Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 19:41   #201
ja sam u lesnini dugopolje kupila djecju sobu flexa, rok je bio 3 mj toliko sam i cekala, sa njima nije bilo problema ko sa nekim drugim firmama jedino sta soba nije bas kvalitetna s obzirom na cijenu
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 21:17   #202
ja sam uzela madrace,krevet i naknadno noćni ormarić preko lesnine...krevet i madraci su došli prije vremena i sve je bilo ok jedino nam je kokoš koja radi tam neš zbrljala s tvrdoćom...tamo smo isprobavali tvrđi misleći da je mekši i bio nam ok pa smo se odlučili za mekši pa kad je sve stiglo su nam javili da su im krivo oznaćeni izložbeni primjerci i da smo zapravo probavali trvđe i ti su nam i došli al na računu su bili mekši pa je trebalo platit razliku...ionako smo tjeli taj tvrđi tak da...a noćni ormarić je došao sa greškom al mislim da je to isključivo krivica od hespa krivo su bile izbušene rupe za ladicu ali iznutra...al nije mi se dalo natezati s vraćanjem i procedurom pa mi je stolar samo izbušio dvije nove rupe i namontirao ladicu kako treba...
isto sam strahovala od lesnine al ajd nije bilo tako strašno
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 10:57   #203
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
I u Prelogu imaš 10% popusta na gotovinu (ali to im vrijedi za sve oblike plaćanja)
I opet je u Lesnini jeftinije. I imam besplatan prijevoz.

Hvala sly.
2lava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 21:38   #204
U Lesnini ne vrijedi da je istaknuta cijena i prodajna cijena!
Danas sam nasla jedan komad namjestaja koji mi se cinio relativno povoljan. Uz njega sam jos nasla neke stvari koje sam mogla dobro iskombinirati i bas sam bila vesela. No onda je neka krestava lajavica od prodavacice rekla da to nije prava cijena i na kraju je onaj prvi komad namjestaja ispao dva puta skuplji nego sto je pisalo!
Mislim, kakav je to nacin? Ocito je da kupce drze za budale!
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 21:43   #205
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
No onda je neka krestava lajavica od prodavacice rekla da to nije prava cijena i na kraju je onaj prvi komad namjestaja ispao dva puta skuplji nego sto je pisalo!
Mislim, kakav je to nacin? Ocito je da kupce drze za budale!
pozoveš poslovođu i napraviš cirkus sa spominjanjem inspekcije, društva z zaštitu potrošaća,....
moraju ti prodati proizvod po istaknutoj cijeni, jedino ako nije netko slučajno stavio cijenu od drugog artikla a da je to jasno na obavijesti označeno
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 13:18   #206
Jasno je pisalo o kojem proizvodu se radi i koja je cijena. Navodno je netko napisao krivu cijenu.
Nisam se htjela svadjati iako znam da sam u pravu.
Ali isto tako znam da me vise nece vidjeti. A, imam za opremiti cijelu kucu...
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:48   #207
Thumbs up

Kupili garnituru na akciji, bilo na skladištu.

Dovezli za 2 dana, besplatno, unijeli u kuću besplatno (prizemlje).

Sve je bilo fino zapakirano i za sada su utisci
gogo_2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 11:16   #208
Quote:
bubamarica kaže: Pogledaj post
kad tamo akcija caliaitalia, sjedeza kojeg smo gledali ali nam je bi preskup. Sada snizen skoro 50%. Dosla je posiljka od 20kom. 10CNI-10BIJLI imaju ih na lageru,palti i nosi.
Imam jedno pitanje. Žena i ja smo išli u Lesnine prije par mjeseci našli jednu garnituru Calitalie koja nam se izrazito svidio (upravo ono što smo zamišljali) ali cijena je bila 19500 kn, a pošto stan nije bio još gotov nismo niti gledali uzet ga. Jučer otišli opet sa planom da skoknemo u Lesnine i onda da idemo u ostale trgovine pogledat stol i stolice za blagovaonu, i nevjerojatno ali taj isti set sada se nalazi na akciji mjeseca svibnja i košta 10989,90 kn.

Sad me zanima kakva se Calitalia pokazala po kvaliteti. Inaće set je EST 071 (trosjed + 1 stolica + 1 stolica relax). Imaju ih na lageru a ja sam svoga rezervirao te rezervacija traje 6 dana.

Inaće oko uslužnosti u Lesnine sam malo podjeljen. kad smo gledali stolove i stolice pitamo jednog momka neku pomoć, a ono namrgođena faca samo šta nas nije pita "šta me pilate", ok nakon toga pozovemo drugog momka koji je bio više nego uslužan, sve što smo pitali znao je napamet bez da uopće pogleda u prospekte te nam je pomogao da izaberemo stol i stolice.

