Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2011., 12:21   #181
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
I ja pratim prek toga ali ne znam zašto, od jučer mi felša i svaku min moram refrešat jer mi se pojavljuje da moram kupit onaj šugavi paket ako mislim normalno gledati uživo ne znam jel tebi sve štimalo
to se i meni često događa
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:32   #182
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
to se i meni često događa
Justin je jedno obično smeće
Nije loše za live pratiti ovde - http://www.chingonatv.com/2010/12/ca...estrellas.html
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:34   #183
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
I ja pratim prek toga ali ne znam zašto, od jučer mi felša i svaku min moram refrešat jer mi se pojavljuje da moram kupit onaj šugavi paket ako mislim normalno gledati uživo ne znam jel tebi sve štimalo

Mislim da ak se ovo nastavi da više ne budem gledala EDC uživo, nego ću gledati preko službene stranice na koju stavljaju epizode

btw, CDLE = Canal de las estrellas
Aha, ajoj, baš sam smotana, sorry.

Meni nije, meni ti je sve ok, mogla sam sve gledati normalno. Ne znam zašto onda tebi to ne štima. Baš šteta.

@TheLaki12, hvala na linku.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:47   #184
Quote:
TheLaki12 kaže: Pogledaj post
Justin je jedno obično smeće
Nije loše za live pratiti ovde - http://www.chingonatv.com/2010/12/ca...estrellas.html
Puno ti hvala za link

Alejandra Barros se identifica con su pers
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Meni nije, meni ti je sve ok, mogla sam sve gledati normalno.
Ne znam zašto onda tebi to ne štima. Baš šteta.
Ma ja sam gledala cijeli prošli tjedan skroz normalno i onda mi je jučer odjednom počelo štekati
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 13:23   #185
Možete mi naći prvu epizodu serije na daymoli...?? pokušavam ali ne mogu.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 13:34   #186
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Možete mi naći prvu epizodu serije na daymoli...?? pokušavam ali ne mogu.
Epizoda 1
deo 1 - http://www.dailymotion.com/video/xka...e-1_shortfilms
deo 2 - http://www.dailymotion.com/video/xka...e-2_shortfilms
deo 3 - http://www.dailymotion.com/video/xka...e-3_shortfilms

Inače na kanalu na kojem se nalaze ovi video imate i sve ostale aktuelne serije iz Televise.
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 13:52   #187
Nisam još gledao epizodu, ali moram nabacit jedan za entradu. Napokon da se i Televisa makne od scena iz serije u entradi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 14:38   #188
Ja upravo pogledala prvu epizodu i baš sam pod dojmom, sve mi se jako svidjelo, imam osjećaj da će radnja biti stvarno zanimljiva. Ono što mi se posebno svidjelo jest Ana Brenda kao Ana Paula, nije ona tipična naivna glupača, onda cijela ta priča i sveukupna karakterizacija likova. Na primjer, ja ne bih niti Rogelija niti Cinthiju svrstala u one tipične negativce, odmah se vidi koliko su zapravo dobro psihološki razrađeni. Rogelio je onakav kakav je upravo zbog toga što je u invalidskim kolicima, to je i previše utjecalo na njega, a mislim da zbog toga i ima onakav odnos prema njoj. Sebičan je, želi da mu svi budu podređeni u tolikoj mjeri da ne žive vlastiti život, nego žive za njega. Ono s bičevanjem radnika mi je bilo .
Odlična mi je Susana kao Cinthia, zaintrigirao me onaj odnos Efraina i nje.
Nije loša ni Ana Martin kao Maria.

Jedino mi je mrvicu iritantna ona Dany, ali ostatak glumačke ekipe je jako dobar.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 14:40   #189
Ja sam sinoć uživo gledao i sviđa mi se Ana Brenda je prekrasna, prava ljepotica i dobra joj je uloga. Salinas me također iznenadio, ne prenemaže se kao što sam mislio da hoće. Odlično mu je sjela ova uloga negativca, čovjeka koji je traumatiziran nakon nesreće u kojoj je ostao invalid i odnosi se prema ostalima kao prema smeću. Totalno sam ga doživio Susana je isto dobra, čekamo da joj se lik malo razvije. Inače cool mi je njen odnos s Roblesom. Ana Bertha malo glumata s onim glasom.

Ugl serija je dobra i nastavit ću gledati još par epizoda. I gledajte na Chingona.tv jer oni imaji dobar stream, na justinu je lošije
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 16:31   #190
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nisam još gledao epizodu, ali moram nabacit jedan za entradu.
Napokon da se i Televisa makne od scena iz serije u entradi.
Ovo i nije neki novitet - prošle godine je takvu drugačiju špicu imao PVAA
Snimali su posebne scene za entradu i promose, a sve je snimano nekom specijalnom filmskom kamerom u hd-u.

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ana Brenda je prekrasna, prava ljepotica i dobra joj je uloga.
Pa je, ali moram priznati da su meni ipak ljepše i Susy, ali i Ingrid.

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ana Bertha malo glumata s onim glasom.
Jbt, opet je ko Enriqueta iz STD (barem što se tog iritantnog glasa tiče)
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."

Zadnje uređivanje sweet ivi : 02.08.2011. at 16:36.
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 16:33   #191
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Ovo i nije neki novitet - prošle godine je takvu drugačiju špicu imao PVAA
Snimali su posebne scene za entradu i promose, a sve je snimano filmskom kamerom u hd-u.
Meni se ovakva entrada nikako ne sviša, više volim one staromodne
Ali je zato serija odlična
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:26   #192
E, da, Ana Bertha Espin. Bome se prenemaže samo tako, no složila bih se s iPodtouchem, Salinas je kao Rogelio stvarno odličan, ja sam ga također skroz doživjela, ova uloga mu pristaje skroz.

Ana Brenda je stvarno divna.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:34   #193
Pogledala sam prvu epizodu i moram reći da mi se stvarno svidjela na prvu i mislim da ću za sada nastaviti s gledanjem.

Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post

Jbt, opet je ko Enriqueta iz STD (barem što se tog iritantnog glasa tiče)
Slažem se

Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Salinas je kao Rogelio stvarno odličan, ja sam ga također skroz doživjela, ova uloga mu pristaje skroz.
Mene je također Salinas oduševio kao Rogelio, uloga mu je fantastično legla.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:45   #194
Drago vam se svima svidjela serija, puno je obećavala po promosima i glumačkoj postavi i opravdala je to Jedino mi entrada još nije sjela, ostalim sam oduševljen. Baš me zanima rating prve epizode
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 22:43   #195
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Drago vam se svima svidjela serija, puno je obećavala po promosima i glumačkoj postavi i opravdala je to Jedino mi entrada još nije sjela, ostalim sam oduševljen. Baš me zanima rating prve epizode
17.2
Portirroni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 22:51   #197
Baš su fora slikice.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 22:51   #198
Quote:
Portirroni kaže: Pogledaj post
17.2
Mislim da je to prosječna gledanost za 19.00, ali dobro tek je prva epizoda, nadam se da će gledanost rasti.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 22:53   #199
I ja se nadam da hoće, to bi bilo odlično.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 22:55   #200
Ovo nije tema o rejtinzima, ali kratko. Televisa za termin od 19h kao zadovoljavajući rejting traži 18%
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.