Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2014., 12:00   #1
45. gastronomski natječaj - Proljetna zelenjava

Stiglo nam je proljeće, a s njim i svakakve krasne biljčice.
Kuhajte i slatko i slano - samo da ima proljetne zelenjave. Mišancija, radič, šparoge, koprive.. Cvijeće.

Budimo proljetno prpošni i veseli i kuhajmo u što većem broju!

http://www.youtube.com/watch?v=QWfZ5SZZ4xE
Gipsyqueen is offline  
Old 21.03.2014., 12:02   #2
45. gastronomski natječaj - Proljetna zelenjava - Jela izvan natječaja

Ovdje keljimo svoju izvannatječajnu zelenjavu!
Gipsyqueen is offline  
Old 21.03.2014., 15:25   #3
Natječaj:
- natječaj traje od postavljanja do ponedjeljka 14.4.2014. u 23:00 sata
- natjecati se mogu svi članovi foruma bez ograničenja, sa samo jednim jelom
- za jelo koje se prijavljuje na natječaj potrebno je navesti (ispisati) sastojke i objasniti način izrade te ga prezentirati s minimalno 1 i maksimalno 5 fotografija
- jedna od fotografija mora na sebi imati cedulju (komad papira, listić) s natpisom "forum.hr"; jelo bez takve fotografije neće biti u konkurenciji za glasovanje

Izvannatječajni topik:
- jela koja želite prikazati u sklopu određene teme, ali s kojima se ne natječete, postajte na topicu za izvannatječajna jela
- izvannatječajna jela trebaju također biti još neprikazana na forumu, spremana na temu natječaja u toku natječaja, ali se ne natječu po izboru forumaša-kuhara
- izvannatječajna jela također treba prikazati fotografijama (minimalno 1, maksimalno 5) i detaljnim receptom s opisom izrade
- i na izvannatječajnoj fotografiji mora biti ceduljica s natpisom "forum.hr"

Tema za komentiranje:
- u svrhu komentiranja jela otvoren je poseban topic
- topici s natječajnim i izvannatječajnim jelima sadrže samo recepte i fotografije

Glasovanje:
- glasovanje za najbolje jelo natječaja traje po postavljanju ankete do srijede 16.4.2014. u 23:00 sata
- glasuje se za 1 do 3 jela, ovisno o broju natječajnih radova, a što će odrediti moderatori nakon zatvaranja natječaja.
- ukoliko netko glasuje za više od određenog broja mogućih glasova svi njegovi glasovi su nevažeći
- pravo na glasovanje imaju svi forumaši, bez ograničenja

Nagrada: pobjednik natječaja zadaje temu idućeg natječaja

Moderiranje:
- naknadne intervencije moderatora moguće su samo u slučaju da se neki detalj recepta zaboravio ili pogrešno napisao


Želimo vam ugodno kuhanje.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 21.03.2014., 19:05   #4
Brza pita od medvjeđeg luka i sira :)

Inače nisam od natjecanja, i da budem iskrena, ne bi mi palo na pamet otvarati natječaj...ali kad sam došla doma sa snopom medvjeđeg luka, otvorila hladnjak i našla pola vrećice svježeg sira, i spojila to s taman otvorenom temom na forumu, rekoh – ma što da ne! Tim više što ova pita zapravo dođe kao hommage autorici teme, jer je varijacija na njenu nedavno objavljenu brzu pitu od špinata i sira, kojoj sam drugdje već pisala ode. Inspirirana istom, špinat sam zamijenila medvjeđim lukom, a sastojci nemaju količine jer sam zapravo utrpala svega onoliko koliko sam našla u hladnjaku; znam, nije neka metoda za raditi vrhunske delicije, ali u ovakvim jelima može proći.

Dakle, za pitu od medvjeđeg luka i svježeg sira trebat će vam:
- medvjeđi luk (jedan svežanj)
- svježi sir
- jaja (ja sam stavila tri)
- sol
- jogurt/kiselo vrhnje
- kore za savijaču

Jaja, jogurt/vrhnje i sir se pomiješaju, doda se malo soli i papra, narezani medvjeđi luk i nakidane kore; sve se ulije u kalup za pitu, i peče dok nije gotovo.
Sjajno bi pasalo i malo fete u ovu smjesu, ili dimljenog sira na vrhu, ali to možda dođe na red neki drugi put.



Dobar tek!
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 21.03.2014., 21:08   #5
rizot sa sparogama

-- malo masla, malo pancete
-- luk (cesnjak)
-- riza
-- sparoge
-- Pelleov pesto od motara
-- parmezan

edit : zaboravila i bilo vino

Na malo masla okrenit pancetu, bacit i malo dinstat da zacakli
dodat malo cesnjaka, pesta i lagano podlijevala vodom od sparoga (nisam imala sta pametnije, a nema ni kozica )
dodat pred kraj blansirane sparoge i

slika po obicaju


Zadnje uređivanje Tavanka : 21.03.2014. at 21:14.
Tavanka is offline  
Old 21.03.2014., 21:47   #6
Juha od medvjedjeg luka i celera

Ispričavam se na lošoj fotki, ali što je tu je

Sastojci

1 vezica medvjedjeg luka
1 celer
5-6 komada mladog luka
1 litra pileceg ili povrtnog temeljca
Maslinovo ulje
Sol, papar
Šaka tostiranih bucinih sjemenki
Vrhnje po želji



Priprema

Blansirati medvjedji luk i grubo ga narezati.
Na malo maslinovog ulja poprziti mladi luk, dodati narezani medvjedji luk te malo popirjati, dodati naribanu glavicu celera, kratko popirjati te zaliti temeljcem.
Kuhati kratko, tek da prokuha, na srednje jakoj vatri, pri kraju kuhanja zaciniti sa soli i paprom,usitniti stapnim mikserom, poslužiti te servirati s tostiranim bucinim sjemankama te vrhnjem po želji.





Zadnje uređivanje sophiella : 21.03.2014. at 21:57.
sophiella is offline  
Old 22.03.2014., 14:59   #7
Rolada od purećeg batka i šparoga

Danas za objed šporkarije u otkoštanom purećem batku!
Treba nam:
-dva otkoštana pureća batka
-šparoge(ja sam ih imala ubranih,mislim da je bilo jedno 4 maca)
-pancete
-sol i papar
-dva češnjaka (po želji)
i kod mene krumpir i mrkva iz pećnice za prilog

Na ulju pržimo komadiće pancete i na to stavimo mekane dijelove šparoga(tvrde smo prokuhali),dodmo sol i papar i nekokoliko žlica vode u kojoj se kuhao ostatak šparoga.Pirjamo sveukupno jedno 10 min. Batke otkoštane,raširimo u šniclu, malo prorežemo i poravnamo,solimo i paprimo te punimo smjesom šparoga i pancete.Zarolamo po dužini i spojimo čačkalicama (bolje je s kuharskim koncem ali ja nisam imala). Na zagrijano ulje u pećnicu stavimo rolade i nakon 10 min.preokrenemo i nastavimo peći. Nakon pola sata ja sam stavila narezan krumpir i mrkvu i i pekla još pola sata.Dakle sveukupno jedan sat. Ugasimo pećnicu i nakon 10 min.izvadimo rolade i režemo. Ostatak (ako je ostalo) šparoga smrvimo u blenderu s dva češnjaka(ja sam stavila češnjak jer su ove bile malo gorče od uobičajenog tako da se neutralizira ta gorčinu) priložimo kao umak.


Zadnje uređivanje ben2010 : 22.03.2014. at 15:18.
ben2010 is offline  
Old 22.03.2014., 19:31   #8
Shakshuka s medvjeđim lukom

Obožavam shakshuku, i ruku na srce, nije bilo u planu da je oskvrnem ovim dodatkom; no kad sam došla do dijela recepta koji kaže "stir in the chopped greens", ruka je sama krenula prema malom preostalom svežnjiću medvjeđeg luka na kuhinjskom pultu. I dobro da je, ispalo je super kao i uvijek .

Kako ovo jelo često radim, isprobala sam stvarno masu recepata, ali mi je ovaj Davida Lebovitza najdraži, valjda jer daje prednost rajčicama u odnosu na papriku. Prema njemu sam radila i ovaj put, uz malu izmjenu.

