Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 13:05   #1
Motar i drugo samoniklo jestivo bilje

Nakon što su nas prije mjesec dana ponovnim nicanjem iznenadile šparoge, isto je učinio i motar. Dok smo tijekom prošlog tro ili četverodnevnog vikenda na kontinentu, u ogromnim količinama sakupljali poludjele gljive, prijatelj me nazvao iz Starigrad - Paklenice, gdje je u vikendici provodio produženi vikend, s viješću da je motar prepun mladih, novih izboja. Mladice su nikle ispod već osušenih cvjetova i u pazušcima starih grana, kao i na mjestima na kojima je biljka bila polomljena tijekom jakog nevremena prije nekih 45 dana. Ova neuobičajena pojava je toliko intenzivna na cijelom području, da je za nepunih sat vremena ubrao 5 kg samo novih mladica. Na nekim mladicama vidljivi su začeci cvjetnih pupova. Začudo, ovaj motar je okusom znatno iznad onog proljetnog, više je "papreniji" i "kaparastiji", uopće, okus je mnogo intenzivniji, a stabljike su izuzetno sočne i hrskave, pune vode, lišće neznatno kožastije i veće. Ako ste motar fan poput mene, nemojte propustiti ovu priliku. Ja nisam odolio da dio ove čudne jesenje berbe motara ne ukiselim, dok je drugi dio s bademima dao najbolji motar-pesto koji sam do sada napravio.




Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:06   #2
Molio bih gastroforumaše, ako ste negdje na našoj obali, vidjeli samoniklu caklenjaču, Salicornia europaea, da mi to javite. Pokušao bih je uzgojiti što navodno nije veliki problem. Ako ste na 24 kitchen primjetili, već par puta kuhari su je upotrebljavali, uzimajući je iz malih teglica poput začinskog bilja. Nizozemci je bez problema uzgajaju u posudicama, no ta nije dobra za daljnje razmnožavanje. Caklenjača je u prirodi najčešća na muljevitim, blatnim i pjeskovitim obalama tik uz more, no može se naći i na stijenama, makar rjeđe. Uz zadovoljenje nekih njenih specifičnih potreba kao pH podloge i nekih mikronutrijenata dobro uspijeva na kamenoj vuni kao podlozi. U prirodnom staništu izgleda ovako





a na ovom videu možete vidjeti kako izgleda potpuno mlada caklenjača na Lošinju. Autor je naziva omaga no taj naziv prvi puta čujem. Možda je i pogrešan jer autor caklenjaču na jednom mjestu naziva i šćulac, a šćulac ili petrovac su sinonimi za motar, pa informacije s videa uzmite s rezervom.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:28   #3
Spyker, sad trk na Vrulju po motar!
Javim ti ja ako nađem caklenjaču; po opisu terena di raste moglo bi je bit tu kod mene.

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Autor je naziva omaga no taj naziv prvi puta čujem. Možda je i pogrešan jer autor caklenjaču na jednom mjestu naziva i šćulac, a šćulac ili petrovac su sinonimi za motar, pa informacije s videa uzmite s rezervom.
Zovu ju i omakalj pa je vjerojatno omaga od tog naziva. Ne mora značiti da je greška.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:49   #4
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Nakon što su nas prije mjesec dana ponovnim nicanjem iznenadile šparoge, isto je učinio i motar. Dok smo tijekom prošlog tro ili četverodnevnog vikenda na kontinentu, u ogromnim količinama sakupljali poludjele gljive, prijatelj me nazvao iz Starigrad - Paklenice, gdje je u vikendici provodio produženi vikend, s viješću da je motar prepun mladih, novih izboja. Mladice su nikle ispod već osušenih cvjetova i u pazušcima starih grana, kao i na mjestima na kojima je biljka bila polomljena tijekom jakog nevremena prije nekih 45 dana. Ova neuobičajena pojava je toliko intenzivna na cijelom području, da je za nepunih sat vremena ubrao 5 kg samo novih mladica. Na nekim mladicama vidljivi su začeci cvjetnih pupova. Začudo, ovaj motar je okusom znatno iznad onog proljetnog, više je "papreniji" i "kaparastiji", uopće, okus je mnogo intenzivniji, a stabljike su izuzetno sočne i hrskave, pune vode, lišće neznatno kožastije i veće. Ako ste motar fan poput mene, nemojte propustiti ovu priliku. Ja nisam odolio da dio ove čudne jesenje berbe motara ne ukiselim, dok je drugi dio s bademima dao najbolji [B]motar-pesto[/B] koji sam do sada napravio.

]
potvrđujem.
Ponosna sam vlasnica jedne staklenke ove divote.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:08   #5
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Spyker, sad trk na Vrulju po motar!
Javim ti ja ako nađem caklenjaču; po opisu terena di raste moglo bi je bit tu kod mene.


Zovu ju i omakalj pa je vjerojatno omaga od tog naziva. Ne mora značiti da je greška.
Ne mora biti greška. Kažem jer autor caklenjaču zove šćulac, a to je greška.

Ajd vidi, molim te, za caklenjaču.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:10   #6
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
potvrđujem.
Ponosna sam vlasnica jedne staklenke ove divote.
Čekaj da ti dam ovu jesensku berbu da vidiš prave divote.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:11   #7
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Čekaj da ti dam ovu jesensku berbu da vidiš prave divote.
već se veselim.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:12   #8
jeo sam taj motar u jednoj konobi na visu. bio mi je toliko fin, oduševljen sam bio okusom. onda sam negdje kupio teglicu ukiseljenog i razočarao se. bio je kisel i gorak i nikakav. onaj je bio taman. u čemu je štos?
i ajde napiši kako ga kiseliš. standardni način ili ide nešto drugačije, kvasina....?
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:18   #9
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
i ajde napiši kako ga kiseliš. standardni način ili ide nešto drugačije, kvasina....?
Ništa jednostavnije, najvažnije je da ocat nije iznad 3% kiseline. Da li ćeš bijeli aceto ili dobru kvasinu ovisi o ukusu.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 15:16   #10
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
već se veselim.
I ja :klap:
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 21:24   #11
Omaga (salicornia herbacea L.)
je isto što i caklenjača, šćulac i salikornija.

Omaga kao naziv se najčešće upotrebljava.

Srodna joj je grmolika omaga ili smucanj koju bere ovaj čiko sa videja kojeg si metnul.

...a ima još i srodni omakalj ili modra caklenjača

Sve se upotrebljavaju isto i rastu na sličnim mjestima.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 21:54   #12
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Omaga (salicornia herbacea L.)
je isto što i caklenjača, šćulac i salikornija.

Omaga kao naziv se najčešće upotrebljava.

Srodna joj je grmolika omaga ili smucanj koju bere ovaj čiko sa videja kojeg si metnul.

...a ima još i srodni omakalj ili modra caklenjača

Sve se upotrebljavaju isto i rastu na sličnim mjestima.
črni

Motar, matar, petrovac ili šćulac, lat Crithmum maritimum nije isto što i Salicornia herbacea, caklenjača ili omaga, a šćulac je sinonim za motar a ne za caklenjaču.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Motar

https://bib.irb.hr/prikazi-rad?&rad=213056
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 22:39   #13
Matar ili
motar, motrika, petrovo zelje, petrovac, petrovnjak, peturak, petrak, omačalj, obalac, primorski obalac, šćulac, slatki kopar.

Isto im je samo naziv šćulac.
To su sve pučki nazivi koji se ponekad znaju preklapati. A i biljke su, za one koje ih ne poznaju, dosta slične.

Po mojoj preporuci bolje je koristiti omagu jer je bogatija mineralima od matara, kojem je prednost jedino što je češći i ima ga količinski dosta više. Omaga je nešto ukusnija.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:58   #14
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Isto im je samo naziv šćulac.
To su sve pučki nazivi koji se ponekad znaju preklapati. A i biljke su, za one koje ih ne poznaju, dosta slične.
Taman sam to tio napisati. Narod dade ime,ime zaživi pa se onda koristi i za jedno i za drugo..ko što je čest slučaj kod riba, a školjke bolje da i ne spominjem

Al s ovim zadnjim se nikako ne slažem. Biljke su poprilično različite, čak i laiku
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:05   #15
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Biljke su poprilično različite, čak i laiku
Ma sii. Naravno da su različite ali deder ti to objasni tetki sa pepeljarkama koja šeće uz more i obalu i vidi samo neku travu što viri iz kamena ili pijeska. Misli da je neki korov. Beskorisni ofkors
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:09   #16
Aj dobro, tako može
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 00:13   #17
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Aj dobro, tako može
jep
još da se mačor usuglasi.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 01:16   #18
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
jep
još da se mačor usuglasi.


Slaže se mačor osim da je omaga ukusnija od motara, a o narodskim nazivima bolje ne. Ni za bilje ni za ribe, o školjkama niti govora. Englezi su pojednostavili, imaju kameni i močvarni šćulac.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 06:27   #19
tu omagu mislim da nikad nisam ni vidila, sad ste mi jos tu bubu zabili u glavu

motar, zavidim, ove god mi je utekao, a moje nikako nagovorit da ga beru, iako leze po njemu .

I da Pelle, di kupujes taj aceto? Zadnji put kad sam vidila taj tvoj post, trazila po IT, doduse po obicnim ducanima pa nije bilo
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 06:51   #20
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
I da Pelle, di kupujes taj aceto?
Ima i boljih ali za konzerviranje ovaj je sasvim zadovoljavajući.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.