Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2014., 13:36   #1521
Quote:
stBoni10 kaže: Pogledaj post
Znam da svatko ima svoje mišljenje i to cijenim, al naprosto se moran ubacit u tvoj komentar
Meni je Dalmatino jedan od boljih restorana u Splitu, zapravo najbolji. Kad pogledaš s druge strane, to i je konoba (da bude malo staromodniji štih), ali ipak nije tolika konoba jer ima pogled na more i ne nalazi se naprimjer u centru grada, u getu.
Za piće, tj. cijenu pića si potpuno u pravu!
Jelovnik bi im mogao biti malo duži, ali što je tu je.
Meni među boljim konobama-pizzeriama-restoranima, s obzirom da se, barem prema mom ukusu, bolji tek nalaze u sklopu Radissona te Le Meridien Lava.

Dalmatino po meni ima dosta velik jelovnik, a to je problem vecine nasih rastorana. U vecini dobrih restorana van Hrvatske je jelovnik dosta manji, ali zato je vecinom sve uvik svjeze i kvalitetnije nego kod nas. Iako s obzirom na vecinu Splitskih restorana i konoba Dalmatino i nije toliko los, iako im je ambijent i interijer bezvezan.
frabos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 08:49   #1522
Question re

Quote:
Kontesa1 kaže: Pogledaj post
Nije u st nego u kambelovcu, ali spiza im je njami, a i ugođaj je lip, restoran Baletna škola
restoran baletna i restoran buža u k.kanbelovcu su vrh,spiza je predobra,cjena ok,ima velik parking. restoran odmor zaobici u širokom luku spiza je nekad bila dobra sad je katastrofa,parkinga nema ko parkira pauk mu odnese auto... restoran odmor zaobici u širokom luku k.kanbelovac
Motosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 10:13   #1523
odličan osvrt!
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 10:56   #1524
Quote:
Motosy kaže: Pogledaj post
restoran baletna i restoran buža u k.kanbelovcu su vrh,spiza je predobra,cjena ok,ima velik parking. restoran odmor zaobici u širokom luku spiza je nekad bila dobra sad je katastrofa,parkinga nema ko parkira pauk mu odnese auto... restoran odmor zaobici u širokom luku k.kanbelovac
Pa naravno da ne možeš parkirat na korniži, nije to njegovo Imaš parking 20 metara dalje poviše ispod ceste
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:06   #1525
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa naravno da ne možeš parkirat na korniži, nije to njegovo Imaš parking 20 metara dalje poviše ispod ceste
pa cak na neki nacin je,... jer su oni imali sve do ceste i onda su se odrekli ili im uzelo il otkupilo dio za napravit cestu, ne bitno necu uopce komentirat ekipu koja mora parkirat maltene u birtiju

meni je u Odmora uvijek bila dobra hrana, cesto sam tamo, doduse jedem latezinu/ cevape/pomfri i tu nisam primjetila pad kvalitete i pozdravljam novi wc
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:58   #1526
Isuse, pa ako je bila njihova zemlja, kakve to ima veze ako je tu prošla cesta i napravila se korniža. Naravno da se takav dio isplati vlasnicima i nemaju nikakvo ekskluzivno pravo tu parkirati ili da se odluka o zabrani parkiranja ne odnosi na njih, jer je to eto bilo njihovo. Tko te pita gdje ćeš se parkirati kad ideš u restorane po centru?
Kažem opet, malo dalje imaju dva prostora za parkiranje, tako da mi je ovaj dio gdje se gost žali da mu je pauk digao auto s korniže gdje je zabranjeno parkiranje i to navodi kao nedostatak restorana jako smiješan.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 13:08   #1527
Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Ti to ozbiljno ?
Nemam ja ništa protiv Dalmatina, kad god sam tamo jeo, hrana je bila čisto ok, ali ništa više od toga.

Quote:
frabos kaže: Pogledaj post
Dalmatino po meni ima dosta velik jelovnik, a to je problem vecine nasih rastorana. U vecini dobrih restorana van Hrvatske je jelovnik dosta manji, ali zato je vecinom sve uvik svjeze i kvalitetnije nego kod nas. Iako s obzirom na vecinu Splitskih restorana i konoba Dalmatino i nije toliko los, iako im je ambijent i interijer bezvezan.
Zato mu i je valjda ime
"konoba-pizzeria", pizzeria bi kao trebala bit moderna, a konoba starinska, pa nešto na toj relaciji....
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 13:08   #1528
re

