u tvome slučaju nije do nikakve veze. A ako želiš sex, pa, brate mili, sama mu reci i pitaj. Ako ni to neće, traži dalje i zaboravi ga.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 21.11.2010., 00:48   #45
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Istina. Znam ih dosta takvih, uopće ne žele vezu, samo zajebanciju. Zašto to, ne znam, treba njih pitati.
Uglavnom, očito je da ovome u tvome slučaju nije do nikakve veze. A ako želiš sex, pa, brate mili, sama mu reci i pitaj. Ako ni to neće, traži dalje i zaboravi ga.
Ja ne znam jel ja pišem nejasno ili u čemu je problem. Lipo sam napisala da JA ne želim vezu, već se želim seksat sa momkom koji mi je napet i koji me svaki put dovede do ludila pa ode ća jer ON ne želi seks ako nismo u vezi.
I, da, zaboravit ću ga i tražit ću dalje, to svakako. Pa nismo dica da se igram sa njim do u nedogled.
veky13 is offline  
Old 21.11.2010., 13:19   #46
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Ajme, mene muči neki drugi problem u zadnje vrime. Ima dva miseca da izlazim sa jednim likom, samo kavice i ćakulice. Nedavno smo se konačno počeli ljubit i "vatat", bilo je taaaaaaaaaako lipo, napalili se oboje, kad on se diže i ide ća. Govori da ne želi seks kad nije u vezi, a pošto sam ja rekla da se sad ne želim vezat za nikog, nema seksa. Nisam mogla virovat!!! Onda smo opet izašli prije neku večer, proveli super zabavnu večer skupa, posli izlaska opet se povatali, opet preeeeeeedobro, kemija ludilo, i on opet ode ča kad je najnapetije i kad mi dođe da mu rastrgam svu robu sa njega (a sudeći po njegovim reakcijama, i on bi moju). Jednostavno ode. Ne želi seks jer nije u vezi, a uredno me svaki put napali do ludila. Koji mi muškarac ode može pojasnit u čemu je point??!!??
Slično i kod mene...samo moj ff se odjednom ne želi ljubiti u usta (čitaj odjednom je shvatio da ne želi u usta a radioje to do sada uvijek) jer on to radi samo ako je u vezi....nema problema što se tiče seksa...al eto odjednom je problem u usta....

u prijevodu samo da ti kažem....svi su muški blesani....i gore su babe od nas....i više su postali uvredljivi i da sve bude bolje počeli su se ponašati kao ženske....

a ovaj tvoj to sve radi kako bi te što duže zadržao uza sebe i kako bi se ti zapalila za njega kao što se on za tebe....pa eto rađe si uskrati sex nego da te izgubi....a ti sad vidi šta ćeš i kako ćeš....izbor je na tebi
__________________
...pokušaš li, možda nećeš uspjeti...ne pokušaš li, sigurno nećeš...
Tara7 is offline  
Old 21.11.2010., 13:30   #47
Kažeš da dečko ima 32 godine... vjerojatno se već u životu naprobavao svakakvih odnosa, i tih ff i svakakvih, i možda jednostavno više ne želi dalje na taj način jer je vidio da to ne vodi nigdje i da ga to ne zadovoljava, pa sad želi jedino nešto ozbiljnije. Mislim, može biti.

A može biti da jednostavno ima takvo razmišljanje i da ne želi seks sa curama sa kojima nije u vezi i da to ni sad nije prakticirao. Si ga pitala možda čisto onako nekako usputno je li do sad ikad bio u takvim nekim polovičnim odnosima?

I treća opcija je da ga živo boli kurac i da uživa u igri s tobom.


Quote:
longdistance kaže: Pogledaj post
muški dio populacije, zanima me koji su to kriteriji po kojima svrstavate cure u jednu od navedenih kategorija. npr. dosta frendova mi spava s curama s vremena na vrijeme, al im ne pada na pamet veza s istima.1. sex im je fantastičan, cure su normalne, ništa im konkretno ne smeta kod njih, ali za vezu ni čuti. to mi je nejasno, meni čim bi sex bio super, odmah bi se zaljubila
također, bilo je slučajeva kad sam na frajerima vidjela da im nije do ničeg više od sexa, a nisu me ni upoznali tako reći.
što je to što vam odmah u startu kaže da cura nije ''materijal za vezu''?
Pa čuj, obično dojam sa prvih 5-6 sastanaka dosta određuje u koju "ladicu" ćeš nekog stavit.

