Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 06:22   #1
OK Orlando Kids, Pikaboo (Bambino)

Zanima me zašto je sa Max Tv-a ukinut ovaj hrv. dječji kanal? Čak i webstranica se već odkad nije ažurirala.Tamo se sjećam zanimljivih crtića poput "Atomske Betty","Bunny Maloneya","Vragolastog Denisa","Digidogs","Metajets"...

Pitanje je sad: Zašto se tako naglo ukidaju neki kvalitetni kanali?
__________________
Baby Lasagna ftw 🥰🥳🤟
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 07:33   #2
Uredno rade u maxtv iptv, imaš ga na poziciji 200 OK odnosno Orlando (osnovni paket), a na poziciji 210 OKBambino odnosno Bambino (prošireni, extra i dječji paket).
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 12:07   #3
Quote:
megane 1 kaže: Pogledaj post
Uredno rade u maxtv iptv, imaš ga na poziciji 200 OK odnosno Orlando (osnovni paket), a na poziciji 210 OKBambino odnosno Bambino (prošireni, extra i dječji paket).
Ok hvala
__________________
Baby Lasagna ftw 🥰🥳🤟
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:34   #4
Danas je United Group pokrenuo kanal "Pikaboo" koji je zamijenio OK Bambino u Total TV, SBB i Telemach BiH i Telemach Slovenija. Mislim da je za očekivati da ovaj kanal skroz zamijeni Bambino. Inače ima hrvatski, srpski, makedonski, slovenski i albanski audio, dok promo najave pišu na engleskom.



http://image.ibb.co/mzG3jb/fV6qwus.jpg
http://image.ibb.co/cyNLVG/S5oC8EX.jpg
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:28   #5
Pikaboo je krenuo i u VIP-u umjesto OK Bambina. Izgleda da je u pitanju rebranding, ionako je isti vlasnik u pitanju.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:05   #6
I Orlando je nedavno pored hrvatskog dobio i srpski, slovenski, makedonski i albanski audio. Sigurno planiraju širenje i ovog kanala i van HR i BiH.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:44   #7
Orlando Kids još od 2011. ima makedonsku a od 2014. slovensku sinkronizaciju. Kada su krenuli u Hrvatskoj su objavljivali po medijima da planiraju sinkronizacije za sva ex-Yu tržišta. Kada je (i da li) došla i srpska sinkronizacija tih ranijih godina ili tek sada - to ne znam.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:08   #8
Srpska nije bila tu sigurno, tek je nedavno ubačena. Za ove ostale sam slučajno vidio da ustvari postoje kad sam pročitao da je stigla i srpska.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 22:19   #9
Možda malo naivno pitanje, ali nada umire zadnja...

Rodbina mi živi u Sloveniji i do nedavno su klinci gledali OK Bambino, jer su na Telemachu emitirali sa hrvatskom sinkronizacijom. Sad je umjesto OK Bambino došao Pikaboo, ali sa slovenskom sinkronizacijom.

Da li se u ovoj eri pametnih televizija i streaminga može nekako po želji prebaciti audio na drugi jezik?

Ili alternativno, ima li neki način da se hrvatski Pikaboo gleda u deželi?
novidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 22:39   #10
Zavisi od operatora. Znam da Total TV nudi opciju biranja audio kanala po želji. Kod ostalih to nisam primijetio.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 16:31   #11
Novi crtići kupljeni za Pikaboo vjerojatno
(iako može bit i da će na Orlando Kids pošto je isti vlasnik)

Quote:
United Media SARL, which broadcasts in Croatia, Slovenia, Bosnia, Serbia, Macedonia and Montenegro, has acquired Lucky Fred (104×12’) and Alisa (24×26’).
Imira makes major int’l sales
c21media.net, 09-01-2018




soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 02:29   #12
Kao sto je Pikaboo bio zamena za Bambino, tako ce Orlando Kids zameniti Vavoom, koji ce biti orijentisan tinejdzerima.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 08:48   #13
Vavoo? Odakle im inspiracija za te nazive? A i koja je poanta kupiti kanale i onda ih praktički pogasiti i pokrenuti nove. Ne znam koliko to možemo zvati rebrandingom ako kreće novi sadržaj, jel tko uopće usporedio koliko su Bambino i Pikabuu sadržajno slični?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 09:58   #14
Jeftin kanal sa još jeftinijim sadržajem, pitam se tko to uopće gleda. Bolje bi bilo da se lokalizira Disney kanal kojeg imaju čak i Rumunjska i Bugarska nego da se otvara hrpa bespotrebnih jeftinih kanala.
Lorii98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:18   #15
Na Pikaboo ide samo 3h premijernog programa dnevno, onda to vrte u krug cijeli dan.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:18   #16
Quote:
Lorii98 kaže: Pogledaj post
Bolje bi bilo da se lokalizira Disney kanal kojeg imaju čak i Rumunjska i Bugarska nego da se otvara hrpa bespotrebnih jeftinih kanala.
Disney je djelomično lokaliziran na hrvatski ali preko titlova, treba ga sinkronizirati, barem one crtiće a serijski program neka ostane sa titlovima. Iako bi ja radije Cartoon Network ili Boomeramg na hrvatskom nego Disney, ako mogu birati ofc

Inače Rumunjska nije "čak i ona ima", oni imaju 23 milje stanovnika i neusporedivo razvijeniji paytv od nas (veći postotak ljudi po broju stanovnika ima kabelsku/iptv/sat tv), a kod lokalizacije određenog kanala je upravo to najbitnije - može li se preko gledatelja ta lokalizacija naplatiti. Tako da Rumunji danas imaju daleko više stranih kanala lokaliziranih na svoj jezik nego mi. I Bugari su tu bolji od nas, iako ne toliko kao Rumunji.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.