Za shakshuku za 3 do 4 osobe, ili nas dvoje gladnih, treba vam:
- dvije žlice maslinovog ulja
- jedan nasjeckani luk
- dva-tri češnja češnjaka, nasjeckana
- jedna ljuta paprika, nasjeckana (ja sam je ovaj put izbjegla, jer M ne voli ljuto, i zamijenila jednom žlicom domaće slatke paste od paprika, ali ljuto je bolje)
- dvije konzerve sjeckane rajčice
- dvije žlice paste od rajčice
- dvije žlice smeđeg šećera
- žlica crvenog vina
- mali svežanj medvjeđeg luka i mladog špinata
- četiri kockice feta sira veličine oko kutija šibica svaka
- četiri jaja
- po žličicu kumina, kima, crvene dimljene paprike, sol, papar i malo kurkume

Na maslinovom ulju popržite luk i češnjak; kad luk postane staklast dodajte začine, sol i papar i sve skupa kratko popržite miješajući da začini puste aromu. Dodajte rajčicu, pastu od rajčice, vino i šećer, smanjite vatru i kuhajte 15ak minuta dok se umak ne zgusne; skinite s vatre, te u umaku napravite udubine žlicom; u svaku stavite komad sira, a preko njega razbijte jaje. vratite na vatru i kuhajte lagano desetak minuta, a nakon toga poklopite i kuhajte par minuta dok žumanjak nije kuhan.

Poslužite s hummusom (ili kao ja sa slanutkom gore, po M-ovoj želji), još malo svježeg medvjeđeg luka na vrhu, laffa kruhom (ili običnim) i po želji s nešto gustog jogurta s peršinom.



dobar tek .
(i oprostite na groznoj slici s nečitljivom ceduljom - em je bio mrak, em mi se jako žurilo)
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 23.03.2014., 13:16   #9
Pogaca sa sparogama&co

Ne znam sta mi je draze kod ove pogace. Prvo gustam dok se pece i sve mirise, a posli kad se topla nacme, savrsena

Recept je Barbierijev, samo sam dodala parmezan, i radila no knead varijantu, jer volim hrskavu koricu

-tijesto:
420gr brasna
2zlicice soli
1/4 zlicice kvasca
350 ml vode

*s tim da bolje napravit duplo tijesto, malo sam se mucila oko preklopa

tijesto se umuti mikserom, ostavi preko noci, ujutro preslozi, ostavi jos dvi ure
Stavi se zagrijat u pec posuda s poklopcem na 250 i onda standardno nekih pola sata poklopljeno i 15 min otklopljeno




-sparoge
ocistit i meke dijelove bacit samo kratko na maslinovo ulje
-prsut, dodala i pancetu, ona mi taman fino zamasti pogacu
-kozji sir
-parmezan izmrvit
*znam dodat i suhe pomidore, al ih vise nemam

Stavit pola tijesta na ugrijanu posudu, slozit prsut/pancetu, pa sparoge pa sir



Poklopit ostatkom tijesta, malo poskropit masl uljem, poklopit i patit 30min dok bude mirisalo. Onda jos 15 da se fino zapece otklopljeno




Toplo, hladno, svakako je

Tavanka is offline  
Old 23.03.2014., 17:10   #10
Pesto od medvjedjeg luka s pinjolima i bucinim sjemenkama

1 svezanj medvjedjeg luka
Oko 20 gr pinjola
Oko 20 gr bucinih sjemenki
40 gr parmezana
Maslinovo ulje
Sol
Papar

U blenderu usitniti oprani i osuseni medvjedji luk s malo maslinova ulja, pinjole i bucine sjemenke tostirati, dodati ih luku s još maslinovog ulja i kratko izblendati, ja volim da mi ostanu veći komadici. Dodati parmezan, sitno nariban te sol, papar i po potrebi još maslinovog ulja.
Spremiti u teglice i uživati.

Sutra recept opet s medvjedjim lukom i upotrebom ovog pesta





sophiella is offline  
Old 24.03.2014., 14:01   #11
Salata od šparoga i kostriša...


