Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2015., 16:38   #41
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
PS Pitanjce za Orak.... i Pikovu, kako stojite s dlakama po kući, ono mačke, pas....
a loše, nema tu spasa. kupim stalno (najlonku na partviš, sauger, voda) i iščešljavam gamad, ne nosim crno po kući, tepihe i onako nemam, perive presvlake na kaučevima, prekrivač na krevetu..
furminator nabavi. to nije obična četka nego baš odlično podlaku skida. postoje za mačke, pitaj u pet šopu.
a za odjeću one ljepljive valjke kupi.

Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
2000. god pa san s gornje kuverte u stivu broda. stiva je duboka oko 4 ipo metra.
noga mi je upala u neku arbulju a tilo se zanilo na suprotno i u kolino sve popucalo. cetiri loma u samom kolinu. nekako se to sastavilo sa sarafima plocicama. medjutim jedna koscica je krivo srasla te je strugala u casici zgloba i malo pomalo poila hrskavicu i ne znam sto jos. tako je to duralo do 2009. a onda su mi ugradili malo titana i sad je sve super. jedino svaku drugu godinu obnovim hijaluronski silikon.
uf. gadno.
znači taj hijaluronski silikon glumi meniskus, ne? zaštita je za zglob, a zglob su ti rekonstruirali s titanom. ne znam jesu već uspjeli uzgojiti hrskavicu iz vlastitih stanica, ali za to valjda treba zglob biti zdrav.
Orak is offline  
Old 07.11.2015., 16:56   #42
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a loše, nema tu spasa. kupim stalno (najlonku na partviš, sauger, voda) i iščešljavam gamad, ne nosim crno po kući, tepihe i onako nemam, perive presvlake na kaučevima, prekrivač na krevetu..
furminator nabavi. to nije obična četka nego baš odlično podlaku skida. postoje za mačke, pitaj u pet šopu.
a za odjeću one ljepljive valjke kupi.


uf. gadno.
znači taj hijaluronski silikon glumi meniskus, ne? zaštita je za zglob, a zglob su ti rekonstruirali s titanom. ne znam jesu već uspjeli uzgojiti hrskavicu iz vlastitih stanica, ali za to valjda treba zglob biti zdrav.
prvih par miseci sam dozivljavao strano tijelo, kao hladnocu nekako. poslije kao moje nema razlike, osim u moru kad plivam osjetim neku labavost.ili nesto, nemam pojma. neprirodan osjecaj, pa tesko objasnjiv
SEALION is offline  
Old 07.11.2015., 17:01   #43
Rosice, samo, znas, tako kad mi dolazi zgodna zena ja ti se sav,jadan, ukocim, stidan.
ma sigurno ces znat kako da razbijes tu stidnost, tu ukocenost. iman ja vire u te, ka severina u onog nekog

nego evo san se okupa obrija mirisem ka prolitnji dan. mogla bi se zamantat.
od privise kisika
SEALION is offline  
Old 07.11.2015., 18:14   #44
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a loše, nema tu spasa. kupim stalno (najlonku na partviš, sauger, voda) i iščešljavam gamad, ne nosim crno po kući, tepihe i onako nemam, perive presvlake na kaučevima, prekrivač na krevetu..
furminator nabavi. to nije obična četka nego baš odlično podlaku skida. postoje za mačke, pitaj u pet šopu.
a za odjeću one ljepljive valjke kupi.


uf. gadno.
znači taj hijaluronski silikon glumi meniskus, ne? zaštita je za zglob, a zglob su ti rekonstruirali s titanom. ne znam jesu već uspjeli uzgojiti hrskavicu iz vlastitih stanica, ali za to valjda treba zglob biti zdrav.
orak pitanje, zvijerka se stalno češe, a nisam vidio buhe ni nekog nametnika, da ne pričam da sam već pol stana kontaminirao sa kill bio. Koji kurac, vodim ga u pon veterinaru. Muka je meni a vjerojatno i njemu. Jel znaš kaj bi moglo biti?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 07.11.2015., 18:17   #45
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
tribas znati prave ljude. Netko tko ih zna je dobio tvoj termin
Nije moj, mužev je...izorganizirali sve živo za početak tjedna i 3,14zde onda jave da je odgođeno...jednima nisu bili ni toliko ranije javili nego im rekli kad su ovi stigli ižbenika u zg: 'žao nam je, sad lipo sidite u auto i pravac užbenik iz kojeg ste taman mrtvi umorni stigli'

Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
kolino mi u teskom neredu uzmen uputnicu za biograd i veli mi sestra priko telefona; javicemo vam kad vam je termin. pitam ja kad ce te mi javit.
-pa znate u iducih petnaestak dana.
dva miseca sam ceka da mi javi termin, a termin sam dobija za slijedeca dva ipo miseca.
poslije je sve islo urednim tijekom i pregled i operacija i kontrole itd, ali to cekanje je bilo frustrirajuce.
svakako, zahvaljujuci dr.Poropatu i dr.Korculanicu danas normalno vozim biciklo trcim 5-10 km, guram bredenicu od kreveta kad triba itd.
Veliko im HVALA
Meni biograd u sjećanju iz djetinjstva...često su me tamo vodili na preglede...
...al me ćaća svaki put nakon pregleda vodija na ćevape, pa su meni ta sjećanja skroz lipa.

Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
evo i mene i jedna dilema samnom
dal da čistim po kući, ili da odmaram još uru i pričekam mrak, ionako se tad ništa više ne vidi, ili samo ja ne vidim
Sve šta očistiš opet će se šporkat...zato uživaj.
binarna kuja is offline  
Old 07.11.2015., 18:31   #46
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Morala otići u city centar one,mrzim te velike šoping centre, užasno puno ljudi, buke, vreve. katafakinstrofa
...
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
mene užasava i živcira ta gužva, kad sam bila u ikei skoro sam hiperventilirala od muke
jedini prodajni centar gdje se bar donekle osjećam ok je bauhaus
Mene pukne živčanost i krene mi falit zraka ako moram ostat duže od pola sata u takvoj umjetnoj atmosferi...i onda sam većini debila ja čudna.

...a jedino u tim 'građevinskim' centrima tipa Bauhaus mogu ostat duže, iz njih mi svako malo nešto triba...plus ne bude gužve a i pola kupaca bude u trlišu šta pripomogne opuštenijoj atmosferi

Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
neki kao da zive u tim centrima
To su budaletine kojima triba zabranit glasat.
binarna kuja is offline  
Old 07.11.2015., 22:58   #47
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
orak pitanje, zvijerka se stalno češe, a nisam vidio buhe ni nekog nametnika, da ne pričam da sam već pol stana kontaminirao sa kill bio. Koji kurac, vodim ga u pon veterinaru. Muka je meni a vjerojatno i njemu. Jel znaš kaj bi moglo biti?
mogu bit analke, to prvo gledaju. može bit nešto u hrani što ga smeta. jesi mu počeo davati nešto novo? probaj mu neke sensitive hrane davat, pa vidi hoće od neke bit bolje.
a može bit i alergija na neke trave.
može bit i kožni nametnik, nemrem se sad sjetiti, nešto na x, al to bi vidio lezije po koži. kao i kod šuge. ili padanje dlake od ringworma.
a to i vet skuži, valjda.
Orak is offline  
Old 07.11.2015., 23:15   #48
Đeste šaima? Kakoje? Jeste doro?

Judolino. Pizdo galaktičkih razmjera. Ostalo još iz onog sistema, kažeš.
NicolasBourbaki is offline  
Old 07.11.2015., 23:18   #49
ejbok. ajde, fino da te pustilo. nemoj se toliko uzrujavat, stvarno. koihjebe.
ono da ti odgovorim, nisam i nisam. bila sam već ozbiljno sapeta na faksu. a i da nisam nema tamo ništa vrijedno, osim ako je za ocjenu, bilivjumi.
Orak is offline  
Old 07.11.2015., 23:23   #50
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
2000. god pa san s gornje kuverte u stivu broda. stiva je duboka oko 4 ipo metra.
noga mi je upala u neku arbulju a tilo se zanilo na suprotno i u kolino sve popucalo. cetiri loma u samom kolinu. nekako se to sastavilo sa sarafima plocicama. medjutim jedna koscica je krivo srasla te je strugala u casici zgloba i malo pomalo poila hrskavicu i ne znam sto jos. tako je to duralo do 2009. a onda su mi ugradili malo titana i sad je sve super. jedino svaku drugu godinu obnovim hijaluronski silikon.
Ja imam slican problem, odnosno, zbog slomivenog zgloba sake, otisla mi hrskavica... cemu sluzi titan? da ti ne popuca? a kako se obnavlja silikonom? pretpostavljam da to glumi hrskavicu? jer mene to ceka
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Old 07.11.2015., 23:23   #51
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
mogu bit analke, to prvo gledaju. može bit nešto u hrani što ga smeta. jesi mu počeo davati nešto novo? probaj mu neke sensitive hrane davat, pa vidi hoće od neke bit bolje.
a može bit i alergija na neke trave.
može bit i kožni nametnik, nemrem se sad sjetiti, nešto na x, al to bi vidio lezije po koži. kao i kod šuge. ili padanje dlake od ringworma.
a to i vet skuži, valjda.
ne uvijek istu hranu ima, osim konzervi, ali je počelo i prije od tih novih konzervi, stan je čist, pometen, usisan i pošprican bojnim otrovom, sad sam gledao za te njihove kanale i kao da ako se češe oko repa, ak sam ja dobro primjetio on se svugdje češe i grize
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 07.11.2015., 23:44   #52
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ejbok. ajde, fino da te pustilo. nemoj se toliko uzrujavat, stvarno. koihjebe.
Ma, bolje da ne komentiram, post je odavno spreman(stavio ga na kzb al je izbrisan), dat ću si još sutra fore, prije nego li me opet steraju.
Quote:
ono da ti odgovorim, nisam i nisam. bila sam već ozbiljno sapeta na faksu. a i da nisam nema tamo ništa vrijedno, osim ako je za ocjenu, bilivjumi.
Ideš na faks? Sapeta? Jel i ti samo doma možeš kenjat? Temperatura? Grlo? Šo?
NicolasBourbaki is offline  
Old 07.11.2015., 23:49   #53
ono kaj si me pitao jesam se trošila po faksu i sa onim starim posebno. manje pit nikolas, rano je za skrelozu.
još grlo, nemreš vjerovat. ček, idem mjerit turu, baš da vidim.
Orak is offline  
Old 07.11.2015., 23:56   #54
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ono kaj si me pitao jesam se trošila po faksu i sa onim starim posebno.
Nene. Krivo si ti skužila. Oraje moja Nisam te pitao jesi se trošila s tim starim, nisam baš toliko neukusan. Općenito sam pitao. :detektiranjerazilaženjauvalnimduljinama:
Quote:
manje pit nikolas, rano je za skrelozu.
još grlo, nemreš vjerovat. ček, idem mjerit turu, baš da vidim.
Upravo sam se vratio sa Spectrea, pa sam još
NicolasBourbaki is offline  
Old 07.11.2015., 23:58   #55
i, kakav je??? pričaj!
Orak is offline  
Old 08.11.2015., 00:05   #56
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
i, kakav je??? pričaj!
Prvo ću reć da mi je Timothy Dalton najbolji Bond. Dobar film, užasno slab što se negativaca tiče i ovo je po meni najslabija uloga Christopha Waltza otkad je postao planetarno popularan. Poprilično mekan(film) na kraju, i iznenađujuće negativac ostaje živ trunut u zatvoru, koji mu je ujedno kakti ne pravi brat, već je Bonda usvojio njegov ćaća pa je ovaj bio toliko ljubomoran da je ubio čaću i odlučio kontrolirat svijet... Dok Daniel Craig uopće nije loš Bond, zapravo, al nimalo loš, pojebo je Moniku Beluči(koja ima kratku scenu naprčena u korzetu, takvim stvarima ta fufa i služi u filmu općenito) i ovu poprilično jebljivu plavušu..ugl kraj je poprilično čudan, jer čini se kao da će se Bond vjenčat. Neloš film, proleti jeko brzo, bez obzira na trajanje. Čak se da izvuć dobrih poruka. Akcija na početku s helikopterom je respektabilna
NicolasBourbaki is offline  
Old 08.11.2015., 00:06   #57
Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
Prvo ću reć da mi je Timothy Dalton najbolji bond. Dobar film, užasno slab što se negativaca tiče i ovo je po meni najslabija uloga Christopha Waltza otkad je postao planetarno popularan. Poprilično mekan(film) na kraju, i iznenađujuće negativac ostaje živ trunut će u zatvoru, koji mu je ujedno kakti ne pravi brat, već je Bonda usvojio njegov ćaća pa je ovaj bio toliko ljubomoran da je ubio čaću i odlučio kontrolirat svijet. Dok Daniel Craig uopće nije loš Bond, zapravo, al nimalo loš, pojebo je Moniku Beluči(koja ima kratku scenu naprčena u korzetu, takvim stvarima ta fufa i služi u filmu) i ovu poprilično jebljivu plavušu..ugl kraj je poprilično čudan, jer čini se kao da će se Bond vjenčat. Neloš film, proleti jeko brzo, bez obzira na trajanje. Akcija na početku s helikopterom je respektabilna
timothy dalton je tatica za ovog poljskog imigranta.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 08.11.2015., 00:09   #58
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
timothy dalton je tatica za ovog poljskog imigranta.
Kojeg? Ne znam o čem pričaš.
NicolasBourbaki is offline  
Old 08.11.2015., 00:09   #59
Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
Kojeg? Ne znam o čem pričaš.
Daniel Craig mi liči na poljskog imigranta
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 08.11.2015., 00:10   #60
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Daniel Craig mi liči na poljskog imigranta


Samo da nadodam; mislim da mu je ovo zadnji Bond, nekako sam došao do tog zaključka, jer se kroz film provlače svi likovi iz prethodnih filmova s njim, pa... novi bond - Gran Visnjich
NicolasBourbaki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger