Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2016., 08:58   #1421
Quote:
meri lu kaže: Pogledaj post
Tražimo kutnu garnituru manjih dimenzija (220x150),po mogucnosti na razvlacenje.
Jedina koju smo nasli tih dimenzija je iz jyska,ali je užasno loše kvalitete.
Ima li tko kakvu preporuku?
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content

dosta su male dimenzije, danas je i na popustu 20%, ali kakva je udonost i kvaliteta ne znam jer nisam vidjela uživo
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 10:47   #1422
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content

dosta su male dimenzije, danas je i na popustu 20%, ali kakva je udonost i kvaliteta ne znam jer nisam vidjela uživo

Hvala na prijedlogu, ali za 7 cm je predugačka ova dimenzija 220 je krajnji maximum
__________________
Blabla
meri lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 13:46   #1423
Dobardan,

Evo, upravo proučavam Choice modularni sistem od feydom-a:
http://www.meblo.hr/sjedeca-garnitur...-grey/pid/7586

Kažu da se elementi zajedno drže sa čičak trakama. Imali netko da je to isprobao, jel' tu funkcionira, kako funkcionira, koliko dugo funkcionira...

Isto me zanima i za Bonbon:
http://www.meblo.hr/sjedeca-garnitur...2c-2d/pid/2495

Tu ipak nisu čičci u pitanju, već ima nešto krući sistem povezivanja. Kakva su iskustva poštovanih forumaša?
__________________
It's like the heartbreak hotel,
with the heartbreak but nowhere to stay (B.S.)
parizerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 12:27   #1424
Quote:
meri lu kaže: Pogledaj post
Hvala na prijedlogu, ali za 7 cm je predugačka ova dimenzija 220 je krajnji maximum
https://www.xxxlesnina.hr/dnevni-bor...t-001703000101

Samo ne znam je li u ovom slučaju problematično ovih 5 cm (220x155).
jerry-42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 13:22   #1425
Da li netko ima iskustva sa RELAX namjestajem,rade kutne garniture po mjeri i tako to......?
ZUBOx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 13:36   #1426
vidim da je dosta hvalite tapetariju Franjic..nije iz Zagreba,ali dostavlja u Zg.u slucaju neke reklamacije sta se radi?salje kutna u donje andrijevce na popravak pa natrag?koje materijale i ispune ste uzimali kod njega?cito sam tu da postoji A,B,C..kvaliteta materijala,,ako mi neko moze to pojasnit o cem se radi...
ZUBOx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:47   #1427
Quote:
ZUBOx kaže: Pogledaj post
vidim da je dosta hvalite tapetariju Franjic..nije iz Zagreba,ali dostavlja u Zg.u slucaju neke reklamacije sta se radi?salje kutna u donje andrijevce na popravak pa natrag?koje materijale i ispune ste uzimali kod njega?cito sam tu da postoji A,B,C..kvaliteta materijala,,ako mi neko moze to pojasnit o cem se radi...
Bok! Mi smo prošle godine radili trosjed i veći tabure na otklapanje kod gospodina Franjića. Mislim da je ispun pjena. Ja sam htjela da kauč ima malo zaobljenije rubove, ali je objasnio da se to postiže ispunom perjem, s kojim on ne radi.
Kako bilo, iznimno smo zadovoljni. Iako je garnitura osjetljive boje, lagano je održavati, udobna je. Na naslon nam je dodao i džepove za časopise i daljinske, te je sam predložio tu kombinaciju (trosjed+tabure) koja je bila jeftinija od izrade kutne garniture. Tako da, u slučaju bilo kakvih pitanja slobodno nazovete, gospodin je jako ljubazan i susretljiv, odgovorit će vam na sva pitanja.

http://oi68.tinypic.com/34yvce0.jpg
http://oi66.tinypic.com/xnysr5.jpg

Zadnje uređivanje Duos : 10.01.2017. at 13:14.
Duos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:51   #1428
Quote:
Duos kaže: Pogledaj post
Bok! Mi smo prošle godine radili trosjed i veći tabure na otklapanje kod gospodina Franjića. Mislim da je ispun pjena. Ja sam htjela da kauč ima malo zaobljenije rubove, ali je objasnio da se to postiže ispunom perjem, s kojim on ne radi.
Kako bilo, iznimno smo zadovoljni. Iako je garnitura osjetljive boje, lagano je održavati, udobna je. Na naslon nam je dodao i džepove za časopise i daljinske, te je sam predložio tu kombinaciju (trosjed+tabure) koja je bila jeftinija od izrade kutne garniture. Tako da, u slučaju bilo kakvih pitanja slobodno nazovete, gospodin je jako ljubazan i susretljiv, odgovorit će vam na sva pitanja.

http://oi68.tinypic.com/34yvce0.jpg
http://oi66.tinypic.com/xnysr5.jpg
Lijep kauč i čini se zanimljiv prostor
Zašto mi nismo vidjeli više tiga
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 18:00   #1429
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Zašto mi nismo vidjeli više tiga
upravo tako!
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 18:19   #1430
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Lijep kauč i čini se zanimljiv prostor
Zašto mi nismo vidjeli više tiga
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
upravo tako!
hehe sad sam skužila da sam ja ovaj kauč već vidjela i šta vidjela pila kavu na njemu
cijeli stančić je super, lijepo sređen bijeli s žutim i plavim detaljima


ali vlasnica uskoro ima novi projekt..seli u nešto veće pa moožda bude koja fotka
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:11   #1431
Quote:
GričkaVještica kaže: Pogledaj post
he šta vidjela pila kavu na njemu
nepravda!
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:51   #1432
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
nepravda!
Vjestice, svijet je mali 😁
oldtime i free, hvala na lijepim riječima, skupljam hrabrost za pa možda stavim još slika. Ipak je forum interijeri dosta pomogao 😁
Duos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:15   #1433
jel franjic radi kutne na razvlacenje, sa spremistem i navlakom koja se skida (jaaako vazno, dvoje klinaca + potencijalna macka)? i koji materijal bi bio optimalan ako imas (potencijalnu) macku i djecu sklonu prljanju svega cega se ulove?
lovelyjubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:25   #1434
Quote:
lovelyjubbly kaže: Pogledaj post
jel franjic radi kutne na razvlacenje, sa spremistem i navlakom koja se skida (jaaako vazno, dvoje klinaca + potencijalna macka)? i koji materijal bi bio optimalan ako imas (potencijalnu) macku i djecu sklonu prljanju svega cega se ulove?
Radi sve ovo sto pitaš, a za materjale te može on savjetovati ili ti ih pošalje pa ti izabereš i vratiš mu.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:41   #1435
Quote:
Duos kaže: Pogledaj post
Vjestice, svijet je mali 😁
oldtime i free, hvala na lijepim riječima, skupljam hrabrost za pa možda stavim još slika. Ipak je forum interijeri dosta pomogao 😁
mali,mali

samo ti stavi svoj lijepi stan
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 21:34   #1436
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Lijep kauč i čini se zanimljiv prostor
Zašto mi nismo vidjeli više tiga
Slazem se. Jel to na izvlacenje?
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 12:39   #1437
naša kutna od franjića je na razvlačenje. presvlake nam se skidaju samo s jastuka ali materijal je toliko zahvalan da vlažnom maramicom sve ode s njega
što se tiče reklamacija i popravaka, mislim da sam bila pisala to negdje na forumu.
nama se dogodilo u prvom mjesecu korištenja, šogor je doslovno skočio na kutnu dok je bila razvučena i jedna letva je napukla.
čuli smo to. kad se sklopila kutna nije se to nigdje kužilo. javili smo se Franjiću isti dan. oni su došli kroz par dana mislim kad su vozili nešto za Zg i tu letvu zamijeniti metalnom
od tad nikakvih problema nigdje.
ovo je stvarno bio specifičan slučaj, nije baš predviđeno da osoba od 90kg skače na tom dijelu
ali što se njih tiče i usluge, samo pohvale imam. brzina popravka, doma je to napravio, nismo kutnu nikud vozili.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 20:22   #1438
Ekipa, treba mi kutna garnutura, 250x200 (kraća strana, damski ležaj) koža... Našla žena neki u Calligaris za 25.000kn sto mi se čini deeebelo previše para.
Znači ne treba mi marka, ali kvaliteta svakako je poželjna :-)
Jel ima neka preporuka gdje pogledati? Vidim pišete o Franjicu i izradi po mjeri...?
Thxxx

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
DankoBananko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 09:04   #1439
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Slazem se. Jel to na izvlacenje?
Hvala! Da, trosjed je na izvlačenje, a tabure se otklapa pa u njemu držim svoje hrpe neopeglanog veša
Duos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:54   #1440
Quote:
kakokokakaka kaže: Pogledaj post
Može neko preporučiti šilicu u Zagrebu koja bi izradila navlaku za kutnu garnituru?
Hvala :-)
Nisam se sjetila ovdje pitati dok nisam pročitala ovo.
Dakle, i mi imamo potrebu za novim navlakama za kutnu, modularnu garnituru. Sjedišta i sve ostalo je u predobrom stanju, jedino su postojeće navlake na par mjesta s rupicom, flekave i voljeli bi neki malo ljepši materijal.
Ali nikako naći tko bi bio voljan to sašiti. Pitala sam već Franjića, Margalića, kažu da rade samo s potpunim rekonstrukcijama, a to nama nažalost nije opcija jer se garnitura nalazi na moru pa nam je problem transport, pogotovo jer su samo navlake u pitanju.
U svakom slučaju imamo skinute te stare navlake koje se mogu koristiti kao predložak. Sad samo treba naći nekoga tko je voljan to napraviti. Imate li kakvu preporuku?
pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.