Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2007., 13:52   #1
Stol za blagovaonicu

Gdje u ZG da pogledam stolove i stolice za blagovaonu. Tražim moderne linije; debele noge, na razvlačenje (s 180-200cm na 250cm / širina 90-95cm), svijetlo drvo, može u kombinaciji s aluminijem (ili bilo koji drugi srebreni mat metal).
Obišla sam Solidum - ništa, u Kiki izabrala Huelsta stol baš po mjeri - HRK 30 tisuća - malo sutra!
Ikea nema to što tražimo.
Beboje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 14:04   #2
Quote:
Beboje kaže: Pogledaj post
Gdje u ZG da pogledam stolove i stolice za blagovaonu. Tražim moderne linije; debele noge, na razvlačenje (s 180-200cm na 250cm / širina 90-95cm), svijetlo drvo, može u kombinaciji s aluminijem (ili bilo koji drugi srebreni mat metal).
Obišla sam Solidum - ništa, u Kiki izabrala Huelsta stol baš po mjeri - HRK 30 tisuća - malo sutra!
Ikea nema to što tražimo.
Martigo na Velesajmu.
misuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 15:01   #3
Saznala sam za Centar stolica u Lučkom, pa ću naviriti danas.

Prema Huelsti i Bo Concept je jeftin... cca HRK 8000 za veliki stol.
Beboje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 18:53   #4
pogledaj calligaris http://www.calligaris.it/
imas na velesajmu (themelia)

sumnjam da ces u centru stolica nesto naci, bilo smo tamo vise puta i nikad nista - nije mi bas jasan taj ducan, cini mi se kao da ima neku drugu "funkciju" a ne prodaju stolica
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 20:03   #5
Quote:
Beboje kaže: Pogledaj post
Gdje u ZG da pogledam stolove i stolice za blagovaonu. Tražim moderne linije; debele noge, na razvlačenje (s 180-200cm na 250cm / širina 90-95cm), svijetlo drvo, može u kombinaciji s aluminijem (ili bilo koji drugi srebreni mat metal).
Obišla sam Solidum - ništa, u Kiki izabrala Huelsta stol baš po mjeri - HRK 30 tisuća - malo sutra!
Ikea nema to što tražimo.
kad si već u zapešiću, kaj te košta otići do kende?
kad ulaziš u grad, prođeš prugu i na prvom semaforu skreneš desno (ima putokaz). dalje kroz uličice (opet preko pruge) dođeš do hangara.
prošle godine su imali stalnu rasprodaju, sada je opet. cijene smiješne.
mi kupili masivan stol (nije na razvlačenje), tamni, 180x90 cm, čvrst, i 6 stolica sa visokim naslonom, eko koža, sve za 2 400 kn.
ima i drugog namještaja. stolice po 50 kn, toaletni stolići po 150-200, komoda sa 2 nahtkasla za 600 itd.
možda nemaju baš to što tražiš ali se isplati pogledati.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 09:47   #6
Probat ću Kendu. Vidim da dilaju i neki poljski namještaj među kojim bi se čak i našlo nešto modernog, lijepih linija.
Beboje is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 10:24   #7
Quote:
misuma kaže:
Martigo na Velesajmu.

Tamo smo mi kupili stol i stolice, stvarno imaju super izbor i svi stolovi su na razvlačenje. Većina frendova koja je u zadnje vrijeme kupovala stol ili stolice, isto su kupili tamo. Imaju i stranicu http://www.martigo.hr/
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 10:43   #8
Quote:
zlocestoca kaže: Pogledaj post
pogledaj calligaris http://www.calligaris.it/
imas na velesajmu (themelia)
Jos nekoliko firmi drzi Calligaris po ZGu... cijene su u principu slicne ali mozda netko ima izlozeno ono sto ti pase (vecinom biras iz kataloga sto i nije neka sreca... iskreno)

Calligaris - ok cijene i jako solidne stvari.. moja preporuka!!
Junix is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 13:19   #9
Quote:
Beboje kaže: Pogledaj post
Gdje u ZG da pogledam stolove i stolice za blagovaonu. Tražim moderne linije; debele noge, na razvlačenje (s 180-200cm na 250cm / širina 90-95cm), svijetlo drvo, može u kombinaciji s aluminijem (ili bilo koji drugi srebreni mat metal).
Obišla sam Solidum - ništa, u Kiki izabrala Huelsta stol baš po mjeri - HRK 30 tisuća - malo sutra!
Ikea nema to što tražimo.
ja imam Hülsta police/regal u dnevnoj sobi

nisam jos kupila stol za blagovaonu ali sam nasla nekoliko fantasticnih a najvise mi se svidio jedan u BoConceptu - jedna stozasta noga i obicna okrugla ploha - i jedan u Interi, mislim da su neki hr.dizajneri - nisam sigurna ali cini mi se da sam taj stol vidjela u nekom clanku na Jutarnjem o hr.dizajnerima (element?).

Stvarno sam se nahodala po salonima radi tog stola za blagovaonu i sve sto mi se svidja je ili bolesno skupo (AAG) ili bezvezno i ruzno a opet ne jako povoljno.

Ako trazis neku umjerenu kvalitetu, suvremeni dizajn i da normalno kosta - Ikea mi se cini kao idealno rijesenje nedavno sam bila tamo i imaju sto super stvari, od stolova do stolaca a u kolovozu cini mi se mijenjaju katalog i obnavljaju kolekciju
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 16:06   #10
Quote:
Junix kaže: Pogledaj post
Jos nekoliko firmi drzi Calligaris po ZGu... cijene su u principu slicne ali mozda netko ima izlozeno ono sto ti pase (vecinom biras iz kataloga sto i nije neka sreca... iskreno)

Calligaris - ok cijene i jako solidne stvari.. moja preporuka!!
mi kupili u meblu njihove stolce. predivni su
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 14:16   #11
Nemojte u Centar Stolica, meni su dostavili ogreban stol i sada se samo izvlače da će ga zamjeniti, redovito na telefonski upit odgovaraju da će poslati novi stol sutra ili u sljedećih nekoliko dana (i to kao, imaju na skladištu jedan takav!) i tako tjednima; najbolje od svega što kompletna firma sada ne radi valjda tri tjedna, otišli na godišnji i nitko se više niti ne javlja na telefon, već automatska sekretarica!!!

Automatska sekretarica, za ne povjerovati !!! evo probajte: 01 6558 222.
Ne znam, možda i je firma paravan, k'o što reče zlocestoca...
Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 17:20   #12
Ma, na kolektivnom su. Bila sam do njih tjedan prije kolektivnog, pa su me upozorili da ih neće biti mjesec dana jer su i talijaneri na kolektivnom.
Beboje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 18:41   #13
Quote:
Beboje kaže: Pogledaj post
Saznala sam za Centar stolica u Lučkom, pa ću naviriti danas.

Prema Huelsti i Bo Concept je jeftin... cca HRK 8000 za veliki stol.


Men ije Centar stolica zakon samo što su dosta skupi...nekima, ali mislim ako kupujem stol i stolce to je ipak trajnije pa 10.000-15.000 kn za to i nije previše..a što se tiče toga da nekima ne izgleda kao dućan to je zato što većinu stvari naručuju tek kad platiš jer im je preskupo držat u salonu sve a i nemaku mjesta...inače je izbor i dizajn fantsatičan
TRI FRIKUŠE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 14:29   #14
Jel netko zna gdje se još u Zg mogu kupiti EFFEZETA STOLCI I STOLICE?Osim u Centru stolica,Lučko.hvala
TRI FRIKUŠE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 13:01   #15
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
mi kupili u meblu njihove stolce. predivni su
mi u Altu, Solidum ... obožavam ih
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 13:24   #16
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
mi u Altu, Solidum ... obožavam ih
ti si sva nekak - rustikalna
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 13:37   #17
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ti si sva nekak - rustikalna
klasičarka
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:00   #18
Quote:
new member kaže: Pogledaj post

Tamo smo mi kupili stol i stolice, stvarno imaju super izbor i svi stolovi su na razvlačenje. Većina frendova koja je u zadnje vrijeme kupovala stol ili stolice, isto su kupili tamo. Imaju i stranicu http://www.martigo.hr/
Hvala na preporuci!

Stol smo već kupili na drugom mjestu tako da smo tražili smao stolce.

Centar stolica uopće nema lager i sve se čeka 30-40 dana. Dobro je što se unaprijed plaća samo akontacija, a ne cijeli iznos pa onda čekaj.

Martigo dobar dio svega ima na lageru i izbor je izvrstan, bar za ono što smo mi gledali. Platili smo i sutra se čeka dostava. Valjda bude OK.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 09:48   #19
Drage moje, netko je jednom stavio ovaj link... http://www.idealsedia.it/
i oduševila sam se sa jednim modelom stolice i jaaako ju želim,pa me zanima da li itko drži taj namještaj kod nas u Hr ??
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 10:49   #20
idealsedia ti nabavlja silinova.

odi tam i trazi da ti daju katalog
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.