Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 08:29   #1
Thumbs up Komentiranje stana - Thinkerica

Fotke

Quote:
Thinkerica kaže: Pogledaj post













City is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 08:30   #2
Fotke

Quote:
Thinkerica kaže: Pogledaj post








City is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 08:59   #3
predivan, ogroman prostor, na kojem ti zavidim.
krasna kuhinja, odlična baza za nastavak uređenja dnevne sobe (za početak možeš razdvojiti cvijeće od điđa, neka stoje odvojeno), blagavaonicu baš ne vidim dobro, ali ono što vidim djeluje ok, super detalj s mogler ogledalom u kupaoni, krasno unutarnje stubište....
najlošiji detalj (od onog što se vidi) mi je krevet u spavaćoj sobi. pofarbaj ga u plavo, zeleno, sivo, evetnualno bijelo. ili ga ostavi kakav je, ali mu zamijeni/dopuni uzglavlje.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 12:00   #4
Eto , krenula sam pisati pa sam usput pročitala free- in osvrt i skužila da pišem isto.
Jaaako lijep prostor. Sve mi je lijepo! Malo presložiš kako je free rekla i biti će bombon.
Ove police iznad kauča su mi predobre. Dala si mi ideju budući da jako želim jedan poličar u db, a nikako nisam našla mjesto.
Reci mi, nije nikakav problem kada se sjedne da se okrzne glavom? Imam visokih prijatelja i prijateljica pa nebih htjela da se ne mogu nasloniti kada sjednu ili da lupe glavom prilikom spuštanja na kauč?

E da, i tepih bih neki neutralni, jednobgojni, sivobijelakava. Vidim da voliš boju bijele kave ili neki od prirodnog materjala, juta ili tako nešto u prirodnoj boji. Ikea ima lijepe.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 12:38   #5
pokraj takvog pogleda tesko je naci manu

evo sto bi ja jos:
- odmakla kutnu malo od oba zida. ispod polica stavila ovako nesto po mjeri i bijelo:
http://www.njuskalo.hr/kreveti-lezaj...oglas-20525553
fotka 3-4. jednostano mi ovako police djeluju kao da ce srusiti na glavu, a tolko je velik dnevni da ne ora biti kutna u kutu.
- i makla ni policu za knjige koja je pokraj komode u dnevnom. ne pase mi u ovu pricu.
- na prvom katu bi komodu stavila na sred zida (bar na fotki ne djeluje bas skladno). edit: sad skuzila da je to nemoguce jer je zub na zidicu. bar jos 2 cm bi je odmakla onda od zida.
ove moje primjedbe su tak bezazlene da ih komotno mozes zanemariti
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:51   #6
Sve super osim kutije za vodokotlic. Najlosije rijesenje i nikad necu shvatit zasto tako ljudi rade, a bijele plocice to jos samo potenciraju. Cilj ugradbenog vodokotlica je da bude sto manje vidljiv, a ne sto vise.

Ako se vec vodokotlic nije mogao ustemati u zid ili se knaufom izvesti ravnina s ostatkom zida, po mom misljenju ste trebali tu kutiju produzit do stropa i napravit u njoj 1-2 niše za dekoracije, ovako nešto:

robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:54   #7
:)

