Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2023., 03:11   #1
Argylle (2024)

Nisam pronašao temu ...

Izašao je trailer za novi film Mathew Vaughna koji izlazi 02/02/24 na platformi Apple TV.
Najava daje naslutit da nas čeka film u stilu Kingsmana a glume Henry Cavill,Samuel L Jackson,Dua Lipa, Bryce Dallas Howard,Bryan Cranston i drugi.



silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 13:00   #2
Argylle 2024

Jedini razlog zašto sam ovom filmu dao šansu je Kermode, on je rekao da je njemu ovaj film bio skroz ok i zabavan. Gotovo sam siguran da je imao super dan ili kada je gledao ovaj film ili kada je pisao recenziju, jer ovaj film ne valja, i on općenito za ovakve filmove kaže: "it's rubbish".

Nažalost uz The Beekeeper i Miller's Girl ovo mi je za sada u top 3 najgorih filmova godine za sada. Ne kužim kako je Vaughn mogao snimiti nešto bezveze kao ovaj film, očekujem puno više za nekoga tko je snimio Layer Cake, Kick-Ass, X: First Class, Kingsman: The Secret Service, a i Stardust i nastavak Kingsmana su mi bili vrlo dobri.

I još tip izjavi da je Argylle posveta Die Hard i Lethal Weapon filmovima, ne znam po čemu ali ajde dobro. Marketing za ovaj film je potpuno pogrešan, po trailerima i reklamama imaš osjećaj da će Cavill biti glavna uloga i da on glumi nekog tajnog agenta i da će cijeli film biti neki Austin Powers ismijavanje Bonda i sličnih filmova, ali ne, samo je prvih 10 minuta filma takvo, i to je jedino šta valja. Cijeli film je trebao biti takav.

Za film koji je koštao 200 milja dolara, CGI je sranje, i opčenito ne znam na šta je budget otišao. Film izgleda kao da je iz 2006. kada su se snimali oni Jumperi i takve pizdarije.

Film je dosadan, nezanimljiv, staromodan, glup, i ništa nema smisla.

Cavill koji meni ništa ne predstavlja kao glumac jer je drven i uvijek isti, jako malo se pojavljuje. Bryce Dallas Howard i Sam Rockwell su totalni miscast, pogotovo ona, totalno je neuvjerljiva u toj ulozi. Ne funkcioniraju ni individualno niti kao par, 0 kemije. S time da ona ima problema i sa kilažom, a guraju je u te uske dekoltirane haljine, majko mila, a o tome da nema šanse da se ona onako tuče, lol. Kad sam vidio John Cenu sam samo preokrenuo očima, totalno bezvezan tip i na ekranu i izvan njega, uvijek glumi nekog "simpatičnog i smiješnog" tipa po tim raznim emisijama. Na pola filma se pojavi i Samuel L. Jackson, isto sam preokrenuo očima jer točno znaš kakvu će ulogu imati. Bryan Cranston totalno over the top negativac, katastrofalno napisan lik. Catherine O’Hara isto bezveze, svi su tu samo zbog love, to se vidi.

Twist u filmu je potpuno retardiran i nema smisla.

Jako loše sve u svemu, još čitam da bi ovo trebala biti trilogija i u post credits sceni se pokazuje da je isti svijet kao i Kingsman, ne hvala.

2/5
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 13:02   #3
brunejz

kriticari vise ne govore iskreno, vrijeme Eberta i Siskela je davno gotovo, kao i vrijeme ranog internet amaterskog kriticara, sad biti kritican smatra se biti negativan, pa je fokus nađi pozitivu u svemu, najbolje je citati kritike na forumima,ili ispod online videoteka,rasprave su iskrene i comedy gold znaju biti. To se tocno vidi u svakoj ili gotovo svakoj (cast iznimkama) kalkulantskoj online amaterskoj ili profesionalnoj kritici, manjak iskrenosti i sloboda izrazavanja stvarnog misljenja. Osjeti se preko ekrana.
__________________
"Tako je to kad nekome sjednes na zub, prasina te pokusava povuci dolje."AB
ElRey1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 13:05   #4
Quote:
ElRey1 kaže: Pogledaj post
brunejz

kriticari vise ne govore iskreno, vrijeme Eberta i Siskela je davno gotovo, kao i vrijeme ranog internet amaterskog kriticara, sad biti kritican smatra se biti negativan, pa je fokus nađi pozitivu u svemu, najbolje je citati kritike na forumima,ili ispod online videoteka,rasprave su iskrene i comedy gold znaju biti.
A s njim se ja slažem 95% vremena glede filmova, i cijenim ga kao kritičara, ne znam šta je ovo bilo, jer kažem, obično ovakve filmove popljuje bez beda.

