Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2006., 01:11   #61
Quote:
bugkiller kaže:
Ne znam da li je već bio post na ovu temu... Ispričavam se ak' je.
Zanima me zapravo vaše mišljenje o telepatiji, da li je moguća telepatija, te da li postoje dokumentirani dokazi o tome. Čitao sam malo o tome u nekim časopisima, na netu, ali sve mi to izgleda malo mutno...
Koliko se sjećam,rusi su dosta istraživali telepatiju u vojne svrhe.
Telekineza je, već , dokazljiviji "materijal" s obzirom da su rezultati opipljivi.
Da li je telekineza moguća?

Quote:
blog kaže:
zanimljiva stvar,za vjezbanje,mislim da se moze izvjezbat.
Može dva pitanja?
Kako se može izvježbat i što se točno može izvježbat?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 07:52   #62
Quote:
bugkiller kaže:
Ne znam da li je već bio post na ovu temu... Ispričavam se ak' je.
Zanima me zapravo vaše mišljenje o telepatiji, da li je moguća telepatija, te da li postoje dokumentirani dokazi o tome. Čitao sam malo o tome u nekim časopisima, na netu, ali sve mi to izgleda malo mutno...
Meni se telepatija, uz pretpostavku da postoji univerzalni format nekakve "svemirske" poruke, cini sasvim moguca. Jos ako pretpostavimo da nas mozak moze primati takve poruke (sto je logicno, ako svemir osigurava komunikaciju), cini mi se da telepatiju treba samo izvjezbati. No, tko zna, mozda postoje "svemirski" uvjeti da bi se telepatija mogla izvjezbati; kao npr: visoka moralnost. Jer vidis sta se dogadja sa tim naprednim stvarima kada krenu u upotrebu kod ljudi: danas na Internetu ne mozes na miru poslati "attachment" jer ce ga neki "sigurnosni sustav" filtrirati na pola puta.

--
Marin
mramesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 11:19   #63
Marine, ja sam radio telepatiju, radilo je i par mojih prijatelja i to radi, samo treba izvježbati da imaš dovoljno snažan um, šta istini na volju nije previše jednostavno jer zahtjeva visoku koncentraciju i smirenost.
Univerzalni jezik postoji, to je hyperspace jezik koji se sastoji od simbola, boja i zvuka, onaj tko shvaća na kojem principu univerzum funkcionira će bez problema shvatiti i ovo.

Šta se tiče telepatije, onaj tko ima živaca nek si da 15 dana vježbanja pa nek javi rezultate.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 20:49   #64
Quote:
bugkiller kaže:
Zanima me zapravo vaše mišljenje o telepatiji, da li je moguća telepatija, te da li postoje dokumentirani dokazi o tome. Čitao sam malo o tome u nekim časopisima, na netu, ali sve mi to izgleda malo mutno...
Naravno da postoji, evo pa se uvjerite
http://www.mysticalball.com/
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 21:15   #65
kak da to vjezbam u 15 dana reci ti nama vjezbice
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 22:24   #66
Quote:
GameDeveloper kaže:
Marine, ja sam radio telepatiju, radilo je i par mojih prijatelja i to radi, samo treba izvježbati da imaš dovoljno snažan um, šta istini na volju nije previše jednostavno jer zahtjeva visoku koncentraciju i smirenost.
Univerzalni jezik postoji, to je hyperspace jezik koji se sastoji od simbola, boja i zvuka, onaj tko shvaća na kojem principu univerzum funkcionira će bez problema shvatiti i ovo.

Šta se tiče telepatije, onaj tko ima živaca nek si da 15 dana vježbanja pa nek javi rezultate.
Ja ću probat Probao si to na zivotinjama? O cem ste razgovarali? (to je ozbiljno pitanje, nije zajeb..)

I kako to ova drugo osoba dozivljava? Ono, kao obicno pitanje, tipa: "Kako si?" i onda ona svjesno odgovori na to ili ti zapravo komuniciras s njom a da ona to nije svjesna?
bender0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 01:57   #67
Quote:
GameDeveloper kaže:
Marine, ja sam radio telepatiju, radilo je i par mojih prijatelja i to radi, samo treba izvježbati da imaš dovoljno snažan um, šta istini na volju nije previše jednostavno jer zahtjeva visoku koncentraciju i smirenost.
Univerzalni jezik postoji, to je hyperspace jezik koji se sastoji od simbola, boja i zvuka, onaj tko shvaća na kojem principu univerzum funkcionira će bez problema shvatiti i ovo.

Šta se tiče telepatije, onaj tko ima živaca nek si da 15 dana vježbanja pa nek javi rezultate.
I jesi li vidio najperverznije maštarije svojih prijatelja ili šta? Jer ako jesi, onda ću si ja uzet 15 dana vremena da izvježbam telepatiju pa da recimo mogu bolje odgovarati na usmenim ispitima...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 12:23   #68
Quote:
Kex Doomlich kaže:
I jesi li vidio najperverznije maštarije svojih prijatelja ili šta? Jer ako jesi, onda ću si ja uzet 15 dana vremena da izvježbam telepatiju pa da recimo mogu bolje odgovarati na usmenim ispitima...

Po mojem misljenju, ako planiras bolje odgovarati na ispitima koristeci telepatiju, onda je neces razviti ni za 15 zivota.

--
Marin
mramesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 12:45   #69
Čemu onda telepatija služi? Da pričaš s ljudima ako ti nestane love na mobitelu? Ili možda za neki viši cilj...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 12:55   #70
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Čemu onda telepatija služi? Da pričaš s ljudima ako ti nestane love na mobitelu? Ili možda za neki viši cilj...
To bi i ja volio znati. Na to mi mogao odgovoriti netko tko ima takve sposobnosti. Ja mislim da je to (kao i ostale "sposobnosti") dopustenje svemira da se bolje upoznas s njim, a u isto vrijeme i sansa za daljnji napredak. To se onda ne bi smjelo koristiti u trivijalne svrhe.

--
Marin
mramesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 12:55   #71
mogu potvrditi da postoji
isprobano na sasvim drugom kraju zemaljske kugle
sad , kako radi kako uvjezbati ili poboljsati , to fakat neznam
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 12:59   #72
http://sithsense.com/flash.htm
Evo telepatije!!! Dokumentirano na netu...
__________________
You know... War isn't tragedy. Death of one man is tragedy, but deaths of millions are mere statistics.
Joseph Vissarionovich Dzhugashvili Staljin
bugkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 13:22   #73
Raka mi je da san: "Much more clever than i apear" Jel i to telepatija
I pogodija iz 23-eg kruga
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 02:50   #74
http://www.easysurf.cc/psi1.htm Ne dajte da vas frustrira kao što je mene.
dhr° is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 13:33   #75
Quote:
mramesa kaže:
To bi i ja volio znati. Na to mi mogao odgovoriti netko tko ima takve sposobnosti. Ja mislim da je to (kao i ostale "sposobnosti") dopustenje svemira da se bolje upoznas s njim, a u isto vrijeme i sansa za daljnji napredak. To se onda ne bi smjelo koristiti u trivijalne svrhe.

--
Marin
Naravno, ako telepatija postoji, njena primarna i najraširenija uporaba, tojest zlouporaba bi bila u trivijalne svrhe. Dakle zajebi napredak društva i svemira.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 13:58   #76
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Naravno, ako telepatija postoji, njena primarna i najraširenija uporaba, tojest zlouporaba bi bila u trivijalne svrhe. Dakle zajebi napredak društva i svemira.
Da istina. Zbog toga ja mislim da svaki čovjek koji ima takve "trivijalne ciljeve" u glavi neće razviti telepatiju, jer mu to svemir neće dopustiti.
__________________
You are unattached and formless, the witness of everything -- so be happy.
mramesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:57   #77
Quote:
mramesa kaže:
Da istina. Zbog toga ja mislim da svaki čovjek koji ima takve "trivijalne ciljeve" u glavi neće razviti telepatiju, jer mu to svemir neće dopustiti.
Pa nećemo sad u misticizam.
Mislim, mogu ja reć da meni svemir ne da da naučim matematiku zato jer ću ju za par godina koristit u trivijalne svrhe.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:14   #78
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Mislim, mogu ja reć da meni svemir ne da da naučim matematiku zato jer ću ju za par godina koristit u trivijalne svrhe.
Pa da, evo meni svemir nikako da dopusti da naucim Analizu 3
__________________
You are unattached and formless, the witness of everything -- so be happy.
mramesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:44   #79
Quote:
mramesa kaže:
Pa da, evo meni svemir nikako da dopusti da naucim Analizu 3
Ni meni
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:47   #80
Quote:
mramesa kaže:
Da istina. Zbog toga ja mislim da svaki čovjek koji ima takve "trivijalne ciljeve" u glavi neće razviti telepatiju, jer mu to svemir neće dopustiti.
Zločesti jedan svemir, no, no, no!

Ma, znate li vi svi što je to telepatija: to vam je kad krava crkne, pa tele pati!!!
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.