Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2009., 20:13   #41
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja mislim da se u deset-dvadeset minuta moze obaviti sve i da svi budu zadovoljeni naravno, uz povremene kvikije i pokoji duzi maratonchic.

redovito jebanje po sat vremena (da mi toliko treba da budem zadovoljan) bi shvatio kao ozbiljan hendikep. ili sto netko gore kaze, da kad se pozurim da mi traje minimalno 25 minuta... ono jebate... zvuci mi to kao da ima problema svrsiti. :nezna:
zašto hendikep? iskreno, njoj treba 10ak minuta da svrši(uz pomoć mojih ruke), i trudim se da ne svršim prvi puta prije nje, ali nakon toga sam ja na redu... ok ja sam malo manje osjetljiv, pa to nekad zna potrajati predugo(čitaj ne mogu svršit penetracijom). hendikep bi bio da ti se ne diže(ili da ne možeš uopće svršit)...
rocket86 is offline  
Old 13.04.2009., 20:25   #42
zasto hendikep? pa osjecao bi se stupidno da nemogu nabaciti strastveni brzi kviki, ili da znam da ako nemam pola sata da nis od jebanja.

a i njoj bas ne bi bilo milo da me mora guslati pola sata. jos bi neka nesigurna pocela misliti da mi nije dobro

no dobro, ja sam mozda subjektivan, jer moja trenutna je ko mali zecic sto se tice svrsavanja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.04.2009., 08:40   #43
Karikiram:

Sprej za produljivanje užitka = 159,99 kn
Misliti na kojekakve leševe, babe, aute, 1.HNL za vrijeme seksa = neprocijenjivo (a i besplatno)

Za ostalo je tu masterkard
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger