Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2017., 17:14   #1
Veza s najboljom prijateljicom

Pozz svima...
Početkom prošle godine upoznao sam curu s kojom sam u kratko vrijeme postao jako dobar prijatelj. Nakon par mjeseci prijateljstva, počeo sam osjećati nešto više prema njoj, nešto više od prijateljstva. Priznao sam joj, ali mi je tad rekla da me gleda samo kao najboljeg prijatelja i dogovorimo se nekako da to ostane na tome. Međutim, ja ju nikako nisam mogao izbacit iz glave, a nisam imao srca prekinut skroz prijateljstvo jer je stvarno uvijek bila predobra prema meni. S obzirom da su me kolege s faksa zadirkivali jer smo ona i ja bili nerazdvojni, par puta sam joj spomenuo da me smeta kako me zezaju, pogotovo nakon onog propalog pokušaja za kojeg niko nije znao osim nas dvoje. Nedugo nakon toga, prekinuli smo u potpunosti bilo kakav oblik komunikacije na nekih mjesec dana. No, s obzirom na to da smo imali jedan zajednički projekt, prije mjesec dana smo opet počeli komunicirat i opet postali nerazdvojni (ovaj puta preko samo preko fejsa) i opet se u meni javio isti osjećaj prema njoj. Prije par dana (2 tjedna nakon što je rekla da mi nešto važno mora reć), rekla je da joj je onih mjesec dana koje nismo komunicirali bilo baš teško, da me zbog toga čak i mrzila, al da nije htjela pričat sa mnom da me kolege više ne zezaju, te da je u trenutku kad smo opet postali nerazdvojni shvatila da me zapravo voli. I sad je na meni bilo da odlučim kud ovo ide dalje, a s obzirom da ja prema njoj cijelo vrijeme zapravo osjećam nešto više i da je volim, na neki način sam jedva to dočekao. Dogovorili smo se da ćemo ić polako s tim, jer je meni, a vjerojatno i njoj sve to sada malo čudno.

Zanima me kako da se riješim tog čudnog osjećaja...ne znam, zasad nije još bilo ni poljupca, samo priznanje i čvrst zagrljaj zasada...ne znam, nekako ne mogu zamislit taj poljubac jer nisam očekivao taj obrat kod nje i nisam ni razmišljao o tome....
Molim samo za ozbiljne savjete, i hvala unaprijed
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 17:20   #2
Bez brige, ona će tebe poljubiti. Ne razbijaj glavu. Evo pustio sam si Juru Stublića.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 17:22   #3
U lucky duck! Sretno! Navijam.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 18:44   #4
jednostavno se prepusti i sve ce se sad samo od sebe poslozit. nemoj razbijati glavu, vidjeli ste oboje koliko vam je bilo tesko dok niste komunicirali, sumnjam da cete samo tak dozvolit da radi neke sitnice opet prestanete komunicirati. sretno vam svakako
Blackheart521 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 19:16   #5
Slatko 😊 Nemojte zeznut 😉
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 19:42   #6
Nerazdvojni samo preko fejsa? Hajde...zastarjela sam, očito.
Volite se jako, ali nisi osjetio želju da je poljubiš, ne želiš je, čini ti se sve to erotsko problematičnim? Nisam jako optimistična....
Možda sex preko fejsa za prvi puta? Šalim se.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 23:37   #7
pa da, nakon što smo opet počeli komunicirat, sad u prvom mjesecu, komunicirali smo samo preko fejsa, al satima.....zato jer bi svi neš komentirali kad bi nas vidli skupa, pa taman da progovorimo 5 riječi u prolazu....
i druga stvar, nije da nisam osjetio želju i nije da je ne želim, nego mi je možda malo čudan osjećaj kad smo već godinu dana najbolji prijatelji.....eto
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 00:50   #8
Čemu te definicije? Prvo najbolji prijatelji a onda u vezi, naravno da si zbunjen kad s promjenom definicije očekuješ i da će se sve drugo "magično" promijeniti.
Što se mene tiče, kako si sve opisao, ako ću davati definicije, vi ste u vezi već godinu dana.
Malo ti je čudno....moj savjet-opusti se, ne opterećuj se s definicijama, nastavi se družiti s njom a prvi poljubac će pasti. Nemoj ga programirati, život ne ide uvijek by the book.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 00:58   #9
Quote:
vin112 kaže: Pogledaj post
.