Hvala na komentarima i savjetima, definitvno cu svaki prouciti i uzeti u obzir.
To su zapravo slike od prije koji mjesec, sad smo vec malo drugacije razmjestili boravak iskljucivo radi malenih koji su dobili svoj prostor za igru jer ovako je to bilo doslovno po svuda (citaj- kaos). Stavit cu slike da se vidi sadasnje stanje, iako nije slikano za ovu priliku ali da dobijete uvid.
Kutna nije skroz do zida bila iako tako djeluje na slici, nismo nikad imali problem s tim da se bilo tko lupo glavom u police, koje su izuzetno dobro pricvrscene za zid, sa nekim posebnim sarafima, to MM kuzi bolje.
Tepih nije najsretnije rijesenje, i planiram zamijeniti cim bude mogucnost, također ubaciti neki stolic za kavu.
Zid iznad Tv planiram u tamnije sivu nijansu, ali nikako da se odvazim, fali luster iznad blag stola, nikako da nađem sto mi odgovara, isto plan je veliku foto sliku stavit na zid iznad radijatora u blagovaoni, jer je trenutno jako prazna.
Ma kako rekoh, jako puno detalja fali koji su tek u mojoj glavi ali nikako krenuti s realizacijom, sto zbog manjka vremena, sto zbog neslagana sa suprugom, jer imamo razlicite ukuse. Ali dogovor je pao da odsada radim kaj zelim sa interijerom, a on ce po dvoristu cupat i sadit, tak da je svatko dobio sto je htio haha... tak da se zbilja veselim ovoj godinici i realizaciji svih mojih ideja.

Da, spavaca nam je totalno zapostavljena, a krevet, heh, neznam ni sama sto bi s njim, koliko mi se sviđa toliko i ne, luda sam za drvetom, prirodno mi je mrak, i s jedne strane ne zelim prekriti tu prirodnost kod kreveta sa bojom ali imate pravo da nekako ne pase u ovu pricu. Smislit cu vec nesto. Mozda samo uloziti u bolju posteljinu postigne bolji dojam. Kaj mislite?
free spirit na kaj tocno mislis sa uzglavljem?
[B]tomorrow2[B] da, sad tek kuzim na slici da bi bolje izgledalo malo odmaknuto od zida, hvala na savjetu [IMG][/IMG]
Zanemarite nered na slici.. Tako trenutno izgleda zid na kojem je inace TV, nije idealno ali za privremeno nam odgovara.[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
Thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:13   #8
super ste napravili igraonicu (nije ispred tv-a nego sa strane). rijetko tko to moze. mislim da je to zdravije za njih da se bave svojim igrackama nego da im oci bjeze prema tv-u.
ja osim sto mi i dalje makla smedju policu za knjige i mozda malo elegantinije rjesila radni kutak i ne bi nista vise dirala i bojala dok klinci ne narastu i presele igru u svojoj sobu.
dobro, makla bi ono ogledalo koje je na podu u djecje kutku. mene bi bilo strah da ga ne sruše
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:31   #9
Zadnje fotke se ne prikazuju...

Na starima - koja su ono rasvjetna tijela?



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 18:45   #10
:)

Ideja je bila upravo to, da koncentriramo igru i igracke na jednu stranu, u njihov kut, jer ih je prije bilo posvuda, i dalje bude ali ipak u manjoj mjeri. Radni kutak trenutno sluzi kao presvlacilica princezi od 13 mjeseci, i također mjesto za vjezbe (duga prica) zato nemogu bas elegantnije trenutno, tako da ceka sretnije dane.
Polica i nije bila nmijenjena na ovom mjestu, vec za jednu od soba, slucajno je ostala, jer mi je bilo preprazno kad smo makli. Trazim ideju sto staviti na taj zid da mi nije prazan. Planirala sam veliki sat, no MM me preduhitrio i kupio mali sat koji stoji na zidicu nasuprot, pa mi glupo staviti jos jedan samo ukrasa radi, i na tom je ostalo.
Svjetleca traka je obicna led traka, kupljena u mobelix-u za 250kn 5m.
Kaj mislite trebam li stavljati nekakve zavjese ili ostaviti bez? I kakve bi preporucili?

