Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2011., 17:14   #161
Hvala na ovoj informaciji, oni su mi bili na listi kompanija za posjetiti (jer uskoro mislim kupiti kuhinju) i koliko sam vidio, na forumu su ljudi uglavnom bili zadovoljni. Sada ne moram gubiti vrijeme na posjeti salona
_N_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 10:26   #162
Quote:
_N_ kaže: Pogledaj post
Hvala na ovoj informaciji, oni su mi bili na listi kompanija za posjetiti (jer uskoro mislim kupiti kuhinju) i koliko sam vidio, na forumu su ljudi uglavnom bili zadovoljni. Sada ne moram gubiti vrijeme na posjeti salona
Apsolutno ne.
CocoRocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 11:13   #163
Ne znam koliko Vam je poznata informacija, Duplići imaju također pod svojim vodstvom i IQ interijere (paviljon na Velesajmu).
CocoRocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 20:01   #164
Dobro je znati.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 18:23   #165
Quote:
CocoRocha kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko Vam je poznata informacija, Duplići imaju također pod svojim vodstvom i IQ interijere (paviljon na Velesajmu).
a to je njihovo....

nema veze, meni su oni skroz ok firma kad su kuhinje u pitanju jer izložbeni primjerci koji su bili na ambijenti su fakat mrak!!

nikad nisam naručivao kuhinju od njih ili nešto drugo ali dizajn mi se jako sviđa
Kuhinje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 11:56   #166
Ovim putem se ispricavamo anonimnoj stranci koja je 05.12.2011. objavila post pod brojem 160.

Molimo da nam se javi radi otklanjanja moguceg propusta.

Svaki posao želimo odraditi kvalitetno, u najkracem roku i na zadovoljstvo kupca.

Molimo da nam pošaljete dopis na e-mail: [email protected] ili nas nazovite na telefon: 091 6040 450 - voditelj prodaje

Zahvaljujemo na razumijevanju


Duplić i Duplić d.o.o.
Duplić i Duplić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 16:36   #167
dođe mi da se nasmijem na ovo

bolje vam je da poradite na poslovnosti i kvaliteti svoje usluge pa da ovakvi postovi na forumu budu nepotrebni.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 08:34   #168
DUPLIĆI

Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Šta se firma zove "Duplić i duplić"?
ja sam čekala 3 mjeseca da mi naprave kuhinju, u praznom stanu- za poludit, a kad je tip konačno došo montirati, pola stvari nije htio napraviti, bio je bahat i bezobrazan, ali mu nisam dala d aode a da ne napravi sve što treba, pa je psovo, bi ljut, bezobrazan. A cijena im je dupla nego drugima- ! pa ti sad odlući!
NJUŠKICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 12:26   #169
Da malo osvježim temu..U Duplić smo zalutali slučajno i naknadno vidjeli dosta negativnih komentara na netu,posebno vezano za duljinu isporuke i montažu.S obzirom da smo prije dobili ponude od drugih firmi i majstora za izradu kuhinje i da su u pitanju bile dosta veće cifre nego su nam izračunali u Dupliću i koje su se tražile u dućanima za kuhinju naših gabarita, odlučili smo ipak riskirat i naručiti je kod njih.Rečeno je da će rok isporuke bit 20-30 dana, da bi nas već za tjedan dana nazvali da je kuhinja gotova i može se doći montirat za par dana! Dečki su došli točno u dogovoreno vrijeme,montirali poveću kuhinju u nekih 4-5h bez ikakvih problema i vratili se 2 dana kasnije da nam do kraja slože police i napu.Sve je napravljeno točno kako je rečeno,bez ikakvih grešaka i montirano isto tako,nije bilo ni problema zbog naših neravnih zidova i izbočina na jednom dijelu,sve se prilagodilo i maksimalno iskoristilo prostor.Tako da smo mi više nego zadovoljni našim iskustvom sa Duplićem,od samog projektiranja do montaže i na kraju izgleda i kvalitete materijala i kuhinje u cijelini
azriel_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 15:08   #170
Kakvi su u zadnje vrijeme? Posluju li još?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 19:53   #171
vjerojatno je debelo prekasno za odgovor na zadnje postavljeno pitanje, ali ovo sam dobila danas od prijatelja, a događalo se prije cca. 2 mjeseca:

Bili su uvjerljivo najjeftiniji u ponudi i sve je iz radione došlo dobro, ali montaža, to je kriminal...znači niti činjenica da sam cijeli dan nadgledao nije bila dovoljna...ali to je moje neiskustvo,...
Doslovce treba bez imalo susprezanja zahtijevat da se radi onako kako želiš ili da se uopće ne radi.
Jer kad naprave glupost, onda je to nemoguće ili jako teško ispraviti.
Da, moguće je ako skinu cijelu kuhinju i opet sastave, ali pritom oštete pola toga...

