Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2004., 01:06   #201
Quote:
Enchantress kaže:
Kad se pročita ova tema ne bi se reklo da je sve tako bezazleno...
da, ovdje sam prvi put procitala da to nije bezazleno,ali mislim da je sve to rekla-kazala;pa nije to kundalini!
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 08:49   #202
Čim se tvrdi da se tom energijom otvaraju čakre onda to nije bezezaleno.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 22:43   #203
jel itko od vas iniciran u reiki ili samo ste naculi nesto???????
ako je netko zainteresiran da se inicira u reiki (tibetanski) ah sta vam ja mogu
__________________
quisiera reir de sentimento
teta štafeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 08:09   #204
Po ko zna koji put.....ja sam iniciran u 2. stupanj i kretao sam se tim krugovima tako da mi je jako poznata njihova retorika.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 08:34   #205
cuj "iniciran u" Reiki malo ga brijete ha?

moj jedini susret sa prakticnom primjenom istog je bio kad mi je frendica (inicirana) radila ili davala ili kakogod taj Reiki.
bilo je to na krevetu jednog planinarskog doma, visoko u Alpama, u bas duhovno poticajnom okolisu. stavila ruke na mene a ja zaspao trenutacno. poslije mi je rekla da sam nevjerovatno otvoren i da je mogla vidjeti vrlo lako u mene. zna se da sam lak prema zenama pa je to ok. onda mi je dijagnosticirala tesku fizicku iscrpljenost (sto se vidlo i ocima) i kaze jako crveno na podrucju seksualnosti, sto je imalo znacit da sam jako na Ti sa svojim tijelom nisam protuslovio, tome tezim, bas me dirnulo ko kompliment

ima nesto u tom Reikiju, jako me dobro uspavalo to iskustvo, jako ugodan osjecaj kad mi neko zensko bice ima ruke tak blizu iznad tijela, al bez dodira. ja bi se reikirao svaki dan. ne rugam se, stvarno sam osjetio neku prisnu energiju
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 08:57   #206
Brijem?

Ne...puštam bradu.

I ja sam tako reikirao moje prijateljice.

Bilo je to jako ugodno iskustvo i domišljat način lova.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 22:08   #207
Quote:
teta štafeta kaže:
jel itko od vas iniciran u reiki ili samo ste naculi nesto???????
ako je netko zainteresiran da se inicira u reiki (tibetanski) ah sta vam ja mogu
kakav je to tibetanski reiki?

moze li mi netko objasniti kakva je razlika izmedu kundalini reikija, golden reikija, karuna reikija,violet flame reikija,celtic reikija,imara reikija i slicno?
molim ozbiljne odgovore!
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 22:15   #208
U tome da se reiki brzo prosirio a njuejdjofsko je trziste ograniceno pa kad je vec svaka druga domacica imala reiki inicijaciju to je bio dobar nacin da se biznis nastavi vrtiti i da se nada u izabvljenje zivotnih problema nalazi u iducem stupnju iduceg oblika reikija nanovo otkrivenih praksi raznoraznih tajnovitih misticnih raznoraznih po raznoraznim tajnovitim misticnim predjelima ove nase planete koja krije raznorazne misterije nedokucive nama obicnim neinformiranim ljudima
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 23:02   #209
Quote:
masterblaster kaže:
kakav je to tibetanski reiki?

moze li mi netko objasniti kakva je razlika izmedu kundalini reikija, golden reikija, karuna reikija,violet flame reikija,celtic reikija,imara reikija i slicno?
molim ozbiljne odgovore!


Ja mislio da ti izmišljaš a kad ono stvarno postoji "Celtic reiki"...a svašta.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 23:26   #210
Quote:
Baphomet kaže:


Ja mislio da ti izmišljaš a kad ono stvarno postoji "Celtic reiki"...a svašta.
sve ove vrste reikija postoje, a i jos poneki
sad-izvor mi je njemacki ebay vjerovao ili ne
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2004., 00:22   #211
Vrlo interesantna tema...
Zanima me da mi neko objasni - kakva je razlika između lečenja reikijem i bioenergijom i ima li je uopšte?
 
