Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2015., 17:49   #461
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
river,sutra idemo u kupovinu kreveta u Ikeicu,jesi li zadovoljan sa čvrstočom kreveta? Jel škripi,krcka? Ja sam nekako najviše za Malm otoman,treba mi krevet 160x200 jer već imamo madrac,ali imam mali problem sa ukupnim centimetrima kreveta ,tako da mi Malm maaaalo prelazi granicu, a ovaj tvoj je po dimenzijama idealan.Još mi imamo bijelo samostojeće uzglavlje,tako da bi nam baš lijepo sjeo..I da ,voljela bih da je malo viši...Sutra ćemo probati na licu mjesta pa ćemo vidjeti...
Nisam još spavao na njemu jer čekam madrac al sam stajao na njemu jer sam zavidavao luster Za tu cijenu je sve ok i velika prednost za tu cijenu je ipak puno drvo koje i kad ga okrhneš ne izgleda isto kao kad udariš u ivericu sa nekom folijom. Ima i te ladice. U dućanu su ladice bile malo rasklimane, ali mislim da je to zbog toga što miljon ljudi dnevni tamo prčka Ja sam ga kupio u Italiji, stane cijeli u obični auto. . Generalno ne očekujem čuda od kreveta koji košta 350 eura, neka traje barem 5 godina i ok, sve nakon toga mi je plus.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:47   #462
ja bih savjetovala, kome je vazno da manje potrosi, da pogleda na njuskalu prvo.
nedavno sam kupila krevet iz IKEE, potpuno novi, za 500 kn manje nego u IKEI...
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:02   #463
Ako imate nekoga stolara,koji radi u fushu,mozda i to moze biti povoljno..
__________________
Theros, trygos, polemos.
"Ljeto, jesen, rat."
Alemanskillen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 08:50   #464
zasto ali zastoo u ikei postoje samo 2 kreveta dimenzije 180x200?

tugujem. mandal bi bio moj izbor ali 160!!
gotye is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 15:23   #465
Quote:
Alemanskillen kaže: Pogledaj post
Ako imate nekoga stolara,koji radi u fushu,mozda i to moze biti povoljno..
I kod firmi koje proizvode krevete-prave hrastove - cijene su nize nego neki ikeini modeli...
Ali danas je bitno da je fensi smensi a ne kvalitetno...
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 15:42   #466
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
I kod firmi koje proizvode krevete-prave hrastove
Preporuka za neku kojoj moderni dizaj nije stran?
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:21   #467
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
I kod firmi koje proizvode krevete-prave hrastove - cijene su nize nego neki ikeini modeli...
Ali danas je bitno da je fensi smensi a ne kvalitetno...
A koliko dugo je mjerilo te kvalitete?
Evo ja imam tek nekoliko godina Ikeine stvari (jako puno njihovih stvari) i nisam požalila kupnju ni jedne.
Ali, isto tako poznajem ljude koji imaju Ikeine stvari 15 godina i nije im se ništa desilo?

Na stranu to da ću vjerojatno nakon 15 godina biti željna promjene što se namještaja tiče?

A treće, s tom izdržljivošću namještaja znam pucati od smijeha, jer kad slušam neke ljude imam dojam da će u kući imati konjički poligon ili Monster trucks show.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 17:40   #468
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
A koliko dugo je mjerilo te kvalitete?
Evo ja imam tek nekoliko godina Ikeine stvari (jako puno njihovih stvari) i nisam požalila kupnju ni jedne.
Ali, isto tako poznajem ljude koji imaju Ikeine stvari 15 godina i nije im se ništa desilo?

Na stranu to da ću vjerojatno nakon 15 godina biti željna promjene što se namještaja tiče?

A treće, s tom izdržljivošću namještaja znam pucati od smijeha, jer kad slušam neke ljude imam dojam da će u kući imati konjički poligon ili Monster trucks show.

__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:51   #469
Super ako ste zadovoljni, nemojte misliti da sam ja protiv ikee...

Samo sam protiv kreveta iz Ikee...Krevet meni mora biti cvrst i od pravog drveta..
Znaci meni osobno ne dolaze u obzir-iverice, mediapan i razne imitacije drveta...
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 09:20   #470
Trebam savjet u vezi izbora kreveta.

Koji bračni krevet biste preporučili, klasični drveni ili francuski krevet? Pod francuski mislim na onaj gdje su krevet i madrac u jednom komadu, je li to to? Gdje ima dobar izbor, pogotovo šta su mi potrebne veće dimenzije, znači imam 200 cm, tako da bi mi trebala dužina 220 cm, znači 180x220?

Zadnje uređivanje kevin love : 17.02.2016. at 09:59.
kevin love is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 22:43   #471
Pozdrav,
Ima li itko iskustva s boxspring krevetima?
Svida mi se ovaj krevet iz lesnine
http://www.xxxlesnina.hr/spavanje/kr...t-002873020901 jer je visok, od tkanine i nema ostrih bridova ali mi se cini skup iako se uz njega dobiju madrac i nadmadrac.
Ako su ovi kreveti precijenjeni, koji bi visi krevet preporucili? (A da nije ikein malm)
__________________
We never really grow up, we only learn how to act in public.
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 14:03   #472
Pozdrav, ima neko iskustva s krevetima iz Jyska?
Zanimaju me ovaj s ladicama
i ovaj na kat.
Prvi je od iverice pa me to malo brine, ali gledam da su u dućanima većinom takvi, cca mojih 60kg + posteljina valjda može normalno izdržati izvjesno vrijeme Veliki plus je što ima ladice, a treba nam prostor za spremiti stvari. Jedino podnica i madrac trebaju biti dodatno kupljeni pa bih trebala preporuku i za to.

Drugi nam treba zbog malog prostora, a dvoje klinci. U dućanu mi se činio prilično čvrst, podnice su uključene u cijenu. Ima i kombinacija s madracima ponuđena, samo moram vidjeti da li je samo za malo širu verziju ili za ovaj.

Budžet nam nije baš velik, a ovi su sad na popustu pa bih molila savjet ako ko ima iskustva ili bar savjet s obzirom na ponudu. I pliz što prije ako netko vidi jer će možda još tjedan dana biti na popustu pa da to što prije uzmemo ako vrijedi nešto.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:40   #473
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00228705/

ima tko?

jeste zadovoljni?
gotye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 01:22   #474
Mi imamo Brimnes 160 x200 sada oko 8 mj. i baš nam je super
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 10:13   #475
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Mi imamo Brimnes 160 x200 sada oko 8 mj. i baš nam je super
hvala, al mene zanima taj kaj se izvlaci - dal to kaj vrijedi il se rasklima brzo.
gotye is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 17:52   #476
Da podjelim jedno iznimno neugodno iskustvo sa Vidovic kreveti.

Pocetkom 6. mjeseca sam narucio krevet 190x90 sa ladicom na kotacice. Za rok dostave su naveli 10-14 dana.
Prosao je taj rok medjutim nisam ih zelio stiskati jer mi nije toliko o glavu.
29.06. stize poziv da je gotov krevet i dogovorimo se za dostavu sutradan 30.06. izmedju 16-17 h.

Ja pobjegnem ranije s posla i cekam. Oko 18 zovem vozaca medjutim ne javlja se. Saljem i poruku, nista. Oko 19 me zove da je zapeo u Slavoniji i jel moze sutra. Ja kazem moze ali neka bude izmedju 16-17 h. Kaze super, moze.
I opet sutradan ja cekam i cekam. Zovem vozaca ne javlja se, saljem poruku ne odgovara. Vec dva popodneva izgubio cekajuci vozaca. Nije se ni javio taj dan.

Saljem mail vidovic drvu i trazim odgovor. Naravno nitko ne odgovara. Kada je trebalo naruciti onda su bili azurni.
Mislim se u sebi, ajde da im dam priliku do ovog ponedjeljka, valjda ce se javiti, barem odgovorit na mail. Nista. Jucer ih zovem, nitko se ne javlja.

Danas ponovno saljem mail i zovem i na fiksni i na mobitel. Nitko se ne javlja. Sve to unutar njihovog radnog vremena.

Saljem poruku dostavljacu i pitam ga gdje je zapelo. On odgovori da jel moze sutra?

Naravno da sam odustao od narudzbe.
Ovakvu razinu profesionalnosti nisam odavno vidio. Razocarali su me u svim pogledima, od drzanja obecanja do realizacije.

A samo je bilo potrebno nazvati, ispricati se i objasniti situaciju.
Ja ko kreten dva popodneva gubim cekajuci i nakon toga nitko da se udostoji javiti i objasnii sto je uopce s tim krevetom. Vec to tjedan dana traje a nitko da me kontaktira.

Vidovic drvo ne bi ni neprijatelju preporucio nakon ovoga.

Nije mi jasno kakva to ekipa tamo radi.
The Red Viper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 14:21   #477
Ima tko krevet Mandal iz Ikee? http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...481/#/90280483

Razmišljam o kupnji istog, pa me zanimaju vaša iskustva.
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:57   #478
Ako je netko od volje samo da mi kaže da li da kupim tapecirani krevet ili drveni krevet?
Razmišljam o održavanju - tapecirani - fleke, uvlačenje mirisa Itd, sto se sve može desiti sa vremenom, ni ne znam...
A za drveni me brinu "oštri" rubovi, škripanje..?
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:12   #479
Preporučujem => Drvodjelac Bohem + Dormeo Fresh Prima = Zakon nad zakonima, skupo ali vrijedi svake lipe. Onaj tko složi krevet sam dobije medalju od mene
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:24   #480
Quote:
Jenny888 kaže: Pogledaj post
Ako je netko od volje samo da mi kaže da li da kupim tapecirani krevet ili drveni krevet?
Razmišljam o održavanju - tapecirani - fleke, uvlačenje mirisa Itd, sto se sve može desiti sa vremenom, ni ne znam...
A za drveni me brinu "oštri" rubovi, škripanje..?
nije nitko odgovorio pa ponavljam pitanje
i mene zanima isto - tapecirani, drveni...?
nakon godina spavanja na niskom krevetu sad gledam krevete ovog tipa https://perfecta.hr/krevet-orlando-p...detail1194_774
kod ovih visokih bez rupe za madrac mi je nejasno kako madrac stoji na mjestu
vazno mi je da je visok (bolnicki ), dimenzija 180x200 pa ako ima tko kakvu preporuku ili savjet...
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.