Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2011., 16:43   #321
joj kak me živcira taj gustavo,,,i ta ana paula koja ga nikako nemre zaboraviti... samo se nadam će se ubrzo saznati da je bruno krivac i da se neće to razvlačiti do kraja serije... na wikipediji piše da će biti 126 epizoda,, mislim da je to sasvim dovoljno
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:52   #322
Salinas se vratio iz bolnice, mora se malo odmoriti i brzo se vraća seriji.
126...da sasvim dovoljno. I meni gustavo ide na živce...joj dok se sada oni sretnu..i sve to taman završi serija, haha

Joj koji šamar je dobila Paula tj dobit će sutra...tako joj treba kada odmah drugome vjeruje....a vidjet ćemo sve.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 01:34   #323
Galerija slika - sa snimanja LQNPA.

La que no podia amar en Comitan
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 19:57   #324
Da li je moguće da ovo dođe nakon Cuando me enamoro na HRT?
__________________
PARA OLVIDARTE DE MI NECESITAS VOLVER A NACER♥RBD♥
RomanaAnahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 20:11   #325
Quote:
RomanaAnahi kaže: Pogledaj post
Da li je moguće da ovo dođe nakon Cuando me enamoro na HRT?
zaista još ne znam!!! ali serija je zaista OK i ne bi pogriješili kad bi ju otkupili

ja se svaki dan molim da Rogelio ostane na kraju s Anom Pulom Jorge Salinas me je stvarno ugodno iznenadio, odličan je

evo baš idem gledati 39. epku
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 20:16   #326
Neznam...sve je moguće, iako imam neki osjećaj da možda dođe poslije Fuerza del destino.

Joj, baš su se posvađali gadnoo....
u 41 epizodi Gustavo dolazi na imanje...sve se tako brzo dešava.
Mene je isto Jorge S jako ugodno iznenadio.
Ali neznam dali će biti skupa, ne želim se nadati više, ja bi zaistaaaa htjela.
Ako ništa neka makar ostane sama, nego sa Gustavom.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 20:20   #327
Intervju sa Castrom....opet ne otkriva kako će završiti serija. Nama ostaje samo čekati....

http://www.youtube.com/watch?v=1lRbwxB6EO8
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 17:51   #328
Današnja 41. epizoda mi se nije svidjela.
Glupo mi je sada što je došao tata od Ana Paule federico...samo je smetnja.
Mislim da se ipak još neće sresti Ana i Gustavo...par epizoda.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 14:57   #329
Meni je strašno gledati jadnog Rogelija tako tužnog. Ali kada je udario jadnog Huga! Toliko patnje.
Ana Paula je teška glupača, a što se mene tiče sada može slobodno ostati sa Gustavom. Oni su zaslužili jedan drugoga. Rogelio je zaslužio puno bolju ženu, trebali bi uvesti novi lik.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 20:51   #330
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Meni je strašno gledati jadnog Rogelija tako tužnog. Ali kada je udario jadnog Huga! Toliko patnje.
Ana Paula je teška glupača, a što se mene tiče sada može slobodno ostati sa Gustavom. Oni su zaslužili jedan drugoga. Rogelio je zaslužio puno bolju ženu, trebali bi uvesti novi lik.
Novi lik, možda imaš pravo..Ne bi bilo loše. Neka koja će razumijeti Rogelia.
Ili možda vanesa??
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 20:55   #331
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Meni je strašno gledati jadnog Rogelija tako tužnog. Ali kada je udario jadnog Huga! Toliko patnje.
Ana Paula je teška glupača, a što se mene tiče sada može slobodno ostati sa Gustavom. Oni su zaslužili jedan drugoga. Rogelio je zaslužio puno bolju ženu, trebali bi uvesti novi lik.
ajoj, i meni je jako žao Rogelia, kad vidim one njegove tužne okice tak mi dođe da ga zagrlim a znam da ga Ana Paula ne zaslužuje, ali je ona ipak njegova sreća, pa bih iz tog razloga htjela da ostanu zajedno
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 21:00   #332
I meni je danas bilo iskreno žao našeg Rogelia Kako ga tješi Maria...ma sigurno su oni majka i sin.