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 18:14   #212
Reiki

Ima li ovdje reikista?
mislim na one iz zg-a...

ja bi krenuo na nekakvu grupu u zg-u, ali nikako da nadjem tako sta. U Osijeku je to jako dobro organizirano... a ovdje
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 23:24   #213
Re: Reiki & sl

Quote:
Taroth kaže:
Ima li ovdje reikista?
mislim na one iz zg-a...

ja bi krenuo na nekakvu grupu u zg-u, ali nikako da nadjem tako sta. U Osijeku je to jako dobro organizirano... a ovdje
koja je svrha tih grupa?
ja sam 2.stupanj reikija.
 
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 08:16   #214
Pa nisi puno fulala seljenjem... slucajno sam bio na D&K.

Svrha grupa je zajednicka meditacija, vijesti, price i sl. U Osijeku ih se preko 100 nalazi zajedno svaki tjedan, a u zg-u nisam nista nasao do sada
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 08:26   #215
Quote:
Taroth kaže:
Pa nisi puno fulala seljenjem... slucajno sam bio na D&K.

Svrha grupa je zajednicka meditacija, vijesti, price i sl. U Osijeku ih se preko 100 nalazi zajedno svaki tjedan, a u zg-u nisam nista nasao do sada
ma da? sigurna sam da to postoji u zagrebu.zasto se ne probas javiti nekom ucitelju reikija u zagrebu,pa ce ti on sigurno znati reci.
 
Odgovori s citatom
Old 12.02.2005., 10:08   #216
Nasao sam neke, ali oni pokusavaju tek naci neki prostor i nesto organizirati. Mozda im nije primarno organizirati takva sakupljanja, koja su tamo osnova svega.. ne znam..
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 23:23   #217
Re: Re: Re: Re: Re: Postanite i vi Reiki Majstor

Quote:
Baphomet kaže:
Tajna ti je gore napisana..crno na bijelo. Dobiveno iz prve ruke od iniciranog majstora
kakva tajna ?na stranici reiki for all,stoji tocan opis sa slikama vjezbi,te znacenja simbola.Tocan link http://www.reiki.nu/treatment/hand_p...head/head.html
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 23:27   #218
Quote:
Enchantress kaže:
Vrlo interesantna tema...
Zanima me da mi neko objasni - kakva je razlika između lečenja reikijem i bioenergijom i ima li je uopšte?
Reiki je bozanska energija koja prolazi kroz tijelo reikiste,koji sluzi kao provodnik energije ka onom na kojeg je polozio ruke(ili ga sa daljine tretira).Pri tom reikist ne trosi svoju bioenergiju,nit akumulira u sebi negativnu,bolesnu energiju od drugih.Bioenergeticari trose pri tretmanu svoju vlastitu bioenergiju ,koju predaju bolesniku,te se moraju procistiti tj.obnoviti svoju bioenergiju nakon tretmana.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 23:35   #219
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Postanite i vi Reiki Majstor

Quote:
bozanstvena333 kaže:
kakva tajna ?na stranici reiki for all,stoji tocan opis sa slikama vjezbi,te znacenja simbola.Tocan link http://www.reiki.nu/treatment/hand_p...head/head.html
Ali ne opisuju inicjaciju.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 23:39   #220
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Postanite i vi Reiki Majstor

Quote:
Baphomet kaže:
Ali ne opisuju inicjaciju.
Daj procitaj malo pazljivije,tip je napisao da inicijacija nije potrebna,jer svatko moze postat reikist i netreba mu zato reiki majstor da ga inicira...osim toga napisal je da je to blago dato svima i da netreba uzimat novac za tretmane....
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.