1. Stvarno neznam kako se ti to zaljubiš ako ti je dobar seks, ali jako malo ljudi se može zaljubit samo zbog seksa. Pogotovo muškarci. Ako misliš da će se netko zaljubit u tebe zbog tvoje pičke, grdno se varaš

2. Pa ono, ako nema neke posebne kemije, ako im nije super "sjela" (komunikacija, zajedničke teme, zabava... itd itd) ono u prvih par sastanaka, često dečkima cure ostave krivi dojam i kad im odmah "daju" (koliko god ta riječ bila smiješna ) dok su im još neznanci, tad ih se obično odmah nehotice u glavi svrsta u nešto onako za usputno... jer na početku dok još nekog ne znaš dobro lako dođe do neke krive predođžbe koja te može ohladiti od daljnjeg upoznavanja u tome smjeru...

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 21.11.2010. at 13:39.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.11.2010., 14:32   #48
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
Slično i kod mene...samo moj ff se odjednom ne želi ljubiti u usta (čitaj odjednom je shvatio da ne želi u usta a radioje to do sada uvijek) jer on to radi samo ako je u vezi....nema problema što se tiče seksa...al eto odjednom je problem u usta....

u prijevodu samo da ti kažem....svi su muški blesani....i gore su babe od nas....i više su postali uvredljivi i da sve bude bolje počeli su se ponašati kao ženske....

a ovaj tvoj to sve radi kako bi te što duže zadržao uza sebe i kako bi se ti zapalila za njega kao što se on za tebe....pa eto rađe si uskrati sex nego da te izgubi....a ti sad vidi šta ćeš i kako ćeš....izbor je na tebi
Mislim, taj tvoj je još već veći biser!!! Ne želi se ljubit u usta a želi se seksat! Slažem se sa tobom APSOLUTNO da su muški svi odreda popizdili i da smo očito zamijenili mjesta, sad su oni pičkice svi od reda. Nema šanse više upoznat nekog čvrstog, karakternog muškarca koji se zna nositi sam sa sobom i sa situacijama oko sebe, da zna šta želi i da je iskren.
A ovaj moj ako to radi da me zadrži kraj sebe, malo se zajebao, jer nisam ja više 18-godišnjakinja kojoj je do toplo-hladno igrica. Ako nisi za seks, dragi moj, onda budi faca pa se nemoj ni ljubit ni napaljivat, nemoj izlazit sa mnom navečer i pit, lipo sidi doma i eventualno pozovi samo na kavicu i ćakulicu o vremenu i politici.
veky13 is offline  
Old 21.11.2010., 14:35   #49
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Ja ne znam jel ja pišem nejasno ili u čemu je problem. Lipo sam napisala da JA ne želim vezu, već se želim seksat sa momkom koji mi je napet i koji me svaki put dovede do ludila pa ode ća jer ON ne želi seks ako nismo u vezi.
I, da, zaboravit ću ga i tražit ću dalje, to svakako. Pa nismo dica da se igram sa njim do u nedogled.
Ja sam musko i u zadnjoj vezi nisam usao u seksualne odnose dok nismo bili u vezi. U nacelu ne ulazim u seksualne odnose sa zenama ako nismo u vezi.

I ne razumijem kaj ti je tu cudno ?

Zena ima vise nego muskaraca i muskarci mogu birati....pa ja onda biram one zene koje mogu ponuditi nesto vise od seksa....

Sto se godina tice. Ja sa 35 godina nisam htio spavati sa curom (od 19) dok nismo bili u vezi. Tako da mislim da je njegovo ponasanje potpuno nomrmalno (ze mene)
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"

Zadnje uređivanje wizardofOZ : 21.11.2010. at 14:41.
wizardofOZ is offline  
Old 21.11.2010., 15:02   #50
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Ja sam musko i u zadnjoj vezi nisam usao u seksualne odnose dok nismo bili u vezi. U nacelu ne ulazim u seksualne odnose sa zenama ako nismo u vezi.

I ne razumijem kaj ti je tu cudno ?

Zena ima vise nego muskaraca i muskarci mogu birati....pa ja onda biram one zene koje mogu ponuditi nesto vise od seksa....

