Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2005., 15:33   #41
I dođe taj krakati Šved. Ma neka ga neka uživa na hrvatskom moru. iako bi bilo prirodnije da je negde na srpskom moru pošto se rukama i nogama borio za Srbe..oops..ali Srbija nema more..jebiga peh..pa sad Carlito mora na hrvatsko more.


Sad mi je pala na pamet ona scena iz Vojnika Ryana kad onaj Židov stoji pokraj kolone njemačkih zarobljenika i pokazuje im Davidovu zvijezdu i ponavlja im stalno.." Židov...Židov...pogledajte ja sam Židov"


tako bi Carlitu trebalo na Korčuli pokazivat stalno hrvatsku zastavu...obisit mu je na kuću...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 15:53   #42
Quote:
Zagorakis kaže:
Neovlaštene su moje pajde iz Vodica riješili još 91.
O tome će ovih dana i pričati barba Ivo sa Karlom od `Olandije.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 15:55   #43
Quote:
4,05% kaže:
O tome će ovih dana i pričati barba Ivo sa Karlom od `Olandije.

slobodno...treba evocirat uspomenu na te slavne dane...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:07   #44
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Ja bih mu dao da prije kupnje riješi test.
U testu bi pisalo:
a) Vi ste govno od čovjeka.
b) Vi niste govno od čovjeka.

crtica bi ocjenjivala testove.
Mislim da se svojim radom na ovom Forumu kvalificirala za tu tešku zadaću.
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:10   #45
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
I dođe taj krakati Šved. Ma neka ga neka uživa na hrvatskom moru. iako bi bilo prirodnije da je negde na srpskom moru pošto se rukama i nogama borio za Srbe..oops..ali Srbija nema more..jebiga peh..pa sad Carlito mora na hrvatsko more.


Sad mi je pala na pamet ona scena iz Vojnika Ryana kad onaj Židov stoji pokraj kolone njemačkih zarobljenika i pokazuje im Davidovu zvijezdu i ponavlja im stalno.." Židov...Židov...pogledajte ja sam Židov"


tako bi Carlitu trebalo na Korčuli pokazivat stalno hrvatsku zastavu...obisit mu je na kuću...
Joj Inkvi, kak si ti primitivan...k'o i ja...pa Carl je Europljanin, nije on nacionalist...tako je i Adenauer napravio viksu u Cannesu po završetku rata...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:11   #46
Quote:
4,05% kaže:
O tome će ovih dana i pričati barba Ivo sa Karlom od `Olandije.
O,da! Ivo će pričat,a Karla pušit!
__________________
Generaldopapučarnik
Imenovanjem gosp. Generala Papučarskog Zbora Ninje
od 11.06.2008 Ur.br. 761/213 imenovan zamjenikom zapovjednika 1.Papučarske Gardijske Bojne!
Zagorakis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:13   #47
Quote:
crtica kaže:
Joj Inkvi, kak si ti primitivan...k'o i ja...pa Carl je Europljanin, nije on nacionalist...tako je i Adenauer napravio viksu u Cannesu po završetku rata...
ja sam primitivna kockoglavasta seljačina to je poznato odavno već...


nikako ne uspijevam postat europejac i ta me spoznaja izluđuje...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:14   #48
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
ja sam primitivna kockoglavasta seljačina to je poznato odavno već...


nikako ne uspijevam postat europejac i ta me spoznaja izluđuje...
Ah, znam kako ti je
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:28   #49
Carl Bildt je savjetnik jednog veceg investicijskog fonda koji kupuje dionice i nekretnine u Srbiji, Bugarskoj i nesto manje u Rumunjskoj.Osim sto je stara masoncina Bilderberske ekipe kao i njen predsjednik Lord Carrington.
Sad je upravo na redu preuzimanje srpskih banaka i infrastrukture. Za uzvrat su dobili odlikovanog Drazu i nesto manje inzistiranja na odcjepljenju Kosova.
Kod nas je vec sve rasprodano, pa su preostale jos zanimljive pojedinacne nekretnine na Jadranu. Vrlo je jasno da ce dalmosi rasprodati parcele i kuce strancima. Nemaju posla i trebaju od neceg zivjeti.Dalmosi vec odavno i zive od prodaje svojih bivsih poljoprivrednih zemljista koja postaju gradilista.
Pa od cega bi prezivjeli uopce do danas?!
Jako sumnjam da bi taj vlasnik kuce prodao Bildtu kucu jeftinije da taj Bildt nije dao najvecu ponudu. To je bar svakom normalnom jasno.
Hugo_Chavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:29   #50
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
tako bi Carlitu trebalo na Korčuli pokazivat stalno hrvatsku zastavu...obisit mu je na kuću...
budem ja na svoju, pa dok bude gledao kroz prozor, stalno će ju vidjet

a budem mu stavio i onu Titinu, jer mora bit, meni je Tito omogućio da imam kuću na Korčuli
gotuslip is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:34   #51
Ma ti ljudi koji su mu prodali i svi drugi su nebitni...oni rade ono što je najbolje za njih i nitko im ne može zamjeriti, no meni je fascinantna ljigavost tog lika, koji od svih mogućih destinacija ide izabrati upravo zemlju u kojoj njegovo ime ne izaziva osmjeh na licu stanovnika...on nije Genshcer ili Mock koji su zaista prijatelji ove zemlje...Što je slijedeće, Stoltenbergov sin će kupiti kuću u okolici Vukovara
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:40   #52
Quote:
crtica kaže:
Ma ti ljudi koji su mu prodali i svi drugi su nebitni...oni rade ono što je najbolje za njih i nitko im ne može zamjeriti, no meni je fascinantna ljigavost tog lika, koji od svih mogućih destinacija ide izabrati upravo zemlju u kojoj njegovo ime ne izaziva osmjeh na licu stanovnika...on nije Genshcer ili Mock koji su zaista prijatelji ove zemlje...Što je slijedeće, Stoltenbergov sin će kupiti kuću u okolici Vukovara