Posli toga otišli smo gledati sjedeče garniture vidimo jednu koja nam se svidi (kasnije smo svatili da je to ustvari srpska kopia Calitalie) sjednemo tamo kad do nas dolazi zamjenik voditelja odjela koji je odvojio pola sata za nas pokazao nam garniture koje su nas zanimale, malo govorio o kvaliteti i svemu ostalome te je bio super uslužan.
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 22:26   #209
Quote:
Ullus kaže: Pogledaj post
Vidio reklamu od lesnine i ljudi molim vas što vi očekujete od uredske stolice za 299 ili ormara za kojih 500 ili 400 kn? WTF?
Za mene idioti su ljudi poput tebe neko ih zezne jednom a ti se vračaš po još!!! ALO!!!!!

(i da znam da mu je post iz 2004 ali sam moro to reč)
pa fora je u tome da ni za 10 000 neš dobit pošten ormar od xxxxx lesnine. Ak imaju nešto tako skupo, obično se radi o jeftinjavi i nemreš dobit nešto pošteno i kvalitetno ni za puno veće sume. I ne samo kod ovih xxxxx nego i u Domi, Kiki i još hrpi drugih smeće salona. A kupit uredski stolac npr da nekaj valja a da nije Aeron ili nešto slično bolesno skupo je maltene nemoguće. Bar u Lesnini. Mislim uvijek takvim majmunima možeš ostavit po soma eura za komad namještaja a dobiješ drek od nekakvog iverala ili medijapana iz kineske vukojebine

Zadnje uređivanje laella : 11.06.2008. at 23:14.
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:51   #210
Evo da i ovdi napišem moje iskustvo iz Lesnine u Dugopolju. Prije 20ak dana žena i ja smo otišli u Lesninu pronač namještaj za dnevni boravak. Momak nas je poslužio savršeno i kad bi tako bilo svugdi uživa bi ić kupovat. Sve u svemu izabrali smo stol i stolice te sjedeču garnituru koju smo platili odma. Stol i stolice smo kaparirali te su nam rekli kako je stadardan rok isporuke 30-45 dana. Zove mene momak u subotu (16 dana nakon kapariranja) i kaže dobar dan evo da vas objavjestim da su stol i stolice došle te da su vam od danas na raspolaganju.. Iznenadio sam se brzinom. Svaka čast. Isto tako pitao sam ga pošto mi stan još nije skroz gotov da mi zadrže koji dan namještaj na njihovom skladištu te je reka da nema problema isto ostavit do 30 dana i nakon toga nam dostavit. Sada o kvaliteti, oštečenju ili tako nešto nemam pojma vidit ću kad dođe, ali sa uslugom više nego zadovoljan...
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 15:58   #211
Iz svih ovih postova može se iščitati da je Lesnina u Dugopolju više nego okej, a da je ova u Zagrebu katastrofa. Razlozi za to očito ne leže ni u Sloveniji ni kod bilo kojeg drugog dobavljača, nego isključivo u te dvije kuće. Pa nek si oni misle....
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 13:46   #212
Radila sam neko vrijeme u Domi i mogu reći da niste u pravu kada kažete da uimaju lošu robu.Imaju svega od škarta do kvalitetnih stvari.
Sve ovisi što je nekome škart.Nekome može garnitura od 7000 kuna biti škart a drugome i ona od 30 000.
Stvari koje imaju brži rok isporuke su stolice,refužo taburei,vreće za sjednje i tako sitinije stvari.
Za robu s izloga vrijede posebna pravila.Osoba koja kupui takav namještaj mora znati da nema opravo reklamiranja.
A one gluposti da bi se garniture, kuhinje i ostalo trebalo isporučivati odah neću komentirati.Doduše garniture se mogu dobiti odmah ako doslovce imaš sreće.One se naručuju po dva tri komada u bojama na blef pa ko pogodi...A to se radi zbog njihove veličine.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 08:27   #213
mi smo nasu garnituru cuvali u lesnini tri cetiri mjeseca bez problema. uplatili smo je i kako nije spremno useljenje ostala je kod njih u skladistu. i tako mjesecima. nitko nas nije zvao niti pitao kada cete doci. mi smo dva puta zvali da pitamo je li problem ako ostane jos koji tjedan i nije bio problem.

i neki dan smo je konacno dovezli. tj. dovezli su je oni. nazvali smo ujutro, popdne je bila kod nas.

lesnina dugopolje je u pitanju i moja iskustva s njima su samo pozitivna.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 23:09   #214
Ne mogu vjerovati kakvih sve iskustava ima... Da sam znao prije za ovaj topic, vjerojatno ne bih išao u Lesninu, al na sreću nisam
Mislim, očito sam imao puno sreće, al kod mene je prošlo sve super.

