Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2010., 14:16   #81
Razmišljala sam da kupim štapni usisavač bez kabla, jer je užasno praktičan, životinjice nemam, jer sam alergičar

Taj štapni dođe oko 1000 kn, a sad vidim Aoife napisala da je ova kineska imitacija isto toliko

Kako si zadovoljna sa njime i gdje se može kupiti?
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Old 07.09.2010., 14:19   #82
Gledam na njihovoj stranici Suspiro je oko 1400 kn + dostava.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Old 07.09.2010., 14:28   #83
To je baterija na punjenje, traje jedno sat vremena u komadu pa se onda mali vrati prištekati na punjač. Sat vremena mu je dovoljno za usisati jednu do dvije veće prostorije ili nekoliko manjih.
Minus je, kao što rekoh, što nema vrećice nego pretinac za prašinu i četke, koje onda treba čistiti.

Ja sam ga kupila preko tog nekog sajta (suspiro), ali u zadnje vrijeme ga ne koristim, ne da mi se. Baš me zanima kako bi funkcionirao u ovom stanu.
Aoife is offline  
Old 07.09.2010., 14:38   #84
Nisam mislila na vrijeme usisavanja nego na rok trajanja baterija. Na drugom akumulatorskom usisivaču mi je riknula za 2 godine.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Old 07.09.2010., 14:53   #85
Aha... Nemam pojma. Evo baš bih ga mogla napuniti pa da vidim kak to ovdje funkcionira
Aoife is offline  
Old 07.09.2010., 17:01   #86
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Aha... Nemam pojma. Evo baš bih ga mogla napuniti pa da vidim kak to ovdje funkcionira
Ako sve sam radi zašto ti se ne da koristiti ga? Jel tlaka zbog čišćenja njega samog poslije ili nešto drugo? Ja mislim da ga neću ni sklanjati, imat će počasno mjesto u stanu
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Old 08.09.2010., 07:50   #87
Evo cijene Roombi:

MODEL MPC
Roomba 520 3.199,00
Roomba 555 4.299,00
Roomba 563 PET 4.499,00
Roomba 581 5.099,00
Professional 625 7.999,00

Za Suspiro
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!

Zadnje uređivanje mirta2 : 08.09.2010. at 08:02.
mirta2 is offline  
Old 08.09.2010., 11:11   #88
Dakle ima posla oko čišćenja, ima neke rotirajuće četke oko kojih se zapetljaju dlake, pa pretince za grublju i finiju prašinu, neke filtere... Ovisi koliko je pod bio prljav.
Također, njegova snaga nije jednaka snazi pravog usisavača (pretpostavljam slično kao kod onih štapnih), a i ne uvlači se u neke rupe između namještaja, pa bez obzira na njega treba recimo jednom tjedno usisavati normalnim usisavačem. On dobro dođe za ova usisavanja između "pravih" usisavanja, da se pokupi s poda prašina i mrvice koji su se stigli u međuvremenu nataložiti.
Aoife is offline  
Old 08.09.2010., 11:12   #89
Vjerovatno je dobar za skroz glatke povrsine.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 08.09.2010., 11:21   #90
Pa zapravo, čak je bio iznenađujuće dobar na tepihu... Ali treba odvagnuti koliko ti je bitno da je pod u svakom trenutku ganc čist, i koliko ti se (ne) da čistiti njega, što meni trenutno preteže na ovu drugu stranu
Također, malo je bučan, pa je najbolje pustiti ga da radi kad nema nikog doma.
Aoife is offline  
Old 08.09.2010., 21:31   #91
Svakih koliko usisavanja ga se mora čistiti?
Moram priznati da mi je čišćenje malog akumulatorskog usisavača veća tlaka nego samo usisavanje
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Old 09.09.2010., 19:26   #92
kolegica s posla ima roombu vec nekoliko godina i odusevljena je. rekla je da je najbolji za tepihe, zbog cega je ona stavila tapisone po cijelom stanu. programirala ga je da usisava svaki dan ujutro u 5h, a toliko je tih da ona mirno spava dok on usisava
iskreno meni je malo preskup u ovom trenutku, a i nemam nijedan tepih u stanu. al eto nadam se da sam pomogla nekome tko razmislja o kupovini robota
mali miš is offline  
Old 15.09.2010., 22:06   #93
Samsung NaviBot usisavač

Cijena: 2.529,00knRaspoloživo za kupnju.

LinkButtonKarakteristike
Šifra 2224

Automatsko uvlačenje kabela ne

Komad dopunskog pribora za čišćenje ne

Elektronski indikator napunjenosti ne

Radijus rada ne

Snaga motora -

Kapacitet vrećice/ spremnika za prašinu 0,5 lit

Širina četke turbo četka za čišćenje dlaka kućnih ljubimaca + 2 rotirajuće četkice

Usisna snaga -

Zaštita od usisavanja krupnih predmeta da

Ostalo Visionary Mapping TM??, Virtual Gurad TM??, automatsko vraćanje na punjač, 6 opcija čišćenja, daljinski upravljač, gyro senzor'', visinski i protuudarni senzori
Težina (kg) 4


Jel ima netko slučajno iskustva s ovim ili sličnim usisavačima?

I jel bi mi mogao netko objasnit ove karakteristike pokraj kojih sam stavila upitnik?? Hvala

btw nemogu pronać usisnu snagu pa ako netko zna nek ubaci informaciju.

Znam da simens mislim svojevremeno izbacio nešto ovakvo na tržište ali je cjena 1000€, a našla sam i neki noname za 1000kn.
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 15.09.2010., 22:10   #94
evo slika http://www.europatrade.hr/content/hr...product-detail
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 15.09.2010., 22:10   #95


http://www.youtube.com/watch?v=miJQpUu8jq0
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Old 15.09.2010., 22:33   #96
Hvala, prekopala sam dosta toga čak sam i našla neke dućane koji ga prodaju i do 1000kn skuplje, bila u dućanu prekopala kutiju ali nigdje nisam našla usisnu snagu.


Btw jel postoji mogućnost mjenjanja naslova teme??

Npr. Roboti u kućanstvu ili nešto slično tome??
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 15.09.2010., 23:31   #97
Čak ni proizvođač nije napisao snagu
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Old 02.10.2011., 09:07   #98
Jel netko u međuvremenu kupio koji od tih robota?
Razmišljam o Roombi 564 Pet jer imamo dugodlake mačore i malog bebača , ali mi nekak skup, pa bi neki pozitivan komentar prije nego se odlučim na kupnju.
micek-jerry is offline  
Old 06.12.2011., 21:28   #99
kupila rombu 531, dakle najjednostavniji i najjeftiniji model ( u sl za 300 eura minus 50 povrat) i prezadovoljna sam. dlake našeg bernskog ljubimca skuplja ko od šale, a to čak ni nije "pet" model. imam tri velika tepiha i preporodila sam se. jednom tjedno ( i to ako) izvučem veliki usisavač sa turbo električnom četkom, ali ovaj mali jurca svaki dan i nikada mi stan nije bio tako čist. vrijedi svakog eura. moj savjet: proučite dobro specifikacije modela koji se nude da ne dajete novce za nešto što nećete koristiti
lukrica is offline  
Old 06.12.2011., 21:48   #100
Quote:
lukrica kaže: Pogledaj post
kupila rombu 531, dakle najjednostavniji i najjeftiniji model ( u sl za 300 eura minus 50 povrat) i prezadovoljna sam. dlake našeg bernskog ljubimca skuplja ko od šale, a to čak ni nije "pet" model. imam tri velika tepiha i preporodila sam se. jednom tjedno ( i to ako) izvučem veliki usisavač sa turbo električnom četkom, ali ovaj mali jurca svaki dan i nikada mi stan nije bio tako čist. vrijedi svakog eura. moj savjet: proučite dobro specifikacije modela koji se nude da ne dajete novce za nešto što nećete koristiti
i ja ga odavno gledam, sve čekam kad će pojeftiniti, da li stvarno očisti sve kutove i da li sam prelazi iz jedne prostorije u drugu, napr. ako mi očisti kuhinju, trpezariju i boravak koji su u jednom prostoru i u obliku slova L, da li sam prelazi u neku drugu prostoriju ako su vrata otvorena...da li je tiši u usporedbi sa običnim usisivačima (iako i njih ima različite bučnosti)...tvoj model nema mogučnosti virtualnog zida? kod mene su stepenice, ako ne postoji opcija virtualnog zida, da li će pasti niz stepenice?
duonesquik is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.