Jebe se njega...ima para a i nije radio ništa što mu nije bilo rečeno...

mda nije on bio bi neki drugi..

ode Carington dođe Owen..ode Owen dođe Bildt..ode Bildt dođe Ashdown...isti qratz
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:44   #53
Quote:
crtica kaže:
Ma ti ljudi koji su mu prodali i svi drugi su nebitni...oni rade ono što je najbolje za njih i nitko im ne može zamjeriti, no meni je fascinantna ljigavost tog lika, koji od svih mogućih destinacija ide izabrati upravo zemlju u kojoj njegovo ime ne izaziva osmjeh na licu stanovnika...
Njemu nije niti važan osmjeh na licu domorodaca
važno mu možda samo da konobari budu dosta brzi
a možda si zaposli i privatnog, sad hrvatski konobari nisu uopće skupi
tako nije neka zabava po gradu, osim kad domoroci plešu morešku
gotuslip is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 16:57   #54
Quote:
Hugo_Chavez kaže:
Carl Bildt je savjetnik jednog veceg investicijskog fonda koji kupuje dionice i nekretnine u Srbiji, Bugarskoj i nesto manje u Rumunjskoj...
Carl Bildt je savjetnik East Capital asset managementa. Upravljaju sa oko milijardu Eura u ćetiri investicijska fonda, među njima i East Capital Balkan fund, kdje su među prvih pet dionica i dionice Adris grupe, Plive i Ericssona Nikola Tesle.


@crtica
Možda bi policajci na granici trebali svagog turista pitati šta si misli o Hrvatskoj, njezinoj povijesti, trenutnoj političkoj situaciji, Janici Kostelić i Goranu Ivaniševiću i tak onda ih pustiti u lijepu vašu?
Samo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 17:09   #55
Re: Re: Re: Re: Re: Dobro nam došel "prijatel"

Quote:
Lord Frch kaže:
... zanimljivo kako nam je EU dala 15 mil. € da što prije sredimo zemljišne knjige, i da liberaliziramo trgovinu nekretninama

__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 17:11   #56
Quote:
crtica kaže:
koji od svih mogućih destinacija ide izabrati upravo zemlju u kojoj njegovo ime ne izaziva osmjeh na licu stanovnika...on nije Genshcer ili Mock koji su zaista prijatelji ove zemlje...
WTFuck?

DANKE DEUTSCHLAND, noch einmal?
__________________
kući
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 17:35   #57
izgleda mi zanimljiv:




Novi list: 04. 07. 2003.



razgovor: Carl Bildt, bivši visoki povjerenik međunarodne zajednice za BiH i švedski političar s jakim utjecajem na Balkanu

Hrvatska se kandidirala za članstvo u EU. Kako komentirate taj čin?


– To je svakako pozitivno, i znači da Hrvatska ulazi u proces. Taj će čin biti vrlo važan, jer će promijeniti Hrvatsku, baš kao što je, primjerice, promijenio Švedsku. Do neke mjere on je čak neočekivan i nametljiv, jer treba usvojiti mnoge zakone, promijeniti društvene strukture i učiniti uistinu mnogo stvari. U svakom slučaju, vrlo je pozitivno da se Hrvatska odlučila za taj put. Nadam se da ćemo poslije nekog vremena sve države regije vidjeti na istom putu, iako ne bih rekao da će to biti vrlo brzo.

Smatrate li da Hrvatska može sama ući u EU?


– Ne. Ipak, treba vidjeti. Mislim da ne može ući posve sama, jer ako gledate povijest europskoga proširenja, zemlje su se uvijek priključivale u skupinama.


Znači li to da mislite da bi EU trebala primiti sve zemlje regije odjednom?


– Ne. Volio bih da bude tako, ali ne mislim da hoće, jer – ponavljam – južni dio regije veliki je problem. Tim državama očito će trebati zamjetno duže vrijeme kako bi se dostigao stupanj da se uopće kandidiraju. Ovdje, prema sjeveru, situacija je bolja. Ne savršena, trebat će vremena, ali je bitno naprednija. To je očito.


Poznato je da vas je HDZ-ova Vlada snažno napadala. Kako danas gledate na Franju Tuđmana i njegovu Vladu?

– Tuđmana sam, mogu reći, znao prilično dobro. Mnogo smo vremena proveli zajedno. Uistinu je bio vrlo uvjereni nacionalist. Svoja uvjerenja nikada nije skrivao. Eksplicitno je rekao: »Ne možemo živjeti zajedno, bili to Muslimani ili Srbi«. Bio je otvoreni nacionalist staroga kova kakvih u Europi – uz neke iznimke – više nema. Točno je, dakle, da smo se bitno razilazili u pitanjima kao što su, primjerice, Europa, nacionalnost i BiH.
gotuslip is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 17:38   #58
Quote:
crtica kaže:
od svih mogućih destinacija ide izabrati upravo zemlju u kojoj njegovo ime ne izaziva osmjeh na licu stanovnika
ja idem ovo ljeto u Norvesku. Moje ime ne izaziva osmijeh na licu Svedjana. Jesam li ja licemjer?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 17:45   #59
Quote:
kemik kaže:
ja idem ovo ljeto u Norvesku. Moje ime ne izaziva osmijeh na licu Svedjana. Jesam li ja licemjer?
Ne znam. Sve što mogu iz ovih tvojih par postova zaključiti je da si neduhovit/a
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 17:46   #60
neduhovita.

hvala.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.