Naručio sam Nolte kuhinju (poznati Njemački proizvođač), došla je u besprijekornom stanju, majstori su ju zaista profesionalno ugradili dva dana nakon što je došla u Hrvatsku i ja sam prezadovoljan

Jedini minus u svemu bio je taj što je arhitektica kod koje smo (besplatno) projektirali kuhinju nekim čudom "zaboravila" na našu narudžbu i poslala ju tek mjesec dana nakon što smo platili predujam. Zbog toga smo kuhinju čekali 3 mjeseca umjesto 2, al u kompenzaciju smo dobili 10% popusta. Pošteno.

Od Talijana ne bih nikad ništa kupio (nisam nacističan, al o njima slušam samo u kontekstu prevara). I ako me Talijan sjebe, neću Lesninu za to okriviti. Barem dok i ja (nedajbože) jednog dana ne nastradam Lesnina možda jest odgovorna, al treba paziti tko je izvođač i od koga naručujete.

Živjele Švabe!

p.s. Kuhinja je koštala oko 50 000 kn, al došla mi je u obzir samo zato jer mi je stvarno bila prelijepa, jer je turbo-kvalitetna i najvažnije - bio je neki popust od 40%. Pa mi je onda nenadano došlo još onih 10% i na kraju me ispala oko 27 000 kn. Kuš bolje
jamie84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 10:03   #215
Jamie , Lesnina je na te Nolte kuchen imala popust od 40 % i još 10 % na gotovinu. I moja (buduća) kuhinja kod njih je koštala nekih 60.000 kn,a s tim popustima izašla bi oko 30.000 kn. No kako se Lesnine bojimo zbog negativnih iskustava, otišli smo u Kiku i tamo nam je čovjek istu tu Nolte kuhinju izračunao za 26.000 kn s time da je u gornje elemente još stavio i rasvjetu, što u Lesnini nije bio slučaj. Napominjem da u Kiki nisu imali nikakvu akciju to je regularna cijena s gotovinskim popustom. Tako da Jamie da si otišao u Kiku, možda si mogao proći još koju tisuću kuna jeftinije.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 18:34   #216
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Jamie , Lesnina je na te Nolte kuchen imala popust od 40 % i još 10 % na gotovinu. I moja (buduća) kuhinja kod njih je koštala nekih 60.000 kn,a s tim popustima izašla bi oko 30.000 kn. No kako se Lesnine bojimo zbog negativnih iskustava, otišli smo u Kiku i tamo nam je čovjek istu tu Nolte kuhinju izračunao za 26.000 kn s time da je u gornje elemente još stavio i rasvjetu, što u Lesnini nije bio slučaj. Napominjem da u Kiki nisu imali nikakvu akciju to je regularna cijena s gotovinskim popustom. Tako da Jamie da si otišao u Kiku, možda si mogao proći još koju tisuću kuna jeftinije.
Moguće... Al nisam imao ni snage ni vremena tražiti dalje - kad sam ju ugledao, morala je biti moja! Sad je sigurno za još koju tisuću jeftinija, al to je ona koju treba čekati dva mjeseca, a moja me već neko vrijeme blještavo dočekuje kad god otvorim vrata
jamie84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:42   #217
Ma Jamie sve ja to shvaćam i dobro mi je poznat ushit kad vidiš kuhinju snova . Ja sam samo napisala to kao obavijest i upozorenje za sve one koji će se odlučiti za Nolte kuhinje, da ne nasjedaju basnoslovnim popustima, jer možda ima drugdje još jeftinije bez takvih friziranih cijena i popusta. Meni je drago da su me već jučer neke osobe kontaktirale na pp i zahvalile na ovoj obavijesti.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:02   #218
jučer sam bila u Kiki...grrrrrr kako sam ljuta, došla sam i oni rade cijeli program na katu za kuhinje i sve je zatvoreno...čekam ja čekam da mi naprave ponudu za kuhinju i konačno se pojavi ženska s drugog kraja i ja ju pitam i ona me prvo odmjeri (inače zgledam ko da mi je 17 i pol, a imam 27) i kaže mi ne ne ne mogu sada, dođite za 7 dana kad bude sve posloženo...a da ne pričam da je u to vrijeme kad smo pričale išla na razglas reklama da imaju 70% popusta na njemačke kuhinje i da slobodno tražimo ponudu...za poluditi
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:46   #219
Kyla baš mi je žao da su te tako otpilili , ali ja bih se žalila ako su već pozivali kupce da im se napravi ponuda za kuhinju.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:07   #220
jesam, žalila sam se...rekla sam ženskoj da kaj se reklamiraju ako nemaju gdje napraviti ponudu...na to se ona počela mahati i kao pa kaj ne vidite nemam kompjuter, nemam kompjuter...ja dođem do stola i vidim komp, ja reko a kaj vam je ovo pisaća mašina...ženska je pozelenila, dala mi vizitku i rekla mi non šalantno da dođem za 7 dana...nisam na to navikla iz Kike...jer oni inače rade na proviziju od prodanog i uvijek su extra ljubazni...hehehe
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.