Kad prvi put radiš s nekim, bude ti neugodno cijeli dan zanovijetat, ali doslovce treba kad montiraju element uzet vaser-vagu i provjerit jel dobro montiran...Na greškama se uči

Ali nisam se dao, tako da sam nekoliko puta reklamirao više toga i dolazili su
desetak puta na montažu i ispravljat greške, pa ih je to došlo poprilično skupo. Kad se sve zbroji zbog ispravljanja greška montaža je trajala do cca 30 sati...ne možeš vjerovat...
Da sam netko kom se ne bi dalo s njima mailovima dopisivat i iščekivat ih ili da jednostavno u radnom vremenu ne mogu izaći s posla pa kasnije nadoknaditi, to niti dan danas ne bi bilo gotovo.


Što ćeš...ali zato više ne radim kod njih ništa...
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 21:40   #172
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
vjerojatno je debelo prekasno za odgovor na zadnje postavljeno pitanje, ali ovo sam dobila danas od prijatelja, a događalo se prije cca. 2 mjeseca:

Bili su uvjerljivo najjeftiniji u ponudi i sve je iz radione došlo dobro, ali montaža, to je kriminal...znači niti činjenica da sam cijeli dan nadgledao nije bila dovoljna...ali to je moje neiskustvo,...
Doslovce treba bez imalo susprezanja zahtijevat da se radi onako kako želiš ili da se uopće ne radi.
Jer kad naprave glupost, onda je to nemoguće ili jako teško ispraviti.
Da, moguće je ako skinu cijelu kuhinju i opet sastave, ali pritom oštete pola toga...

Kad prvi put radiš s nekim, bude ti neugodno cijeli dan zanovijetat, ali doslovce treba kad montiraju element uzet vaser-vagu i provjerit jel dobro montiran...Na greškama se uči

Ali nisam se dao, tako da sam nekoliko puta reklamirao više toga i dolazili su
desetak puta na montažu i ispravljat greške, pa ih je to došlo poprilično skupo. Kad se sve zbroji zbog ispravljanja greška montaža je trajala do cca 30 sati...ne možeš vjerovat...
Da sam netko kom se ne bi dalo s njima mailovima dopisivat i iščekivat ih ili da jednostavno u radnom vremenu ne mogu izaći s posla pa kasnije nadoknaditi, to niti dan danas ne bi bilo gotovo.


Što ćeš...ali zato više ne radim kod njih ništa...
Da, imali smo slično iskustvo.
Uvjerljivo najjeftiniji, ali smo zato jedno tri puta reklamirali. Od ogrebotina, oštećenja koja su prekrivali korektorom ili nečim (bijela je kuhinja), krivih vrata, nejednako odrezanih elemenata, ma čuda. I da ne spominjem da su me zivkali svaki dan od dana postavljanja takve kuhinje da im platim - naravno to se nije dogodilo dok u potpunosti nismo bili zadovoljni učinjenim.

Najfascinantnije mi je njihova logika da im je isplativije tri puta ići na teren kod jednih te istih osoba, umjesto da naprave jednom kako spada.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 07:19   #173
BJEŽITE DALJE OD OVE FUŠERSKE I PREVARANTSKE FIRME.
MENI SU UGRAĐIVALI OD MEDIJAPANA KUHINJU U KOLOVOZU 2014. I KOD MONTAŽE NJIHOVI MONTERI SU MI IZBUŠILI S BOREROM DVIJE RUPE NA UKRASNOJ MEDIJAPAN PLOČI VANJSKOJ JER NISU ZNALI UČVRSITITI JE .MRTVO HLADNO ZALIJEPILI DVIJE NALJEPNICE I KUKAVIČKI POBJEGLI IZ STANA.
KADA SMO REKLAMIRALI KOD VLASNIKA( NAKON ŠETNJE OD MJESEC DANA GDJE JE U MEĐUVREMENU PRODAVAČICA KOJA JE PRODALA KUHINJU DALA OTKAZ, A DRUGA DVA PRODAVAČA SE RADE LUDI, POSLOVNICA NA VELESAJMU) VLASNIK LAŽE I OBEĆAVA ZAMJENU OKRIVLJUJE LAKIRNICU ZBOG KAŠNJENJA I TAKO U KRUG VEĆ TRI MJESECA.

S NJIMA OČITO SE MOŽE RAZGOVARATI PREKO PRIJAVE DRŽAVNOM INSPEKTORATA.

