Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2008., 20:39   #61
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Ovo se odnosi direktno na mene. Zgrada u gradskom vlasništvu, prije nego sam ju uredio 10 godina je trunula i propadala. Svima je bila mogučnost istoga. Uostalom i danas je. Svaka banka ima otvorenu kreditnu liniju za poduzetnike pa izvoli. Jednostavno je! Digneš kredit, staviš svoju kuću pod hipoteku, urediš gradski prostor i zgradu i radiš. Vrlo jednostavno. Gotovo kao i podviješ rep i odeš!
Jednostavno moram odgovoriti.
Ja sam to sve napravio davno prije tebe,sokole moj...
A Ti si jedan od onih koji mi se sa gomilom smijao i mahao glavom.
I govorio da sam poludio.
A jesti se mora svakodnevno...
A otišao sam jer zame i moju obitelj tamo egzistencije nije bilo.
I nije isključeno da se neću vratiti nekad kad ću bit financijski neovisan o garešnici.
A Ti me nažalost nisi shvatio.Ne kažem ja da si Ti nešto loše napravio kad si ušao u svoj poslovni poduhvat,nego samo to da je recimo taj i masa drugih objekata trebala služiti u kulturne svrhe mjesta,a ne u poslovne.Grad je trebao biti taj koji obnavlja objekte i devastiranost objekata je sramota vlasti u mjestu a ono što si ti napravio je poslovni potez koji nema veze sa stvaranjem kulturne inicijative,nego je čisto materijalne prirode odnosno za stvaranje isključivo osobne koristi,kužiš?
Nije mi namjera nikoga vrijeđat i zato se ispričavam,ali me ljuti kad mi netko kaže da sam podvio rep i utekao.
Kad dovoljno puta mazneš glavom u zid ili češ past u nesvijest ili češ prestati...
A što se fotki tiče,zaista fotkajte malo.To je za pohvalu.
Nadam se da nikoga nisam ničim uvrijedio.
Au revoir!
__________________
rembrandt
rembrandt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 21:59   #62
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Nema greške Rocky! Svi znaju mlatiti praznu slamu ali podmetnuti leđa to već teže ide!
NEDAM na Garešnicu jer tko napada nju napada i mene, a to ne dopuštam.
Uostalom niti mi smeta dlaka na jeziku, niti me je sram tko sam i što sam. Dovoljno mi je savjest čista da svakome u bebu mogu reći što o njemu mislim i što ga ide. Kome nije pravo neka šuti!
to ok,al nisam mislila na te greske vec na greske da cemo se svi na kraju posvadjat zbog gluposti totalne.ovo sto sad pisemo nece ni pomoci ni odmoci garesnici....

hvala bogu,ovaj forum nije ko onaj ex garesnicki gdje je morala bit max cenzura i cim pocnes iznosit istinu neku odmah il te svi popljuju ili ugase forum.
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 22:38   #63
a jeste optimistični u pizdu materinu
lavagna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 07:44   #64
Quote:
lavagna kaže: Pogledaj post
a jeste optimistični u pizdu materinu
da,nazalost....budi i ti optimistican/na uz nase gradske oceve i gradski budzet
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 07:44   #65
uostalom-PLEASE,DOSTA O TIM NEKIM POLITICKIM TEMAMA
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:10   #66
Nesto sto se sve cesce pitam je, a zelio bi odgovor od vas iz Garesnice, zasto nema ili se nitko ne bavi sa seoskim turizmom ? - regia bi bila idealna, ima sela gdje je infrastruktura na niskoj razini, takodjer ima dovoljno starinskih nekretnina koja se ne koriste, priroda ne taknuta, .... zasto ?
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:17   #67
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Jednostavno je! Digneš kredit, staviš svoju kuću pod hipoteku, urediš gradski prostor i zgradu i radiš. Vrlo jednostavno. Gotovo kao i podviješ rep i odeš!

je je, jednostavno je, narocito u Garesnici gdje je jaka kupovna moc i gdje se ogromni novci okrecu ... na kraju uvjek samo jedan dobije
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:19   #68
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
NEDAM na Garešnicu jer tko napada nju napada i mene, a to ne dopuštam.
mora da si iz gradske uprave !!
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 14:36   #69
Quote:
Seminom kaže: Pogledaj post
mora da si iz gradske uprave !!
nije

a ovo za seoski turizam...nitko nece jer garesnicki ljudi nemaju pojma sta je to seoski turizam...za njih je to 350 krava,150 ovaca i 2-3 traktora
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 15:38   #70
Quote:
Seminom kaže: Pogledaj post
Nesto sto se sve cesce pitam je, a zelio bi odgovor od vas iz Garesnice, zasto nema ili se nitko ne bavi sa seoskim turizmom ? - regia bi bila idealna, ima sela gdje je infrastruktura na niskoj razini, takodjer ima dovoljno starinskih nekretnina koja se ne koriste, priroda ne taknuta, .... zasto ?
Zato što seoski turizam ne prolazi u hrvatskoj. Osobno sam bio na nekoliko takvih seoskih imanja i zajedničko im je svima da nema zainteresiranih za taj vid turizma. Nešto bolje stanje je u dijelu oko Like i Gorskog Kotara, ali i to je jadno.
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 17:44   #71
Quote:
rock_girl kaže: Pogledaj post