Šparoge i kostriš blanširat, ocijedit i pomiješat sa kuhanim prosom.
Začinit maslinovim uljem i kvasinom, dodat utvrdo jaje i slane inćune.

bilaboja32 is offline  
Old 24.03.2014., 17:39   #12
Proljetna tjestenina





-50 dag fusila ili pena
-20 dag bljušta (kuke)
-15 dag medvjeđeg luka
-1 dcl Crème fraiche
-4 jušne žlice maslinovog ulja
-svježe mljeveni zeleni papar
-Pecorino Romano za posipanje




Bljušt očistimo i srednji dio stapke narežemo na komadiće od pola centimetra, a vrhove ostavimo u komadu. Kratko ga prevrtimo na vrućem maslinovom ulju, 2-3 minute, tek da povene.




Na poveli bljušt dodamo krupno narezani medvjeđi luk i miješajući, pustimo ga da usahne.





Na bljušt i medvjeđi luk dodamo Crème fraiche i vruću, tek skuhanu tjesteninu. Kratko je prevrtimo po tavi, oko pola minute, tek da se svi sastojci dobro izmiješaju i prožmu. Pospemo mljevenim zelenim paprom i posužimo kao toplo predjelo...




...ili kao prilog uz svinjetinu s grilla.


Dobar tek !

Pelle
Pellaprat is offline  
Old 24.03.2014., 19:28   #13
Njoki od medvjedjeg luka i sira uz teletinu s pestom od med. luka i umak od bukovaca

Droga, što reci.


Za njoke

250 gr svježeg sira, ja sam ovaj put koristila ovu Milboninu skutu
1\2 svezanja medvjedjeg luka
1 jaje
50 gr parmezana
Brašna po potrebi
Sol, papar, muskatni orascic

Med. luk oprati i kratko blansirati, ohladiti pod hladnom vodom te sitno nasjeckati, pa dodati siru i dobro vilicom sjediniti, dodati jaja, parmezan, sol, papar, malo muskatnog orascica pa dodavati brašno dok ne dobijete tijesto iz kojeg možete oblikovati njoke, nemojte pretjerati
Sa brašnom. Oblikovati njoke ( moje su ružne jer je tijesto mekano, pa je bolje a i brže jednostavno oblikovati loptice, to sam i napravila s ostatkom tijesta ), te ih ostaviti da odstoje neko vrijeme prije kuhanja.


4-5 snicli od teleceg buta
2, 3 zlicice pesta od medvjedjeg luka
3 mlada luka
150 gr bukovaca
2 dcl bijelog vina
Malo vode
1dcl slatkog vrhnja
Sol, papar
Vlasac
Maslinovo ulje


Snicle malo istuci, posoliti, popapriti te s jedne strane premazati pestom, pa ih kratko poprziti na maslinovom ulju s obje strane.
Na ulje zatim baciti nasjeckani mladi luk a potom ociscene i sitno nasjeckane bukovace, malo pirjati a potom zaliti vinom , promjesati te preko bukovaca posložiti snicle, poklopiti i ostaviti da se krcka dok vino skoro ne ispari, dodati malo vode pa nastaviti kuhati.
Kad je gotovo, snicle maknuti, bukovace posoliti i popapriti, dodati slatko vrhnje te ostaviti da prokuha pa dodati nasjeckani vlasac.
Servirati snicle uz njoke i umak.













I još jednom, njoke izgledaju loše, zato je jednostavnije i ljepše da se rade loptice, ali je zato okus fantastičan

Zadnje uređivanje sophiella : 24.03.2014. at 19:35.
sophiella is offline  
Old 25.03.2014., 18:08   #14
Koprive i maslačak

Rucak je bio polpete od kopriva s listovima maslacka i pireom od celera i zute korabe

Polepte

Koprive
Zobene pahuljice
Zobeno brasno
Jaja
Prezle
Sol
Papar
Luk
Celer i zuta koraba


Kopriva se skuha u vodi, zatim nareze na sitne komadice. Zobene pahulijice se namoce u toploj vodi da omeksaju, ne dodati previse vode da ne budu premokre
Pomijesaju se sa koprivom, doda se jaje, zatim prezla i brasna koliko je potrebno da se smjesa moze oblikovati
Dodala sam i na ulju dinstani luk sa celerom i korabicom narezanom na sitne komadice
Naprave se polpete, mogu se przit na ulju ili peci u pecnici, ja sam ih pekla u pecnici

listovi maslacka

Najbolji su mladi na salatu, al ovi vise nisu tako mladi pa su se kuhali
I dodali na dinstani luk na maslinovom ulju