TRAŽITE DRUGU ODGOVORNU I PROFESIONALNU FIRMU
vrbani41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 22:35   #174
DUŠTVO VELIKE NOVOSTI.
DUPLIĆI SU ME KONTAKTIRALI JUČER , MISLIM DA JE BIO NJIHOV VLASNIK, DUBOKO SE ISPRIČAVAO ZBOG NESPORAZUMA I OBJASNIO GDJE JE DOŠLO DO KRATKOG SPOJA. MOJA ZAMJENSKA MEDIJAPAN KUHINJSKA PLOČA JE STAJALA KOD NJIH GOTOVA DUGO VREMENA JER MONTER KOJI JU JE TREBAO MONTIRATI DOBIO OTKAZ I NIJE NIKOME REKAO DA NIJE IZVRŠIO ZAMJENU. DOŠLI SU DANAS U SEKUNDU TOČNO VRIJEME KAO ŠTO SU REKLI MONTIRALI BRZO PROFESIONALNO I SAVRŠENO PRECIZNO. MORAM POHVALITI MLADOG MONTERA KOJI JE DOŠAO NA MONTAŽU SA STARIJIM KOLEGOM. MLADI MAJSTOR JE IMAO SAVRŠENO SLOŽENU KUTIJU S PRIBOROM ALATOM, SVAKI DIO PO DIMENZIJI, UREDAN. SAM JE MAKNUO MOJE SUĐE IZ ELEMENATA. SVE SU POČISTILI IZA SEBE.
BILO IM JE JAKO NEUGODNO ZBOG NESPORAZUMA, A MENI JE DRAGO ŠTO JE TO ZAVRŠILO JER NA KVALITETU ROBE NIKAD A NISAM IMALA PRIMJEDBE LAK JE JAKO DOBAR KAO I KVALITETA MATERIJALA, ALI IMALI SU PROBLEM S MONTAŽERIMA. NOVE SNAGE U NJIHOVOM TIMU SU ZA POHVALU.
EVO TOLIKO O MOJOJ SAGI.
vrbani41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 20:52   #175
Ima li netko nedavna iskustva s Duplic i Duplic u Rijeci? Hvala.
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 12:20   #176
Duplić Rijeka

Da malo osviježim temu...
Mi smo prošle godine naručili 3 kuhinje za stan i apartmane kod Duplića u riječkom salonu jer su nam cijenovno bili dosta jeftiniji od ostalih salona u kojima smo tražili ponude.
Iako smo zbog nekih komentara na forumu bili skeptični, mi nismo imali apsolutno nikakvih problema. Cura koja radi u salonu bila je super ljubazna i strpljiva dok smo se odlučili za boje i materijale. Što se tiče dostave i montaže, sve je bilo u dogovorenim rokovima i odlično montirano. Jedino su na jednoj kuhinji oštetili staklo na ormariću, ali i to su o svoj trošak zamijenili u roku od tjedan dana.
Ovih dana idemo ponovno kod Duplića naručiti kuhinju i dnevni boravak za još jedan apartman i nadamo se da se kvaliteta usluge nije promijenila. Tako da, što se nas tiče, Duplići imaju pohvale!
Peonie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 09:29   #177
Quote:
Peonie kaže: Pogledaj post
Da malo osviježim temu...
Mi smo prošle godine naručili 3 kuhinje za stan i apartmane kod Duplića u riječkom salonu jer su nam cijenovno bili dosta jeftiniji od ostalih salona u kojima smo tražili ponude.
Iako smo zbog nekih komentara na forumu bili skeptični, mi nismo imali apsolutno nikakvih problema. Cura koja radi u salonu bila je super ljubazna i strpljiva dok smo se odlučili za boje i materijale. Što se tiče dostave i montaže, sve je bilo u dogovorenim rokovima i odlično montirano. Jedino su na jednoj kuhinji oštetili staklo na ormariću, ali i to su o svoj trošak zamijenili u roku od tjedan dana.
Ovih dana idemo ponovno kod Duplića naručiti kuhinju i dnevni boravak za još jedan apartman i nadamo se da se kvaliteta usluge nije promijenila. Tako da, što se nas tiče, Duplići imaju pohvale!

Hvala na informaciji.
Ja sam upravo od njih u Rijeci dobio 2 predračuna za kunjinju od 2 m. Cijena najskuplje verzije je 8.500 kuna. Čini mi se malo skupo, ali nije ako se napravi sve kvalitetno.
Jos se dvoumim između Duplića i KLEKa sa otoka KRKa.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 15:05   #178
Evo.moje kratko iskustvo, vezano za nacrt, i do isporuke.
Govorim za prodajno mjesto u Rijeci! Djelatnica iznimno ugodna, brza i zna o cemu prica. Susretljiva, odlucili smo uzeti kod njih jel su nam cijenom itekako odgovarali.
Vanjski suradnici su dosli obaviti izmjeru u kratkom roku, sto god je trebalo jos utvrditi di ce ici koja ladica, ormaric otvaranje tu su nas zvali da sve detaljno prodemo. Rok isporuke je bio 30 dana, dobili smo i ranije od krajnjeg roka isporuke. Decki su brzo napravili bez greske. Zato duplic u Rijeci
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:00   #179
ima tko novo iskustvo iz zagreba?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 20:13   #180
Nitko ništa?
I mene zanima
Curiosum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.