Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2015., 07:26   #481
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Udalji se dovoljno od našega prostor-vremena, pa ćeš vidjeti da cijeli svemir zajedno sa nama nije veći od NIŠTA. Kada bi ga išao mjeriti ne bi imao što izmjeriti. O drugoj se dimenziji radi dakako.

To je vrlo lako i matematički dokazati.

Kraj priče!

Nista nema velicinu, nista je odsustvo postojanja. Relativna udaljenost posmatraca od objekta ne mjenja njegovu velicinu. Poklopi se po usima nisi izgleda ni osnovnu skolu zavrsio a hoces o postanku svemira da diskutujes
__________________
secret love
just curious is offline  
Old 08.03.2015., 13:15   #482
Izvoli, sve ti je lijepo objasnjeno sa datim primjerima. Jasno da ne moze biti jasnije. Sad se lijepo poklopi po usima neznalice


https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...7&postcount=22
__________________
secret love
just curious is offline  
Old 08.03.2015., 16:12   #483
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Udalji se dovoljno od našega prostor-vremena, pa ćeš vidjeti da cijeli svemir zajedno sa nama nije veći od NIŠTA. Kada bi ga išao mjeriti ne bi imao što izmjeriti. O drugoj se dimenziji radi dakako.

To je vrlo lako i matematički dokazati.

Kraj priče!
Koju vještinu koristiš kod matematičke analize Biblije ?

Gematriju ili Teomatiku u razbijanju Biblijskog koda ?

"Pronalazaći teomatike tvrde, kako mogu dokazati vlastiti vodeni žig Boga. Vlastiti potpis stavljen u Bibliju! To je ono to piše o njihovom otkriću, citiram: Apsolutno, kompletnoitotalnojenemogućematematičkiopovrgnutite omatiku. Svekolikavaljanosttogotkrića - činjenicadaseradioBožjemdjelu - jeneupitna. Teomatikane ćenikadabitiopovrgnuta. Ustvari, nitkojojsenećenipribližiti'. Wow, ti su ljudi ili vrlo arogantni ili su jako sigurni u sebe, u istinski nalaz nečeg jako stvarnog! Pogledajmo stvar izbliza. Teomatika je kombinacija riječi Theo, grčke riječi za Bog(a) i matematike. Osnovica teomatike je pradavna gematrija. Na primjer riječ Isus na grčkom ima vrijednost 888. Iesous ( Ιησους ) = I (10) + e (8) + s (200) + o (70) + u (400) + s (200) = 888 " http://www.soulsofdistortion.nl/croa...chapter11.html
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Old 08.03.2015., 16:50   #484
Talking PADOBRANAČKI UPAD! IZ VASELJENE...

Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Opet ponavljam da je Isus govorio da su svi ljudi jednaki, bez obzira na spol i boju kože, da su svi braća i sestre.

To što neki rade drukčije u Njegovo ime a nemaju veze sa Njime druga je priča.

Pozdrav
Nije on jedini koji je to tvrdio (a nisi ni ti jedini koji tvrdi da je on to tvrdio)...
I da, zato se svi mi prezivamo Šabović, jer smo braća i sestre. Al' u Tunguziji.
Šabović Adis is offline  
Old 08.03.2015., 20:37   #485
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Nije on jedini koji je to tvrdio (a nisi ni ti jedini koji tvrdi da je on to tvrdio)...
I da, zato se svi mi prezivamo Šabović, jer smo braća i sestre. Al' u Tunguziji.
Nisam ja ni tvrdio da Isus JEDINI to govorio, već da JESTE to govorio.
civilizacija I is offline  
Old 08.03.2015., 20:41   #486
Quote:
just curious kaže: Pogledaj post
Izvoli, sve ti je lijepo objasnjeno sa datim primjerima. Jasno da ne moze biti jasnije. Sad se lijepo poklopi po usima neznalice


https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...7&postcount=22
To si neznalica.

