Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2007., 23:56   #1
Imamo duhove u stanu

Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
dr.karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:07   #2
a gdje je stan? sumnjam da je u Zagrebu...

to što ti optički miš svijetli i reagira kad je PC ugašen je normalna pojava (neznam točno kako i zašto, ne vidi se često). za ovo drugo ne znam sto bi moglo biti, ali nisam sklon duhovima. zato te i pitam gdje je zgrada. moguće je da vas netko zajebava s nekretninom.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:11   #3
Da mozda netko od vas 3 ne pravi mali podvale iz šprdnje?
Jer ako ste počeli takve priče,možda je nekom došlo u glavu da se malo zaje**va s vama.....
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:15   #4
posalji ih k meni ima mjesta
xtcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:25   #5
zgrada je na britancu u zagrebu. nitko od nas se ne podjebava medjusobno jer onda ne bi ovo pisao na forum ustvari, bilo bi mi bas drago da je netko od nas, ali nazalost sa 100postotnom sigurnosti znam da nije.

ovi mirisi su najčudniji.
dr.karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 22:17   #6
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
zgrada je na britancu u zagrebu. nitko od nas se ne podjebava medjusobno jer onda ne bi ovo pisao na forum ustvari, bilo bi mi bas drago da je netko od nas, ali nazalost sa 100postotnom sigurnosti znam da nije.

ovi mirisi su najčudniji.
@autorici teme ako je još na forumu. Što je na kraju bilo s vama, duhovima i stanom? Zanima me jer smo neki dan šetale iznad britanca (ne bih sad ulicu navodila) i frendice su mi pričale da ima jedan prazan stan u blizini koji se prodaje skroz jeftino, ali da ga nitko ne želi kupiti zbog duhova. I da je tamo prije bilo groblje... Inače su mi smješne te priče, ali sad kad vidim ovu temu pomislila sam da nije to taj stan?
Soilent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:25   #7
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
O..o..o..sje...tiš mi...ris???? OMG
Hm, ako ovo nije nekakva INTERNA zezancija, rado ću ti odgovoriti da sam i ja osjetila mirise u prostoriji i to miris kolonjske vode koju je koristila pokojna osoba. Ajme...
Sad ću početi umišljati da osjetim mirise i kad ih nema
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:33   #8
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Sad ću početi umišljati da osjetim mirise i kad ih nema

zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 23:53   #9
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
O..o..o..sje...tiš mi...ris????

jelme neko tražio?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:27   #10
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
BJEŽI, BJEŽI ODATLE!!!!!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:34   #11
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
BJEŽI, BJEŽI ODATLE!!!!!

ali ja se samo želim igrati
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:36   #12
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
BJEŽI, BJEŽI ODATLE!!!!!
Što su mirisi simtomatični kad su u pitanju zalutale duše ili samo ne voliš miris kolonjske!

Iskreno ovo s prozorima je vrlo čudno, ako nije u pitanju zajebancija nekoga od njih tri onda je spooky!

@dr. Karamela
Tko još ima ključeve od stana...izuzev vas trojce, možda se etko izvana sprda!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:49   #13
Quote:
zoser kaže: Pogledaj post
Što su mirisi simtomatični kad su u pitanju zalutale duše ili samo ne voliš miris kolonjske!
Nekoliko puta osjetila sam miris tatinog odjela (stalno je nosio isto ) i kolonjske vode koju je koristio. Uskoro će biti 14 godina kako je umro, a kad je umro, imao je 50 godina i koristio je one "starinske" kolonjske kakvih danas baš ni nema. Dakle, to je bio baš "njegov" prepoznatljiv miris. I moja mama je osjetila taj miris. Otprilike je to bilo tako da sjedim u dnevnom boravku i samo odjednom se u prostoriji osjeti taj miris. To traje nekoliko trenutaka (dovoljno da ti ne bude svejedno i da ga ne ignoririraš) i onda nestane....
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:45   #14
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta osjetila sam miris tatinog odjela (stalno je nosio isto ) i kolonjske vode koju je koristio. Uskoro će biti 14 godina kako je umro, a kad je umro, imao je 50 godina i koristio je one "starinske" kolonjske kakvih danas baš ni nema. Dakle, to je bio baš "njegov" prepoznatljiv miris. I moja mama je osjetila taj miris. Otprilike je to bilo tako da sjedim u dnevnom boravku i samo odjednom se u prostoriji osjeti taj miris. To traje nekoliko trenutaka (dovoljno da ti ne bude svejedno i da ga ne ignoririraš) i onda nestane....
pokojnici se obično zadržavaju u prizemnim sverama iz više razloga.jedan od njih može biti da ja tvoj tata onako materijalistički tip pa se nakom smrti nije mogao odvojiti od nekih svojih ajmo to reći postignuća.jedan razlog može biti i taj da im bližnje osobe na daju da idu a da toga nisu ni svjesni, naprosto ih ne otpuštaju pa ovi sjećaju potrebu da budu u blizini. pretpostavljam da u ovom slučaju bi to mogla biti tvoja mama. u svakom slučaju je važno da ih bližnje osobe otpuste onako čisto iz srca pa makar to bilo i nakon 14 godina.
a šta se tiće posta dr.karamele ako se stvarno radi o duhu, da ga zamole da ih ostavi na miru ili da ga upute da ide tamo gdje bi trebao ići nakon smrti.tko zna možda mu pomognu da ne luta, ako je pametan i ako nije zločest možda vas posluša.
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:57   #15
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
pokojnici se obično zadržavaju u prizemnim sverama iz više razloga.jedan od njih može biti da ja tvoj tata onako materijalistički tip pa se nakom smrti nije mogao odvojiti od nekih svojih ajmo to reći postignuća.jedan razlog može biti i taj da im bližnje osobe na daju da idu a da toga nisu ni svjesni, naprosto ih ne otpuštaju pa ovi sjećaju potrebu da budu u blizini. pretpostavljam da u ovom slučaju bi to mogla biti tvoja mama. u svakom slučaju je važno da ih bližnje osobe otpuste onako čisto iz srca pa makar to bilo i nakon 14 godina.
a šta se tiće posta dr.karamele ako se stvarno radi o duhu, da ga zamole da ih ostavi na miru ili da ga upute da ide tamo gdje bi trebao ići nakon smrti.tko zna možda mu pomognu da ne luta, ako je pametan i ako nije zločest možda vas posluša.
Hvala, Shakti. Ima smisla to što si rekla, mada on nije bio materijalistički tip...Ovo s otpuštanjem ima više smisla.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 21:34   #16
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta osjetila sam miris tatinog odjela (stalno je nosio isto ) i kolonjske vode koju je koristio. Uskoro će biti 14 godina kako je umro, a kad je umro, imao je 50 godina i koristio je one "starinske" kolonjske kakvih danas baš ni nema. Dakle, to je bio baš "njegov" prepoznatljiv miris. I moja mama je osjetila taj miris. Otprilike je to bilo tako da sjedim u dnevnom boravku i samo odjednom se u prostoriji osjeti taj miris. To traje nekoliko trenutaka (dovoljno da ti ne bude svejedno i da ga ne ignoririraš) i onda nestane....
Ako se previše zadubiš u sjećanje možeš nešto takvo doživit...što ne umanjuje mističnost
__________________
Infinity is space between two finite understandings
saifu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:38   #17
Quote:
saifu kaže: Pogledaj post
Ako se previše zadubiš u sjećanje možeš nešto takvo doživit...što ne umanjuje mističnost
Hm, da...
Evo, recimo jedan primjer, sjedim u dnevnom i prisjećam se nečega, npr. prošlog ljeta, vrtim slike u glavi, osjećaji postaju sve intenzivniji u meni i toliko se vratim u prošlost, u jedan konkretan događaj, u još konkretniji dio događaja - trenutak i znam svaki detalj, uključujući pjesmu koju sam slušala, mirise koje sam osjetila, osjećaje koje sam osjećala itd. I to mi je jasno čega je posljedica. Ali ovo je bilo drukčije. Nisam ništa radila, nisam se prisjećala ničega, sjedila sam i samo sam odjednom osjetila TAJ miris, prepoznala ga, ali nisam se sjetila nikakvog događaja, nego osobe. Miris je ubrzo nestao. To je to.
Ne želim ništa mistificirati. Dogodilo se tako kako se dogodilo. Što je to bilo - zaista ne znam i mislim da uskoro neću ni saznati.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 12:53   #18
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta osjetila sam miris tatinog odjela (stalno je nosio isto ) i kolonjske vode koju je koristio. Uskoro će biti 14 godina kako je umro, a kad je umro, imao je 50 godina i koristio je one "starinske" kolonjske kakvih danas baš ni nema. Dakle, to je bio baš "njegov" prepoznatljiv miris. I moja mama je osjetila taj miris. Otprilike je to bilo tako da sjedim u dnevnom boravku i samo odjednom se u prostoriji osjeti taj miris. To traje nekoliko trenutaka (dovoljno da ti ne bude svejedno i da ga ne ignoririraš) i onda nestane....
ak ih nema za kupit, kak to da ih duh ima?
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 13:14   #19
Quote:
sad but true kaže: Pogledaj post
ak ih nema za kupit, kak to da ih duh ima?
sad but true, mislim, koje pitanje
pa ako je čovjek uvijek koristio istu kolonjsku i ako je umro, zaista ne znam kako bi si kupio novu kolonjsku. ono, u nekoj local underground parfumeriji ili?
to bi trebao biti, valjda, znak prepoznavanja. al i ne mora, ne znam, nisam ga pitala, a ni ne namjeravam
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:30   #20
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
Mislim da je očito da je neka duša još uvijek previše vezana uz to mjesto. Što znaš o prošlosti te kuće?
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.