Ali dobro, imam i ja svoje trenutke, gledao jučer Spacemana i bio mi je odličan, a svima je sranje koliko vidim.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 13:07   #5
Vec dugo nije popljuvao nesto kao prije, prije je i on bio poznat po rantovima , sad je novi standard, dobar i los, necu suditi, fali iskrenosti, neki se toliko boje da los film niti ne zele kritizirati. Ja kriticare rijetko gledam vise, samo forum i online videoteke diskusija.

Neprikosnoveni su bili Ebert i Siskel iskreni, volili su film i rekli bi iskreno sto su osjetili kad su gledali, mozes se ne slagati ili slagati, ali u iskrenost nisi mogao sumnjati, njihov segment kad oni daju Oscar je jos uvijek vrhunac filmske kritike. To je bio kriticar, osnova je naravno znanje,ali i iskrenost bez toga ne ide. Moderni trend to vise nema i prema mom gledistu gubi vrijednost.

Snaga amaterskog kriticara je bila jer su oni kao mi,normalni fanovi, ako su iskreni i imaju humor to je bio vrhunac. Ali ovaj moderni trend to je naprosto tesko gledati, barem meni.
__________________
"Tako je to kad nekome sjednes na zub, prasina te pokusava povuci dolje."AB
ElRey1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 00:16   #6
Propuh film. Novci, glumci i travestija od Cgi mačka ( kao mačkoljubac sam iznenađen i uvređen ) sve bačeno u vjetar.
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 00:24   #7
Quote:
Lego-las kaže: Pogledaj post
Propuh film. Novci, glumci i travestija od Cgi mačka ( kao mačkoljubac sam iznenađen i uvređen ) sve bačeno u vjetar.
Baš. Možda i najveće smeče koje sam pogledal.
__________________
This is the way!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 09:59   #8
Dovoljno komentara da ga odmah ubacim u kontejner sa sličnim smećem, F&F nastavcima od broja 4, The Suicide Squad, The Gray Man, Guns akimbo, The Beekeper, Hitman's Wife's Bodyguard, Spenser Confidential, Ambulance i još mnogo mnogo toga što nikad neću pogledati duže od 10 minuta.
__________________
- avanti roma -
Skiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 15:35   #9
Quote:
Joshua kaže: Pogledaj post
Baš. Možda i najveće smeče koje sam pogledal.
Pridružit ću se dojmu. U tu virtualnu kantu za smeće dalo bi se nametati još dosta naslova novijeg datuma, a čega bi se sve nakupilo kroz desetljeće, čudo jedno.

Uštedite lovu ako gledate u kinima, uštedite vrijeme i susramlje koje će vas uhvatiti kod gledanja, osim ako niste ekipa iz osnovne koja se išla zabaviti u kino, i večerati, naravno.

Izbjegnite onaj wtf moment i pitanje koje si često znamo postaviti, mi neki - koji milokliz je ovo meni trebalo?

Ali...Odličan mi je Bryan Cranston sam po sebi, volim ga gledati u filmovima, sviđa mi se glas, dikcija, a i fizički...Tu je i Samuel L. Jackson, ali neka imena ne mogu "spasiti" film, sto puta već viđeno. Neki vizualni efekti su zanimljivi, ali tako ti može i uija (UI) složiti film pa si gledaš kao igricu na kompu.

:nek' se niko ne uvredi :
__________________
https://youtu.be/bz2OQOJpIMk
https://youtu.be/zRBl0GPBm4o
https://youtu.be/wH6ZCIRjI14
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 23:58   #10
Kad vidiš te trejlere i slike, čovjek bi pomislio da su Cavill i Dvije Lipe glavne uloge...
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 17:34   #11
Meni je bio bas dobar i zabavan.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2024., 20:27   #12
Alfie the Cat is played by Chip, owned by Matthew Vaughn's wife Claudia Schiffer.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.