Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 18:57   #1
ITV Sport 1-5 - sportski kanali HOO-a

Hrvatska nastavlja obarati rekorde po broju sportskih kanala po broju stanovnika. Danas je Hrvatski olimpijski odbor dobio koncesiju za još 5 novih sportskih kanala koji startaju sredinom godine - ITV Sport 1,2,3,4,5. Glavni urednik kanala je bivši HRT-ovac Jura Ozmec.

Što će kanali prenositi? Naravno u dokumentaciji nije mjesto da se konkretno o tome priča ali sudeći po ovom okvirnom opisu bit će svega osim nogometa (što su pokupile već Arene, SK-ovi i novi vipovi Sport kanali).

Quote:
Prijenosi, odgođeni prijenosi i reprize sportskih događaja (poput rukometa, futsala, džuda, boksa i sličnog). Program će se puniti i drugim sadržajem vezanim uz sport i oko sporta, kao i emitiranje magazina sportske tematike.


Više o kanalima:
https://pmu.e-mediji.hr/Public/Pregl...?id=756&pmu=55
https://pmu.e-mediji.hr/Forms/Common....aspx?id=23581
soundvision is offline  
Old 11.01.2018., 19:05   #2
ITVSport1 za program Al Jazeera English
ITVSport2 za program Al Jazeera America
ITVSport3 za program Al Jazeera Arabic
ITVSport4 za program Al Jazeera Türk
ITVSport5 za program Al Jazeera Mubasher.

Idioti. Na što oni troše naše pare.
mezzzzzo is offline  
Old 11.01.2018., 19:09   #3
Ni više ni manje nego 5 kanala. Fascinantno
SheldonCooperr is offline  
Old 11.01.2018., 19:10   #4
Ček', ovo fkt ozbiljno? Oni sporta nemaju, a sada bi otvarali pet kanala?!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 11.01.2018., 19:13   #5
Za svaki sport po jedan kanal, nema nikih problema.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 11.01.2018., 19:25   #6
Ovo će biti paytv sadržaj za kabel, satelit, iptv. Tu su obično daleko jeftinija prava nego za zemaljsko emitiranje, a i izravni prihod im je po broju pretplatnika kabelskih operatera a ne isključivo reklamama, tako da su im malo drugačije startne pozicije u odnosu na SPTV. Iako se slažem da je pet kanala previše, ma zapravo svaki dodatni sportski kanal pored svih ovih koje trenutno imamo je previše. Ne znam zaista ima li uopće nekog sportskog sadržaja koji je interesantan našoj publici a da nije već otkupljen negdje? Sinoć sam gledao odličan ragbi na SPTV (iako nemam pojma o pravilima bilo je stvarno zanimljivo za gledat), ne planiraju valjda "uvoziti" ovakve za naše krajeve još uvijek egzotične sportove?
soundvision is offline  
Old 11.01.2018., 19:54   #7
Ovo bi mogao biti ulazak na mala vrata u Hrvatsku Al-Jazeera Sport kanala, a da oni dođu pojest će konkurenciju.... o tome se priča već jedno 2-3 godine.,...
ULICA ULICE is offline  
Old 11.01.2018., 20:20   #8
Kad bi došli, morali bi neko vrijeme emitirati "u prazno" dok ne isteknu prava Areni i SK da bi ih mogli kupiti.
Daky585 is offline  
Old 11.01.2018., 20:27   #9
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Kad bi došli, morali bi neko vrijeme emitirati "u prazno" dok ne isteknu prava Areni i SK da bi ih mogli kupiti.
A što misliš da će emitirati ovi kanali.....ako je to kao što sam pretpostavio oni bi kupovali ono što mogu i čekali da Sport klubu i Arenama isteknu prava... nakon toga više nema konkurencije jer od njih nitko ne može ponuditi više...
za njih je i Sportklub sasvim mala ribica.....
ULICA ULICE is offline  
Old 11.01.2018., 20:52   #10
Pa upravo to sam i ja rekao. Mada sumnjam da iza toga stoji Al Jazeera.
Daky585 is offline  
Old 11.01.2018., 21:21   #11
Ma kakva Al Jazeera, nema nikakvog smisla. Niti sam ikada čuo da su oni i jednom riječju spomenuli svoje širenje preko sportskih kanala na ovo područje, to što se po kojekakvim forumima nagađa to je sve čula-rekla-kazala, ljudi vidjeli njihove kanale na satelitu pa sad maštaju o dolasku kod nas. Njihov interes za ovo naše područje je proširiti "svoju stranu istine" preko news kanala i to je to.

Inače vidim da je domena itvsport.hr već registrirana. Naravno nema još ništa na njoj.

soundvision is offline  
Old 11.01.2018., 21:25   #12
Unhappy

Da to nisu kanali koji ce prenositi onu ligu sto je VIP kupio?!
demir94 is offline  
Old 11.01.2018., 21:34   #13
Ne, ti VIP-ovi kanali su već ranije dobili koncesiju i zvat će se "Sport" (1-5). Više o njima ovdje.
soundvision is offline  
Old 11.01.2018., 21:38   #14
Ja isto ne vjerujem da je Al Jazeera povezana s ovim. Kakvog bi smisla imali čekati da isteknu prava SK i Areni za Lige petice, a većinom su ugovori do 2021. godine kao i ugovor za Ligu prvaka. Znam da je MOO nedavno pokrenuo Olympic Channel TV pa možda planiraju suradnju s njima. Zna li netko više o tome što ovaj Olympic Channel emitira?
SuperSportski is offline  
Old 11.01.2018., 22:05   #15
Ukoliko pokretanje ovih 5 novih kanala nema veze sa nekim vanjskim igračima onda je po meni ovo na rubu pameti..... Sportska TV nema što emitirati a njihov vlasnik HOO osniva 5 novih kanala ( ne jedan, ne dva već pet )..... kad je bal nek je bal.....
ULICA ULICE is offline  
Old 12.01.2018., 18:16   #16
Znači 5 novih SPTV-a, divota
Donald Mallard is offline  
Old 14.01.2018., 16:09   #17
kak mislite da nema potrebe? pa na većim džudo turnirima u prvom kolu se bore na 5-6 tatamija odjednom pa ćemo sad napokon moć pogledat sve borbe ovog sporta svih sportova sa Grand Prix turnira u Mongoliji
KLCCLK is offline  
Old 14.01.2018., 16:18   #18
5 kanala, a jedva popuni program sa 1 kanalom
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 14.01.2018., 19:50   #19
Jel ovo neka zajebancija, trolanje. Pa SPTV je u kurcu samo takvom
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 01.02.2018., 19:28   #20
Meni nije jasno kako im ovo pada na pamet. Umjesto da naprave jedan program kako treba oni rade uzas
Arial is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.