Sto se godina tice. Ja sa 35 godina nisam htio spavati sa curom (od 19) dok nismo bili u vezi. Tako da mislim da je njegovo ponasanje potpuno nomrmalno (ze mene)
Ovo što si napisao je doista hvalevrijedno - za mene osobno.
No, djeluje da su svi više navikli na činjenicu da svatko hoće seks, bez obzira na eventualnu vezu ili ne, pa kada nalete na nekoga tko ne želi, onda je to začuđujuće. Dobro, istina i je da većina ljudi stvarno želi seks bez razmišljanja o vezi. Ali vidjeti da ovakvi rijetki primjerci postoje je doista divno.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 21.11.2010., 15:10   #51
Haha očito se sad polako okreću uloge, žene se žele jebat na svakom uglu, pa će muškarci morat filtrirat na taj način da vide koja je kraj njih radi kurca a kojoj se stvarno sviđaju hahahahahaha. Malo šale ne škodi

Nego, ne kužim, što je baš toliko čudno da se muškarac neće ševiti sa bilo kojom? Mislim da su neke žene previše zabrijale na razne stereotipe o tome da muškarci jebu sve što im se ponudi
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.11.2010., 15:23   #52
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Ja sam musko i u zadnjoj vezi nisam usao u seksualne odnose dok nismo bili u vezi. U nacelu ne ulazim u seksualne odnose sa zenama ako nismo u vezi.

I ne razumijem kaj ti je tu cudno ?

Zena ima vise nego muskaraca i muskarci mogu birati....pa ja onda biram one zene koje mogu ponuditi nesto vise od seksa....

Sto se godina tice. Ja sa 35 godina nisam htio spavati sa curom (od 19) dok nismo bili u vezi. Tako da mislim da je njegovo ponasanje potpuno nomrmalno (ze mene)
Ja nikako da objasnim. Nije problem u tome što se ne želi seksat, nego što svaki put dođe do trenutka kad triba skinit gače i stavit ga i onda odustane. Zašto uopće išta započinje ako unaprid zna da se neće seksat???? To mene zanima. Nakon dva miseca "prijateljstva" ja sam se već bila ufurala u taj film, neće i sve pet, al opet on krene sa pozivanjem u noćne izlaske i opet on krene sa maženjem, ljubljenjem, itd.
veky13 is offline  
Old 21.11.2010., 15:24   #53
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Ja nikako da objasnim. Nije problem u tome što se ne želi seksat, nego što svaki put dođe do trenutka kad triba skinit gače i stavit ga i onda odustane. Zašto uopće išta započinje ako unaprid zna da se neće seksat???? To mene zanima. Nakon dva miseca "prijateljstva" ja sam se već bila ufurala u taj film, neće i sve pet, al opet on krene sa pozivanjem u noćne izlaske i opet on krene sa maženjem, ljubljenjem, itd.
Očito mu se sviđaš i očito želi nešto s tobom, ali još ni sam ne zna šta želi.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 21.11.2010., 15:26   #54
Dečko očito želi da se spontano upoznajete bez ikakvih definiranja odnosa tako nabrzaka, što je meni logično. Samo očito kuži da je tebi za sada samo do seksa, pa se onda voli i malo igrati s tobom pa da vidi di to vodi. Jbg, ako ti to ne odgovara bjež ća od njega i bok. Ne kužim što si se toliko uhvatila baš njega ako ti je samo do seksa.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.11.2010., 15:38   #55
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Dečko očito želi da se spontano upoznajete bez ikakvih definiranja odnosa tako nabrzaka, što je meni logično. Samo očito kuži da je tebi za sada samo do seksa, pa se onda voli i malo igrati s tobom pa da vidi di to vodi. Jbg, ako ti to ne odgovara bjež ća od njega i bok. Ne kužim što si se toliko uhvatila baš njega ako ti je samo do seksa.
Nisam se uhvatila njega ni samo njega, samo sam tila vidit muška razmišljanja, jer ja to ne mogu razumit. A on mi je samo jedan u nizu - easy come, easy go-.
I onda se pitate kako smo mi ženske postale ovakve, hladne, nezainteresirane, sa letvicom negdi u nebesima. Još smo i odlične na kakve sve slučajeve nailazimo.
veky13 is offline  
Old 21.11.2010., 16:06   #56
Upravo suprotno, muškarci su postali puno oprezniji i u početku puno hladniji, obično i sa maskom koja prikriva njihovo pravo lice, upravo zbog cura kojima više nije do nečeg ozbiljnog, romantičnog, do nekog razumijevanja, komunikacije, pokazivanja da se oko njih mora potruditi i da od muškarca žele da ih poštuje.. nego većina ni same neznaju šta bi Vidiš, sve ti je to uzročno-posljedična veza, i s jedne i s druge strane
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.11.2010., 16:09   #57
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno, muškarci su postali puno oprezniji i u početku puno hladniji, obično i sa maskom koja prikriva njihovo pravo lice, upravo zbog cura kojima više nije do nečeg ozbiljnog, romantičnog, do nekog razumijevanja, komunikacije, pokazivanja da se oko njih mora potruditi i da to žele.. nego većina ni same neznaju šta bi Vidiš, sve ti je to uzročno-posljedična veza, i s jedne i s druge strane
Baš nisi u pravu. Ja vrlo dobro znam što želim, samo na takvog muškarca koji također zna još nisam naišla. A zašto nama nije do ničeg ozbiljnog- zato što ste nas vi napravili takvima, lažete, muljate, vodite šesterostruke živote ... ma mogla bi sad nabrajat do jutra.
veky13 is offline  
Old 21.11.2010., 16:13   #58
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno, muškarci su postali puno oprezniji i u početku puno hladniji, obično i sa maskom koja prikriva njihovo pravo lice, upravo zbog cura kojima više nije do nečeg ozbiljnog, romantičnog, do nekog razumijevanja, komunikacije, pokazivanja da se oko njih mora potruditi i da od muškarca žele da ih poštuje.. nego većina ni same neznaju šta bi Vidiš, sve ti je to uzročno-posljedična veza, i s jedne i s druge strane
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Baš nisi u pravu. Ja vrlo dobro znam što želim, samo na takvog muškarca koji također zna još nisam naišla. A zašto nama nije do ničeg ozbiljnog- zato što ste nas vi napravili takvima, lažete, muljate, vodite šesterostruke živote ... ma mogla bi sad nabrajat do jutra.
Da ga jebeš, u pravu je. Da, žene su postale danas takve zbog muškaraca. Ali, muškarci su zbog nas postali takvi kakvi jesu sada.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 21.11.2010., 16:14   #59
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
Baš nisi u pravu. Ja vrlo dobro znam što želim, samo na takvog muškarca koji također zna još nisam naišla. A zašto nama nije do ničeg ozbiljnog- zato što ste nas vi napravili takvima, lažete, muljate, vodite šesterostruke živote ... ma mogla bi sad nabrajat do jutra.