Baš si prave "stručnjake" za Bibliju pitao za savjet, je li?

Pitaj ti te stručnjake ZAŠTO je biblijski pisac upotrijebio DVOTOČKU a ništa nije nabrajao.

Ako to skužite ti i ekipa sa "jezikoslovlja" do sudnjega dana onda mi se javite. Lijep popzdrav
civilizacija I is offline  
Old 08.03.2015., 20:47   #487
Quote:
just curious kaže: Pogledaj post
Nista nema velicinu, nista je odsustvo postojanja. Relativna udaljenost posmatraca od objekta ne mjenja njegovu velicinu. Poklopi se po usima nisi izgleda ni osnovnu skolu zavrsio a hoces o postanku svemira da diskutujes
Je, ti si pravi stručnjak da mi objašnjavaš da ništa nema veličinu, može mislit.

Za tvoje znanje i ravnanje radi, ne samo da NIŠTA ima veličinu, već svi svemiri zajedno, dakle MULTISVEMIR (tu spada i naš svemir), dobro slušaj, NIJE VEĆI od NIŠTA.

To je znanje Vanzemaljaca, koji su MIRIJADE puta napredniji od nas.

I čak se i to da je multisvemir manji od NIŠTA može matematički dokazati.

Svi e mi nalazimo u NIŠTA. Dapače!
civilizacija I is offline  
Old 08.03.2015., 20:53   #488
Quote:
just curious kaže: Pogledaj post
Onda bi eventualno mogli reci da Bog nije svemoguc, a ne da moze sve sto je moguce (jedna u nizu tvojih jezickih kaskada i konstrukcija). Rijec svemoguc znaci da moze apsolutno sve i to ti lijepo pise u definiciji. druga je stvar sto bi ti mijenjao jedan citav jezik za svoju suludu potrebu.

Paradoks kamena se rijesava na drugi nacin i mozemo i o tome, ali rijec svemoguc ima svoje znacenje koje se ne znaci to sti pokusavas da insuniras.
Ne sramoti se više.

SVEMOGUĆ, sama riječ govor,i znači da Bog može sve moguće. Kraj priče. KAMEN je dokaz za to.

Po tebi bi ZRAKOPLOV valjda bio i podmornica, jer osoim što bi plovio zrakom (sama riječ govori), on bi plovio po tebi i ISPOD VODE. Haha!

Tako je i sa SVEMOGUĆ.

Tebi Biblija ne ide nikako, vjeruj mi. Dapače!
civilizacija I is offline  
Old 08.03.2015., 21:57   #489
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Koju vještinu koristiš kod matematičke analize Biblije ?

Gematriju ili Teomatiku u razbijanju Biblijskog koda ?

"Pronalazaći teomatike tvrde, kako mogu dokazati vlastiti vodeni žig Boga. Vlastiti potpis stavljen u Bibliju! To je ono to piše o njihovom otkriću, citiram: Apsolutno, kompletnoitotalnojenemogućematematičkiopovrgnutite omatiku. Svekolikavaljanosttogotkrića - činjenicadaseradioBožjemdjelu - jeneupitna. Teomatikane ćenikadabitiopovrgnuta. Ustvari, nitkojojsenećenipribližiti'. Wow, ti su ljudi ili vrlo arogantni ili su jako sigurni u sebe, u istinski nalaz nečeg jako stvarnog! Pogledajmo stvar izbliza. Teomatika je kombinacija riječi Theo, grčke riječi za Bog(a) i matematike. Osnovica teomatike je pradavna gematrija. Na primjer riječ Isus na grčkom ima vrijednost 888. Iesous ( Ιησους ) = I (10) + e (8) + s (200) + o (70) + u (400) + s (200) = 888 " http://www.soulsofdistortion.nl/croa...chapter11.html
Koristim matematiku BESKONAČNOSTI.

Si čuo za to?

Nisi?

Ali čuti ćeš.

