Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 10:57   #21
Zaboravila sam jučer Ne gledam rukomet, uopće se ne sjećam što smo gledali na TV, čim u'fatim vremena idem tražiti na hrti
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 23:33   #22
Meni taj njegov "stil" djeluje kao parodiranje. S jedne strane, da svježe moderno no s druge, vitezovi u tramvaju, zabuna Siget -Siget pa onda zumiranje hrvatskog grba na prvijesku profesora na nekoj akademiji. Posebno je bilo jadno u ratnom muzeju u Beču,gdje lik nije reagirao na njegoovo glupiranje. Fali ponekad ozbiljnosti i nekog poštovanja. Tipa u Sigetu, mislim to je bila doslovno klaonica ne znam. Nije taj light show za sve momente.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 20:58   #23
1. epizoda - ban Josip Jelačić
2. epizoda - Nikola Šubić Zrinski Sigetski

sve od Knjaza - friško, danas ili nedavno uploadano, slučajno sam nabasao na ovo, ima svega - svlačionica, mjenjačnica, koledžica i sad velikani
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 21:47   #24
Knjaz je otvorio prije par dana svoj youtube kanal,stavlja sve epke mjenjacnice i ostalih emisija koje je radio pa ko ga voli
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:14   #25
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Meni taj njegov "stil" djeluje kao parodiranje. S jedne strane, da svježe moderno no s druge, vitezovi u tramvaju, zabuna Siget -Siget pa onda zumiranje hrvatskog grba na prvijesku profesora na nekoj akademiji. Posebno je bilo jadno u ratnom muzeju u Beču,gdje lik nije reagirao na njegoovo glupiranje. Fali ponekad ozbiljnosti i nekog poštovanja. Tipa u Sigetu, mislim to je bila doslovno klaonica ne znam. Nije taj light show za sve momente.
A zašto bi trebalo biti ozbiljno?
Nije parodiranje nego opušten pristup bez patetike, preseravanja i akademskih rečenica od dva kilometra.
Iz njegovih se emisija nauči više nego iz cijelih serijala koje naprave druge redakcije ili onaj užas na HTV3 koji ide umjesto Treća povijest.
Bravo Knjaz.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:03   #26
I veceras je bila dobra emisija. Vecina predmnijeva kako je povijest dosadna, ali vjerujem kako je Knjaz na ovaj nacin privukao i neljubitelje povijesti.


P.S. Mazuranic u 2 godine pokrenuo preko 30 reformi ...
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:10   #27
Odlična emisija. Iako sam više puta imala prilike slušati Theodora i biti u Knjižnici i zbirci I.B.M. uvijek možeš nešto novo naučiti.

I kao što cure kažu, na jednostavan i simpatičan prikazuje važne ličnosti naše povijesti.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:43   #28
Slazem se, bravo Knjaz ! Nadam se da nece ostati samo na jednoj sezoni.
Eh, i plus za gostovanja kod austrougarske i co. ekipe.

Trebao bi nam opet jedan Mazuranic dok se rijec "reforma" nije izlizala do kraja

Simpaticno mi je bilo i ono kako se IBM kao mladoj sviđao princ Rudolf-to je valjda ovaj kojem je mama bila Sissi
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 31.01.2017. at 22:06.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:46   #29
Svaka čast, Knjazu! Očekujem i drugu sezonu, podrazumijeva se!
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 09:40   #30
iskreno se nadam ba bude i 2. sezona, neće odmah jer za ovu godinu ima neki projekt 'Mame poznatih' ili nešto slično, ali za 2018. (tj. emitiranje 2019.) mislim da je treba nastaviti ovo...