meni osobno nije odnio pauk auto al je nekim mojim poznanicima,vec duže vremena dolazim iz splita u restoran baletna šlola koja ima parking i koja ima bolju hranu od odmora. a restoran buža je isto tako dobar i odma parkiram ispred
Motosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 15:26   #1529
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Isuse, pa ako je bila njihova zemlja, kakve to ima veze ako je tu prošla cesta i napravila se korniža. Naravno da se takav dio isplati vlasnicima i nemaju nikakvo ekskluzivno pravo tu parkirati ili da se odluka o zabrani parkiranja ne odnosi na njih, jer je to eto bilo njihovo. Tko te pita gdje ćeš se parkirati kad ideš u restorane po centru?
Kažem opet, malo dalje imaju dva prostora za parkiranje, tako da mi je ovaj dio gdje se gost žali da mu je pauk digao auto s korniže gdje je zabranjeno parkiranje i to navodi kao nedostatak restorana jako smiješan.
ma sve se slazem, ja uvijek idem na parking i prosetam 10 koraka,... nego mi je nesto ostalo u glavi da je taj dio njihov ili neki vlasnicki problem tu, sasvim nebitno, slazemo se, samo smo se krivo valjda skuzile
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 18:48   #1530
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
...i pozdravljam novi wc
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Inače, pristojno uređen restoran, s jako urednim wc-om.
To smo svi primijetili
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 10:08   #1531
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
pa cak na neki nacin je,... jer su oni imali sve do ceste i onda su se odrekli ili im uzelo il otkupilo dio za napravit cestu, ne bitno necu uopce komentirat ekipu koja mora parkirat maltene u birtiju

meni je u Odmora uvijek bila dobra hrana, cesto sam tamo, doduse jedem latezinu/ cevape/pomfri i tu nisam primjetila pad kvalitete i pozdravljam novi wc
je to je njihov korniž i sve do ceste bio, oni su fetivni kaštelani odakle ono iz bugojna dođoše a dobro kažeš birtija od gostijone
Motosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 10:33   #1532
Quote:
Motosy kaže: Pogledaj post
je to je njihov korniž i sve do ceste bio, oni su fetivni kaštelani odakle ono iz bugojna dođoše a dobro kažeš birtija od gostijone
ne bi ulazila u podrijetlo fetivih Kastelana preko ceste, tamo su valjda svi fetivi, kao i po ostatku Kastela

Uostalom mos otic tamo i pogledat stare slike, kako je prije izgledalo, a posto si fetivi to vjerovatno i sam najbolje znas

i btw, alergicna sam na komentare ko je odakle dosao, tako kod nas na otoku svi kukaju na bosance, mislim wtf a ko im je prodao zemlju, kuce,... kad je lova u pitanju onda su svi odjednom dobri
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 14:09   #1533
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
ne bi ulazila u podrijetlo fetivih Kastelana preko ceste, tamo su valjda svi fetivi, kao i po ostatku Kastela

Uostalom mos otic tamo i pogledat stare slike, kako je prije izgledalo, a posto si fetivi to vjerovatno i sam najbolje znas

i btw, alergicna sam na komentare ko je odakle dosao, tako kod nas na otoku svi kukaju na bosance, mislim wtf a ko im je prodao zemlju, kuce,... kad je lova u pitanju onda su svi odjednom dobri
nemam veze sa kaštelima osim šta sam kupija jednu zemlju tamo,ja sam pravi splicanin kojih je jako malo u splitu. al to nije ni bitno bitnije mi je dobar restoran s papicom
Motosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 14:11   #1534
Quote:
Motosy kaže: Pogledaj post
nemam veze sa kaštelima osim šta sam kupija jednu zemlju tamo,ja sam pravi splicanin kojih je jako malo u splitu.



to te pitam. pa ovaj topic je posta pravi st đir.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 17:07   #1535
ja san skoro iz imotske krajine pa opet debatiran tu
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 17:38   #1536
Ja san fetiva Kaštelanka, muž mi je Vlaj, a oboje volimo bosansku kužinu između ostalog! Eto van na!
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 20:46   #1537
Bila opet u Zoru bilu i opet zadovoljna (a nisam vlasnica niti iman proviziju...)
Juha poslužena u malim tećicama, od boba, biža i pancete, fenomenalna. Ovaj put restoran prilično pun šta mi je drago jer zbilja bi mi bilo krivo da zatvore.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 20:56   #1538
Jesi se mašila za još šta ili si samo juvu jila? A lipo zvuči, moran priznat..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 21:05   #1539
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
Jesi se mašila za još šta ili si samo juvu jila? A lipo zvuči, moran priznat..
a jesan još štogod, straj me da me ne napadne kogod...

tortelini punjeni kozjin siron na kremi od boba
gradelana janjeća bržola s nekin travicama, pire od kumpira, sira i kapule, malo nekog šuga od - pazi vamo - kumkvata
jagode sa kremom od mascarponea
višnjevača prije svega i čaša crnog vina uz
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 16:38   #1540
evo u gradu se zahuktava.... otvoreno nekoliko novih ili se stari preuredili.... izgledaju puno lipše samo je pitanje koliko ce kvalitetom moć to ispratit...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.