Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 16:06   #1
Izbor jela za Rođendanski party ღ

Dragi moji..
Trebao bi mi jedan mali savjet..

Sad mi je ubrzo 21. rođendan..Planiram raditi neku večericu za društvo.Od roštilja sam odustala.jer vjerovatno vrijeme nece posluziti..a vise mi ga je puna glava A ja volim da uvijek sve bude savrseno

Nece nas biti vise od 10 ljudi..bar ne planiram .Ali da je prijedjem na stvar

-Namjeravala sam za predjelo onako staviti standardno pršut,sir,masline i sve sl. ali sam odustala..odluka je pala..Bit ce Pašteta sa tunjevinom koju inace radim..i bude mi jako fina..I uz to zapeceni kruh..
-Za večeru sam odustala od svega..nego sam jednostavno odlucila da cu napraviti lassagne.Svaki put mi budu savrsene..pa eto a i vecinom ih svi volimo..
-Za desert naravno da bi bila neka torta..i To jedna kremasta fina torta sa piškotama.

Šta mislite o tome ?Dali je to nekako bezveze lassagne raditi za glavno jelo? Dali bi uz to sve isla mozda jos nekakva kremasta juha?
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 20:14   #2
meni se meni sviđa..sve po mojem guštu..pošto su lazanje same po sebi teške, ja bi radije neku laganiju tortu..možda voćnu??
Ja sam inace malo kompliciram zivot sama sebi..i nikad ne mjesam malo ribu, pa malo meso...sretan rođendan
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 23:08   #3
Ova j etorta jako fina..i nije teska.. ..a jos cu vidjeti ..sta ce od toga biti..
jer sam nasla jos tonu recepata na netu..
ipak ti hvala
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 23:40   #4
Lasanje bezveze? Ma kakvi. Bas dobra ideja. Ja osobno vise gustam u njima nego u nekoj meso-krumpir-nedjeljni rucak varijanti.
Posluzi i salatu, sto vise razlicitih sastojaka. Osim nepcu i oku je ugodno

Btw. meni je jako fina i pileca pasteta. Bolja mi je i od tune, valjda jer sam se ove druge zasitila. Evo sto su forumasi napisali.

Sretan rodjendan
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 09:57   #5
hvala i tebi
super ideja..eto mozda to bude
ma lassange su zakon jos moje stvarno budu bogate. ma savrsene
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 10:48   #6
ajde napisi recetp za tortu...meni je sad isto rođendan pa da napravim nesto..a mrzim kopati po internetu
molim, molim, molim
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.