I to USKORO! Pozdrav
civilizacija I is offline  
Old 09.03.2015., 11:02   #490
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Ne sramoti se više.

SVEMOGUĆ, sama riječ govor,i znači da Bog može sve moguće. Kraj priče. KAMEN je dokaz za to.

Po tebi bi ZRAKOPLOV valjda bio i podmornica, jer osoim što bi plovio zrakom (sama riječ govori), on bi plovio po tebi i ISPOD VODE. Haha!

Tako je i sa SVEMOGUĆ.

Tebi Biblija ne ide nikako, vjeruj mi. Dapače!
Pa onda sam i ja svemoguc. I za mog psa bismo mogli reci da je svemoguc ako tako pojmujes i tumacis rijec "Svemoguc"
I moj pas moze samo ono sto mu je moguce.
Uopce je sramota da netko tko je imao namjeru studirati teologiju baljezga takve gluposti!
Sad bi ti nekakvim logickim pardaoksima(koji su paradoks samo za ogranicene ljude) zelio ukinuti Bozju svemogucnost?
cimbino33 is offline  
Old 09.03.2015., 11:08   #491
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Je, ti si pravi stručnjak da mi objašnjavaš da ništa nema veličinu, može mislit.

Za tvoje znanje i ravnanje radi, ne samo da NIŠTA ima veličinu, već svi svemiri zajedno, dakle MULTISVEMIR (tu spada i naš svemir), dobro slušaj, NIJE VEĆI od NIŠTA.

To je znanje Vanzemaljaca, koji su MIRIJADE puta napredniji od nas.

I čak se i to da je multisvemir manji od NIŠTA može matematički dokazati.

Svi e mi nalazimo u NIŠTA. Dapače!
Da, Vansvemirci su mirijade puta nepredniji od nas,a onda su dosli bas jednom Teodoru koji nije imao sposobnosti zavrsiti ni prvi razred gimnazije objasnjavati sto je svemir tako da Teodor moze dalje prenositi znanje koje mu je dano od Vansvemiraca.Bas su nasli pravu osobu izmedju 7 milijardi ljudi ..
cimbino33 is offline  
Old 09.03.2015., 13:36   #492
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Koristim matematiku BESKONAČNOSTI.

Si čuo za to?

Nisi?

Ali čuti ćeš.

I to USKORO! Pozdrav
To se ti samo sebi samom cinis jako pametan pa mislis da koristis matematiku BESKONACNOSTI,a zapravo ne razumijes pojam beskonacnosti..
Dovoljno je samo u tvom primjeru -kad od "cijele" beskonacnostii od beskonacnog broja jabuka oduzimas jednu jabuku koju s pojeo,pa je sad beskonacnost manja za jednu pojedenu jabuku- od "cijele" beskonacnosti oduzeti sve nepojedene jabuke da bi se dobio rezultat kako beskonacnosti fale sve nepojedene jabuke i ostala joj je samo jedna jedina-pojeedna.Dakle beskonacni broj jabuka minus nepojedene jabuke = 1 jabuka.
Svakom sa imalo pameti je jesno kakve bedastoce trabunjas kao sto je jasno i da formalno imas osnovnoskolsko obraziovanje i bez toga sto si to sam priznao.
cimbino33 is offline  
Old 09.03.2015., 13:39   #493
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Koristim matematiku BESKONAČNOSTI.

Si čuo za to?

Nisi?

Ali čuti ćeš.

I to USKORO! Pozdrav
Daj nam ti objasni ako u tvom primjeru sa jabukama u kojem si od beskonacnog broja jabuka pojeo jednu jabuku- od beskonacnog broja jabuka oduzmes nepojedene jabuke: koliko jabuka ostaje?
cimbino33 is offline  
Old 09.03.2015., 16:54   #494
Ovdje jebe lud zbunjenog. Razina komunikacije nikakva. osim toga, pdf Religija je na drugom mjestu. Ćaobao.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.