Zanima me kako da se riješim tog čudnog osjećaja...ne znam, zasad nije još bilo ni poljupca, samo priznanje i čvrst zagrljaj zasada...ne znam, nekako ne mogu zamislit taj poljubac jer nisam očekivao taj obrat kod nje i nisam ni razmišljao o tome....
Molim samo za ozbiljne savjete, i hvala unaprijed
rijesit ces se cudnog osjecaja kad se dohvatite jedno drugog, bez brige. previse razmisljas. cini.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 01:20   #10
zaključili ste i priznali ste si da se uzajamno volite, i sad je i to problem?



ljubav je čudna, nema u tome ništa čudno. možda će se nakon orgazma sve razjasniti i postati manje čudno, eto jedna mogućnost
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 04:00   #11
Ma samo polako kao sto ti svi gore govore, vrijeme je najbolji pokazatelj svega, pa i toga jeste li bas stvarno jedno za drugo
A gle, sta je cura nego najbolja prijateljica
Opusteni budite samo i sve ce doci, sretno vam!
lolmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 04:36   #12
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče, kako si sve opisao, ako ću davati definicije, vi ste u vezi već godinu dana.
da, i ona je rekla neš tog tipa, a kad bolje razmislim, pa i ja mislim tako
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Malo ti je čudno....moj savjet-opusti se, ne opterećuj se s definicijama, nastavi se družiti s njom a prvi poljubac će pasti. Nemoj ga programirati, život ne ide uvijek by the book.
Studiram informatiku, programiranje mi je jedino u životu šta mi al ono zbilja ide, di me pogodi s tim hahah

Hvala na odg
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 08:45   #13
Sve papci samo , pa di se nadete jbt

Poslano preko spolnog uda koristeci Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 09:08   #14
Quote:
vin112 kaže: Pogledaj post
da, i ona je rekla neš tog tipa, a kad bolje razmislim, pa i ja mislim tako

Studiram informatiku, programiranje mi je jedino u životu šta mi al ono zbilja ide, di me pogodi s tim hahah

Hvala na odg
Hahahaha znaš kako se kaže, ja kao prstom u ....
Onda ti je to "znak" da ne programiraš ništa s njom
Hajde, sretno vam, samo se opustite i uživajte. I ne brini, i ona je tu, možda ona sama inicira nešto (mislim na...ovaj..."kontakt")
I nema na čemu
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 21:56   #15
Eto i meni bi najdraze bilo da ona inicira nest ��
Hvala svima na odg
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:08   #16
Nije sigurno tko će koga nategnuti u ovom odnosu
Ali pratit će se razvoj situacije
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 00:12   #17
Da je u toj vezi najvažnije "natezanje", onda bi u nju ušli prije godinu dana, "nategnuli" se i već vjerojatno bili svako na svom putu...
Ima još ljudi koji cijene neke druge stvari u vezi osim zadovoljavanja životinjskih nagona.....
vin112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 05:45   #18
Veza sa najboljom prijateljicom

Znači, imam najbolju frendicu već nekih godinu dana, i svašta smo prošli zajedno ali nikad to nije bilo nešto više od prijateljstva.Zadnjih mjeseci sam počeo osjećati nešto više prema njoj,ali me strah priznati.Ona se također ponaša čudno prema meni ponekad,sjedne mi u krilo poljubi me u obraz i sl, ali nikad nije priznala ništa više prema meni.Mislite li da trebam da joj priznam da je volim više od najbolje frendice ili mislite da njeni postupci ništa ne znače?

Hvala unaprijed svima!
ironman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 11:24   #19
Sljedeći put kad ti sjedne u krilo pitaj ju da li bi htjela da budete goli pa da ti sjedne na kitu. Curama ti je takav pristup super.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 11:50   #20
Ja sam malo skeptična oko veza bez jake strasti, prave potrebe za nekim, makar na početku. S druge strane imam prijateljicu koja se tako i udala, za dugogodišnjeg dobrog poznanika koji je, kao i ona, do polovine tridesetih ostao bez boljeg rješenja. Čini se izvana da im brak dobro funkcionira već nekoliko godina, slične stvari ih zanimaju, žele podjednak način života, potpora su si i sve tako. Postoji li u takvim situacijama povećana opsanost da kad-tad nekome ipak naiđe prava strast i prepusti joj se, ako pretpostavimo da se svakome tako nešto desi bar jednom u životu, tko zna?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger