Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2015., 12:53   #121
Nootropici za bolje pamćenje i učenje, da li ima onih koji su stvarno to koristili, probali i kakva su iskustva, moliio bi samo ozbiljne konzumente da odgovore,
orao9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 18:13   #122
pozdrav i mene bi zanimalo odakle kupujete i koja su djelovanja ovih tableta
rebelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 01:41   #123
Ja planiram direktno iz ljekarne, ništa preko interneta. Za 50 kn kutija. Samo neznam koji su najbolji i kako ih koristiti i kako to uopće dijeluje, meni treba za bolje učenje i koncentraciju i pamćenje. kad nabavim javim ikustva kad se već ne javlja netko ko ima iskustva ili je koristio nootropike
orao9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 02:01   #124
http://www.jutarnji.hr/vas-mozak--sa...kcije/1402409/
orao9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 21:01   #125
Quote:
orao9 kaže: Pogledaj post
Ja planiram direktno iz ljekarne, ništa preko interneta. Za 50 kn kutija. Samo neznam koji su najbolji i kako ih koristiti i kako to uopće dijeluje, meni treba za bolje učenje i koncentraciju i pamćenje. kad nabavim javim ikustva kad se već ne javlja netko ko ima iskustva ili je koristio nootropike
jesi li nasao sto i jeli djeluje. ja bi narucivao i preko interneta ali neznam odakle
rebelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 10:18   #126
orao9,rabelo...da li ste isprobali modafinil ? Molim vas pišite o vašim iskustvima. Planiram da ga naručim ovih dana.
pogledmatora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 00:09   #127
pogledmatora nisam jos probao gdje ih mislis naruciti i mogu li se prikljucit tvojoj narudzbi
rebelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 20:28   #128
rebelo, poslala sam ti poruku. Da li si je primio ?
pogledmatora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 23:08   #129
Da li je iko uzimao modafinil online i moze li biti problema na carini
Trit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 14:46   #130
vidim... rokovi se blize, a ne uči se ništa
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 16:12   #131
Quote:
orao9 kaže: Pogledaj post
Ja planiram direktno iz ljekarne, ništa preko interneta. Za 50 kn kutija. Samo neznam koji su najbolji i kako ih koristiti i kako to uopće dijeluje, meni treba za bolje učenje i koncentraciju i pamćenje. kad nabavim javim ikustva kad se već ne javlja netko ko ima iskustva ili je koristio nootropike
u ljekarni što se tiče svega nabrojanoga na ovom topiku ne mozes naruciti ništa.. eventualno piracetam (okiamid) ali za to ti treba recept.. tako da apoteku mozes laganini zaboraviti..eventualno ako imas kakvu "špagu" pa ti teta da kakav racetam ispod pulta..drugo..
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 16:43   #132
Meni je fora da je već više njih napisalo da će se javiti nakon što probaju i nikada se više nisu javili. To je kao u onom vicu o lijeku za bolje pamćenje.
vamvam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 01:37   #133
Quote:
vamvam kaže: Pogledaj post
Meni je fora da je već više njih napisalo da će se javiti nakon što probaju i nikada se više nisu javili.
Već nas se par javilo. Imaš i istraživanja postana ako ćeš pouzadanije informacije. Modafinil je otprilike kao kava po 'mentalnom' efektu, možeš se dugo fokusirati. Za razliku od kave ili amfetamina nema puno fizičkih nuspojava, mišićnih trzavica i slično, ali nije ni magična pametna droga iz filmova.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 20:58   #134
Zaplijenjuje li carina cesto i kakve posljedice mogu biti ako zaplijeni?
Trit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 22:44   #135
Quote:
Trit kaže: Pogledaj post
Zaplijenjuje li carina cesto i kakve posljedice mogu biti ako zaplijeni?
pljeni samo posiljke van e.u i to od 1.1. 2015 s time da ti na ukupnu cijenu lupe pdv...platis ukupne troskove i to je to... ne boj se... njih samo lova zanima
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 23:24   #136
Quote:
Lee Van Cleefe kaže: Pogledaj post
pljeni samo posiljke van e.u i to od 1.1. 2015 s time da ti na ukupnu cijenu lupe pdv...platis ukupne troskove i to je to... ne boj se... njih samo lova zanima
Dodise problem je sto sam ja u BiH,koja nije u EU,pa je sigurno razlika sto se carine tice .
Trit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 12:51   #137
Quote:
Trit kaže: Pogledaj post
Dodise problem je sto sam ja u BiH,koja nije u EU,pa je sigurno razlika sto se carine tice .
a jebaj ga... primjerice iz velike britanije nemas nikakve carine kad narucujes u rh niti pdv-a..dakle mozes naruciti gro stvari i to sve uredno prodje.. jedino ako je veci paket ekipa ga otvori pa vidi sta je...u bosni.. tesko.. mislim da ce ti ekipa tamo otvarati i cariniti svaki paket.. pa makar bila i najmanja bocica
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 12:56   #138
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
Već nas se par javilo. Imaš i istraživanja postana ako ćeš pouzadanije informacije. Modafinil je otprilike kao kava po 'mentalnom' efektu, možeš se dugo fokusirati. Za razliku od kave ili amfetamina nema puno fizičkih nuspojava, mišićnih trzavica i slično, ali nije ni magična pametna droga iz filmova.
eh sine moj....šta bi ja dao kao narkolepticar da me moze kava spasiti... sve.. nemate pojma kako je to kad se srokate na javnom mjestu i svi bleje u vas modafinil je čudo... samo problem je sto mi ga doc daje u ogranicenim kolicinama a otkad sam poceo normalno da zivim trebam jos toga..a hzzo je jako štur po tom pitanju.. tako ako znas sa kakvu kavu, samo daj.. da se rijesim te proklete kemije
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 16:00   #139
Quote:
Lee Van Cleefe kaže: Pogledaj post
eh sine moj....šta bi ja dao kao narkolepticar da me moze kava spasiti... sve.. nemate pojma kako je to kad se srokate na javnom mjestu i svi bleje u vas modafinil je čudo... samo problem je sto mi ga doc daje u ogranicenim kolicinama a otkad sam poceo normalno da zivim trebam jos toga..a hzzo je jako štur po tom pitanju.. tako ako znas sa kakvu kavu, samo daj.. da se rijesim te proklete kemije
Sretno sa nabavom
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 18:59   #140
Quote:
Lee Van Cleefe kaže: Pogledaj post
a jebaj ga... primjerice iz velike britanije nemas nikakve carine kad narucujes u rh niti pdv-a..dakle mozes naruciti gro stvari i to sve uredno prodje.. jedino ako je veci paket ekipa ga otvori pa vidi sta je...u bosni.. tesko.. mislim da ce ti ekipa tamo otvarati i cariniti svaki paket.. pa makar bila i najmanja bocica
A nista onda..Imam nekih prijatelja iz RH pa bih mogao preko njih nesto narucit..Nego koje su vako iz UK 'provjerene' stranice?
Trit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.