Ogledalo je dosta stabilno tak da nema straha da se srusi, a tu je iskljucivo radi malene, jer eto bebe se vole gledati :P
Thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:03   #11
lijep prostor..prostrano je kao i kod mene :-)
kuhinja divna, sviđa mi se kombinacija s drvetom, i meni bila u užem izboru, ovaj dio gdje vam je ploča za kuhanje je ostavljen tako otvoren? niste htjeli zatvarati?

dnevna super, police odlične..što se billy tiče i to imamo isto
ja bih stavila zavjese..neke bijele prozračne,meni je prostor puno ljepši za zavjesama

ova polica mi isto ne štima baš tu..ja bih ili taj sat koji ste htjeli,a mali premjestite negdje dalje , dalje od prijedloga obojati s onom bojom školska ploča pa da imate nešto kako memo board..ili nekakve vaše slike poslagati

maslačak je divan ja bi ga sebi za spavaću najradije
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 11:21   #12
Quote:
GričkaVještica kaže: Pogledaj post
lijep prostor..prostrano je kao i kod mene :-)
kuhinja divna, sviđa mi se kombinacija s drvetom, i meni bila u užem izboru, ovaj dio gdje vam je ploča za kuhanje je ostavljen tako otvoren? niste htjeli zatvarati?

dnevna super, police odlične..što se billy tiče i to imamo isto
ja bih stavila zavjese..neke bijele prozračne,meni je prostor puno ljepši za zavjesama

ova polica mi isto ne štima baš tu..ja bih ili taj sat koji ste htjeli,a mali premjestite negdje dalje , dalje od prijedloga obojati s onom bojom školska ploča pa da imate nešto kako memo board..ili nekakve vaše slike poslagati

maslačak je divan ja bi ga sebi za spavaću najradije
Hvala. Taj dio je napravljen kao police za knjige, tako je zamisljen. Stavit cu sliku kad stignem iz bliza da se bolje vidi.
Ideja za skolsku memo plocu mi se jako sviđa
Thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 11:45   #13
Thinkerica, čija je kutna?
A ovo za neslaganje oko interijera sa mužićem, isto smo se složili, on vrt, ja untra. Al' interesantno, jako mu je lijepo živjeti u ovakvom interijeru i kada netko dođe i hvali, onda je sav ponisan A kada ga obavijestim o nekom komadu namještaja, da planiram kupnju, onda je to ružno, dosadno, iz 80-ih...A kada to ukomponiram u prostor, e onda je to ipak ok
Ja svako toliko uletim u vrt da on nezna i posadim oko jezerceta par kamenjara i još po negdje neku ljetnicu i kada to nikne samo ga čujem: "Opet si mi dirala vrt, ubit ću te!" A lijepo mu je samo ipak da ja ne diram njegov vrt
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:18   #14
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Thinkerica, čija je kutna?
A ovo za neslaganje oko interijera sa mužićem, isto smo se složili, on vrt, ja untra. Al' interesantno, jako mu je lijepo živjeti u ovakvom interijeru i kada netko dođe i hvali, onda je sav ponisan A kada ga obavijestim o nekom komadu namještaja, da planiram kupnju, onda je to ružno, dosadno, iz 80-ih...A kada to ukomponiram u prostor, e onda je to ipak ok
Ja svako toliko uletim u vrt da on nezna i posadim oko jezerceta par kamenjara i još po negdje neku ljetnicu i kada to nikne samo ga čujem: "Opet si mi dirala vrt, ubit ću te!" A lijepo mu je samo ipak da ja ne diram njegov vrt

a super ste mi, a to mi zvuci bas kao i kod nas, kaj god ja predlozim reakcija je ; Isuse, kaj ti je to, bezveze. A vec vidim da ce biti kao i kod vas

Kutna je iz Kike, ima vec 8 godina, rado bi zamijenila, ali morat cu se jos malo strpiti. Inace smo zadovoljni s njom.
Thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 14:20   #15
Quote:
Thinkerica kaže: Pogledaj post
Hvala. Taj dio je napravljen kao police za knjige, tako je zamisljen. Stavit cu sliku kad stignem iz bliza da se bolje vidi.
Ideja za skolsku memo plocu mi se jako sviđa
aha nisam skužila,ja sam mislila da vam je to kao šank
memo bi moglo super izgledati, ja planiram pofarbati vrata od ostave da imam gdje šarati,a i klincima će to sigurno biti super, samo da ne nastave na druge zidove
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.