Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2014., 14:37   #7741
Naletio sam na zanimljiv oglas pa ako nekoga zanima....Šestine, novija gradnja, početna cijena od 907 eura po kvadratu!
http://www.crozilla-nekretnine.com/s..._povoljno_.htm
Vedranowsky is offline  
Old 28.11.2014., 14:41   #7742
Quote:
Emeralda kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

molila bih za dojmove nekoga tko je kupio stan na Zagrebačkoj cesti 192?
kolega agent za nekretnine kupio stan od Titan nekretnina na Zagrebačkoj i sad mu je definitivno žao...ujutro oko pola 8 nema šanse skrenuti lijevo na Zagrebačku od silne kolone, veli da ima susjede iz pakla a i previše mu je bučno u stanu....
Vedranowsky is offline  
Old 28.11.2014., 18:16   #7743
Quote:
Vedranowsky kaže: Pogledaj post
Naletio sam na zanimljiv oglas pa ako nekoga zanima....Šestine, novija gradnja, početna cijena od 907 eura po kvadratu!
http://www.crozilla-nekretnine.com/s..._povoljno_.htm
Klizište?
Banana10 is offline  
Old 28.11.2014., 18:39   #7744
Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Klizište?
Prodaja nekretnine stečajnog dužnika (Centar banke) putem dražbe
Vedranowsky is offline  
Old 28.11.2014., 20:35   #7745
Quote:
Vedranowsky kaže: Pogledaj post
kolega agent za nekretnine kupio stan od Titan nekretnina na Zagrebačkoj i sad mu je definitivno žao...ujutro oko pola 8 nema šanse skrenuti lijevo na Zagrebačku od silne kolone, veli da ima susjede iz pakla a i previše mu je bučno u stanu....
A jel znas koliko je platio cijenu kvadrata?
Za guzvu sam svijesna jer svaki dan putujem onuda na posao, medutim nikad ne cekam u koloni dulje od 10 minuta ( a u proljece planiram uzet bicikl). sto se buke tice, da li znas na koju stranu mu je orijentiran stan? Mozda je odmah do Zagrebacke ceste?
Ha, ha, a susjede ne mozes predvidjet da se na trepavice postavis.
Emeralda is offline  
Old 29.11.2014., 22:51   #7746
Saznanja

Quote:
Dolac kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Da li netko ima saznanja o firmi Impuls gradnja d.o.o.?
Oglašavaju prodaju stanova na Srednjacima.
Vlasnik je pravi balkanski muljator i licemjer koji se uspio posvaditi sa svim vlasnicima prodanih stanova, vjerojatno iz razloga što nastoji izbjeći svoje ugovorne obveze prema njima. Prilikom susreta sa strankama služi se klasičnim floskulama o svom velikom poštenju (tko o čemu, k.... o poštenju) i kako su skoro svi stanovi prodani, što nije istina. Ista smicalica o prodanim stanovima je objavljena i na stranicama tvrtke Ago nekretnine d.o.o., što predstavlja varanje i dezinformiranje potencijalnih kupaca. U stanove je ugradio prosječan materijal. Garaže su dobre samo za automobile kao što su Smart, Tico i Marutti. Moj savjet - prije kupovine obvezno razgovarati sa stanarima zgrade.
Crmar is offline  
Old 01.12.2014., 09:55   #7747
Quote:
Crmar kaže: Pogledaj post
Vlasnik je pravi balkanski muljator i licemjer koji se uspio posvaditi sa svim vlasnicima prodanih stanova, vjerojatno iz razloga što nastoji izbjeći svoje ugovorne obveze prema njima. Prilikom susreta sa strankama služi se klasičnim floskulama o svom velikom poštenju (tko o čemu, k.... o poštenju) i kako su skoro svi stanovi prodani, što nije istina. Ista smicalica o prodanim stanovima je objavljena i na stranicama tvrtke Ago nekretnine d.o.o., što predstavlja varanje i dezinformiranje potencijalnih kupaca. U stanove je ugradio prosječan materijal. Garaže su dobre samo za automobile kao što su Smart, Tico i Marutti. Moj savjet - prije kupovine obvezno razgovarati sa stanarima zgrade.
Ne znam mnogo o Marjanu Crljiću ali ako je ta firma 2012 imala samo jednog zaposlenog, onda mislim da je to obična muljaža.
Vedranowsky is offline  
Old 03.12.2014., 21:23   #7748
U Krapinskoj ulici na Trešnjevci u blizini placa gradi se zgrada a izvodjač je Kongrad Zadar.
Jel netko nešto čuo o njima, kakav ih glas bije?
Kad sam ih zvao pred par mjeseci rekli su oko 2000 eura po kvadratu, naravno spremni su na pregovore što znači da bi se dalo spustit za 15-20 %
saruman_ is offline  
Old 06.12.2014., 21:23   #7749
Naišao na "zanimljive" stanove na Njuškalu pa da podjelim.
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-13079087

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-7097733
Tlocrti su velika sreća, u kupaonu se ulazi iz spavaće i dnevne sobe.
baustelac99 is offline  
Old 07.12.2014., 10:20   #7750
Tlocrti jos kako tako, pogotovo zadnji bar ima odvojeni dio za spavanje od dnevnoga, jedino mi fali i to jako posebni wc za goste.

I po meni bi trebalo biti obrnuto, kuhinja i dnevni dio prema istoku i jugu, a spavace sobe prema sjeveru/sjeverozapadu, ali mozda i grijesim, to je vec stvar osobnog ukusa.

Mikrolokacija je poprilicno losa, direktnu vezu sa gradom nemas, kao recimo Laniste(234), ili jos bolje Botinec koji ima kruzni bus koji vozi svakih 10-15min(110). Znaci osuden si hvatati autobuse koji voze za Lucko i ostala mjesta iza Luckoga na Karlovackoj.
Zasto ZET ne uvede dodatnu liniju ne znam, znam su Tuskan i ostali tamo pokusavali to dobiti(autobus samo za Blato koji bi se kretao sa Savskog mosta i okretao se kod igralista u Blatu) ali nisu uspjeli.

Nadalje, ducana u blizini skoro i da nemas prije Arene, Suc ne racunam pod ducan, ne pitajte me zasto. A do Arene imas cca 20min. pjesice. Dakle bez auta nista.

Skola je tek u Savskom gaju, ide skolski bus i kupi djecu po glavnoj cesti i vraca ih, to funkcionira koliko toliko dobro, iako je skola jako preopterecena, bar je bila, ne znam kako je sada kako je Kajzerica otvorena da li je sto bolje.

Vrtic imas u Blatu ali sanse za upad su minimalne i vrtic je podruznica od onoga iz Hrv. Leskovca tako da kad god su praznici i spajanja ides po dijete u Hrv. Leskovac.

Parka za djecu ne znam di uopce imas, to je bilo goruce pitanje i to su nesto kao gradili ove godine, bar tamo kod nas dolje ali mi smo na drugoj stani.

I za kraj najbolji dio - pogled. Prema naprijed pogled na autoput i jumbo plakat, bocno zgradica i iza tebe vrtovi i obiteljske kuce. Stvarno ne razumijem tu gradnju mini zgradica usred obiteljskih kuca i tko to tocno odobrava.

Kvalitetu gradnje nisam vidio pa necu suditi ali i da bi uopce na sve gore napisano isao pogledati cijena bi trebala biti oko 1100eura po STVARNOM kvadratu stambenog prostora bez balkona i ostalih sadrzaja, dakle za manji stan vise od 15000eura dolje.
The unforgiven is offline  
Old 10.12.2014., 10:00   #7751
Quote:
saruman_ kaže: Pogledaj post
U Krapinskoj ulici na Trešnjevci u blizini placa gradi se zgrada a izvodjač je Kongrad Zadar.
Jel netko nešto čuo o njima, kakav ih glas bije?
Kad sam ih zvao pred par mjeseci rekli su oko 2000 eura po kvadratu, naravno spremni su na pregovore što znači da bi se dalo spustit za 15-20 %
Dobila tlocrt....los...:/....provozala sam se jucer pored zgrade i bojim se da bi moglo bit prebucno....nekako mi je preblizu krizanju :/
__________________
27.01.2011 Mišica
simba is offline  
Old 11.12.2014., 16:43   #7752
Quote:
simba kaže: Pogledaj post
Dobila tlocrt....los...:/....provozala sam se jucer pored zgrade i bojim se da bi moglo bit prebucno....nekako mi je preblizu krizanju :/
Bježi glavom bez obzira. Sumnjiva firma, loš tlocrt, prevelika cijena u odnosu na kvalitetu + buka od jutra do mraka obzirom da je 35 metara od placa.
Vedranowsky is offline  
Old 14.12.2014., 17:21   #7753
Ma slazem se...uzas.... ego, jel se sta pisalo o stanovima na dunjevcu, sv.duh kod bolnice. Danas smo se povozali i izgleda stvarno ok....vrtic u zgradi, skola 2 min....od ilice minuta i pol autom....jedino ne znam kolikk je bolnica problem. Jel ima netko da je tamo kupio stan ili ima neke info
__________________
27.01.2011 Mišica
simba is offline  
Old 15.12.2014., 11:39   #7754
Quote:
simba kaže: Pogledaj post
Ma slazem se...uzas.... ego, jel se sta pisalo o stanovima na dunjevcu, sv.duh kod bolnice. Danas smo se povozali i izgleda stvarno ok....vrtic u zgradi, skola 2 min....od ilice minuta i pol autom....jedino ne znam kolikk je bolnica problem. Jel ima netko da je tamo kupio stan ili ima neke info
Izgleda mi premalo useljena zgrada, što bi mogao biti problem.
Mikrolokacija je osrednja - minus je blizina bolnice i jednosmjerna pristupna ulica.
Ostalo ne znam.
Hannah is offline  
Old 17.12.2014., 12:16   #7755
Upit

Ekipa,

naišao sam na zanimljiv oglas za stan u remetincu,što mislite?

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-13713854

Hvala
milojko12 is offline  
Old 20.12.2014., 15:45   #7756
Pozdrav svima!
Molim savjete - imamo svoj prekrasan stan u Stenjevcu, zgrada 1983 al smo ga uredili poput novogradnje. Kvart odlican, sve pet osim sto nam vise ne odgovara kvart zbog baka servisa i posla. Htjeli bi prodat nas stan i preselit se sto blize Sigetu. Za nas stan nam kupac nudi 1100 EUR/m2 a mi u Novom Zagrebu ne mozemo ni priblizno po toj cijeni dobiti takav slican stan - ili novogradnja ili malo stariji ali renoviran poput naseg. Gledali smo Kaic u Radmanovackoj ali traze 1550 EUR/m2 - strava. Sto mislite po kojoj cijeni bi mogli dobit nesto lijepo u Sigetu ili Srediscu ? Koliko realno mozemo spustit cijenu u Srediscu, npr one zgrade su mi super iz 2007, kraj Muzeja suvremene umjetnosti ? Da li mislite da je 1100 EUR/m2 cijena za nas stan za prihvatiti ?
Lenkica is offline  
Old 20.12.2014., 19:55   #7757
Quote:
Lenkica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Molim savjete - imamo svoj prekrasan stan u Stenjevcu, zgrada 1983 al smo ga uredili poput novogradnje. Kvart odlican, sve pet osim sto nam vise ne odgovara kvart zbog baka servisa i posla. Htjeli bi prodat nas stan i preselit se sto blize Sigetu. Za nas stan nam kupac nudi 1100 EUR/m2 a mi u Novom Zagrebu ne mozemo ni priblizno po toj cijeni dobiti takav slican stan - ili novogradnja ili malo stariji ali renoviran poput naseg. Gledali smo Kaic u Radmanovackoj ali traze 1550 EUR/m2 - strava. Sto mislite po kojoj cijeni bi mogli dobit nesto lijepo u Sigetu ili Srediscu ? Koliko realno mozemo spustit cijenu u Srediscu, npr one zgrade su mi super iz 2007, kraj Muzeja suvremene umjetnosti ? Da li mislite da je 1100 EUR/m2 cijena za nas stan za prihvatiti ?
Po meni je 1100 EUR/m2 za vas stan OK cijena s obzirom da se novogradnja u blizini (Pionir, iza CC) prodaje po 1300. Tu planiraju graditi hrpu stanova, pa je moguce da ce cijena ici jos dolje...

Izgleda da Kaic ima Bozicnu akciju, 1450:
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/za...oglas-11696435
johnnyk is offline  
Old 20.12.2014., 22:16   #7758
Ima li ova luksuzna ljepota iz Sigeta lift? U oglasu se ne navodi.
baustelac99 is offline  
Old 21.12.2014., 16:51   #7759
Quote:
Lenkica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Molim savjete - imamo svoj prekrasan stan u Stenjevcu, zgrada 1983 al smo ga uredili poput novogradnje. Kvart odlican, sve pet osim sto nam vise ne odgovara kvart zbog baka servisa i posla. Htjeli bi prodat nas stan i preselit se sto blize Sigetu. Za nas stan nam kupac nudi 1100 EUR/m2.Da li mislite da je 1100 EUR/m2 cijena za nas stan za prihvatiti ?
Obzirom da ste tako dobro adaptirali stan, ja ne bih pristao na manje od 1200 po kvadratu.
Vedranowsky is offline  
Old 23.12.2014., 17:45   #7760
Baustelac, nema lift ali se cini kao kvalitetna gradnja. Vidjela sam bozicni popust ali navodno je odmah prodan stan..
Lenkica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.