a ovo za seoski turizam...nitko nece jer garesnicki ljudi nemaju pojma sta je to seoski turizam...za njih je to 350 krava,150 ovaca i 2-3 traktora
ako Garešničani ne znaju što je seoski turizam, kroz par godina će
naučiti... dolazim ja natrag u svoj kraj samo radi toga.
ima toliko toga neiskorištenog u tom cijelom kraju i široj okolikci što je idealno za seoski turizam.
to je moja budučnost...
a uostalom, zašto ne i aktivni odmor na selu u smislu sudjelovanja u obavljanju svih poslova koji su neophodni na jednom imanju....
__________________
ni bikovima više nije lako.
kad se krava oteli, svi
čestitaju veterinaru....
opichen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:44   #72




 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:45   #73




 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:46   #74
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Zato što seoski turizam ne prolazi u hrvatskoj. Osobno sam bio na nekoliko takvih seoskih imanja i zajedničko im je svima da nema zainteresiranih za taj vid turizma. Nešto bolje stanje je u dijelu oko Like i Gorskog Kotara, ali i to je jadno.
Takvih globalnih frazi "... to ne prolazi u hrvatskoj i AMEN " mi idu na *enis ...

Tko je za vrijem hladog rata pomislio da bi McDonald ponudio FastFood u Moskvi ?? - da je Kina trenutno 1. Global Player ?? ....

To su tipicni odgovori svih pesimisticnih ljencina, vec unaprijed nesto za neuspjeh osuditi makar se i ne potrudio, a najbolje su mi te osobe koje takve fraze iz birtije propagiraju.

Nista osobno protiv tebe in@, ali sa svojim komentom si dosla u krivo vrijeme.

Zato ajmo iz pocetka, Zasto nema ? - sto treba ? - sto nema ? = za seoski turizam na garesnickoj regiji ??
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:49   #75
losa je kvaliteta slika jer su slikane mobom jutros
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:50   #76
Quote:
rock_girl kaže: Pogledaj post
nije

a ovo za seoski turizam...nitko nece jer garesnicki ljudi nemaju pojma sta je to seoski turizam...za njih je to 350 krava,150 ovaca i 2-3 traktora
... jebo ih ... a znadu birtije otvarati i kuce pod hipoteku davati...

sto se marve tice, za pocetak bi bilo dosta
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:53   #77
Quote:
rock_girl kaže: Pogledaj post
losa je kvaliteta slika jer su slikane mobom jutros
Slike su dobre

Da bi bilo nesto ljepo u Garesnici onda bi i slike bile bolje
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 18:54   #78
a budem sutra sa digitalcom poslikala...nije mi se dalo danas
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 19:11   #79
Quote:
Seminom kaže: Pogledaj post
Nesto sto se sve cesce pitam je, a zelio bi odgovor od vas iz Garesnice, zasto nema ili se nitko ne bavi sa seoskim turizmom ? - regia bi bila idealna, ima sela gdje je infrastruktura na niskoj razini, takodjer ima dovoljno starinskih nekretnina koja se ne koriste, priroda ne taknuta, .... zasto ?
ima par akademskih građana koji vole šnicl, al ima smrdi štalsko, kravsko i svinjsko...pa kak da to ponude nekim tam turistima koji bi onak ujutro žgance, krvavice i kravlji sir, ljudi moji to vam tak dobro ide u stvarnosti...a čime se gradski oci bave..lebdenjem na SDP-u oblaku i lebde, brate i niš ne vide i zato je pred Opčinom i ono svijetlo po noći dvostruko jer možda neko sposobniji i nešto bude vidio...volim ja Garešnicu pa bi iz Kutine sve prenijela osim smrada.. i gradski buđet i gimnaziju(poglečte koji postotak iz njihove upisuje željene faksove ), u naše malo misto. Ako nešto kritiziram činim to jer mi nije svejedno kak je u Garešnici, a nije dobro niti bude ako ovako sve se nastavi ne činiti, propuštati i žmiriti. Nadam se samo da su neki drugi sposobniji povući za kaput središnice u Zagrebu jer bez toga ne ide i gotovo. Čehok i Čačić ne stanuju ovome gradu...
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 19:13   #80
Quote:
Seminom kaže: Pogledaj post
Slike su dobre

Da bi bilo nesto ljepo u Garesnici onda bi i slike bile bolje
samo u stvarnosti ne postoji Photoshop
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.