Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2007., 01:22   #21
da je cremo malo lud a čuj i za darwina su mislili da je lud pa ga mi danas učimo u školi ne kužim ono kaj si rekla da razdvaja svijest od čovjeka? pa on ju ne razdvaja, nego on kaže da se čovjek sastoji od materije svijesti i uma pod čime misli da je svijest univerzalna svijest preko koje smo povezani sa kozmičkim umom. bar sam ja to tak shvatila...a mi još imamo i svoju svijest tj. um
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:23   #22
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Možda i je ali ovaj je objavio zapanjujuće dokaze pogotovo one ljudskim kosturima skrivenim i stijenam starim na desetke milijune godina jesi li ikad i na trenutak pomislio da u nećemu imaju pravo
jesmo li sigurni da je to upravo ljudska kost? vidim da se na ovom forumu sve uzima zdravo za gotovo i onda pokušava objasniti ili opovrgnuti.
možda je laž, to se nitko nije zapitao?
arheološki nalazi se i falsificiraju. za ovakvo nešto nisam čuo nego na forumu.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:27   #23
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
jesmo li sigurni da je to upravo ljudska kost? vidim da se na ovom forumu sve uzima zdravo za gotovo i onda pokušava objasniti ili opovrgnuti.
možda je laž, to se nitko nije zapitao?
arheološki nalazi se i falsificiraju. za ovakvo nešto nisam čuo nego na forumu.
istina, može i to biti, moguće da su kosti podmetnute ili su lažirali starost...ali zaštoo bi onda dobili otkaze, možda je cijela priča namještaljka? al nije to jedina priča...što su onda svi nalazi namještaljke i sva otkrića u povijesti mogao bi dovest u pitanje otkud mi to možemo znati.
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:27   #24
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
jesmo li sigurni da je to upravo ljudska kost? vidim da se na ovom forumu sve uzima zdravo za gotovo i onda pokušava objasniti ili opovrgnuti.
možda je laž, to se nitko nije zapitao?
arheološki nalazi se i falsificiraju. za ovakvo nešto nisam čuo nego na forumu.
Pa što nisi gledao emisiju pa vidio možda je laž a šta ako nije' šta ako su to neki arheolozi zabranili da se prikaže u javnosti jer bi to uvrijedilo njihovo poimanje povijesti kako sam on to kaže pa nije ni to jedini dokaz koliko sam ćuo zapitam se i ja je li to laž ali koji bi bio motiv toga.bilo je zanimljivo vidjeti to da je mišak nonstop pitao gosta za dokaze.
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:31   #25
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Pa što nisi gledao emisiju pa vidio možda je laž a šta ako nije' šta ako su to neki arheolozi zabranili da se prikaže u javnosti jer bi to uvrijedilo njihovo poimanje povijesti kako sam on to kaže pa nije ni to jedini dokaz koliko sam ćuo zapitam se i ja je li to laž ali koji bi bio motiv toga.bilo je zanimljivo vidjeti to da je mišak nonstop pitao gosta za dokaze.
Tesko.Arheolozi su kao novinari.Gladni senzacija i publiciteta.
monsignor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:33   #26
endimione otkud si ti stoposto uvjeren da ono što učiš u školi i na faxu i sve to da to nije namještaljka? otkud znaš da nije namještaljka sve što se zna o nekim pokusima, o elementima? otkud znaš da krapinski pračovjek nije namještaljka i da nije namještaljka da je neko izumio nešto što se danas zove po tom nekom npr edison i ne znam a ne neko drugi
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:49   #27
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
endimione otkud si ti stoposto uvjeren da ono što učiš u školi i na faxu i sve to da to nije namještaljka? otkud znaš da nije namještaljka sve što se zna o nekim pokusima, o elementima? otkud znaš da krapinski pračovjek nije namještaljka i da nije namještaljka da je neko izumio nešto što se danas zove po tom nekom npr edison i ne znam a ne neko drugi
nije namještaljka jer mogu provjeriti. to je super kod znanosti, što je provjerljiva.
ne sastoji se od dogmi, nego od teorija i zakona i sve se da uredno provjeriti.

ideja da je sve namješteno spada u teoriju zavjere i to takvu po kojoj bi svi, uključujući i mene, bili upetljani u nju, a to je nemoguće.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:50   #28
Pa nezna to nitko. Tako nas uce jebiga (dobro neke se stvari znaju). Mozda su reptili osmislili nekakvu smicalicu i uce nas krivo od samog pocetka?
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:52   #29
Oke, da pitam, nasli su kostur covjeka u stjeni staroj 50 milijuna godina ajmo rec. Sta to znaci. Mislim ko zna koliko je stjena stara ali su proracunali da je kostur u stjenu zalutao prije 5 pa do 50 milijuna godina. Znaci mogla se je jedna rasa razvit, poklat i opet razvit nova rasa od ostataka prosle. Jeli moguce?
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:53   #30
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
nije namještaljka jer mogu provjeriti. to je super kod znanosti, što je provjerljiva.
ne sastoji se od dogmi, nego od teorija i zakona i sve se da uredno provjeriti.

ideja da je sve namješteno spada u teoriju zavjere i to takvu po kojoj bi svi, uključujući i mene, bili upetljani u nju, a to je nemoguće.
pa možeš provjerit ono što možeš vidjet al dl možeš provjerit tko je došo do toga? pa zašto mislisš da je nemoguće? ako je moguće falsificirati kosti zašto ne bi moglo bit moguće falsificirati i neke eksperimente.
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:55   #31
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Oke, da pitam, nasli su kostur covjeka u stjeni staroj 50 milijuna godina ajmo rec. Sta to znaci. Mislim ko zna koliko je stjena stara ali su proracunali da je kostur u stjenu zalutao prije 5 pa do 50 milijuna godina. Znaci mogla se je jedna rasa razvit, poklat i opet razvit nova rasa od ostataka prosle. Jeli moguce?
hm, ne baš. govori se o desetcima milijuna godina, to je onako, puno.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:56   #32
btw nemoguće da je bilo 30 čitanja ove teme a 29 odgovora, kaj nije trebalo bit više čitanja?
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:57   #33
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
hm, ne baš. govori se o desetcima milijuna godina, to je onako, puno.
Sto nije moguce. Par sam stvari spomenuo.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:57   #34
a evo sad se pojavio točan broj
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 01:58   #35
laku noc
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 02:01   #36
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
laku noc
Ajde britni. Nooc
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 02:15   #37
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Sto nije moguce. Par sam stvari spomenuo.
u kakvoj je stijeni navodno nađena ta kost, i koja je to kost?
čime su određivali starost, kojom metodom, i tko je to izvodio?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 02:19   #38
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
u kakvoj je stijeni navodno nađena ta kost, i koja je to kost?
čime su određivali starost, kojom metodom, i tko je to izvodio?
Nisu isli toliko u detalje, a ja sam dosta povrsno pratio. Pitaj plavusuzg. Mislim da nisu nista rekli, samo da su nasli te kosti u stjeni, neki arheolozi su odredjivali starost, a stjena je bila u nekom rudniku.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 02:21   #39
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Nisu isli toliko u detalje, a ja sam dosta povrsno pratio. Pitaj plavusuzg. Mislim da nisu nista rekli, samo da su nasli te kosti u stjeni, neki arheolozi su odredjivali starost, a stjena je bila u nekom rudniku.
pošla je spati. mislim da ću i ja. zzzzzzzzzz
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 02:25   #40
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
pošla je spati. mislim da ću i ja. zzzzzzzzzz
A idem i ja pomalo. Zzzz. Noc Endi.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.