Aha, a vi ste sve svetice
Kad će ljudi shvatit da spol ne određuje ništa, i među ženama i među muškarcima ima ohoho lažljiva, prevrtljivaca, prevaranata... a isto tako ima i kvalitetnih ljudi, iako sve manje.

Pa ako znaš da tražiš samo seks, pa bar ti onda to nije teško nać. Svaka iole prosječna žena može na jednom izlasku upoznat sigurno 7-8 tipova koji bi ju jebali, pa valjda ćeš iz toga već kroz par izlazaka izabrat nešto za jebačinu. Ovaj ti očito nije za to tako da bolje da ga se okaniš ako i dalje ne želiš gubit živce
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.11.2010., 16:21   #60
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Aha, a vi ste sve svetice
Kad će ljudi shvatit da spol ne određuje ništa, i među ženama i među muškarcima ima ohoho lažljiva, prevrtljivaca, prevaranata... a isto tako ima i kvalitetnih ljudi, iako sve manje.

Pa ako znaš da tražiš samo seks, pa bar ti onda to nije teško nać. Svaka iole prosječna žena može na jednom izlasku upoznat sigurno 7-8 tipova koji bi ju jebali, pa valjda ćeš iz toga već kroz par izlazaka izabrat nešto za jebačinu. Ovaj ti očito nije za to tako da bolje da ga se okaniš ako i dalje ne želiš gubit živce
Haha, nije meni samo do seksa i imam ja sa kim to radit, hvala na savjetu. Ali naravno da mi se neda seksat sa svakim i naravno da me triba itekako privlačit fizički da bi se sa njim uopće poljubila, a kamoli legla. Nije to tema o kojoj pišemo, ja sam samo tila prodiskutirat o ovom određenom slučaju.
I nisam cura samo za seks, ali sam tako oprezna postala nakon toliko razočarenja svih vrsta, da bi mi tribalo zbilja duuugo vrimena provest u nečijoj prisutnosti da bi se odlučila upustit u vezu i predat mu se.
veky13 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger