Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2019., 12:40   #1
Dobar Opel servis u Splitu

Imam Opel Astra 1.4 i trebm je odvesti na servis prije registracije.
Kupio sam Astru prije mjesec dana, nisam nikada prije imao Opela te mi treba informacija za dobar Opelov servis u Splitu.


Molim pomoć ako mi netko može reporučiti servis za opela a da meštri stvarno znaju svoj posao. Inače ovaj ovlašteni Opel servis u Splitu rade kao mesari odstranjuje djelove .....

Hvala
Stemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 14:32   #2
A astra je koja? F,g,h? Za te starije aute si nadi gigu sa supom koji zna kaj radi i bit ces najzadovoljniji. Zadovoljniji sam sa susjedom koji ima garazu i radi popravke nego sa ovlastenim servisima itd. Ovom dodem i kazem trebam to i to. Zajedno sarafamo, popijemo pivicu i platim i znam kaj je napravljeno i kak.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 14:52   #3
Quote:
Drnda17 kaže: Pogledaj post
A astra je koja? F,g,h? Za te starije aute si nadi gigu sa supom koji zna kaj radi i bit ces najzadovoljniji. Zadovoljniji sam sa susjedom koji ima garazu i radi popravke nego sa ovlastenim servisima itd. Ovom dodem i kazem trebam to i to. Zajedno sarafamo, popijemo pivicu i platim i znam kaj je napravljeno i kak.
Ma znam zato i pitam, u Splitu ima puno takvih ali većina nezna što radi.
Astra je 2005 godina, jako očuvana, radi ko sat i jako sam zadovoljan.
Ako netko zna dobar servis u Splitu bio bih jako zahvalan za informaciju!
Stemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 15:02   #4
Ak ti dugopolje nije daleko zovi bosancica. Nekad kad sam opela vozio svi na opel forumu su njemu isli.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 15:10   #5
Pridružujem se preporuci za Bosančića. I meni je servisirao Vectru dok smo je imali u familiji, nemam zamjerki...
X-ecutioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 15:52   #6
Hvala.
Trenutno nemam mogućnost ići u Dugopolje za ostavit auto.
Ako ima neki u SPlitu, Solinu, Kaštelima, Stobreču ...

Vidim po forumima da preporučuju Anel automehaničarku radnju(kad se ide od TTTS-a pud Splita), znali netko o njima nešto?
Stemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2019., 14:34   #7
Mene zanima i da bi prihvatio da radi samo ruke. Imsn kuma koji radi sa djelovima (veleprodaja) i mogu dobit po super cjeni.
Ja san zva jednoga čiji san broj dobija (neman pojma koga) i ni čut. Da on djelove naručuje iz Austrije direktno, da ovo ono,...
kod mene je corsa 2006 g i triban mjenjat lanac pa ako neko zna nekoga da bi mogao radit u ovom režimu bio bih zahvalan na inf-u


Sent from my iPhone using Tapatalk
cagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.