Pire od celera i korabe

Skuhaju se u vodi i zdrobe s onim za pire



__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Old 25.03.2014., 18:31   #15
Zdrav ručak

1 mlada mrkva
2 mlada luka
1 manja tikvica
1/2 poriluka
prepržiti na maslacu , ja sam dodala malo kopra

1 tvrdo kuhano jaje

puretina ( namazana s dijones-om , mješavinom bibera , crvena paprika , peršin , sol ) pečena na maslacu

__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Old 26.03.2014., 09:17   #16
PRALINE S MENTOM
(za 30 komada)

125 g crne čokolade
100 ml slatkog vrhnja
100 g bijele čokolade
10-tak listića svježe mente

Na pari rastopit crnu čokoladu. Punit dno kalupa, a strane namazat kistom.
Stavit u frižider da se stisne, pa još jedan put namazat strane.
Kad se ponovo stisne punit praline.
Za punjenje prokuhat vrhnje s 10-tak listića svježe mente, štapnim izmiksat da vrhnje malo pozeleni,
procijedit i u vrhnju rastopit bijelu čokoladu.
Ove na slici sam radila sa suhom mentom šta mi je ostala u boci od prošlog puta. Okus je ispao jači, ali nisam dobila boju.
Punit kalupe, ostavit da se stisne i na vrh stavit crnu rastopljenu čokoladu.
Ostavit ½ sata u frižideru i vadit iz kalupa.



bilaboja32 is offline  
Old 26.03.2014., 11:33   #17
Krem juha od šparoga s prosom na moj način


Ovdje je cijeli postupak prikazan jasnije, s više fotografija






-50 dag drvenastog, otpadnog dijela šparoga
-15 dag kvalitetnog dijela od sredine i vrhova šparoga
-10 dag medvjeđeg luka
-15 dag prosa
-1 dcl maslinovog ulja
-2 l temeljca od korjenastog povrća
-1 kavska žličica zelenog papara
-1 žlica kiselog vrhnja po osobi
-sol


Šparoge očistimo i prelomimo na dijelu gdje same pucaju. Donji, drvenasti dio odložimo na stranu, a gornji razdvojimo na vrh i sredinu šparoge. Sredinu narežemo na sitne komadiće a vršak ostavimo u komadu.





Donji, drvenasti dio, nauljimo maslinovim uljem i propustimo kroz stroj za mljevenje mesa.






Isto načinite s dvije glavice luka srednje veličine, a potom kroz stroj propustite i medvjeđi luk. Ukoliko ga nemate, zamijenite ga s 3-4 veća čena češnjaka.
Samljevene šparoge posolite i počnite pržiti na maslinovom ulju. Postepeno dolijevajte povrtni temeljac. Dodajte mljeveni luk i ostavite da lagano kuha 45 minuta. Dodajte mljeveni medvjeđi luk i pustite da tiho vrije još deset minuta. Skinite s vatre i pustite da se hladi sat vremena nakon čega procijedite kroz gusto cjedilo, pritom gnječeći masu lopaticom kako bi iz nje istisnuli sve. U cjedilu treba ostati samo suha celulozna masa.





Ovdje je potrebno zastati i odvojiti 2,5 dcl još neugušćene juhe neophodne za finalni natječajni rad.

U drugoj posudi, na maslinovom ulju, kratko popržite prethodno namočeno proso. Dolijte procijeđenu juhu od šparoga, kuhajte desetak minuta, maknite s vatre i ostavite da miruje još dvadesetak. Proso će se dijelom raspasti, pa sve miksajte jednu minutu štapnim mikserom dok ne dobijete glatku, svileno - baršunastu, krem teksturu.






Prije serviranja u juhu dodajte vrhove šparoga koje ste tek povenuli na maslinovom ulju i žlicu kiselog vrhnja.