sezona 1.) Jelačić, Zrinski, Radić, Tesla, Vrančić, Držić, Mažuranić/IBM, Lisinski, Zajc

prijedlozi za dalje: Starčević, Gundulić, Marulić, Gaj, Strossmayer, Stepinac, Tuđman, Penkala, Krleža, Meštrović, Zagorka, Gubec, eventualno Dražen da se i sport ubaci

sigurno ima još puno velikana kojih se ne mogu sjetit sad...
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 17:10   #31
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
iskreno se nadam ba bude i 2. sezona, neće odmah jer za ovu godinu ima neki projekt 'Mame poznatih' ili nešto slično, ali za 2018. (tj. emitiranje 2019.) mislim da je treba nastaviti ovo...

sezona 1.) Jelačić, Zrinski, Radić, Tesla, Vrančić, Držić, Mažuranić/IBM, Lisinski, Zajc

prijedlozi za dalje: Starčević, Gundulić, Marulić, Gaj, Strossmayer, Stepinac, Tuđman, Penkala, Krleža, Meštrović, Zagorka, Gubec, eventualno Dražen da se i sport ubaci

sigurno ima još puno velikana kojih se ne mogu sjetit sad...
Vrančić Antun, Vrančić Faust, Šenoa, Berislavić, Hektorović, Jurišić, Vukčić Hrvatinić, Ritter Vitezović, Lucić, Lerman, braća Seljan, Kvaternik, Oktavijan Miletić, Ruđer Bošković...
A bilo bi zgodno i napraviti neku seriju o ljudima po kojima su dobile naziv razne ulice po Zagrebu i ostatku Hrvatske. Mislim, ajmo realno, tko uopće zna tko su Mirko Bogović, Valentin Vodnik, Henrik Degen, Milan Amruš, Ignjat Đorđić, Ivan Krstitelj Tkalčić, Tomo Bakač ili Cvjetko Rubešić?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 19:50   #32
Da, a mogao bi i serijal o znacajnim Hrvaticama, ima i tu jako zanimljivih prica.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:07   #33
Ma nek budu Hrvatice i Hrvati (lol) skupa u jednoj seriji. Mislim, kad je već IBM u ovoj.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 10:57   #34
Pogledao zadnje 2 epizode i što reći osim - genijalno...

Knjazu bi trebalo dati da napravi na ovu shemu 10tak epizoda koje bi obuhvatile cijelu hrvatsku povijest. I onda to koristiti u školama da se klinci nauče nekim osnovama o nacionalnoj povijesti. na zabavan, šaljiv i njima nedosadan način...

Mislim da bi se Knjaz trebao skroz prešaltati na povijesne teme. ima jako smisla za tu tematiku. možda probati i nešto za strano tržište... mogao bi i tamo dobro proći.
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:49   #35
Navijam za epizodu o Ljudevitu Gaju u skorije vrijeme.
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 09:21   #36
Genijalna emisija. Super zabavna, a istovrmeno informativnija od mnogih ozbiljnih emisija koje obrađuju tematiku. Pravi užitak gledati.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:10   #37
Knjaz je zaista genijalac.
Stjepan Radic me na tren ucinio proud to be Croat ( a to mi se bome vise ne dogadja ni kad vidim reprezentativni dres )
Molim Marijanu Petir i slicne politicke oportuniste da ga vise ne uzimaju u usta. Grjehota od Boga je
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:15   #38
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Stjepan Radic me na tren ucinio proud to be Croat ( a to mi se bome vise ne dogadja ni kad vidim reprezentativni dres )
Bome, definitivno najbolji opis današnje epizode.

Čudo jedno je taj čovjek, čudo. Knjaz mislim, ne Radić.

Dobro, i Radić
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:50   #39
Obojica!
Odlična emisija. Zabavna i zanimljiva. Ne samo današnja nego i prošle.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 09:36   #40
jučer još jedna odlična epizoda, kako je i sam knjaz rekao, jedva su ugurali sve u 50 minuta, ovo definitivno mora u 2. sezonu, pod svaku cijenu, već od sljedeće školske godine ovo se mora prikazivati na satovima povijesti
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.