Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2009., 13:11   #1
Rover 75 2.0 D

halo društvo, molila bi Vas jedan savjet strašno mi se svidio Rover 75 2,oD 85kw
2001 sa 148 000 km karavan pređenim tako pise i auto je iz Švicarske,
dali mi može neko preporucit auto ili ne, ja sad vozim pasat karavan s plinom 92 godište pa sam hjela nešto mlađe, ja imam pređenih 330 tisuca i znate vec kako to ide makar je auto redovno održavan m potršni materijal normalno da se mjena. no ja sam starija i trebam auto za izložbe i pse, ai inace nisam od osoba koji lickaju aute jer smatram da mi on treba služiti, a e da sam njegov rob,
imamo svakakve ceste, i svukud se vozim cak ponekad i po makadamu, evo to je ukratko, pa da cujem Vaše prijedloge,
a druga opcija mi je ford connect 1.8 tdc
velika hvala
mirvasil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 13:28   #2
Kloni se sumnjivih uvoza sa brdom kilometara. Iako je to BMW mašina unutra - sve ima svoje granice.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 15:05   #3
Lightbulb

Hvala na odgovoru i ja sam to skontala nocas bez obzira što zgleda ko mrak,
trebalo bi imati i lovu u carapi za nepredljivije situacije,
mirvasil is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 16:37   #4
Kolega na poslu ima navedeni auto, bez boje, limuzina. Kupio je rabljeni "uscuvani" primjerak.

Nadugo nakon kupnje je mijenjao kuplung i visokotlacnu pumpu s pripadajucim dijelovima za ubrizgavanje nafte. 14.000 kuna

Pa si ti misli.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 17:48   #5
Evo barem 14.000 opravdanih razloga da se taj auto NE KUPI.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 09:05   #6
Ako hoćeš trpat pse u auto i voziti ih uokolo, a ne patiš za dizajnom auta - nabavi Kangooa ili Berlinga, novi ili malo rabljeni, pa vooozi.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.