Dobar tek !
Pelle
Pellaprat is offline  
Old 27.03.2014., 01:20   #18
Evo i moje prve slike na nenatječaju
Salata od maslačka,
u mojoj izvedbi za istu je potrebno:
maslačak/radič
mladi luk(bio bi bolji mladi češnjak ali ga nisam imala-na žalost)
ljuta papričica ili slatka ,prema želji
kuhano jaje
kuhani ili pečeni krumpir(ja ga pečem u ljusci)
tostirana panceta/špek
limun,maslinovo ulje i sol
Sve sastojke pomiješati i začiniti prema vlastitom ukusu.
duda123 is offline  
Old 27.03.2014., 17:24   #19
Pizza sa namazom od tikvica i medvjedjeg luka, sparogama i dimljenim lososom

Tijesto:

Oko 400gr brašna
1 vrećica suhog kvasca
0, 5dcl piva
0, 5dcl mlake vode
Zlicica soli, zlicica šećera

300gr brašna prosprosijati te dodati sol, u brašno umiješati mješavinu kvasca, piva, vode i šećera te zamjesiti mekano i ljepljivo tijesto, te ga ostavitj da se digne. Kada se diglo, tijestu dodati oko još 100gr brašna dok se ne dobije fino, glatko tijesto.

Namaz od tikvica i medvjedjeg luka :

1 veća tikvica
Par listova medvjedjeg luka
3 žlice kiselog vrhnja
Malo jogurta
Sol
Žlica maslinovog ulja

Tikvice narezati na tanke ploske , posoliti, ostaviti dok ne puste tekućinu, posložiti ih u pleh premazan maslinovim uljem te peći u pecnici na srednje jakoj temperaturi dok ne omeksaju, ne smiju promjeniti boju.
Izgnjeciti ih vilicom, dodati nasjeckan medvjedji luk, kiselo vrhnje, jogurt, sol i maslinovo ulje te fobro sjediniti.

Potrebno još:

Svezanj sparoga
100 gr dimljenog lososa
Mozzarela
Par mini rajčica
Crvena paprika
Papar


Tijesto tazvuci na pleh, premazati ga pripremljenim nadjevon, po nadjevu posložiti blansirane sparoge, sitno naribanu mozzarelu, zatim komadiće natrganog lososa, nasjeckane rajčice i papriku, ponovno ditno naribati mozzarelu preko svega te popapriti.
Peći na 200 stupnjeva oko 20 minuta.










sophiella is offline  
Old 27.03.2014., 22:09   #20
Šparoge, bajame i maslačak

Za mene nema proljetnijeg povrća od šparoga Kad samo pomislim da ih desetljećima nisam volila jesti - a sad bi se u njima udavila.

Pesto je nešto što mi je uvijek u teoriji izgledalo dobro a u praksi ga najčešće ne mogu jesti ako ga radi netko drugi, jer u njemu uglavnom bude reggiano ili grana. A onda sam slučajno došla na ideju da sir zamijenim maslacem od bajama... I dalje je povijest

Ideju za pesto od sirovih šparoga sam dobila na Food & wine, a realizaciju sam usmjeravala prema trenutačnoj inspiraciji. Super mi je da su šparoge sirove (uvijek do sad sam ih jela termički obrađene) i da je njihov okus zbilja nešto posebno.

Pripremimo:
  • mac šparoga
  • malo sjeckanih bajama
  • žličicu maslaca od bajama
  • malo maslinovog ulja
  • malo sjemenki (pinjoli, suncokret, bundeva)
  • limun
  • dimljenu sol, papar
  • 5-6 zrna zgnječenog korijandra
  • pirinu tjesteninu
  • maslačak



U multipraktik ubacimo očišćene šparoge, bajame, sjemenke, maslac od bajama, ulje, sol, papar, korijandar i sok polovice limuna. Izmiješamo ("pulse") dok ne dobijemo teksturu koja je maziva, ali ne sasvim glatka i usitnjena.



Tjesteninu skuhamo, ocijedimo.

U zdjelice stavimo malo opranog i ocijeđenog lišća maslačka, na to vruću tjesteninu i na vrh žlicu pesta. Promiješamo vilicom i uživamo



Dobar tek!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.