Ma meni je sada iskreno svejedno šta će biti sa Paolom, bilo mi mi jakooo dragoo da se uozbilji i ostane sa Rogeliom. Ali ajde da se ona zaljubila u njega full i onda otkrila tu laž u vezi Gustava, nego taman kada se zaljubljivala otkrila je to..i sada ništa ne misli o Rogeliu..

Chintia...baš ne znam s kim će ona ostati na kraju...hm.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 10:26   #333
Meni osobno nije jasno kako su tako moglu uništiti novelu. Koliko vidim rating još uvijek zadovoljava, ali ide polako prema dolje. Ljudi su razočarani, vidi se i po komentarima na esmas stranicama. Lik Rogelija polako uništavaju, a u avancima piše kako će AP sresti svoju "pravu ljubav". Prava ljubav od tri dana, kako da ne! Ako će slijediti Te Sigo Amando sada će AP sresti G na plaži i ostati trudna sa njime. AP je postala od jake žene na početku novela glupo, naivno i razmaženo derište. Sada je postala tipična novela. Neznam hoću li dalje pratiti-ako da onda samo zbog Jorge Salinasa.
I Vanessa je ispala bolja osoba od AP, ova ga je još jače povrijedila.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 15:57   #334
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Neznam hoću li dalje pratiti-ako da onda samo zbog Jorge Salinasa.
I Vanessa je ispala bolja osoba od AP, ova ga je još jače povrijedila.
baš to, Rogelio nije zaslužio toliko patiti zbog ljubavi!!!

AP je glupača na kvadrat
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 16:59   #335
http://www.youtube.com/watch?v=KJk5pvlE-nE

Vidjet će se sutra Gustavo i Ana Paula....
Gotovo je.....
Mislim da će biti isti kraj kao i u sigo amante.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 20:36   #336
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=KJk5pvlE-nE

Vidjet će se sutra Gustavo i Ana Paula....
ajoj nije fer, a baš svi žele vidjeti Rogelia sretnoga, evo čitam komentare na esmas.com, na Twitteru, izgleda da ćemo svi ostati razočarani
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 20:45   #337
Kakvi su komentari??
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 20:47   #338
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Kakvi su komentari??
baš svi hoće vidjeti Rogelia na kraju s AP, svima je Rogelio glavni glumac, samo zbog njega gledaju seriju i sl. uglavnom se sve vrti oko Rogelia
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 20:55   #339
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
baš svi hoće vidjeti Rogelia na kraju s AP, svima je Rogelio glavni glumac, samo zbog njega gledaju seriju i sl. uglavnom se sve vrti oko Rogelia
A, takvi...takvi su komentari i na facebook. Baš ja jednu vodim stranicu sa jednom curom i zove se Ana Paula y Rogelio.
Ne znam. stvarnoo, šta misli taj Castro. Ako je mogao promijeniti kraj terese zašto ne može i ovdje. ufff...

Stvarnoo bezveze...šta se zaljubio u tu Boyericu, pa mu je glava otišla....hahah
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 09:19   #340
Da Castru ode pamet zbog Boyerice.

A ova 44.- AP bi sada već bacila sa neke litice. Prvo bacanje prstenja, pa se ljubi sa Gustavom, a na kraju opet optužuje jadnog Rogelija za pokušaj ubojstva. Jedino pozitivno je bilo da je G na kraju odbio.
A kako jadan Rogelio pati! Sada bi stvarno trebali uvesti neku novu ženu za njega!Možda može proći i sestra Gustava, ona isto nije imala sreće u ljubavi. Neka se zauvijek riješi "sestrica" Vanesse i AP.
Ja ću dalje gledati samo da vidim što Rogelio sprema AP-pa neka pati. Odvratna glupača. AP bi stvarno trebala ostati sama, zaslužila je.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.